[S] Keyflower - kafel kolekcjonerski Trader

Awatar użytkownika
Racuszny

[S] Keyflower - kafel kolekcjonerski Trader

Post autor: Racuszny » 05 sty 2015, 04:24

Mam na sprzedaż kafel kolekcjonerski Trader do gry Keyflower (podstawki). O, taki: http://www.boardgameshop.eu/en/bordspel ... -6391.html

Stan kafla oceniam jako bardzo dobry. Chciałbym za niego 25 zł + jakieś 5 zł za wysyłkę. Możliwy też odbiór osobisty w Gliwicach, ale wtedy dopłata 3zł za mój dojazd ;p Ewentualne zdjęcia na PW.

---

Zarówno podstawka jak i dodatek są w b. dobrym stanie. Rozszerzenie ma polską instrukcję, podstawa- niemiecką. Preferuję sprzedaż obu rzeczy na raz ze względu na to, że wszystko trzymam w jednym pudełku, ale w razie czego zastanowię się też nad sprzedażą obu rzeczy osobno. SPRZEDANE

---

Na sprzedaż leci Niagara (http://boardgamegeek.com/boardgame/13308/niagara), gra w stanie bardzo dobrym (praktycznie brak śladów użytkowania), pudełko w stanie dobrym (jeden róg pokrywki jest pęknięty i skleiłem go w ramach zabezpieczenia taśmą; nie przeszkadza w żaden sposób w użytkowaniu). Zdjęcia na PW. Cena jaka mnie interesuje to 60zł + kw (jakieś 8zł za paczkę priorytetową). Ewentualny odbiór osobisty w Pyskowicach (8 km od Gliwic). SPRZEDANE
Ostatnio zmieniony 06 lut 2017, 23:54 przez Racuszny, łącznie zmieniany 5 razy.

Awatar użytkownika
Racuszny

Re: [S] Carcassonne + dodatek Karczmy i Katedry

Post autor: Racuszny » 07 paź 2015, 03:30

Dochodzi Carcassone z dodatkiem Karczmy i Katedry.

EdekDemolka
Been thanked: 1 time

Re: [S] Carcassonne + dodatek Karczmy i Katedry

Post autor: EdekDemolka » 20 paź 2015, 20:29

Carcassone z dodatkiem Karczmy i Katedry - kupiłem - Sprzedający super - wszystko zgodnie z opisem, miło, szybko - polecam. :D

Awatar użytkownika
Racuszny

Re: [S] Keyflower - kafel kolekcjonerski Trader

Post autor: Racuszny » 06 lut 2017, 23:43

Na sprzedaż wskakuje kafel kolekcjonerski (Trader) do gry Keyflower.

ODPOWIEDZ