(S)Wyprzedaż 85 gier - od klasyków po dziwadełka

Ogłoszenia o grach do sprzedania, wymiany, reklamy aukcji na Allegro, itp.
Regulamin forum
WĄTKI NIEZGODNE Z REGULAMINEM FORUM HANDLOWEGO MOGĄ ZOSTAĆ SKASOWANE BEZ OSTRZEŻENIA.
ZWŁASZCZA NALEŻY ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA NAWIASY, HISTORIĘ SPRZEDAŻY, KOLOR CZERWONY I ILOŚĆ WĄTKÓW.
Awatar użytkownika
KubaP
Użytkownik wspierający
Has thanked: 22 times
Been thanked: 63 times

(S)Wyprzedaż 85 gier - od klasyków po dziwadełka

Post autor: KubaP » 12 maja 2013, 08:04

Sprzedam poniższe gry. Więcej gier można znaleźć tu: http://bit.ly/planszowkikubyp

Kupujesz więcej? Możemy porozmawiać o cenie.

Odbiór osobisty w Warszawie - Ząbki (vis a vis IKEA) lub Zgrany Wawer w Aninie.
Wysyłka paczkomatami - 14 PLN, albo Pocztą 15 PLN albo kurierem 20 PLN.

100,000 Blind Dates absolutny unikat, imprezowa gra w randkowanie od 3-8 osób, nigdy nie grana, w metalowej puszcze 80
1906 San Francisco stan doskonały, grane raz, niedostępne w Polsce, język EN/ES 60
Activity w folii, wydanie holenderskie, gra silnie zależna językowo, nie da się grać, jeśli się nie zna języka, wyłącznie dla osób znających lub uczących się holenderskiego 30
Alexandria - Board Game Shelf Promo 10
Altiplano: The Travaler raz grane, EN 50
Anubixx Raz grane, EN, FR, DE 40
Archaeology: The New Expedition nowa w folii, EN 55
Baby Cruise stan doskonały, grane raz, język EN/FR/DE/NL 35
Bali + dodatek Temple of Shiva stan bardzo dobry, grane kilka razy, EN, FR, DE, NL 65
El Bazar wersja multijęzykowa, w tym PL, raz grana, stan bardzo dobry 60
Big City stan idealny, wersja holenderska (gra niezależna językowo), unikat 240
Bretagne stan doskonały, grane raz, język EN 80
Caesar & Cleopatra stan dobry, pudełko poobcierana, gra w doskonały stanie, wersja DE 60
Carson City POLSKIE WYDANIE, UNIKAT, gra w stanie swietnym, instrukcja widać, że czytana + promki: The Lawyer/Editor, Father Cristmas oraz wydrukowana na zwykłej kardce promka the Indian 240
City Council grane dwa razy, pudełko uszkodzone od spodu - porządne, potężne, gigantyczne wgniecenie, elementy w idealnym porządku 125
City Hall grane raz, stan bardzo dobry 140
Clown Standoff EN, według i-szopa niedostępna w Polsce imprezówka Artipii 45
Codenames: Bonus Pack CGE Games (wersja EN), niegrane 20
Column of Fire: New Advantage Tiles nieużywana promka 10
Cover Me Unikatowa gra o modzie, raz grana, EN, NL 160
Cubo + Queenie 3 stan idealny 55
Darjeeling stan bardzo dobry 130
Dolina Kupców stan bardzo dobry, grane dwa razy 35
Drapacze Chmur grana dwa razy, stan bardzo dobry 10
Escape Room: Atak na Londyn stan bardzo dobry, grane raz, PL 20
Escape Room: Magiczna sztuczka stan bardzo dobry, grane raz, PL 20
El Gaucho stan bardzo dobry, raz grane, PL 70
Fast Forward: Flee EN, BEZ PUDEŁKA! 40
Fits Mitbringspiel stan dobry, ersja DE/FR/IT 20
The Flow of History z autografem z dedykacją na okładce, grane raz, wersja EN, stan bardzo dobry 120
Giganten stan dobry, niemiecka wersja, niezależna językowo 70
Goldland grane raz, DE 80
GrowerZ nowa w folii, gra o hodowaniu marihuany 90
Guilds of London: Fuild of Snowmen niegrane promo 10
Handelfursten stan bardzo dobry, wersja niemiecka 55
Hansa Teutonica raz grane, stan bardzo dobry, PL 80
HOP! EN, gigantyczne pudło, grane dwa razy, stan bardzo dobry, niezwykłe figurki, przepięknie wydana gra autorki ilustracji do Dixita 150
Horus stan bardzo dobry, wersja NL 50
Ifrito pudełko ma podklejony jeden róg, stan samej gry bardzo dobry 120
Kai-Zen stan bardzo dobry, grane raz, EN/ES 150
The King's Will: Magyar Expansion promo 10
Kontor stan bardzo dobry, grane raz, wersja DE 50
Kune v Lakia baaaardzo nietypowa i rzadko spotykana gra dwuosobowa (W Polsce nie do dostania), stan bardzo dobry 90
League of Six EN, stan bardzo dobry 75
The Legend of Sabao unikat, rozpakowane, nie grane, EN/CH 170
Lightning raz grane, stan bardzo dobry, unikatowe gra z Australii 50
Maji stan bardzo dobry, raz grane, EN/DE 60
Mana stan bardzo dobry, raz grane, EN/FR (nowa edycja z 2019) 110
Monster Mash unikatowa gra z Australii, stan bardzo dobry 50
My Brother niezwykła gra kooperacyjna z Włoch. Wersja EN 100
Mysterium Promo z 2017 kalendarza niegrane promo 10
Nomads: Gift niegrane promo 10
Nord grane raz, stan bardzo dobry, EN i DE 100
Ophiuchus unikatowa gra o tworzeniu konstelacji gwiezdnych, EN i IT 100
Oto jest pytanie! stan bardzo dobry, wersja PL 40
passtally stan bardzo dobry, EN 120
Pingwiny z Madagaskaru stan bardzo dobry, PL 50
Prime Time stan bardzo dobry, wersja EN/DE 110
Province stan bardzo dobry 35
Sabbat Magica nigdy nie grane, rozfoliowane, wersja EN/FR/DE 150
Samara + Budynki, Cele i Żetony + Zima i Lato stan bardzo dobry, wersja Kickstarterowa 200
Second Chance stan bardzo dobry, raz grane, EN/DE 25
Siatka stan dobry, grane cztery razy, PL 20
Signorie dwa razy grane, PL 130
Skytopia stan dobry, EN 120
Snowdonia + Essen 2012 promo + rolling stock #1 + North Pole promo tile + SIege of Petersburg/The Channel Tunnel + Trans-Austraian/Daffodil Line pierwsza edycja kiedykolwiek wydana, EN, autograf Tony'ego na wieku, wieko wgniecione nieco po podróży samolotem 180
Spiel der Turme folia, wersja niemiecka (niezależna językowo) 65
Sponsio EN, stan bardzo dobry 30
Tornado Ellie stan bardzo dobry, PL 40
Town Builder: Coevorden (Deluxe edition) Stan bardzo dobry, raz grane, EN 180
TREXO Stan bardzo dobry, raz grane, PL 40
Tribes: Dawn of Humanity Stan bardzo dobry, raz grane, EN 100
Unita stan bardzo dobry, języki EN, FR, DE, grane raz 40
Urbis UNIKAT, stan bardzo dobry, grane raz, wersja EN 135
Vejen Stan bardzo dobry, raz grane, EN/DE 140
Wyprawa na Biegun w folii, wersja PL 50
Wyrocznia Delficka raz grane, PL 80
Wyspa Szamana raz grane, wersja PL 40
Zakazana Wyspa stan bardzo dobry 50
Zamek Kasteliny stan bardzo dobry 40
Zaplątana Sawanna dwa razy grane, PL 25
Zauberberg niespotykana, trójwymiarowa gra dla dzieciaków, wersja DE, ale niezależna językowo 80
Zombiaki Ameryki stan bardzo dobry 70
Ostatnio zmieniony 19 sty 2020, 13:48 przez KubaP, łącznie zmieniany 168 razy.

Awatar użytkownika
KubaP
Użytkownik wspierający

Re: [W/S] Hannibal, Galaxy Trucker, Pret-a-Porter, Palazzo,

Post autor: KubaP » 12 maja 2013, 08:05

Poszło:
Steel Drivera, wydanie niemiecki (Pegasus Spiele), wszystkie elementy kompletne, instrukcja po niemiecku + skrót zasad po angiesku + wydrukowane karty punktacji. - 90 85 80 PLN-MATHANDEL
Cywilizacja: Poprzez Wieki (polska wersja, stan bardzo dobry = nic nie zniszczone, wszystko w woreczkach, wszystkie elementy) - 130 125 120 PLN - SPRZEDANE
Gra o Tron - Sprzedam angielskie wydanie Gry o Tron, wszystkie elementy w idealnej kondycji, karty w koszulkach, żetony i pionki posegregowane w torebkach. Plansza nosi na krawędziach ślady użytkowania, co w żaden sposób nie wpływa na grę. Pudełko na krawędziach jest w kilku miejscach lekko poprzecierane. Do gry dołączona jest wydrukowana polska instrukcja oraz wydrukowane i samodzielnie zrobione żetony portów z dodatku - cena 140PLN 130 PLN 120!!! 115!!! - SPRZEDANE
Zimną Wojnę 1945-1989 - stan bardzo dobry, wszystkie karty w koszulkach, ale koszulkom już tym powoli należy się wieczny odpoczynek. Dorzucone są dosłane przez wydawnictwo poprawne żetony USA (niepoprawne wyrzucone). -MATHANDEL
Portobello Market - Oprócz lekko poprzecieranego pudełka gra w idealnej kondycji, niezależna językowo, z polską instrukcją. Bardzo sympatyczny przerywnik na 2 do 4 osób. - cena 80 PLN - SPRZEDANE
Do sprzedania jest Dragon's Ordeal w bardzo dobrym stanie, wszystko kompletne, posegregowane w woreczkach. Na życzenie mogę przysłać zdjęcia. Cena - 90 PLN 85 PLN + koszt przesyłki (kurier 20 PLN, poczta 12 PLN), odbiór w Wawie za darmo. - SPRZEDANE
Arcana PL - nigdy nie grane, karty w koszulkach, wypraska wyrzucona, bo nie mieściły się w pudełku karty zakoszulkowane - 30PLN25 PLN
-SPRZEDANE
K2 z dodatkiem Lawina - też dostałem z MatHandlu, nie podeszło, sprzedam za 70 PLN - SPRZEDANE
Small World PL - nigdy nie grane, wyjęte tylko wszystko z ramek i ładnie upakowane w wypraskę - 130 PLN - MATHANDEL
Duell - dzięki MatHandlowi stałem się posiadaczem tego cuda. Sprzedam za 35 PLN - MATHANDEL
Fabrik Manager Wydanie niemieckie (gra niezależna językowo), jest polska i angielska instrukcja, gra używana, w stanie bardzo dobrym. Mogę sprzedać za 75 PLNów, ale wolałbym na coś wymienić, możliwe dopłaty. - MATHANDEL
Dominion: Róg Obfitości - stan ideał, ale rozfoliowany, nigdy nie grany. - 40 PLN
Dominion: Rozdarte Królestwo+Poseł+Czarny Rynek - wersja PL stan db+, pudełko nosi ślady użytkowania, karty są zadbane, można bez problemu łączyć z innymi dodatkami. - 80 PLN, aczkolwiek w pierwszej kolejności będę rozpatrywał oferty wymiany na coś z mojej wishlisty.- Wymiana

Race For The Galaxy - Narodziny Imperiów - Wydanie PL, nigdy nie grane, zakoszulkowane (koszulki FFG i woreczki strunowe na żetony w cenie) - 70 PLN - Sprzedane
Cuba - wydanie eggertespiele angielskie. Nigdy w nią nie zagrałem, dostałem na MH, ale nie było z kim i kiedy - 115 PLN - Wymiana
Słowostwory - nówka sztuka w folii, dostaliśmy na Gwiazdkę a mamy już swój egzemplarz - 67 PLN - MatHandel
Rattus + Rattus – Legendarne Postacie - stan elementów idealny, wszystko w woreczkach. Pudełko ma górną lewą krawędź pękniętą, ale jest to ledwo widoczne. - 60 PLN - MatHandel
Dawno dawno temu... - Bardzo fajna narracyjna gra imprezowa. Grana raz, w super stanie. - 40 PLN - MatHandel
Zombiaki - grane dwa razy, stan kolekcjonerski, wszystkie karty w koszulkach (więc nie mieszczą się do pudełka, ale mogę wyjąć z koszulek i będą się mieścić) - 30PLN25 PLN 20 PLN - Mogę też oddać za jakąś fajną książkę - Wymiana
Wojny Ryżowe - dostałem z MatHandlu ale nigdy nie otworzyłem nawet - 70 PLN 65 PLN
Zaginione Miasta PL - stan bardzo dobry, karty w koszulkach - wszystko w cenie. - 80 PLN - sprzedane
Puerto Rico PL - wspaniale utrzymana gra, na wszystkie elementy zrobione specjalne, tekturowe pudełeczka, no miodzio po prostu. Polskie wydanie, więc od razu z rozszerzeniem. - WYMIENIONE
Jaipur - bardzo dobry stan, aczkolwiek w wieczku pudełka jest dziurka. Hicior ostatnich tygodni na BoardGameArena - WYMIENIONE
Czarne Historie - Głupia Śmierć - Wydanie polskie. Jak to tego typu gry, zagrane raz. Stan bardzo dobry - Sprzedane
Pandemic PL - stan bardzo dobry, elementy w woreczkach strunowych. Gra obecnie niedostępna w polskim wydaniu, planowany dodruk w 2013. Grane przeze mnie raz - Sprzedane
Biblios - stan bardzo dobry, czwarta angielska edycja (ta w fajnej, pudełkowo-książkowej oprawie). - Sprzedana
Ticket to Ride: Switzerland - stan bardzo dobry, grana kilka razy, bez znaczonych kart, czy uszkodzeń. - WYMIENIONE
Ticket to Ride - stan dobry/bardzo dobry. Chłopak, od którego grę kupiłem nie dbał o nią i karty były poprzybrudzane i zaniedbane, ale zakoszulkowałem WSZYSTKIE karty w koszulki FFG i teraz jest super :)
- WYMIENIONE
Pret-a-Porter PL - jestem pierwszym właścicielem, więc wszystko ślicznie zadbane, grana trzy razy. - 9478,34 PLN - wymienione
Hansa - stan bardzo dobry, aczkolwiek jeden róg wieczka pudełka jest pęknięty z boku - jakieś 4 cm. - 50 PLN - sprzedane
Famiglia PL - stan bardzo dobry, dostałem w MatHandlu, nie podeszło. Grane przeze mnie raz - 20 15 PLN - sprzedane/b]
Hannibal: Rome vs. Carthage - stan bardzo dobry, wszystko w koszulkach FFG (które są w cenie) i woreczkach strunowych (również w cenie). Grane przeze mnie raz, ale nie mam z kim grac, więc z żalem sprzedaję. - 210 PLN 190 - MATHANDEL
Galaxy Trucker PL - zadbany, pudełko poobcierane, ale poza tym w dobrym stanie. - MATHANDEL
Na Chwałę Rzymu PL - wszystkie karty w koszulkach, także miodzio. - MATHANDEL
Mare Balticum - raz grane, stan bardzo dobry. - 45 PLN- MATHANDEL
Genoa PL - grana dokładnie dwa razy stan bardzo dobry - 75 PLN - sprzedane
Cytadela + Mroczne Miasto PL - gra kilkukrotnie grana, po kartach widać używanie, ale w żaden sposób nie są znaczone - 60 PLN - Sprzedane
Labirynt: Wojna z terroryzmem: 2001-? polska wersja - rozpakowane, nigdy nie zagrane - 110 PLN - sprzedane
Onirim PL - grane raz, stan idealny - 25 PLN - rezerwacja - sprzedane
A Few Acres of Snow - wydanie II, grana dwa razy, stan bardzo dobry, wszystkie karty od nowości w koszulkach FFG. - 140 PLN (lub 130 bez koszulek)-sprzedane
Shogun PL - stan bardzo dobry, wersja polska, grana 4 razy, podrukowałem do tego jeszcze trochę podrukowałem trochę pomocy - 200 PLN - wymenione
Homesteaders - grana II razy, stan bardzo dobry - 150 PLN- Sprzedane
Ewolucja PL - wydanie G3, raz zagrane, stan idealny - 25 PLN - Sprzedane
Zimna Wojna 1945-1989, II edycja PL - grana raz w koszulkach, stan idealny - 110 PLN - sprzedane
Tygrys i Eufrat DE - grana kilka razy, stan bardzo dobry - 135 PLN 125- sprzedane
Strasbourg - wyśmienita gra licytacyjna Stefana Felda, grana trzykrotnie, edycja Pegasus Spiele (ang-niem, gra niezależna językowo, dołączam wydrukowaną polską instrukcję), stan bardzo dobry - 100 PLN - MH
Liberte - raz grane, druga edycja (z poprawionymi kolorami), karty w koszulkach, znaczniki w woreczkach, wszystko w cenie, stan idealny - 179 174 PLN-MH
Palazzo - stan bardzo dobry, ja grałem raz, poprzedni właściciel też nie nadwyrężał :) Rzadko spotykana gra w polskich sklepach. - 85 PLN64 PLN - MH
Wiochmen Wesele PL - folia - 30 PLN - sprzedane
Citybuildingowy zestaw Ludibay Essen 2013: Card City + Town Center - piękne budowanie miasta w wersji karcianej i w wersji przestrzennej (131 dużych pięknych, drewnianych kostek!). CC wersja francuska, TC wersja angielsko-francuska, obie gry niezależne językowo. - 190 PLN - WYMIENIONE
Władca Pierścieni: Konfrontacja PL - pierwsze wydanie Galakty - grane kilkanaście razy, stan dobry, wszystkie karty w jakichś badziewnych koszulkach, ale dzięki temu w naprawdę bardzo dobrym stanie - 70 PLN - wymienione
Zestaw Wysokie Napięcie PL + mapa Europa Centralna/Benelux + BGG Promo Cards Set - Podstawka grana trzy razy, mapy w folii, Promo Cards nierozpakowane - 140 PLN-wymienione
Medici - rewelacyjna gra licytacyjna, rzadko potykane wydanie Amigo z 1995 roku, a stan bardzo dobry! - 50 PLN-sprzedane
Tempus - wydanie angielskie PS, grana dwa razy, stan igła. - 50 PLN-sprzedane
Urbania - folia - 100 PLN - MatHandel
Ladies & Gentlemen - przepiękna, rzadko spotykana gra, w której parami walczymy o zwycięstwo - panowie zarabiają pieniądze, by panie mogły kupować sobie piękne ciuchy - raz grana, wydanie angielsko-francusko-niemieckie, niezależna językowo - 90 PLN - MatHandel
Urbanization - folia - 160 PLN - MatHandel
Via Appia - 150 PLN - folia, niemieckie wydanie (gra niezależna językowo) - MatHandel
Summertime - grane raz, stan bardzo dobry, wydanie niemieckie, niezależne językowo, polska instrukcja wydrukowana - 15 PLN - MatHandel
Książęta Florencji PL - bardzo zadbana gra, polska wersja, więc z dodatkiem - MatHandel
Blueprints - świetna kościana gra w budowanie wieżowców, świezynka z Essen 2013 - grana kilka razy, stan kolekcjonerski gra Z-mana, wydanie angielsko-francuskie, gra niezależna językowo - 110 PLN - sprzedane
Euphoria: Build A Better Dystopia (Kickstarter Supreme Edition) język angielski - grana kilka razy, stan kolekcjonerski, niesamowite wydanie, złote sztabki złota, gliniane cegiełki, dodatkowa talia kart z pełnymi ilustracjami, to full wypas, wydanie niedostępne w żadnym sklepie - 200 PLN - sprzedane
Citrus - kolejny świeży tytuł z Essen, kafelkowa gra o tworzeniu plantacji cytrusów - grana dwa razy, stan kolekcjonerski, niezależna językowo, edycja EN-DE - 140 PLN - sprzedane
Gra o Tron II edycja PL + Taniec ze Smokami PL - stan kolekcjonerski, nowa plansza (poprzednia uległa zniszczeniu, wydawca przysłał nówkę sztukę), dodatek na tę chwilę niedostępny, sama gra chyba również - 250 PLN - SPRZEDANE
Manneken Pis - dodatkowy Cud do 7 Cudów - kupiłem Wonder Pack i mam jeden na zbyciu - 10 PLN
Libertalia - świetna piracka gra karciana, której można spróbować na BGA, chodzi super nawet na 6 osób! Nie ma jej w żadnym polskim sklepie, edycja angielska - 150 140 PLN
Letnisko - pierwsze wydanie, grana 3 razy, stan bardzo dobry - 30 PLN - sprzedane
Skyline - pięknie wydana gra kościana, dodatkowo customowa wypraska na poszczególne elementy - 85 PLN - sprzedane
Keltis PL - stan bardzo dobry, to ten duży Keltis. - 7565 PLN - MatHandel
Zombie Dice + Zombie Dice 2 + Zombie Dice Score Pad - wszystko w woreczku bez żadnych pudełek. Cena za zestaw: 70 PLN (nie sprzedaję osobno) - sprzedane
Sabotażysta + Sabotażysta rozszerzenie - podstawka grana kilka razy, dodatek nigdy, obie wersje PL - 50 PLN - sprzedane
Neuroshima Hex 3.0 zestaw: Neuroshima Hex 3.0 + Nowy Jork 3.0 + Sharrash 3.0 + Doomsday Machine 3.0 - Podstawka grana ze 3 razy, dodatki nawet nie rozpakowane. Cena za zestaw: 145 PLN (nie sprzedaję osobno) - sprzedane
Na Grunwald- stan bdb - 50 PLN - sprzedane
Kosmiczni Piraci - grane dwa razy, stan bdb - 30 PLN - sprzedane
Arka Zwierzaków - grana kilka razy, stan kolekcjonerski - 40 PLN - sprzedane
Capitol - wydanie niemieckie, niezależna językowo, raz grana - 85 PLN - MatHandel
Hotel Samoa - polskie wydanie Axla, raz grane - 35 PLN - MatHandel
Councils&Contracts - grana kilka razy, stan bdb, po instrukcji widać, że czytana - 60 PLN - MatHandel
Ivanhoe - rozfoliowane nigdy nie grane - 75 PLN - MatHandel
Listy z Whitechapel - grane kilka razy, stan kolekcjonerski, polskie wydanie- 130 PLN - MatHandel
Pośród Gwiazd - grane dwa razy, wydanie PL - 70 PLN - rezerwacja - MatHandel
1984: Animal Farm - wydanie polsko-angielskie, stan komponentów idealny, wszystko w koszulkach FFG i woreczkach strunowych, które są w cenie. Pudełko też super, jedynie wypraska jest ponaddzierana, tak jak we wszystkich egzemplarzach - zrobiono ją z za cienkiej tektury i rozdziera się pod ciężarem planszy. Grane przeze mnie półtora razu - 75 40 PLN - wymiana
Craftsmen - stan kolekcjonerski, grana kilka razy - 60 PLN - MatHandel
AtoMUUUówki - stara edycja w tekturze, oddam za piwo (najchętniej jakieś nietypowe, z Twojego lokalnego browaru) - sprzedane
Łazienki Królewskie - raz grane, wersja PL - 25 PLN - wymiana
Cappuccino - grane kilka razy stan bdb - 55 PLN - MatHandel
1853 - druga edycja Mayfair, nigdy nie grana, odfoliowana, ale wszystko jeszcze niepowycinane nawet - 195 PLN - MatHandel
La Isla - grane trzy razy, gra niezależna językowo - 60 PLN - sprzedane
Marvel Dice Masters + 30 boosterów - grane kilka razy, nie mam listy kart, nie mam żadnych z tych najrzadszych kart - 150 PLN - sprzedane
Helios - grane dwa razy, stan kolekcjonerski - 140 PLN - sprzedane
Fasolki - grane 4 razy, stan kolekcjonerski, wydanie G3 - 20 PLN - sprzedane
Spyrium - grane trzy razy, stan kolekcjonerski - 70 PLN - sprzedane
Sobek - gra w dobrym stanie, pudełko wyblakło od słońca (tylko wierzch) - 40 PLN - sprzedane
Charta Krymenesiae - rumuńska gra logiczna autora słynnego już w pewnych kręgach SixMaking - raz zagrana, stan igła - 50 PLN - sprzedane
Orongo - dr Knizia w dużym, tropikalnym wydaniu na bogato, grane dwa razy, stan kolekcjonerski - 150 PLN - wymienione
Mistakos - pudełko nieco sfatygowane, ale poza tym gitara - 25 PLN - wymienione
Alea Iacta Est - niemieckie wydanie Ravensburgera, do tego wydrukowana czarno-biała polska instrukcja, gra niezależna językowo. Pudełko nosi znaki shelfware'u, zawartość w porządku - 90 PLN - wymienione
Essen The Game: Spiel 2013 - folia, zdublowany egzemplarz, niezależna językowo - 135 PLN - wymienione
Samuraj - i jeszcze raz dr Reiner w najwyższej formie, stan bardzo dobry - 60 PLN - wymienione
Saint Malo - grane dwa razy, stan kolekcjonerski - 60 PLN - wymienione
Caylus Magna Carta - wydanie angielskie, gra kompletna, w dobrym stanie - 75 PLN - wymienione
The Capitals - trudno dostępny tytuł, mnóstwo tektury w środku, piękne grafiki, bardzo dokładny citybuilding z zależnościami między kaflami niczym w Suburbii czy Zamkach Szalonego Króla Ludwika, stan bardzo dobry, grane dwa razy - 190 PLN - sprzedane
Touche - grane dwa razy, stan bdb - 40 PLN -MatHandel
Pory Roku - wydanie PL, raz grane, stan bardzo dobry - 70 PLN - sprzedane
To Court the King - grane kilka razy, stan bdb, unikat - 200 PLN - sprzedane
The Golden Ages - pierwsze wydanie angielsko-niemiecko-francusko holenderskie, stan bardzo dobry - 130 PLN 140 - MH
PÜNCT - stan bardzo dobry, wydanie multi (w tym EN) - 85 100 PLN - MH
Gaja - stan idealny, polska wersja językowa - 60 PLN - sprzedane
Kingdoms - stan dobry, Knizia - 50 PLN - sprzedane
Metallum + Psi - polska wersja, stan dobry - 65 PLN - sprzedane
Dice Brewing + maty + karty bonusowe - stan idealny, wersja multi, w tym PL - 80 PLN - sprzedane
Hanabi- stan idelany, wersja PL - 20 PLN - sprzedane
Pory Roku - polska, stan idealny - 75 PLN - sprzedane
CV+ Plotki - polska wersja językowa, stan bardzo dobry, plotki niegrane - 65 PLN - sprzedane
Kolejka - wydanie IPN, stan dobry - 50 PLN - sprzedane
Augustus - grane kilkanaście razy, stan bardzo dobry, wersja multijęzykowa - 70 PLN - sprzedane
Gonzaga - stan bardzo dobry - 80 PLN - sprzedane
Metropolia - polska wersja, stan bardzo dobry - 35 PLN - sprzedane
Santiago de Cuba - polska edycja Lacerty, stan bardzo dobry - 60 PLN - sprzedane
Suburbia + Suburbia INC - wersja polska, stan idealny, dodatek niegrany - 130 PLN - sprzedane
Tides of Time - nowinka Portalu, stan bardzo dobry - 40 PLN - sprzedane
Troyes + Ladies + Bonus Cards - stan bardzo dobry, wszystko pokoszulkowane (koszulki idą w cenie), wersja Z-mana, angielska - 450 PLN - sprzedane
Vampire Empire - stan bardzo dobry, wersja multi, w tym EN - 50 PLN - sprzedane
Waggle Dance - folia, II wydanie z poprawionymi kolorami, wydanie multi, w tym PL - 75 PLN - sprzedane
Traders of Osaka - stan bardzo dobry, angielska wersja, gra niezależna językowo - 90 PLN - sprzedane
W zakładzie: Lubelski lipiec '80 - pudełko podniszczone, elementy w stanie bardzo dobrym - 40 PLN - sprzedane
Santiago - niemiecka edycja, stara szata graficzna, stan bardzo dobry - 55 PLN - sprzedane
OpenSpace - polska, stan idealny - 50 PLN- wymienione
Monty Python Fluxx - wersja angielska, stan dobry - 60 PLN - sprzedane
Mascarade + Usurper - wydanie angielskie, stan dobry - 50 PLN- wymienione
Cornish Smuggler - rozfoliowane pudło, reszta nietknięta - 100 PLN- wymienione
Can't Stop – wersja z dużym znakiem drogowym STOP - 50 PLN - wymienione
Bohaterowie Wyklęci - polska, stan idealny - 30 PLN - sprzedane
Pagoda - stan dobry - 55 PLN - sprzedane
Pick&Pack - stan dobry - 55 PLN - sprzedane
Alhambra Big Box - wydanie angielskie, stan idealny - 250 PLN 240 - sprzedane
Gipsy King stan dobry, wersja multi, w tym EN - 80 PLN - wymienione
The Staufer Dynasty - wersja angielska, stan idealny - 190 PLN 180 - wymienione
Yunnan- stan bardzo dobry - 90 PLN - wymienione
Małe Epickie Królestwa + kilka dodatkowych ras, wersja PL, stan bardzo dobry – 55 PLN - sprzedane
Strife - wersja PL, stan bardzo dobry - 45 PLN - sprzedane
Sztuka Wojny - stan bardzo dobry, PL - 50 PLN
Murano - stan bardzo dobry – 100 PLN - REZERWACJA
- sprzedane
Bomarzo – stan idealny, grane dwa razy – 110 PLN - REZERWACJA[/b] - sprzedane
Don - prosta, acz nie banalna gra licytacyjna, stan dobry - 25 35 PLN - REZERWACJA[/b] - sprzedane
Finca - stan bardzo dobry - 150 PLN - sprzedane[/b]
The King's Abbey - wersja z kickstartera, ideał, grana raz - 190 PLN - sprzedane
Nika – stan ideał, po jednej rozgrywce – 65 PLN - sprzedane
Penny Press – stan bardzo dobry, wersja z Kickstartera – 150 PLN - sprzedane
Pretor + Promo Pack - nowa, w folii - 70 PLN 65 - sprzedane
Spartacus + dodatek The Serpents and the Wolf - stan bardzo dobry, wersja EN, wszystkie karty w koszulkach - 240 PLN - sprzedane
Simurgh - wersja angielska - stan ideał - 90 PLN - sprzedane
Dreamwell - stan idealny, wersja Deluxe z Kickstartera, EN - 180 PLN - sprzedane
At the Gates of Loyang - wersja angielska, stan bardzo dobry, komponenty w pudełeczku wędkarskim, z którym sprzedaję grę, karty w koszulkach - 130 PLN - sprzedane
1655: Habemus Papam - wersja EN/DE, pudełko zmęczone, karty w koszulkach - 40 PLN - SPRZEDANE
Cthulhu Światy - stan bardzo dobry, wersja PL - 40 PLN - SPRZEDANE
Condotierre - pudełko poobcierane, gra stan bardzo dobry, WERSJA PL - 120 PLN - SPRZEDANE
Biblios Dice – jak nowa, po jednej partii - 150 PLN - SPRZEDANO
Saint Petersburg: New Society&Banquet (EN) - 50 PLN - SPRZEDANO
Mousquetaires de Roy + Treville - angielskie wydanie, stan bardzo dobry - 140 PLN 135 - SPRZEDANE
Fluxx + Fluxx Zombie - wersja PL, stan bardzo dobry - 60 PLN - SPRZEDANE
Szaolin Panda – polska edycja, stan bardzo dobry - 20 PLN - SPRZEDANE
Mr Jack in New York - stan dobry, edycja multi, w tym EN - 80 PLN 75 - SPRZEDANE
Nottingham - Uwe Rosenberg, folia - 50 PLN - SPRZEDANE
Medina II edycja - nie widziałem tyle drewna w jednym pudle, stan bardzo dobry - 180 PLN 170 - SPRZEDANE
Torres - wydanie multi, w tym EN, w prostokątnym pudełku - 170 PLN - SPRZEDANE
Kleopatra und die Baumsteiner - stan bardzo dobry, pięknie wydana gra, wersja niemiecka - 170 PLN 160 - SPRZEDANE
Imperial 2030 - folia, wersja EN i DE - 100 PLN - SPRZEDANE
Love Letter- wydanie angielskie z czerwonym woreczkiem - 20 PLN - SPRZEDANE
Wojna Narodów + Inspiracje - stan bardzo dobry, wersja PL - 120 PLN - MatHandel
Wiek Pary - folia, PL - 135 PLN - MatHandel
Trickerion + Dahlgaard's Gifts - wersja na wypasie, dwukrotnie grane - 275 PLN - SPRZEDANE
Saint Peterburg (DE) - stara szata graficzna, stan komponetnów gry bardzo dobry , pudełko maa podłużne pęknięcie wzdłuż jednej z dłuższych krawędzi - 100 - MatHandel
Comuni - stan idealny, EN/FR/DE - 90 PLN 85 - MatHandel
Age of Steam + mapy Ameryka/Europa + mapy Niemcy/Francja - stan bardzo dobry – 300 PLN 290 - MatHandel
Utopia - gra niezależna językowo, wydanie włosko-hiszpańsko-holenderskie. Folia zdjęta, nigdy nie grana, mnóstwo figurek w pudle - 120 PLN 150 PLN - MatHandel
Dobry Glina Zły Glina – stan bardzo dobry – 30 PLN - MatHandel
Sunrise City - bogata, kickstarterowa edycja angielska - 150 PLN - MatHandel
Magnum Sal + Muria - stan bardzo dobry, mam pudełko tylko od Murii, w którym jest wszystko, na pudełku jest też ślad po naklejce około 2x10 cm - 200PLN180 PLN - MatHandel
Ships - w folii, z dodatkowymi monetkami, wersja limitowana - 170 PLN - Sprzedane
Rome - City of Marble - stan ideał, raz grane - 125 PLN - Sprzedane
Przebiegłe Wielbłądy - stan ideał, wersja EN/DE, niezależna językowo - 60 PLN - Sprzedane
Niagara - stan bardzo dobry, wersja PL - 120 PLN - Wymienione
In the Shadow of Emperor – stan bardzo dobry, wersja EN - 120 PLN - Sprzedane
Ekö + minidodatek - stan ideał, raz grane - 125 PLN - Sprzedane
Deadwood - wersja Galakty, stan idealny - 35 PLN - Sprzedane
Vikingdoms - stan bardzo dobry - 40 PLN - Sprzedane
Nanahoshi- pięknie wydana, japońska drewniana gra logiczna, nie do kupienia chyba nigdzie na świecie. Stan bardzo dobry. - 150 PLN 180 PLN - Sprzedane
Hoyuk - tona kafli, gruba mapa, mnóstwo customowego drewna, city building w epoce kamienia łupanego - Essen 2014 - grana raz, stan super - 160 PLN 120 PLN - Sprzedane
Rifugio - unikat, stan bardzo dobry - 125 PLN 115 PLN - MatHandel
The Producer – stan ideał - 160 PLN - MatHandel
Municipium - wersja angielska, stan bardzo dobry - 75 PLN - MatHandel
DRCongo - ideał, rozpakowane, ale niegrane - 190 PLN - MatHandel
Mad City + dodatek od Mayfaira - stan bardzo dobry - 90 PLN - MatHandel
Lisboa - folia, wersja z instrukcją PL, wersja kickstarterowa, niedostępna w sklepach, do tego dwa worki monet - 520 500 PLN + przesyłka kurierem lub odbiór osobisty. - SPRZEDANE
Pandemic Legacy Sezon 1 PL - ROZEGRANY STYCZEŃ, reszta nietknięta - 100 PLN - SPRZEDANE
Fruit Salad - PL, grane kilka razy, stan bardzo dobry - 30 PLN - Sprzedane
Dzielne Myszki - grane kilka razy, stan dobry - 50 PLN - Sprzedane
Duplik - PL, grany raz - 45 PLN - Sprzedane
Było sobie życie - raz grane, wersja PL - 40 PLN - Sprzedane
Baronia - nowa w folii, PL - 70 PLN - Sprzedane
Bonsai - PL, grane dwa razy - 20 PLN - Sprzedane
Fun Farm - PL, grane dwa razy, stan dobry - 25 PLN - Sprzedane
Kiwi, leć nielocie, leć - stan bardzo dobry - 35 PLN - Sprzedane
Kamienie w Kieszenie - PL, grane 4 razy, stan bardzo dobry - 40 PLN - Sprzedane
Glüx - EN, grane raz, stan bardzo dobry - 100 PLN - Sprzedane
Hanafuda - stan idealny - 20 PLN - Sprzedane
Karmaka - grane trzy razy, PL, stan bardzo dobry - 40 PLN - Sprzedane
Pandemic: Lekarstwo - nowa w folii - 75 PLN - Sprzedane
Mrówki - Stan bardzo dobry - 20 PLN - Sprzedane
Mob Town - PL, stan bardzo dobry - 40 PLN - Sprzedane
Magazyn 51 - PL, stan bardzo dobry - 40 PLN - Sprzedane
Królestwo - PL, stan bardzo dobry - 30 PLN - Sprzedane
T.I.M.E Stories - PL, stan bardzo dobry - 100 PLN - Sprzedane
Siedem - stan bardzo dobry - 20 PLN - Sprzedane
Ranczo Party - stan bardzo dobry - 20 PLN - Sprzedane
Plusk - stan bardzo dobry - 25 PLN - Sprzedane
Ratuj Króliczki - stan dobry, kilka gier z dziećmi za nami - 40 PLN - Sprzedane
Star Wars: Przeznaczenie[/b]: 2 podstawki (Rey i Kylo) + 40 boosterów + dwustronne koszulki do klaserów (2x9) - 400 PLN 200 PLN - Sprzedane
Wikingowie na pokład - stan bardzo dobry - 70 PLN - Sprzedane
Władca Pierścieni: Podróż do Mordoru - stan bardzo dobry - 20 PLN - Sprzedane
Zlot pingwinów - stan bardzo dobry - 30 PLN - Sprzedane
Zombeasts - wydanie PL, stan idealny - 15 PLN - Sprzedane
Żółwie z Galapagos - stan bardzo dobry - 35 PLN - Sprzedane

10 Minute Heist - grana 3 razy, stan bardzo dobry, w Polsce nie do dostania według i-szopa - 70 PLN - Sprzedane
Architects of the West Kingdom - grane dwa razy, stan bardzo dobry, wersja retail, język EN - 140 PLN - Sprzedane
Die Baumeister des Colosseum DE - raz grana, stan bardzo dobry - 80 PLN - Sprzedane
Battlestar Galactica + Exodus - niedostępny out of print, grane kilkanaście razy razy, wszystko w koszulkach, wszystko w jednym pudełku - od podstawki, puełko to ma naderwany jeden róg, na życzenie mogę wygrzebać pudełko do dotatku - sprzedaję wyłącznie komplet. - 500 PLN - Sprzedane
Dice City - wersja EN, stan bardzo dobry - 110 PLN - Sprzedane
Dice City - By Royal Decree - w folii - 80 PLN - Sprzedane
Dice's Zoo - niedostępna w Polsce kościanka z Tajwanu - 80 PLN - Sprzedane
Dolina Kupców 2 - raz grana, stan bardzo dobry - 35 PLN - Sprzedane
Fantastic Beasts: Perilous Pursuit - piękna kościanka z łapaniem fantastycznych zwierząt, unikat ze świata Harry'ego Pottera, nie do dostania w Europie, wersja EN, grane kilkanaście razy, stan bardzo dobry, pudełko ma zarysowania od przesuwania - 150 PLN - Sprzedane
Glen More - stan bardzo dobry, świetna gra, wersja EN - 80 PLN - Sprzedane
Havannah - stan dobry - 30 PLN - Sprzedane
Nantucket - EN, stan bardzo dobry - 30 PLN - Sprzedane
Offrandes - stan bardzo dobry, wersja FR - 110 PLN - Sprzedane
Porta Nigra - stan komponentów bardzo dobry, pudełko ma jeden z boków nieco wyblakły od słońca - 130 PLN - Sprzedane
Quests of Valeria - stan bardzo dobry - 85 PLN - Sprzedane
Round House - raz grana, stan bardzo dobry - 140 PLN - Sprzedane
Sylla - niemieckie wydanie, na pudełku niewielka naklejka "Zlot MIG-iem", stan egzemplarzy bardzo dobry - 50 PLN - Sprzedane
Tesla vs Edison Duel - EN, grana dwa razy, unikat w Polsce - 120 PLN - Sprzedane
Urbanization- wersja multi w tym EN, stan bardzo dobry - 140 PLN 135 - Sprzedane
Broom Service - stan dobry, grane kilka razy, wersja DE - 80 PLN - Sprzedane
Bronze - grane raz, bardzo dobry stan, pudełko z Essen 2017, na zewnątrz rosyjskie, w srodku angielskie - 120 PLN - Sprzedane
Chariot Race - multijęzykowe, grane kilka razy, stan bardzo dobry - 40 PLN - Sprzedane
Elevenses - bardzo elegancka gra karciana, grana dwa razy - 45 PLN - Sprzedane
Okanagan - grane raz, stan badzo dobry, języki EN, FR, NL, ES - 110 PLN
Pytaki - raz grane, stan bardzo dobry, wersja PL - 50 PLN - Sprzedane
Talat - stan bardzo dobry, werja PL - 30 PLN - Sprzedane
Torres - w folii, wersja multi w tym PL - 60 PLN - Sprzedane
Architectura raz grane, wersja EN 40 SPRZEDANE
13 Days: The Cuban Missile Crisis stan doskonały, grane raz, język EN 90 Sprzedane
13 Minutes: The Cuban Missile Crisis stan doskonały, grane raz, język EN 20 Sprzedane
4 Seasons dwa razy grana, ciekawa dwuoosobowa gra trick-takingowa 35 Sprzedane
51. Stan Master Set - promo Arena stan doskonały, grane raz 10 Sprzedane
Carcassonne: Safari raz grane, PL, CZ, SK 50 SPRZEDANE
Castles of Burgundy Card Game DE grane dwa razy 40 SPRZEDANE
Chimera Station: Interactive Modules Promo nieużywane 10 SPRZEDANE
Dilluvia Project raz grane, wersja DE i EN, wyblakły jeden bok pudełka od słońca 200 Sprzedane
Dolina Królów folia, PL/CZ 100 Sprzedane
The Estates grane dwa razy, EN 100 Sprzedane
Europe in Turmoil grane raz, EN 250 Sprzedane
Ewolucja nowa w folii, PL 90 Sprzedane
Gentes: New Cities niegrane promo 10 SPRZEDANE
Kotostrofa grane raz, stan bardzo dobry 20 Sprzedane
Nippon + Keiretsu Nippon PL, Keiretsu EN, stan bdb 190 Sprzedane
Pirackie Skarby stan bardzo dobry, PL 10 Sprzedane
Projekt: Miasteczko stan bardzo dobry, grane raz, wersja PL 20 Sprzedane
Realm of Wonder stan bardzo dobry, grane dwa razy, mnóstwo języków, w tym polski 50 SPRZEDANE
Tsuro of the Seas nówka w folii, wersja EN 120 SPRZEDANE
Tytus, Romek i A'Tomek stan bardzo dobry 60 SPRZEDANE
Wyspa Dinozaurów stan bardzo dobry 25 SPRZEDANE
Za siedmioma górami stan bardzo dobry 35 SPRZEDANE
Zbuduj swoje miasto stan bardzo dobry 20 SPRZEDANE
Clank!: Wishing Wall nieużywana promka EN/DE 10 Sprzedane
Duelosaur Island (wersja X-treme) raz grane, EN 120 SPRZEDANE
Libraria raz grane, wersja multijęzykowa, w tym EN 65 SPRZEDANE
Abluxxen stan bardzo dobry, wesja DE 30 SPRZEDANE
Armageddon raz grana duża gra Queen Games z Essen 2017 130 SPRZEDANE
Battle of the Bands UNIKAT, nigdy nie grana gra dla fanów muzyki, w której T-shirt jest planszą :), wersja EN 100 SPRZEDANE
Behind the Throne grane raz, stan bardzo dobry, język EN 20 SPRZEDANE
The Bottle Imp stan bardzo dobry, grane raz, język EN 35 SPRZEDANE
Capital Lux EN dwa razy grane 35 SPRZEDANE
La Citta grane raz, stan bardzo dobry, wersja EN 180 SPRZEDANE
Claim Kingdoms nowość z Essen, grane raz, stan bardzo dobry, wersja EN/NL 40 SPRZEDANE
Cock & Bull grane raz, stan doskonały, wersja EN 40 SPRZEDANE
Cottage Garden EN/DE, grane trzy razy pierwsze wydanie z naklejoną naklejką korektującą + promka The Easter Bunny 70 SPRZEDANE
Cupcake Empire raz grane, EN, ES 140 SPRZEDANE
Downtown stan dobry, wersja DE, niezależna językowo 50 SPRZEDANE
Dragon Farkle EN, grane raz 70 SPRZEDANE
Dwar7s Fall grane dwa razy, stan bardzo dobry 170 SPRZEDANE
Einfach Genial: das Kartenspiel Knizia, stan bardzo dobry, niemiecka wersja 15 SPRZEDANE
Eternity piękność w zbieranie lew, grana dwa razy 60 SPRZEDANE
Fast Shot dwa pudełka, dwie kolorystyczne wersje gry - czarna i żółta, grane raz, wersja EN, ES, NL, DE 50 SPRZEDANE
Favelas grane raz, EN 100 SPRZEDANE
Fealty doskonała abstrakcyjna gra, Kuba płkała jak sprzedawał. Gra w swietnym stanie, wersja EN 100 SPRZEDANE
Feudalia grane raz, stan bardzo dobry, wersja EN/ES 170 SPRZEDANE
Feuville grane raz, EN, DE, FR, ES 100 SPRZEDANE
For Crown and Kingdom stan bardzo dobry, wersja EN 120 SPRZEDANE
Generalship grane raz, EN 180 SPRZEDANE
The Great City of Rome + karta promo grane raz, stan bardzo dobry, wersja EN, obecnie nie do dostania w sklepach 80 SPRZEDANE
Gunkimono grane raz, wersja EN 120 SPRZEDANE
Katarenga grane kilkanaście razy, stan dobry 100 SPRZEDANE
Lucidity: Six-Sided Nightmares pierwsze wydanie amerykańskie, grane raz, stan bardzo dobry 80 SPRZEDANE
Macht & Ohnmacht (Power and Weakness) stan bardzo dobry, wersja DE, grane raz 80 SPRZEDANE
Midgard wersja angielska, stan dobry 80 SPRZEDANE
Milestones pierwsze wydanie multi, EN + DE, stan bardzo dobry 90 SPRZEDANE
Moongha Invaders nowa w folii, angielska druga edycja, Wallace, wielkie pudło 150 SPRZEDANE
Quartz nigdy nie grane, otwarte, wersja PT, w środku instrukcja EN i kolorowa, dostarczona przez wydawcę plansza z opisami kart 80 SPRZEDANE
Quest for El Dorado raz grane, wersja DE 100 SPRZEDANE
Railroad Revolution raz grane, EN, FR 130 SPRZEDANE
Revolution of 1828 Dwa rqazy grane, DE 70 SPRZEDANE
Rhodes grana raz, stan bardzo dobry, wersja EN, NL, DE, FR 110 SPRZEDANE
Royal Palace stan bardzo dobry 130 SPRZEDANE
Somnium: Rise of Laputa unikat z Kickstartera, raz grane, wersja EN 75 SPRZEDANE
Steampunk Rally grane dwa razy, stan bardzo dobry, wersja EN 120 SPRZEDANE
Tao Long: The Way of the Dragon (wersja Kickstarter Deluxe) grane raz, w środku metalowe elementy, dodatki, mata, bajery. Wersja EN 140 SPRZEDANE
Taverna stan bardzo dobry, wersja EN/FR z Essen 2015 110 SPRZEDANE
Verflixxt + Verflixxt nochmal niemiecka wersja Mumii, niezależna językowo, stan dobry 60 SPRZEDANE
Walls of York unikat z Essen, grane raz, stan idealny, wersja EN 130 SPRZEDANE
Ostatnio zmieniony 19 sty 2020, 13:50 przez KubaP, łącznie zmieniany 74 razy.

Awatar użytkownika
KubaP
Użytkownik wspierający

Re: [W/S] Keltis, Książęta Florencji, 1984:Animal Farm, Pala

Post autor: KubaP » 25 maja 2013, 08:48

Porządki po MatHandlu oraz cena Palazzo w dół.

Awatar użytkownika
KubaP
Użytkownik wspierający

Re: [W/S] Keltis, Książęta Florencji, 1984, Genua, Palazzo

Post autor: KubaP » 29 maja 2013, 12:40

Dochodzą Onirim PL, Genua PL i dodatek do 7 Cudów Świata - Manneken Pis

Awatar użytkownika
KubaP
Użytkownik wspierający

Re: [W/S] Keltis, TiE, AFAOS, Labirynt, Homesteaders, Cytade

Post autor: KubaP » 13 cze 2013, 09:50

Duże zmiany w ofercie, dochodzi Homesteaders, Labirynt Wojna z Terroryzmem, A Few Acres of Snow, Tygrys i Eufrat, Cytadela.

Awatar użytkownika
KubaP
Użytkownik wspierający

Re: [W/S] Keltis, TiE, Homesteaders, Palazzo, 1984, Książęta

Post autor: KubaP » 17 cze 2013, 13:18

Onirim, Labirynt i AFAOS sprzedane.
Obniżka na Keltis.

Dominusmaris
Użytkownik wspierający
Kontakt:

Re: [W/S] Keltis, TiE, Homesteaders, Palazzo, 1984, Książęta

Post autor: Dominusmaris » 20 cze 2013, 22:52

Gry dobrze zapakowane i szybko wysłane.
Polecam zakupy u kolegi :)
Kuba to jednak nie zawsze dziadostwo i komunizm.

Awatar użytkownika
KubaP
Użytkownik wspierający

Re: [W/S] Keltis, TiE, Homesteaders, Palazzo, 1984, Shogun P

Post autor: KubaP » 21 cze 2013, 16:06

Dzięki Dominusmaris :)

Przy okazji - dochodzi polska wersja Shoguna.

Awatar użytkownika
KubaP
Użytkownik wspierający

Re: [W/S] Liberte, Ewolucja, TiE, Palazzo, Książęta Florencj

Post autor: KubaP » 08 sie 2013, 15:00

Dochodzą Liberte, Ewolucja i Tempus.

pioro
Użytkownik wspierający

Post autor: pioro » 08 sie 2013, 16:19

Tampusa w sklepie na R nowego taniej można dostać :)

Awatar użytkownika
KubaP
Użytkownik wspierający

Post autor: KubaP » 08 sie 2013, 16:22

pioro pisze:Tampusa w sklepie na R nowego taniej można dostać :)
Nie można. Jest niedostępny.

Ale dzięki za (nieregulaminowe) podbijanie wątku! Much appreciated!

Awatar użytkownika
KubaP
Użytkownik wspierający

Re: [W/S] Liberte, Zimna Wojna, TiE, Palazzo, Książęta Flore

Post autor: KubaP » 24 sie 2013, 09:53

Dochodzi Zimna Wojna PL II ed.

Awatar użytkownika
KubaP
Użytkownik wspierający

Re: [W/S] Liberte, Zimna Wojna, TiE, Strasbourg, Książęta Fl

Post autor: KubaP » 25 sie 2013, 15:11

Dochodzi Strasbourg Stefana Felda, Ewolucja sprzedana.

Awatar użytkownika
KubaP
Użytkownik wspierający

Re: [W/S] Liberte, Strasbourg, Książęta Florencji, Palazzo,

Post autor: KubaP » 02 wrz 2013, 13:14

Żegnamy Tygrys i Eufrat, cena Liberte w dół.

Awatar użytkownika
KubaP
Użytkownik wspierający

Re: [W/S]Książęta Florencji, Urbania, Animal Farm i inne

Post autor: KubaP » 21 lis 2013, 13:29

Zmiany, Animal Farm taniej.

Awatar użytkownika
KubaP
Użytkownik wspierający