(S) Kosmiczne Spotkania, Glen More, Jump Drive, Wyspa Skye: Wędrowiec, Pokolenia: Gospoda, Kuhhandel, 6. bierze!

Ogłoszenia o grach do sprzedania, wymiany, reklamy aukcji na Allegro, itp.
Regulamin forum
WĄTKI NIEZGODNE Z REGULAMINEM FORUM HANDLOWEGO MOGĄ ZOSTAĆ SKASOWANE BEZ OSTRZEŻENIA.
ZWŁASZCZA NALEŻY ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA NAWIASY, HISTORIĘ SPRZEDAŻY, KOLOR CZERWONY I ILOŚĆ WĄTKÓW.
qtr

(S) Kosmiczne Spotkania, Glen More, Jump Drive, Wyspa Skye: Wędrowiec, Pokolenia: Gospoda, Kuhhandel, 6. bierze!

Post autor: qtr » 10 lut 2019, 17:46

Witam,

Mam do sprzedania następujące tytuły:

1) Kosmiczne Spotkania (Cosmic Encounter) - wydanie PL - rozpakowana, niegrana, w idealnym stanie, arkusze obcych są w koszulkach; CENA 170,- PLN
2) Glen More - wydanie DE - rozpakowana, niegrana, w idealnym stanie; CENA 60,- PLN
3) Jump Drive - wydanie EN - rozpakowana, niegrana, w idealnym stanie; CENA 50,- PLN
4) Wyspa Skye: Wędrowiec (Isle of Skye: Journeyman) - wydanie EN - rozpakowana, niegrana, w idealnym stanie; CENA 45,- PLN
5) Pokolenia: Gospoda (Village Inn) - wydanie PL - rozpakowana, niegrana, w idealnym stanie; CENA 65,- PLN
6) Kuhhandel (You're Bluffing!) - wydanie DE - rozpakowana, niegrana, w idealnym stanie; CENA 25,- PLN
7) 6. bierze! (6 nimmt!) - wydanie PL - rozpakowana, niegrana, w idealnym stanie; CENA 20,- PLN

Możliwy odbiór osobisty:
- w Krakowie - przy ulicy Kamieńskiego 51 - od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.
- w Brzesku - termin do uzgodnienia

lub

wysyłka paczkomatem po doliczeniu kosztów przesyłki - 14 PLN,-
Ostatnio zmieniony 19 lut 2019, 11:53 przez qtr, łącznie zmieniany 1 raz.

fakir

Re: (S) Kosmiczne Spotkania, Glen More, Jump Drive, Wyspa Skye: Wędrowiec, Pokolenia: Gospoda, Kuhhandel, 6. bierze!

Post autor: fakir » 17 lut 2019, 09:46

Cześć, jestem zainteresowany Gospodą. Czy przy zakupie z 6bierze mogę liczyć na darmową wysyłkę?

Mogę też na wymianę zaoferować Chicago express z dodatkiem

Pozdrawiam,
Piotr

fakir

Re: (S) Kosmiczne Spotkania, Glen More, Jump Drive, Wyspa Skye: Wędrowiec, Pokolenia: Gospoda, Kuhhandel, 6. bierze!

Post autor: fakir » 17 lut 2019, 09:46

Cześć, jestem zainteresowany Gospodą. Czy przy zakupie z 6bierze mogę liczyć na darmową wysyłkę?

Mogę też na wymianę zaoferować Chicago express z dodatkiem

Pozdrawiam,
Piotr

Xardas123
Użytkownik wspierający

Post autor: Xardas123 » 17 lut 2019, 10:00

Ja również chętnie przygarnąłbym gospodę + najprawdopodobniej dodatek do wyspy skye, jeżeli kolega wyżej się rozmyśli.

ODPOWIEDZ