(S/W)[Siedlce, Warszawa] Descent wędrówki w mroku, Valhalla

Ogłoszenia o grach do sprzedania, wymiany, reklamy aukcji na Allegro, itp.
Regulamin forum
WĄTKI NIEZGODNE Z REGULAMINEM FORUM HANDLOWEGO MOGĄ ZOSTAĆ SKASOWANE BEZ OSTRZEŻENIA.
ZWŁASZCZA NALEŻY ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA NAWIASY, HISTORIĘ SPRZEDAŻY, KOLOR CZERWONY I ILOŚĆ WĄTKÓW.
Sawczan

(S/W)[Siedlce, Warszawa] Descent wędrówki w mroku, Valhalla

Post autor: Sawczan » 11 mar 2019, 14:28

Witam, mam do sprzedania/wymiany, (szczególnie zależy mi na wymianie) dwie gry:
Descent wędrówki w mroku - druga edycja, stan idealny, rozegrane 2 misje, pudełko bez wypraski (tylko przeszkadzała i zajmowała niepotrzebne miejsce, po rozpakowaniu gry nadawała się tylko do wyrzucenia) - 210 zł (możliwość negocjacji)

Valhalla (autorstwa Łukasza Wookiego Woźniaka) kupiona na muve.pl dokładnie ta gra z tego linku: https://muve.pl/sklep/hobby/karcianki/s ... owa,660548
Rozpakowana, zagrana raz, także stan idealny - 130 zł (możliwość negocjacji)

Mogę wysłać zdjęcia na maila jeśli ktoś byłby zainteresowany kupnem, wymianą, gry mogę również wysłać.
Szczególnie zależy mi na wymianie, najlepiej osobiście w Warszawie lub w Siedlcach, gry które szczególnie mnie interesują to:

Blood Rage, Rising Sun, Lords of Hellas, Szogun, Scythe, Pan lodowego ogrodu i inne gry tego typu. Oczywiście przy znacznej różnicy cenowej (w przypadku wymiany za 1 grę o niższej wartości) możliwość dopłaty z mojej strony.
Sprzedam/Wymienię: Descent wędrówki w mroku - 200 pln.

Sawczan

Re: (S/W)[Siedlce, Warszawa] Descent wędrówki w mroku, Valhalla

Post autor: Sawczan » 15 mar 2019, 14:30

Obniżki cen.
Sprzedam/Wymienię: Descent wędrówki w mroku - 200 pln.

ODPOWIEDZ