[S]Wyprzedaż ponad 100 gier - od klasyków po dziwadełka

Awatar użytkownika
KubaP
Użytkownik wspierający

[S]Wyprzedaż ponad 100 gier - od klasyków po dziwadełka

Post autor: KubaP » 12 maja 2013, 08:04

Sprzedam poniższe gry.

Kupujesz więcej? Możemy porozmawiac o cenie.

Odbiór osobisty w Warszawie - preferuję Żerań (Witkiewicza) i Anin (kolejność nieprzypadkowa).
Wysyłka paczkomatami - 11/12/14 PLN, albo Pocztą 15 PLN.

10 Minute Heist - grana 3 razy, stan bardzo dobry, w Polsce nie do dostania według i-szopa - 70 PLN

100,000 Blind Dates - absolutny unikat, imprezowa gra w randkowanie od 3-8 osób, nigdy nie grana, w metalowej puszcze - 80 PLN

4 Seasons - dwa razy grana, ciekawa dwuoosobowa gra trick-takingowa - 35 PLN

Abluxxen - stan bardzo dobry, wesja DE - 30 PLN

Activity - w folii, wydanie holenderskie, gra silnie zależna językowo, nie da się grać, jeśli się nie zna języka, wyłącznie dla osób znających lub uczących się holenderskiego - 30 PLN

Armageddon - raz grana duża gra Queen Games z Essen 2017 - 130 PLN

Die Baumeister des Colosseum DE - raz grana, stan bardzo dobry - 80 PLN

El Bazar - wersja multijęzykowa, w tym PL, raz grana, stan bardzo dobry - 60 PLN

Big City - stan idealny, wersja holenderska (gra niezależna językowo), unikat - 250 PLN 240 PLN

Brawl - 3 talie, dokładam polską instrukcję czarno-białą - 20 PLN

Bridge Troll - stan bardzo dobry - 45 PLN

Broom Service - stan dobry, grane kilka razy, wersja DE - 80 PLN

Capital Lux EN - dwa razy grane - 35 PLN

Castles of Burgundy Card Game DE - grane dwa razy - 40 PLN

La Citta - rozfoliowane, nigdy nie grane - 130 PLN 125

City Council- grane dwa razy, pudełko uszkodzone od spodu - porządne, potężne, gigantyczne wgniecenie, elementy w idealnym porządku - 175 PLN 125

Chariot Race - multijęzykowe, grane kilka razy, stan bardzo dobry - 40 PLN

Clown Standoff - EN, według i-szopa niedostępna w Polsce imprezówka Artipii - 45 PLN

Cottage Garden - EN/DE, grane trzy razy pierwsze wydanie z naklejoną naklejką korektującą - 50 PLN

Cubo - stan idealny - 55 PLN

Darjeeling - stan bardzo dobry – 130 PLN

Dice City - wersja EN, stan bardzo dobry - 110 PLN

Dice City - By Royal Decree - w folii - 80 PLN

Dice's Zoo - niedostępna w Polsce kościanka z Tajwanu - 80 PLN

Dolina Kupców 2 - raz grana, stan bardzo dobry - 35 PLN

Downtown - stan dobry, wersja DE, niezależna językowo - 50 PLN

Dragon Farkle - EN, grane raz - 70 PLN

Drapacze Chmur - grana dwa razy, stan bardzo dobry - 10 PLN

Dwar7s Fall - grane dwa razy, stan bardzo dobry - 220 PLN

Einfach Genial: das Kartenspiel - Knizia, stan bardzo dobry, niemiecka wersja - 15 PLN

Elevenses - bardzo elegancka gra karciana, grana dwa razy - 45 PLN

Eternity - piękność w zbieranie lew, grana dwa razy - 60 PLN

Fast Forward: Flee - EN, BEZ PUDEŁKA! - 40 PLN

The Flow of History - z autografem z dedykacją na okładce, grane raz, wersja EN, stan bardzo dobry - 120 PLN

Giganten - stan dobry, niemiecka wersja, niezależna językowo - 75 PLN 70

GrowerZ - nowa w folii, gra o hodowaniu marihuany - 90 PLN

Handelfursten- stan bardzo dobry, wersja niemiecka - 55 PLN

Havannah - stan dobry - 30 PLN

HOP! - EN, gigantyczne pudło, grane dwa razy, stan bardzo dobry, niezwykłe figurki, przepięknie wydana gra autorki ilustracji do Dixita - 150 PLN

Ifrito - pudełko ma podklejony jeden róg, stan samej gry bardzo dobry – 120 PLN

Imperializm: Droga Ku Dominacji - polska wersja, na pudełku mała naklejka "Zlot MIGiem", stan komponentów bardzo dobry - 50 PLN

Katarenga - grane kilkanaście razy, stan dobry - 100 PLN

Kotostrofa - grane raz, stan bardzo dobry - 20 PLN

Kune v Lakia - baaaardzo nietypowa i rzadko spotykana gra dwuosobowa (W Polsce nie do dostania), stan bardzo dobry - 90 PLN

League of Six - EN, stan bardzo dobry - 75 PLN

Lightning - raz grane, stan bardzo dobry, unikatowe gra z Australii - 50 PLN

Midgard - wersja angielska, stan dobry - 90 PLN 80 PLN

Monster Mash - unikatowa gra z Australii, stan bardzo dobry - 50 PLN

My Brother - niezwykła gra kooperacyjna z Włoch. Wersja EN - 100 PLN

Nantucket - EN, stan bardzo dobry - 30 PLN

Offrandes - stan bardzo dobry, wersja FR - 110 PLN

Ophiuchus - unikatowa gra o tworzeniu konstelacji gwiezdnych - 100 PLN

Oto jest pytanie! - stan bardzo dobry - 40 PLN

Pingwiny z Madagaskaru - stan bardzo dobry - 50 PLN

Pirackie Skarby - stan bardzo dobry - 10 PLN

Porta Nigra - stan komponentów bardzo dobry, pudełko ma jeden z boków nieco wyblakły od słońca - 130 PLN

Prime Time - stan bardzo dobry, wersja EN/DE - 110 PLN

Province - stan bardzo dobry - 35 PLN

Quests of Valeria - stan bardzo dobry - 85 PLN

Round House - raz grana, stan bardzo dobry - 140 PLN

Royal Palace - stan bardzo dobry - 130 PLN

Samara + Budynki, Cele i Żetony + Zima i Lato - stan bardzo dobry, wersja Kickstarterowa - - 200 PLN

Spiel der Turme - folia, wersja niemiecka (niezależna językowo) - 65 PLN

Sponsio - EN, stan bardzo dobry - 30 PLN

Sylla - niemieckie wydanie, na pudełku niewielka naklejka "Zlot MIG-iem", stan egzemplarzy bardzo dobry - 50 PLN

Talat - stan bardzo dobry, werja PL - 30 PLN

Taverna - stan bardzo dobry, wersja EN/FR z Essen 2015 - 110 PLN

Tesla vs Edison Duel - EN, grana dwa razy, unikat w Polsce - 120 PLN

Tornado Ellie - stan bardzo dobry - 40 PLN

Tytus, Romek i A'Tomek - stan bardzo dobry - 60 PLN

Urbanization- wersja multi w tym EN, stan bardzo dobry - 140 PLN 135

Verflixxt - niemiecka wersja Mumii, niezależna językowo, stan dobry - 60 PLN

Wyspa Dinozaurów - stan bardzo dobry - 25 PLN

Za siedmioma górami - stan bardzo dobry - 35 PLN

Zakazana Wyspa - stan bardzo dobry - 50 PLN

Zamek Kasteliny - stan bardzo dobry - 40 PLN

Zauberberg - niespotykana, trójwymiarowa gra dla dzieciaków, wersja DE, ale niezależna językowo - 80 PLN

Zbuduj swoje miasto - stan bardzo dobry - 20 PLN

Zombiaki Ameryki - stan bardzo dobry - 70 PLN

Zombies!!! - pudełko poobcierane, zawartość w stanie bardzo dobrym - 80 PLN
Ostatnio zmieniony 27 gru 2017, 18:35 przez KubaP, łącznie zmieniany 161 razy.

Awatar użytkownika
KubaP
Użytkownik wspierający

Re: [W/S] Hannibal, Galaxy Trucker, Pret-a-Porter, Palazzo,

Post autor: KubaP » 12 maja 2013, 08:05

Poszło:
Steel Drivera, wydanie niemiecki (Pegasus Spiele), wszystkie elementy kompletne, instrukcja po niemiecku + skrót zasad po angiesku + wydrukowane karty punktacji. - 90 85 80 PLN-MATHANDEL
Cywilizacja: Poprzez Wieki (polska wersja, stan bardzo dobry = nic nie zniszczone, wszystko w woreczkach, wszystkie elementy) - 130 125 120 PLN - SPRZEDANE
Gra o Tron - Sprzedam angielskie wydanie Gry o Tron, wszystkie elementy w idealnej kondycji, karty w koszulkach, żetony i pionki posegregowane w torebkach. Plansza nosi na krawędziach ślady użytkowania, co w żaden sposób nie wpływa na grę. Pudełko na krawędziach jest w kilku miejscach lekko poprzecierane. Do gry dołączona jest wydrukowana polska instrukcja oraz wydrukowane i samodzielnie zrobione żetony portów z dodatku - cena 140PLN 130 PLN 120!!! 115!!! - SPRZEDANE
Zimną Wojnę 1945-1989 - stan bardzo dobry, wszystkie karty w koszulkach, ale koszulkom już tym powoli należy się wieczny odpoczynek. Dorzucone są dosłane przez wydawnictwo poprawne żetony USA (niepoprawne wyrzucone). -MATHANDEL
Portobello Market - Oprócz lekko poprzecieranego pudełka gra w idealnej kondycji, niezależna językowo, z polską instrukcją. Bardzo sympatyczny przerywnik na 2 do 4 osób. - cena 80 PLN - SPRZEDANE
Do sprzedania jest Dragon's Ordeal w bardzo dobrym stanie, wszystko kompletne, posegregowane w woreczkach. Na życzenie mogę przysłać zdjęcia. Cena - 90 PLN 85 PLN + koszt przesyłki (kurier 20 PLN, poczta 12 PLN), odbiór w Wawie za darmo. - SPRZEDANE
Arcana PL - nigdy nie grane, karty w koszulkach, wypraska wyrzucona, bo nie mieściły się w pudełku karty zakoszulkowane - 30PLN25 PLN
-SPRZEDANE
K2 z dodatkiem Lawina - też dostałem z MatHandlu, nie podeszło, sprzedam za 70 PLN - SPRZEDANE
Small World PL - nigdy nie grane, wyjęte tylko wszystko z ramek i ładnie upakowane w wypraskę - 130 PLN - MATHANDEL
Duell - dzięki MatHandlowi stałem się posiadaczem tego cuda. Sprzedam za 35 PLN - MATHANDEL
Fabrik Manager Wydanie niemieckie (gra niezależna językowo), jest polska i angielska instrukcja, gra używana, w stanie bardzo dobrym. Mogę sprzedać za 75 PLNów, ale wolałbym na coś wymienić, możliwe dopłaty. - MATHANDEL
Dominion: Róg Obfitości - stan ideał, ale rozfoliowany, nigdy nie grany. - 40 PLN
Dominion: Rozdarte Królestwo+Poseł+Czarny Rynek - wersja PL stan db+, pudełko nosi ślady użytkowania, karty są zadbane, można bez problemu łączyć z innymi dodatkami. - 80 PLN, aczkolwiek w pierwszej kolejności będę rozpatrywał oferty wymiany na coś z mojej wishlisty.- Wymiana

Race For The Galaxy - Narodziny Imperiów - Wydanie PL, nigdy nie grane, zakoszulkowane (koszulki FFG i woreczki strunowe na żetony w cenie) - 70 PLN - Sprzedane
Cuba - wydanie eggertespiele angielskie. Nigdy w nią nie zagrałem, dostałem na MH, ale nie było z kim i kiedy - 115 PLN - Wymiana
Słowostwory - nówka sztuka w folii, dostaliśmy na Gwiazdkę a mamy już swój egzemplarz - 67 PLN - MatHandel
Rattus + Rattus – Legendarne Postacie - stan elementów idealny, wszystko w woreczkach. Pudełko ma górną lewą krawędź pękniętą, ale jest to ledwo widoczne. - 60 PLN - MatHandel
Dawno dawno temu... - Bardzo fajna narracyjna gra imprezowa. Grana raz, w super stanie. - 40 PLN - MatHandel
Zombiaki - grane dwa razy, stan kolekcjonerski, wszystkie karty w koszulkach (więc nie mieszczą się do pudełka, ale mogę wyjąć z koszulek i będą się mieścić) - 30PLN25 PLN 20 PLN - Mogę też oddać za jakąś fajną książkę - Wymiana
Wojny Ryżowe - dostałem z MatHandlu ale nigdy nie otworzyłem nawet - 70 PLN 65 PLN
Zaginione Miasta PL - stan bardzo dobry, karty w koszulkach - wszystko w cenie. - 80 PLN - sprzedane
Puerto Rico PL - wspaniale utrzymana gra, na wszystkie elementy zrobione specjalne, tekturowe pudełeczka, no miodzio po prostu. Polskie wydanie, więc od razu z rozszerzeniem. - WYMIENIONE
Jaipur - bardzo dobry stan, aczkolwiek w wieczku pudełka jest dziurka. Hicior ostatnich tygodni na BoardGameArena - WYMIENIONE
Czarne Historie - Głupia Śmierć - Wydanie polskie. Jak to tego typu gry, zagrane raz. Stan bardzo dobry - Sprzedane
Pandemic PL - stan bardzo dobry, elementy w woreczkach strunowych. Gra obecnie niedostępna w polskim wydaniu, planowany dodruk w 2013. Grane przeze mnie raz - Sprzedane
Biblios - stan bardzo dobry, czwarta angielska edycja (ta w fajnej, pudełkowo-książkowej oprawie). - Sprzedana
Ticket to Ride: Switzerland - stan bardzo dobry, grana kilka razy, bez znaczonych kart, czy uszkodzeń. - WYMIENIONE
Ticket to Ride - stan dobry/bardzo dobry. Chłopak, od którego grę kupiłem nie dbał o nią i karty były poprzybrudzane i zaniedbane, ale zakoszulkowałem WSZYSTKIE karty w koszulki FFG i teraz jest super :)
- WYMIENIONE
Pret-a-Porter PL - jestem pierwszym właścicielem, więc wszystko ślicznie zadbane, grana trzy razy. - 9478,34 PLN - wymienione
Hansa - stan bardzo dobry, aczkolwiek jeden róg wieczka pudełka jest pęknięty z boku - jakieś 4 cm. - 50 PLN - sprzedane
Famiglia PL - stan bardzo dobry, dostałem w MatHandlu, nie podeszło. Grane przeze mnie raz - 20 15 PLN - sprzedane/b]
Hannibal: Rome vs. Carthage - stan bardzo dobry, wszystko w koszulkach FFG (które są w cenie) i woreczkach strunowych (również w cenie). Grane przeze mnie raz, ale nie mam z kim grac, więc z żalem sprzedaję. - 210 PLN 190 - MATHANDEL
Galaxy Trucker PL - zadbany, pudełko poobcierane, ale poza tym w dobrym stanie. - MATHANDEL
Na Chwałę Rzymu PL - wszystkie karty w koszulkach, także miodzio. - MATHANDEL
Mare Balticum - raz grane, stan bardzo dobry. - 45 PLN- MATHANDEL
Genoa PL - grana dokładnie dwa razy stan bardzo dobry - 75 PLN - sprzedane
Cytadela + Mroczne Miasto PL - gra kilkukrotnie grana, po kartach widać używanie, ale w żaden sposób nie są znaczone - 60 PLN - Sprzedane
Labirynt: Wojna z terroryzmem: 2001-? polska wersja - rozpakowane, nigdy nie zagrane - 110 PLN - sprzedane
Onirim PL - grane raz, stan idealny - 25 PLN - rezerwacja - sprzedane
A Few Acres of Snow - wydanie II, grana dwa razy, stan bardzo dobry, wszystkie karty od nowości w koszulkach FFG. - 140 PLN (lub 130 bez koszulek)-sprzedane
Shogun PL - stan bardzo dobry, wersja polska, grana 4 razy, podrukowałem do tego jeszcze trochę podrukowałem trochę pomocy - 200 PLN - wymenione
Homesteaders - grana II razy, stan bardzo dobry - 150 PLN- Sprzedane
Ewolucja PL - wydanie G3, raz zagrane, stan idealny - 25 PLN - Sprzedane
Zimna Wojna 1945-1989, II edycja PL - grana raz w koszulkach, stan idealny - 110 PLN - sprzedane
Tygrys i Eufrat DE - grana kilka razy, stan bardzo dobry - 135 PLN 125- sprzedane
Strasbourg - wyśmienita gra licytacyjna Stefana Felda, grana trzykrotnie, edycja Pegasus Spiele (ang-niem, gra niezależna językowo, dołączam wydrukowaną polską instrukcję), stan bardzo dobry - 100 PLN - MH
Liberte - raz grane, druga edycja (z poprawionymi kolorami), karty w koszulkach, znaczniki w woreczkach, wszystko w cenie, stan idealny - 179 174 PLN-MH
Palazzo - stan bardzo dobry, ja grałem raz, poprzedni właściciel też nie nadwyrężał :) Rzadko spotykana gra w polskich sklepach. - 85 PLN64 PLN - MH
Wiochmen Wesele PL - folia - 30 PLN - sprzedane
Citybuildingowy zestaw Ludibay Essen 2013: Card City + Town Center - piękne budowanie miasta w wersji karcianej i w wersji przestrzennej (131 dużych pięknych, drewnianych kostek!). CC wersja francuska, TC wersja angielsko-francuska, obie gry niezależne językowo. - 190 PLN - WYMIENIONE
Władca Pierścieni: Konfrontacja PL - pierwsze wydanie Galakty - grane kilkanaście razy, stan dobry, wszystkie karty w jakichś badziewnych koszulkach, ale dzięki temu w naprawdę bardzo dobrym stanie - 70 PLN - wymienione
Zestaw Wysokie Napięcie PL + mapa Europa Centralna/Benelux + BGG Promo Cards Set - Podstawka grana trzy razy, mapy w folii, Promo Cards nierozpakowane - 140 PLN-wymienione
Medici - rewelacyjna gra licytacyjna, rzadko potykane wydanie Amigo z 1995 roku, a stan bardzo dobry! - 50 PLN-sprzedane
Tempus - wydanie angielskie PS, grana dwa razy, stan igła. - 50 PLN-sprzedane
Urbania - folia - 100 PLN - MatHandel
Ladies & Gentlemen - przepiękna, rzadko spotykana gra, w której parami walczymy o zwycięstwo - panowie zarabiają pieniądze, by panie mogły kupować sobie piękne ciuchy - raz grana, wydanie angielsko-francusko-niemieckie, niezależna językowo - 90 PLN - MatHandel
Urbanization - folia - 160 PLN - MatHandel
Via Appia - 150 PLN - folia, niemieckie wydanie (gra niezależna językowo) - MatHandel
Summertime - grane raz, stan bardzo dobry, wydanie niemieckie, niezależne językowo, polska instrukcja wydrukowana - 15 PLN - MatHandel
Książęta Florencji PL - bardzo zadbana gra, polska wersja, więc z dodatkiem - MatHandel
Blueprints - świetna kościana gra w budowanie wieżowców, świezynka z Essen 2013 - grana kilka razy, stan kolekcjonerski gra Z-mana, wydanie angielsko-francuskie, gra niezależna językowo - 110 PLN - sprzedane
Euphoria: Build A Better Dystopia (Kickstarter Supreme Edition) język angielski - grana kilka razy, stan kolekcjonerski, niesamowite wydanie, złote sztabki złota, gliniane cegiełki, dodatkowa talia kart z pełnymi ilustracjami, to full wypas, wydanie niedostępne w żadnym sklepie - 200 PLN - sprzedane
Citrus - kolejny świeży tytuł z Essen, kafelkowa gra o tworzeniu plantacji cytrusów - grana dwa razy, stan kolekcjonerski, niezależna językowo, edycja EN-DE - 140 PLN - sprzedane
Gra o Tron II edycja PL + Taniec ze Smokami PL - stan kolekcjonerski, nowa plansza (poprzednia uległa zniszczeniu, wydawca przysłał nówkę sztukę), dodatek na tę chwilę niedostępny, sama gra chyba również - 250 PLN - SPRZEDANE
Manneken Pis - dodatkowy Cud do 7 Cudów - kupiłem Wonder Pack i mam jeden na zbyciu - 10 PLN
Libertalia - świetna piracka gra karciana, której można spróbować na BGA, chodzi super nawet na 6 osób! Nie ma jej w żadnym polskim sklepie, edycja angielska - 150 140 PLN
Letnisko - pierwsze wydanie, grana 3 razy, stan bardzo dobry - 30 PLN - sprzedane
Skyline - pięknie wydana gra kościana, dodatkowo customowa wypraska na poszczególne elementy - 85 PLN - sprzedane
Keltis PL - stan bardzo dobry, to ten duży Keltis. - 7565 PLN - MatHandel
Zombie Dice + Zombie Dice 2 + Zombie Dice Score Pad - wszystko w woreczku bez żadnych pudełek. Cena za zestaw: 70 PLN (nie sprzedaję osobno) - sprzedane
Sabotażysta + Sabotażysta rozszerzenie - podstawka grana kilka razy, dodatek nigdy, obie wersje PL - 50 PLN - sprzedane
Neuroshima Hex 3.0 zestaw: Neuroshima Hex 3.0 + Nowy Jork 3.0 + Sharrash 3.0 + Doomsday Machine 3.0 - Podstawka grana ze 3 razy, dodatki nawet nie rozpakowane. Cena za zestaw: 145 PLN (nie sprzedaję osobno) - sprzedane
Na Grunwald- stan bdb - 50 PLN - sprzedane
Kosmiczni Piraci - grane dwa razy, stan bdb - 30 PLN - sprzedane
Arka Zwierzaków - grana kilka razy, stan kolekcjonerski - 40 PLN - sprzedane
Capitol - wydanie niemieckie, niezależna językowo, raz grana - 85 PLN - MatHandel
Hotel Samoa - polskie wydanie Axla, raz grane - 35 PLN - MatHandel
Councils&Contracts - grana kilka razy, stan bdb, po instrukcji widać, że czytana - 60 PLN - MatHandel
Ivanhoe - rozfoliowane nigdy nie grane - 75 PLN - MatHandel
Listy z Whitechapel - grane kilka razy, stan kolekcjonerski, polskie wydanie- 130 PLN - MatHandel
Pośród Gwiazd - grane dwa razy, wydanie PL - 70 PLN - rezerwacja - MatHandel
1984: Animal Farm - wydanie polsko-angielskie, stan komponentów idealny, wszystko w koszulkach FFG i woreczkach strunowych, które są w cenie. Pudełko też super, jedynie wypraska jest ponaddzierana, tak jak we wszystkich egzemplarzach - zrobiono ją z za cienkiej tektury i rozdziera się pod ciężarem planszy. Grane przeze mnie półtora razu - 75 40 PLN - wymiana
Craftsmen - stan kolekcjonerski, grana kilka razy - 60 PLN - MatHandel
AtoMUUUówki - stara edycja w tekturze, oddam za piwo (najchętniej jakieś nietypowe, z Twojego lokalnego browaru) - sprzedane
Łazienki Królewskie - raz grane, wersja PL - 25 PLN - wymiana
Cappuccino - grane kilka razy stan bdb - 55 PLN - MatHandel
1853 - druga edycja Mayfair, nigdy nie grana, odfoliowana, ale wszystko jeszcze niepowycinane nawet - 195 PLN - MatHandel
La Isla - grane trzy razy, gra niezależna językowo - 60 PLN - sprzedane
Marvel Dice Masters + 30 boosterów - grane kilka razy, nie mam listy kart, nie mam żadnych z tych najrzadszych kart - 150 PLN - sprzedane
Helios - grane dwa razy, stan kolekcjonerski - 140 PLN - sprzedane
Fasolki - grane 4 razy, stan kolekcjonerski, wydanie G3 - 20 PLN - sprzedane
Spyrium - grane trzy razy, stan kolekcjonerski - 70 PLN - sprzedane
Sobek - gra w dobrym stanie, pudełko wyblakło od słońca (tylko wierzch) - 40 PLN - sprzedane
Charta Krymenesiae - rumuńska gra logiczna autora słynnego już w pewnych kręgach SixMaking - raz zagrana, stan igła - 50 PLN - sprzedane
Orongo - dr Knizia w dużym, tropikalnym wydaniu na bogato, grane dwa razy, stan kolekcjonerski - 150 PLN - wymienione
Mistakos - pudełko nieco sfatygowane, ale poza tym gitara - 25 PLN - wymienione
Alea Iacta Est - niemieckie wydanie Ravensburgera, do tego wydrukowana czarno-biała polska instrukcja, gra niezależna językowo. Pudełko nosi znaki shelfware'u, zawartość w porządku - 90 PLN - wymienione
Essen The Game: Spiel 2013 - folia, zdublowany egzemplarz, niezależna językowo - 135 PLN - wymienione
Samuraj - i jeszcze raz dr Reiner w najwyższej formie, stan bardzo dobry - 60 PLN - wymienione
Saint Malo - grane dwa razy, stan kolekcjonerski - 60 PLN - wymienione
Caylus Magna Carta - wydanie angielskie, gra kompletna, w dobrym stanie - 75 PLN - wymienione
The Capitals - trudno dostępny tytuł, mnóstwo tektury w środku, piękne grafiki, bardzo dokładny citybuilding z zależnościami między kaflami niczym w Suburbii czy Zamkach Szalonego Króla Ludwika, stan bardzo dobry, grane dwa razy - 190 PLN - sprzedane
Touche - grane dwa razy, stan bdb - 40 PLN -MatHandel
Pory Roku - wydanie PL, raz grane, stan bardzo dobry - 70 PLN - sprzedane
To Court the King - grane kilka razy, stan bdb, unikat - 200 PLN - sprzedane
The Golden Ages - pierwsze wydanie angielsko-niemiecko-francusko holenderskie, stan bardzo dobry - 130 PLN 140 - MH
PÜNCT - stan bardzo dobry, wydanie multi (w tym EN) - 85 100 PLN - MH
Gaja - stan idealny, polska wersja językowa - 60 PLN - sprzedane
Kingdoms - stan dobry, Knizia - 50 PLN - sprzedane
Metallum + Psi - polska wersja, stan dobry - 65 PLN - sprzedane
Dice Brewing + maty + karty bonusowe - stan idealny, wersja multi, w tym PL - 80 PLN - sprzedane
Hanabi- stan idelany, wersja PL - 20 PLN - sprzedane
Pory Roku - polska, stan idealny - 75 PLN - sprzedane
CV+ Plotki - polska wersja językowa, stan bardzo dobry, plotki niegrane - 65 PLN - sprzedane
Kolejka - wydanie IPN, stan dobry - 50 PLN - sprzedane
Augustus - grane kilkanaście razy, stan bardzo dobry, wersja multijęzykowa - 70 PLN - sprzedane
Gonzaga - stan bardzo dobry - 80 PLN - sprzedane
Metropolia - polska wersja, stan bardzo dobry - 35 PLN - sprzedane
Santiago de Cuba - polska edycja Lacerty, stan bardzo dobry - 60 PLN - sprzedane
Suburbia + Suburbia INC - wersja polska, stan idealny, dodatek niegrany - 130 PLN - sprzedane
Tides of Time - nowinka Portalu, stan bardzo dobry - 40 PLN - sprzedane
Troyes + Ladies + Bonus Cards - stan bardzo dobry, wszystko pokoszulkowane (koszulki idą w cenie), wersja Z-mana, angielska - 450 PLN - sprzedane
Vampire Empire - stan bardzo dobry, wersja multi, w tym EN - 50 PLN - sprzedane
Waggle Dance - folia, II wydanie z poprawionymi kolorami, wydanie multi, w tym PL - 75 PLN - sprzedane
Traders of Osaka - stan bardzo dobry, angielska wersja, gra niezależna językowo - 90 PLN - sprzedane
W zakładzie: Lubelski lipiec '80 - pudełko podniszczone, elementy w stanie bardzo dobrym - 40 PLN - sprzedane
Santiago - niemiecka edycja, stara szata graficzna, stan bardzo dobry - 55 PLN - sprzedane
OpenSpace - polska, stan idealny - 50 PLN- wymienione
Monty Python Fluxx - wersja angielska, stan dobry - 60 PLN - sprzedane
Mascarade + Usurper - wydanie angielskie, stan dobry - 50 PLN- wymienione
Cornish Smuggler - rozfoliowane pudło, reszta nietknięta - 100 PLN- wymienione
Can't Stop – wersja z dużym znakiem drogowym STOP - 50 PLN - wymienione
Bohaterowie Wyklęci - polska, stan idealny - 30 PLN - sprzedane
Pagoda - stan dobry - 55 PLN - sprzedane
Pick&Pack - stan dobry - 55 PLN - sprzedane
Alhambra Big Box - wydanie angielskie, stan idealny - 250 PLN 240 - sprzedane
Gipsy King stan dobry, wersja multi, w tym EN - 80 PLN - wymienione
The Staufer Dynasty - wersja angielska, stan idealny - 190 PLN 180 - wymienione
Yunnan- stan bardzo dobry - 90 PLN - wymienione
Małe Epickie Królestwa + kilka dodatkowych ras, wersja PL, stan bardzo dobry – 55 PLN - sprzedane
Strife - wersja PL, stan bardzo dobry - 45 PLN - sprzedane
Sztuka Wojny - stan bardzo dobry, PL - 50 PLN
Murano - stan bardzo dobry – 100 PLN - REZERWACJA
- sprzedane
Bomarzo – stan idealny, grane dwa razy – 110 PLN - REZERWACJA[/b] - sprzedane
Don - prosta, acz nie banalna gra licytacyjna, stan dobry - 25 35 PLN - REZERWACJA[/b] - sprzedane
Finca - stan bardzo dobry - 150 PLN - sprzedane[/b]
The King's Abbey - wersja z kickstartera, ideał, grana raz - 190 PLN - sprzedane
Nika – stan ideał, po jednej rozgrywce – 65 PLN - sprzedane
Penny Press – stan bardzo dobry, wersja z Kickstartera – 150 PLN - sprzedane
Pretor + Promo Pack - nowa, w folii - 70 PLN 65 - sprzedane
Spartacus + dodatek The Serpents and the Wolf - stan bardzo dobry, wersja EN, wszystkie karty w koszulkach - 240 PLN - sprzedane
Simurgh - wersja angielska - stan ideał - 90 PLN - sprzedane
Dreamwell - stan idealny, wersja Deluxe z Kickstartera, EN - 180 PLN - sprzedane
At the Gates of Loyang - wersja angielska, stan bardzo dobry, komponenty w pudełeczku wędkarskim, z którym sprzedaję grę, karty w koszulkach - 130 PLN - sprzedane
1655: Habemus Papam - wersja EN/DE, pudełko zmęczone, karty w koszulkach - 40 PLN - SPRZEDANE
Cthulhu Światy - stan bardzo dobry, wersja PL - 40 PLN - SPRZEDANE
Condotierre - pudełko poobcierane, gra stan bardzo dobry, WERSJA PL - 120 PLN - SPRZEDANE
Biblios Dice – jak nowa, po jednej partii - 150 PLN - SPRZEDANO
Saint Petersburg: New Society&Banquet (EN) - 50 PLN - SPRZEDANO
Mousquetaires de Roy + Treville - angielskie wydanie, stan bardzo dobry - 140 PLN 135 - SPRZEDANE
Fluxx + Fluxx Zombie - wersja PL, stan bardzo dobry - 60 PLN - SPRZEDANE
Szaolin Panda – polska edycja, stan bardzo dobry - 20 PLN - SPRZEDANE
Mr Jack in New York - stan dobry, edycja multi, w tym EN - 80 PLN 75 - SPRZEDANE
Nottingham - Uwe Rosenberg, folia - 50 PLN - SPRZEDANE
Medina II edycja - nie widziałem tyle drewna w jednym pudle, stan bardzo dobry - 180 PLN 170 - SPRZEDANE
Torres - wydanie multi, w tym EN, w prostokątnym pudełku - 170 PLN - SPRZEDANE
Kleopatra und die Baumsteiner - stan bardzo dobry, pięknie wydana gra, wersja niemiecka - 170 PLN 160 - SPRZEDANE
Imperial 2030 - folia, wersja EN i DE - 100 PLN - SPRZEDANE
Love Letter- wydanie angielskie z czerwonym woreczkiem - 20 PLN - SPRZEDANE
Wojna Narodów + Inspiracje - stan bardzo dobry, wersja PL - 120 PLN - MatHandel
Wiek Pary - folia, PL - 135 PLN - MatHandel
Trickerion + Dahlgaard's Gifts - wersja na wypasie, dwukrotnie grane - 275 PLN - SPRZEDANE
Saint Peterburg (DE) - stara szata graficzna, stan komponetnów gry bardzo dobry , pudełko maa podłużne pęknięcie wzdłuż jednej z dłuższych krawędzi - 100 - MatHandel
Comuni - stan idealny, EN/FR/DE - 90 PLN 85 - MatHandel
Age of Steam + mapy Ameryka/Europa + mapy Niemcy/Francja - stan bardzo dobry – 300 PLN 290 - MatHandel
Utopia - gra niezależna językowo, wydanie włosko-hiszpańsko-holenderskie. Folia zdjęta, nigdy nie grana, mnóstwo figurek w pudle - 120 PLN 150 PLN - MatHandel
Dobry Glina Zły Glina – stan bardzo dobry – 30 PLN - MatHandel
Sunrise City - bogata, kickstarterowa edycja angielska - 150 PLN - MatHandel
Magnum Sal + Muria - stan bardzo dobry, mam pudełko tylko od Murii, w którym jest wszystko, na pudełku jest też ślad po naklejce około 2x10 cm - 200PLN180 PLN - MatHandel
Ships - w folii, z dodatkowymi monetkami, wersja limitowana - 170 PLN - Sprzedane
Rome - City of Marble - stan ideał, raz grane - 125 PLN - Sprzedane
Przebiegłe Wielbłądy - stan ideał, wersja EN/DE, niezależna językowo - 60 PLN - Sprzedane
Niagara - stan bardzo dobry, wersja PL - 120 PLN - Wymienione
In the Shadow of Emperor – stan bardzo dobry, wersja EN - 120 PLN - Sprzedane
Ekö + minidodatek - stan ideał, raz grane - 125 PLN - Sprzedane
Deadwood - wersja Galakty, stan idealny - 35 PLN - Sprzedane
Vikingdoms - stan bardzo dobry - 40 PLN - Sprzedane
Nanahoshi- pięknie wydana, japońska drewniana gra logiczna, nie do kupienia chyba nigdzie na świecie. Stan bardzo dobry. - 150 PLN 180 PLN - Sprzedane
Hoyuk - tona kafli, gruba mapa, mnóstwo customowego drewna, city building w epoce kamienia łupanego - Essen 2014 - grana raz, stan super - 160 PLN 120 PLN - Sprzedane
Rifugio - unikat, stan bardzo dobry - 125 PLN 115 PLN - MatHandel
The Producer – stan ideał - 160 PLN - MatHandel
Municipium - wersja angielska, stan bardzo dobry - 75 PLN - MatHandel
DRCongo - ideał, rozpakowane, ale niegrane - 190 PLN - MatHandel
Mad City + dodatek od Mayfaira - stan bardzo dobry - 90 PLN - MatHandel
Lisboa - folia, wersja z instrukcją PL, wersja kickstarterowa, niedostępna w sklepach, do tego dwa worki monet - 520 500 PLN + przesyłka kurierem lub odbiór osobisty. - SPRZEDANE
Pandemic Legacy Sezon 1 PL - ROZEGRANY STYCZEŃ, reszta nietknięta - 100 PLN - SPRZEDANE
Fruit Salad - PL, grane kilka razy, stan bardzo dobry - 30 PLN - Sprzedane
Dzielne Myszki - grane kilka razy, stan dobry - 50 PLN - Sprzedane
Duplik - PL, grany raz - 45 PLN - Sprzedane
Było sobie życie - raz grane, wersja PL - 40 PLN - Sprzedane
Baronia - nowa w folii, PL - 70 PLN - Sprzedane
Bonsai - PL, grane dwa razy - 20 PLN - Sprzedane
Fun Farm - PL, grane dwa razy, stan dobry - 25 PLN - Sprzedane
Kiwi, leć nielocie, leć - stan bardzo dobry - 35 PLN - Sprzedane
Kamienie w Kieszenie - PL, grane 4 razy, stan bardzo dobry - 40 PLN - Sprzedane
Glüx - EN, grane raz, stan bardzo dobry - 100 PLN - Sprzedane
Hanafuda - stan idealny - 20 PLN - Sprzedane
Karmaka - grane trzy razy, PL, stan bardzo dobry - 40 PLN - Sprzedane
Pandemic: Lekarstwo - nowa w folii - 75 PLN - Sprzedane
Mrówki - Stan bardzo dobry - 20 PLN - Sprzedane
Mob Town - PL, stan bardzo dobry - 40 PLN - Sprzedane
Magazyn 51 - PL, stan bardzo dobry - 40 PLN - Sprzedane
Królestwo - PL, stan bardzo dobry - 30 PLN - Sprzedane
T.I.M.E Stories - PL, stan bardzo dobry - 100 PLN - Sprzedane
Siedem - stan bardzo dobry - 20 PLN - Sprzedane
Ranczo Party - stan bardzo dobry - 20 PLN - Sprzedane
Plusk - stan bardzo dobry - 25 PLN - Sprzedane
Ratuj Króliczki - stan dobry, kilka gier z dziećmi za nami - 40 PLN - Sprzedane
Star Wars: Przeznaczenie[/b]: 2 podstawki (Rey i Kylo) + 40 boosterów + dwustronne koszulki do klaserów (2x9) - 400 PLN 200 PLN - Sprzedane
Wikingowie na pokład - stan bardzo dobry - 70 PLN - Sprzedane
Władca Pierścieni: Podróż do Mordoru - stan bardzo dobry - 20 PLN - Sprzedane
Zlot pingwinów - stan bardzo dobry - 30 PLN - Sprzedane
Zombeasts - wydanie PL, stan idealny - 15 PLN - Sprzedane
Żółwie z Galapagos - stan bardzo dobry - 35 PLN - Sprzedane
Ostatnio zmieniony 27 gru 2017, 18:33 przez KubaP, łącznie zmieniany 71 razy.

Awatar użytkownika
KubaP
Użytkownik wspierający

Re: [W/S] Keltis, Książęta Florencji, 1984:Animal Farm, Pala

Post autor: KubaP » 25 maja 2013, 08:48

Porządki po MatHandlu oraz cena Palazzo w dół.

Awatar użytkownika
KubaP
Użytkownik wspierający

Re: [W/S] Keltis, Książęta Florencji, 1984, Genua, Palazzo

Post autor: KubaP » 29 maja 2013, 12:40

Dochodzą Onirim PL, Genua PL i dodatek do 7 Cudów Świata - Manneken Pis

Awatar użytkownika
KubaP
Użytkownik wspierający

Re: [W/S] Keltis, TiE, AFAOS, Labirynt, Homesteaders, Cytade

Post autor: KubaP » 13 cze 2013, 09:50

Duże zmiany w ofercie, dochodzi Homesteaders, Labirynt Wojna z Terroryzmem, A Few Acres of Snow, Tygrys i Eufrat, Cytadela.

Awatar użytkownika
KubaP
Użytkownik wspierający

Re: [W/S] Keltis, TiE, Homesteaders, Palazzo, 1984, Książęta

Post autor: KubaP » 17 cze 2013, 13:18

Onirim, Labirynt i AFAOS sprzedane.
Obniżka na Keltis.

Dominusmaris
Użytkownik wspierający
Kontakt:

Re: [W/S] Keltis, TiE, Homesteaders, Palazzo, 1984, Książęta

Post autor: Dominusmaris » 20 cze 2013, 22:52

Gry dobrze zapakowane i szybko wysłane.
Polecam zakupy u kolegi :)
Kuba to jednak nie zawsze dziadostwo i komunizm.

Awatar użytkownika
KubaP
Użytkownik wspierający

Re: [W/S] Keltis, TiE, Homesteaders, Palazzo, 1984, Shogun P

Post autor: KubaP » 21 cze 2013, 16:06

Dzięki Dominusmaris :)

Przy okazji - dochodzi polska wersja Shoguna.

pioro
Użytkownik wspierający

Re: [W/S] Liberte, Ewolucja, TiE, Palazzo, Książęta Florencj

Post autor: pioro » 08 sie 2013, 16:19

Tampusa w sklepie na R nowego taniej można dostać :)

Awatar użytkownika
KubaP
Użytkownik wspierający

Re: [W/S] Liberte, Ewolucja, TiE, Palazzo, Książęta Florencj

Post autor: KubaP » 08 sie 2013, 16:22

pioro pisze:Tampusa w sklepie na R nowego taniej można dostać :)
Nie można. Jest niedostępny.

Ale dzięki za (nieregulaminowe) podbijanie wątku! Much appreciated!

Awatar użytkownika
KubaP
Użytkownik wspierający

Re: [W/S] Liberte, Zimna Wojna, TiE, Strasbourg, Książęta Fl

Post autor: KubaP » 25 sie 2013, 15:11

Dochodzi Strasbourg Stefana Felda, Ewolucja sprzedana.

ODPOWIEDZ