(S) Gloomhaven, Crimson Creek, Cerebria KS, Zamki Szalonego Króla Ludwika

Ogłoszenia o grach do sprzedania, wymiany, reklamy aukcji na Allegro, itp.
Regulamin forum
WĄTKI NIEZGODNE Z REGULAMINEM FORUM HANDLOWEGO MOGĄ ZOSTAĆ SKASOWANE BEZ OSTRZEŻENIA.
ZWŁASZCZA NALEŻY ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA NAWIASY, HISTORIĘ SPRZEDAŻY, KOLOR CZERWONY I ILOŚĆ WĄTKÓW.
brecol
Użytkownik wspierający

(S) Gloomhaven, Crimson Creek, Cerebria KS, Zamki Szalonego Króla Ludwika

Post autor: brecol » 03 lis 2018, 14:23

Mój poprzedni wątek sprzedażowy

Odpowiadam na wiadomości zwykle tego samego dnia, późnym wieczorem, chyba że zasnę z dziećmi, dlatego proszę o cierpliwość :)

Na sprzedaż posiadam (karty w koszulach, chyba że napisano inaczej):

Battalia: The Stormgates KS ENG --> 330 zł edycja z Kickstarter z wszystkimi odblokowanymi celami dodatkowo w ramach KS zakupiłem: Unbound Buff + The Keeper Hero sheet + Alternative terrain deck Gra nowa, nierozpakowana (bez koszulek na kartach żeby była jasność :)).
Więcej o tym KS tutaj:
https://www.kickstarter.com/projects/ba ... stormgates

Cerebria KS ENG --> 380 zł edycja z Kickstarter z wszystkimi odblokowanymi celami + wersja z pomalowanymi miniaturkami. Gra nowa, nierozpakowana (bez koszulek na kartach żeby była jasność :)).
Zdjęcie:
Zdjęcie Cerebria

Zamki Szalonego Króla Ludwika --> 220 zł edycja ze wspieram.to, z wszystkimi odblokowanymi celami (w tym minidodatek "polskie zamki"). Stan bdb, wszystkie karty w koszulkach, sprzedaję razem z nimi. Jest opcja zakupu bez koszulek - 10 zł do ceny. Instrukcja była wertowana, może mieć małe ślady użycia.
Zdjęcie:
Zdjęcie Zamki Szalonego Króla Ludwika

Wiek Złodziei --> 125 zł Stan komponentów bdb, właściwie idealny, rozegrana raz, w koszulkach. Stan pudełka db+/bdb- ze względu na delikatne otarcia na pudełku. Wszystkie karty w koszulkach, sprzedaję razem z nimi. Instrukcja była wertowana, może mieć małe ślady użycia.
Zdjęcie:
Wiek Złodziei

Gloomhaven KS ENG --> 500 zł pierwsza edycja z Kickstartera z wszystkimi odblokowanymi celami + miniaturki + standee. Gra nowa, nierozpakowana, rozpakowałem jedynie figurki w celu oglądnięcia (figurki są w osobnym pudełku).
Zdjęcie:
Zdjęcie Gloomhaven

Crimson Creek --> 80 zł - wersja ENG, stan bardzo dobry (zarówno elementów jak i metalowej puszki na grę). Wersja "Kickstarter Special", tj. zawierająca rozszerzenie "Cabin Interior" oraz token "Ranger Rich" + wszystkie odblokowane cele. Bez koszulek na karty, grana była z koszulkami.

Namiestnik PL edycja wspieram.to (50 zł) - stan bardzo dobry, w cenie koszulki Mayday (karty od początku w koszulkach).

Agricola Torfowisko --> 40 zł - wydawnictwo Lookout Games, wersja niemiecka. Gra bez folii, ale nie była używana, część żetonów jest jeszcze w wypraskach, elementy w stanie idealnym. Jedynym mankamentem są obdarcia na pudełku powstałe przez zerwanie naklejek/taśmy - obdarcia są w 4 miejscach, z czego 1 ma ok. 2x1cm, a pozostałe 3 są bardzo małe. Oczywiście mogę podesłać zdjęcia zainteresowanym.

No co tam? --> 15 zł - wydawnictwo Games Factory Publishing, wydanie polskie, gra nowa, w folii, bez koszulek.

Preferowany odbiór osobisty w Warszawie (Wilanów, okolice Świątynii Opatrzności Bożej), w tygodniu w godzinach 8-16 przy pl. Grzybowskim.

Ewentualnie wysyłka paczkomatem/pocztą na koszt kupującego zgodnie z cennikiem danej firmy (w razie zainteresowania podam koszt wysyłki).

Priorytetowo traktuję odbiór osobisty. Często nie jestem w stanie podwieźć gry, więc bardzo proszę o odbiór we wskazanych wyżej miejscach.
Ostatnio zmieniony 26 maja 2019, 11:58 przez brecol, łącznie zmieniany 12 razy.
3trolle.pl: 6% rabatu - chętnie się podzielę, proszę pisać na PW

ta.skunk.manitou
Użytkownik wspierający
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

Re: (S) Gloomhaven, Pandemic Legacy sez 1 PL, Crimson Creek, Namiestnik, Torfowisko DE

Post autor: ta.skunk.manitou » 03 lis 2018, 15:22

Jak byles w stanie rozpakowac figurki z nierozpakowanej gry ? :)

brecol
Użytkownik wspierający

Re: (S) Gloomhaven, Pandemic Legacy sez 1 PL, Crimson Creek, Namiestnik, Torfowisko DE

Post autor: brecol » 03 lis 2018, 15:27

Są w osobnym pudełku (widać na zdjęciu)

RtsW

Post autor: RtsW » 05 lis 2018, 07:15

Pandemic legacy sezon 1 - biorę :)

EDIT:
Transakcja przebiegła bez problemów.
Szybka wysyłka, towar zgodny z opisem. Polecam.

brecol
Użytkownik wspierający

Re: (S) Gloomhaven, Crimson Creek, Namiestnik, Torfowisko DE

Post autor: brecol » 09 lis 2018, 08:53

Obniżka, a właściwie korekcja początkowej ceny Gloomhaven.

brecol
Użytkownik wspierający

Re: (S) Gloomhaven, Crimson Creek, Namiestnik, Torfowisko DE

Post autor: brecol » 12 maja 2019, 11:10

Aktualizacja, doszły na sprzedaż (proszę o cierpliwość przy czekaniu na odpowiedź z mojej strony, szczegóły w pierwszym poście):
1) Cerebria KS z pomalowanymi figurkami
2) Wiek Złodzei
3) Cry Havoc
4) Zamki Szalonego Króla Ludwika (wersja wspieram.to)

Dodatkowo mogę wystawić na sprzedaż (z mniejszą lub większą chęcią), ale nie zdążę tego zrobić teraz, jeśli ktoś jest zainteresowany, to proszę o informację, wycenię:
- Root + Root: The Riverfolk Expansion
- Szeryf z Nottingham
- Flick 'em Up
- Intryganci
- red7
- Tiny Epic Quest (KS)
- Legendy Blue Moon
Ostatnio zmieniony 16 maja 2019, 10:06 przez brecol, łącznie zmieniany 1 raz.

brecol
Użytkownik wspierający

Re: (S) Gloomhaven, Crimson Creek, Cerebria KS, Cry Havoc

Post autor: brecol » 16 maja 2019, 10:05

Dodałem Battalia: The Stormgates KS

Obniżka ceny na Zamki i Crimson Creek.

ODPOWIEDZ