(S/W) [W-wa] EscapeTales, SpaceHulk:AniolSmierci, CzarnaBandera, DrogaDoSzalenstwa, WojownikAutostradyII

Ogłoszenia o grach do sprzedania, wymiany, reklamy aukcji na Allegro, itp.
Regulamin forum
WĄTKI NIEZGODNE Z REGULAMINEM FORUM HANDLOWEGO MOGĄ ZOSTAĆ SKASOWANE BEZ OSTRZEŻENIA.
ZWŁASZCZA NALEŻY ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA NAWIASY, HISTORIĘ SPRZEDAŻY, KOLOR CZERWONY I ILOŚĆ WĄTKÓW.
rutra1992

(S/W) [W-wa] EscapeTales, SpaceHulk:AniolSmierci, CzarnaBandera, DrogaDoSzalenstwa, WojownikAutostradyII

Post autor: rutra1992 » 12 maja 2019, 12:07

Czesc,

Mam na sprzedaż kilka gier. Zdecydowanie preferowany odbiór osobisty w Warszawie. Przesyłkę mogę rozważyć jedynie jeśli nie będzie zainteresowania na odbiór osobisty. Gry w stanie bdb (poza Wojownikiem autostrady, który jest mniej więcej w stanie dostatecznym - pożółknięte kartki, kilka delikatnych rozdarć, ale nic luźno nie lata). W razie potrzeby mogę przesłać zdjęcia każdej gry. Ceny starałem się ustawiać na podstawie ceneo i allegro, więc powinno być taniej niż gry dostępne w tamtych miejscach.

EscapeTales: Rytuał przebudzenia - 50 PLN
SpaceHulk: Anioł Śmierci (gra karciana) - 60 PLN
Poprzez Wieki: Droga do Szaleństwa - 15 PLN
Czarna Bandera - 45 PLN
Wielka Księga Szaleństwa - 60 PLN
Wojownik Autostrady cześć II (gra paragrafowa) - 30 PLN

Jeśli chodzi o wymianę to mogę wymienić się na coś z mojego wishlista (lub armie do neuroshimy poza Nowy Jorkiem i Smartem):
https://boardgamegeek.com/collection/us ... |shop&ff=1

Pzdr,
Artur

ODPOWIEDZ