(S) Twilight Imperium 3ed + dodatki, Tezeusz, Zombicide, Dungeon Lords, Dracula

Ogłoszenia o grach do sprzedania, wymiany, reklamy aukcji na Allegro, itp.
Regulamin forum
WĄTKI NIEZGODNE Z REGULAMINEM FORUM HANDLOWEGO MOGĄ ZOSTAĆ SKASOWANE BEZ OSTRZEŻENIA.
ZWŁASZCZA NALEŻY ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA NAWIASY, HISTORIĘ SPRZEDAŻY, KOLOR CZERWONY I ILOŚĆ WĄTKÓW.
maxohde

(S) Twilight Imperium 3ed + dodatki, Tezeusz, Zombicide, Dungeon Lords, Dracula

Post autor: maxohde » 10 sie 2019, 17:54

Twilight Imperium + Shattered Empire + Shards of the Trone całość spakowana w pudle od podstawki, pudelka od dodatków też są. Gra rozegrana kilka razy, stan bdb. pudło na narożnikach trochę potarmoszone z powodu przekładania. Zawartość bez zarzutu. Jeden statek w kolorze bodajże czarnym fabrycznie wadliwy (niedolany trochę). Cena za komplet bo tylko tak chcę sprzedać 600 zł sprzedane

Alcatraz stan bdb, grany 2 razy 35 zł

Deadwood stan bdb 50 zł

Apples to Apples stan bdb 50 zł

Smallworld z jakimś dodatkiem w środku (nie pamiętam co to) + River World (nie wyciśnięte z wypraski, ściągnięta folia). Stan bdb 200 zł

Tezeusz Mroczna Orbita - stan bdb, nie rozegrana ani razu :( fabryczny insert nieco rozdarty, reszta w stanie idealnym. 200 zł

XCOM, stan bdb, rozegrany 2x 150 zł

Dungeon Lords wersja ENG + wydrukowana polska instrukcja, stan bdb - lekko wgniecione pudelko z tylu na narozniku 150 zł

Zombicide Prison Outbreak stan bdb 350 zł

Łowcy Smoków stan db 40 zł

Drako stan bdb 80 zł

Dracula 2ed - karty zalaminowane :(, reszta w stanie idealnym 200 zł

Odbiór osobisty Poznań/Pobiedziska
Wysyłka paczkomat 15zł
Ostatnio zmieniony 11 sie 2019, 21:39 przez maxohde, łącznie zmieniany 2 razy.

Nezerathian

Re: (S) Twilight Imperium 3ed + Shattered Empire + Shards of the Tronei, Alcatraz, Deadwood, Apples to Apples, Smallworl

Post autor: Nezerathian » 11 sie 2019, 04:08

Witam. Bid :). Znaczy się jestem zainteresowany TI3.

Awatar użytkownika
Curiosity
Moderator
Has thanked: 200 times
Been thanked: 211 times

Re: (S) Twilight Imperium 3ed + dodatki, Tezeusz, Zombicide, Dungeon Lords, Dracula

Post autor: Curiosity » 11 sie 2019, 12:20

Zapoznaj się proszę z regulaminem forum handlowego, bo widać wyraźnie, że go nie czytałeś.
Posty raz na 7 dni.
Miałem za dużo gier, regał trzeszczał w szwach. Dokupiłem drugi regał i teraz wieje pustkami :( trzeci by się przydał.
Hejtowałem Zombicide i Awaken Realms zanim to było modne.

justtadream3
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

Re: (S) Twilight Imperium 3ed + dodatki, Tezeusz, Zombicide, Dungeon Lords, Dracula

Post autor: justtadream3 » 08 lis 2019, 22:52

Dungeon Lords aktualne wciąż?

ODPOWIEDZ