Drewniane skrzynki - karty trzymane pionowo - skad?

Masz pomysł na grę planszową? Chciałbyś go kiedyś zrealizować? Chcesz się nim podzielić albo pomóc w realizacji jakiegoś pomysłu? Do dzieła!
Awatar użytkownika
kinioo
Posty: 629
Rejestracja: 01 kwie 2016, 10:25
Has thanked: 64 times
Been thanked: 57 times

Drewniane skrzynki - karty trzymane pionowo - skad?

Post autor: kinioo »

Witam,

Szukam drewnianej walizeczki/skrzynki, zeby zaadoptowac ja do gry LCG Marvel Champions.

Szukam czegos co pomiesci karty w koszulkach trzymane pionowo (wiekszej niz podstawkowe pudelko; karty w koszulkach plus 3 nowe dodatki i juz robi sie ciasno w pudle).

Widzialem na grupie FB Arkham Horror LCG duzo fajnych opcji, jednak z racji pozbycia sie tej gry opuscilem te grupe i nie mam do niej wgladu.

Ktos, cos fajnego zaproponuje? (widzialem tez gdzies, ze skrzyneczki "na wino" tez sa jakas opcja)

Zalezy mi raczej na zrodle spoza Polski (najchetniej UK / A*azon etc.).

Dziekuje,

K
Sorki za brak polskich znakow....
Golfang
Posty: 1982
Rejestracja: 10 wrz 2018, 21:47
Lokalizacja: Będzin
Has thanked: 228 times
Been thanked: 311 times

Re: Drewniane skrzynki - karty trzymane pionowo - skad?

Post autor: Golfang »

kinioo pisze: 03 sty 2020, 09:26 Witam,

Szukam drewnianej walizeczki/skrzynki, zeby zaadoptowac ja do gry LCG Marvel Champions.

Szukam czegos co pomiesci karty w koszulkach trzymane pionowo (wiekszej niz podstawkowe pudelko; karty w koszulkach plus 3 nowe dodatki i juz robi sie ciasno w pudle).

Widzialem na grupie FB Arkham Horror LCG duzo fajnych opcji, jednak z racji pozbycia sie tej gry opuscilem te grupe i nie mam do niej wgladu.

Ktos, cos fajnego zaproponuje? (widzialem tez gdzies, ze skrzyneczki "na wino" tez sa jakas opcja)

Zalezy mi raczej na zrodle spoza Polski (najchetniej UK / A*azon etc.).

Dziekuje,

K
Co prawda w polskim OBI ale poszukaj może w UK w marketach budowlanych są podobne? Ja w niej trzymam farbki. Sprawdzałem też pod HwA LCG i by pasowało ale drewniana skrzynka może porysować stół - więc odpuściłem i zrobiłem sobie skrzyneczkę w pudle po butach - zrobiłem tam własny insert z płyty piankowo-papierowej. W sumie można podkleić tę skrzynkę jakimś filcem? i byłoby też dobrze.

https://www.obi.pl/pudelka-do-przechowy ... /p/2993152
----------------
10% flamberg.com.pl
Awatar użytkownika
kinioo
Posty: 629
Rejestracja: 01 kwie 2016, 10:25
Has thanked: 64 times
Been thanked: 57 times

Re: Drewniane skrzynki - karty trzymane pionowo - skad?

Post autor: kinioo »

Golfang pisze: 03 sty 2020, 14:11
kinioo pisze: 03 sty 2020, 09:26 Witam,

Szukam drewnianej walizeczki/skrzynki, zeby zaadoptowac ja do gry LCG Marvel Champions.

Szukam czegos co pomiesci karty w koszulkach trzymane pionowo (wiekszej niz podstawkowe pudelko; karty w koszulkach plus 3 nowe dodatki i juz robi sie ciasno w pudle).

Widzialem na grupie FB Arkham Horror LCG duzo fajnych opcji, jednak z racji pozbycia sie tej gry opuscilem te grupe i nie mam do niej wgladu.

Ktos, cos fajnego zaproponuje? (widzialem tez gdzies, ze skrzyneczki "na wino" tez sa jakas opcja)

Zalezy mi raczej na zrodle spoza Polski (najchetniej UK / A*azon etc.).

Dziekuje,

K
Co prawda w polskim OBI ale poszukaj może w UK w marketach budowlanych są podobne? Ja w niej trzymam farbki. Sprawdzałem też pod HwA LCG i by pasowało ale drewniana skrzynka może porysować stół - więc odpuściłem i zrobiłem sobie skrzyneczkę w pudle po butach - zrobiłem tam własny insert z płyty piankowo-papierowej. W sumie można podkleić tę skrzynkę jakimś filcem? i byłoby też dobrze.

https://www.obi.pl/pudelka-do-przechowy ... /p/2993152
Dzieki.
Znalazlem kilka skrzynek do wina na e*ay'u w roznych rozmiarach i kolorach - teraz tylko dobrac/wymierzyc co mnie interesuje.
Tak, wypraska/przedzialki z pianki beda - zrobilem kilka do innych gier.
Sorki za brak polskich znakow....
Awatar użytkownika
akahoshi
Posty: 902
Rejestracja: 07 maja 2015, 08:32
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 27 times
Been thanked: 26 times

Re: Drewniane skrzynki - karty trzymane pionowo - skad?

Post autor: akahoshi »

Poszukaj tutaj: https://drewnianadolina.pl/pudelka-c-23_3.html

Ja u nich kupiłem skrzynię w której zmieścił mi się Eldritch Horror ze wszystkimi dodatkami.

Obrazek
Moja groteka
Nieoficjalne FAQ do Robinsona
"Kiedy jesteś martwy, to nie wiesz, że jesteś martwy. Stanowi to problem tylko dla innych. Kiedy jesteś głupi, jest dokładnie tak samo."
Michael E. Brown
Awatar użytkownika
Losiek
Posty: 947
Rejestracja: 31 sie 2010, 03:12
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 310 times
Been thanked: 201 times

Re: Drewniane skrzynki - karty trzymane pionowo - skad?

Post autor: Losiek »

Kupiłem taką do polskiego Dominiona. Na razie prócz skrzynki nie mam niczego ale dogaduję sprawę wykonania przegródek ze sklejki. W rzie czego mam tekturę introligatorską :)
Awatar użytkownika
Coen
Posty: 2492
Rejestracja: 14 wrz 2011, 11:38
Lokalizacja: Warszawa, Sulejówek
Has thanked: 423 times
Been thanked: 126 times

Re: Drewniane skrzynki - karty trzymane pionowo - skad?

Post autor: Coen »

Losiek pisze: 05 lut 2020, 13:27 Kupiłem taką do polskiego Dominiona. Na razie prócz skrzynki nie mam niczego ale dogaduję sprawę wykonania przegródek ze sklejki. W rzie czego mam tekturę introligatorską :)
Chyba dokładnie taką kupiłem właśnie do Marvel Champions.
Dorobiłem wypraskę z płyty piankowo-kartonowej i jest git, i dużo miejsca na kolejne dodatki :)
Spoiler:
Mam takie gry,
a zastanawiam się jeszcze nad tymi
ⓘ 𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝘀𝗼𝘂𝗿𝗰𝗲𝘀 𝘀𝘁𝗮𝘁𝗲𝗱 𝘁𝗵𝗮𝘁 𝘁𝗵𝗶𝘀 𝗶𝘀 𝗳𝗮𝗹𝘀𝗲 𝗮𝗻𝗱 𝗺𝗶𝘀𝗹𝗲𝗮𝗱𝗶𝗻𝗴
Awatar użytkownika
Losiek
Posty: 947
Rejestracja: 31 sie 2010, 03:12
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 310 times
Been thanked: 201 times

Re: Drewniane skrzynki - karty trzymane pionowo - skad?

Post autor: Losiek »

Dopiero doczytałem, że ma być dostępna w Jukeju. Tutaj bardzo podobna skrzynka.

A tutaj link do BGG gdzie gość z Jukeja wykorzystał skrzynkę do Dominiona.
Awatar użytkownika
kinioo
Posty: 629
Rejestracja: 01 kwie 2016, 10:25
Has thanked: 64 times
Been thanked: 57 times

Re: Drewniane skrzynki - karty trzymane pionowo - skad?

Post autor: kinioo »

Losiek pisze: 05 lut 2020, 13:50 Dopiero doczytałem, że ma być dostępna w Jukeju. Tutaj bardzo podobna skrzynka.

A tutaj link do BGG gdzie gość z Jukeja wykorzystał skrzynkę do Dominiona.
Superancko - dzieki; dokladnie tego szukalem!!
Sorki za brak polskich znakow....
Awatar użytkownika
Losiek
Posty: 947
Rejestracja: 31 sie 2010, 03:12
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 310 times
Been thanked: 201 times

Re: Drewniane skrzynki - karty trzymane pionowo - skad?

Post autor: Losiek »

Cieszę się, że mogłem pomóc.
jerzozwierz
Posty: 18
Rejestracja: 07 maja 2013, 19:46
Been thanked: 1 time

Re: Drewniane skrzynki - karty trzymane pionowo - skad?

Post autor: jerzozwierz »

Surowe skrzynki kupisz u producenta na Podhalu: https://dreweks.eu/pl/skrzynki-pojemnik ... worow.html

Natomiast to samo "z zawartością" dla graczy: https://redrewno.pl/pl,produkty,11
ODPOWIEDZ