(S)Wietrzenie kolekcji: 7th continet Rookie Full Gameplay Bundle, Gloomhaven, Vast i inne

Ogłoszenia o grach do sprzedania, wymiany, reklamy aukcji na Allegro, itp.
Regulamin forum
WĄTKI NIEZGODNE Z REGULAMINEM FORUM HANDLOWEGO MOGĄ ZOSTAĆ SKASOWANE BEZ OSTRZEŻENIA.
ZWŁASZCZA NALEŻY ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA NAWIASY, HISTORIĘ SPRZEDAŻY, KOLOR CZERWONY I ILOŚĆ WĄTKÓW.
Pawiszon15

(S)Wietrzenie kolekcji: 7th continet Rookie Full Gameplay Bundle, Gloomhaven, Vast i inne

Post autor: Pawiszon15 » 09 mar 2019, 22:05

Na sprzedaż mam następujące gry:

- Nemesis wersja polska z kickstartera w wersji polskiej, gra wsparta w ciągu pierwszych 24 godzin, więc dołączona postać medyka. Podstawkę już mam, jest zafoliowana. Sprzedaję wraz z odblokowaną dodatkową zawartością w trakcie trwania kampanii. Będzie ona wysyłana w III kwartale tego roku
Cena 700 zł

- 7th continent ze wszystkimi dodatkami (The 7th Continent “Second Edition” Box, All Stretch Goals from the first campaign“, What Goes Up, Must Come Down”, “Satchel & Journal” binder, “The Icy Maze” curse expansion, "Swamp of Madness” curse expansion, “The Forbidden Sanctuary” curse expansion, “Facing the Elements” expansion, “Fear the Devourers” expansion, “The Flying Roots” expansion, “Comfort Creatures” mini-expansion, “Path of Repentance” mini-expansion, All Unlocked Stretch Goals)
Podstawka trochę grana ale nie dużo, karty które się dużo tasuje i najłatwiej mogą ulec przetarciu są ofoliowane, wszystko w bardzo dobrym stanie duży dodatek bez folii nie grany, 3 dodatki dodatkowych klątw jest zewnętrznie odfowliowane, ale karty w środku dalej w folii. Reszta dodatków zafoliowana.
Cena: 1500 zł

- Dochodzenie Stan gry oceniam na bdb-
Cena 60 zł

- Dice throne seson 1 wersja kickstarterowa, kilka razy grana stan oceniam na bdb
cena:140 zł

- Impulse, karty zafoliowane, ani raz nie grana. 20 zł

- Vast, ani razu nie grana, w bardzo dobrym stanie
Cena: 190 zł

- Gloomhaven, sporo grana, ma ślady użytkowania, sprzedaję wraz z własnoręcznie złożonym organizerem War box
Cena: 350 zł

Ceny gier można próbować negocjować przy braniu więcej niż jednej, jednak zaznaczam, że nie śpieszy mi się szczególnie mocno ze sprzedażą. Jeżeli, te gry nie znajdą nowego kochającego właściciela w tej cenie, to po pewnym czasie ich cena zostanie obniżona. Jeżeli dalej nie będzie chętnych, cena znów zostanie obniżona aż do momentu, aż nic nie zostanie :). Jednak jak wspomniałem wcześniej nie śpieszy mi się ze sprzedażą.
Gry są do odbioru osobistego w Warszawie, wysyłka również jest możliwa ( w tym pobraniowa), jednak jej koszty ponosi kupujący.
Ostatnio zmieniony 12 sie 2019, 17:20 przez Pawiszon15, łącznie zmieniany 5 razy.

Pawiszon15

Re: (S) Zakazane gwiazdy, Mythic Battles Pantheon ks

Post autor: Pawiszon15 » 25 mar 2019, 21:53

obniżka ceny Zakazanych Gwiazd

Pawiszon15

Re: (S) 7th continent dodatkowe klątwy

Post autor: Pawiszon15 » 02 lip 2019, 18:32

Dochodzą dodatki do 7th continent

Awatar użytkownika
ThunderFantastic
Been thanked: 1 time

Re: (S)Wietrzenie kolekcji: Nemesis, 7th continet Rookie Full Gameplay Bundle, Gloomhaven, Vast i inne

Post autor: ThunderFantastic » 12 sie 2019, 13:57

Cześć,
Do pełni szczęścia to brakuje ceny za tego Nemesis. :D

Awatar użytkownika
Curiosity
Moderator
Has thanked: 199 times
Been thanked: 245 times

Re: (S)Wietrzenie kolekcji: Nemesis, 7th continet Rookie Full Gameplay Bundle, Gloomhaven, Vast i inne

Post autor: Curiosity » 12 sie 2019, 15:19

ThunderFantastic pisze:
12 sie 2019, 13:57
Cześć,
Do pełni szczęścia to brakuje ceny za tego Nemesis. :D
Do czasu ustalenia ceny, Nemesis wylatuje z wątku sprzedażowego.
Miałem za dużo gier, regał trzeszczał w szwach. Dokupiłem drugi regał i teraz wieje pustkami :( trzeci by się przydał.
Hejtowałem Zombicide i Awaken Realms zanim to było modne.

Pawiszon15

Re: (S)Wietrzenie kolekcji: 7th continet Rookie Full Gameplay Bundle, Gloomhaven, Vast i inne

Post autor: Pawiszon15 » 12 sie 2019, 17:09

Ups, cena była ustalona, ale widocznie zapomniałem jej zapisać. mój błąd, już poprawiam

ODPOWIEDZ