(S) D-Day Dice, Warfighter, Magnaci, 7 ronin

Ogłoszenia o grach do sprzedania, wymiany, reklamy aukcji na Allegro, itp.
Regulamin forum
WĄTKI NIEZGODNE Z REGULAMINEM FORUM HANDLOWEGO MOGĄ ZOSTAĆ SKASOWANE BEZ OSTRZEŻENIA.
ZWŁASZCZA NALEŻY ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA NAWIASY, HISTORIĘ SPRZEDAŻY, KOLOR CZERWONY I ILOŚĆ WĄTKÓW.
Algernon

(S) D-Day Dice, Warfighter, Magnaci, 7 ronin

Post autor: Algernon » 10 mar 2019, 22:13

Po kilku latach bycia ojcem pogodziłem się z tym, że solówki i większe gry towarzyskie należą już do przeszłości. Dlatego sprzedam:

1. D-day Dice. Kultowa solowa/kooperacyjna gra o tematyce wojennej (II Wojna Światowa, lądowanie w Normandii). Stan idealny, karty w koszulkach. Grana na zeskanowanych i wydrukowanych planszach, żeby nie zużywać oryginalnych. Nawet instrukcję i pomoc gracza miałem wydrukowaną, żeby oryginalnych w ogóle nie dotykać. Zdjęcia

Cena: 220 zł

2. Warfighter + Expansion #1 + dodatki własnej roboty. Rozbudowana solowa/kooperacyjna gra o tematyce wojennej (Irak). Stan idealny, kupiona w ostatnim momencie życia, kiedy jeszcze miałem nadzieję, że pogram. Czasu wystarczyło na zrobienie bardzo praktycznych wkładek do pudełka na karty i żetony i wydrukowanie pomocy takich jak placeholedry dla kart lokacji, żetonów, skrótu instrukcji itp. Zagrana kilka razy na najprostszych misjach. Zdjęcia

Cena: 200 zł

3. 7 ronin. Asymetryczna gra dla dwóch osób. Grana, ale w sposób nie pozostawiający śladów. Zdjęcia

Cena: 50 zł

4. Magnaci, wersja wspieram.to. Też kupiona z nadzieją, że przy śpiącym niemowlaku da się pograć. Rozłożona dokładnie 1 raz, w bożonarodzeniową noc 4 lata temu. Wszystkie karty zakoszulkowane. Zdjęć nie ma, bo wygląda tak, jak by wyglądała po otwarciu pudełka (poza włożeniem kart w koszulki!).

Cena: 100 zł.

Odbiór osobisty w Warszawie, a w przypadku wysyłki do cen należy doliczyć uzgodniony koszt. Mogę wziąć pod uwagę zamianę na gry rodzinne, w które da się grać z pięciolatką.

Algernon

Re: (S) D-Day Dice, Warfighter, Magnaci, 7 ronin

Post autor: Algernon » 20 mar 2019, 21:54

Ceny poszły w dół o 20-30 zł.

ODPOWIEDZ