(S) Osadnicy: NI duży zestaw, AVP, Projekt Gaja, Orlean, Troyes, Uczta dla Odyna i inne

Ogłoszenia o grach do sprzedania, wymiany, reklamy aukcji na Allegro, itp.
Regulamin forum
WĄTKI NIEZGODNE Z REGULAMINEM FORUM HANDLOWEGO MOGĄ ZOSTAĆ SKASOWANE BEZ OSTRZEŻENIA.
ZWŁASZCZA NALEŻY ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA NAWIASY, HISTORIĘ SPRZEDAŻY, KOLOR CZERWONY I ILOŚĆ WĄTKÓW.
Awatar użytkownika
zomboni
Użytkownik wspierający
Posty: 454
Rejestracja: 12 maja 2013, 13:55
Lokalizacja: Szczecin

(S) Osadnicy: NI duży zestaw, AVP, Projekt Gaja, Orlean, Troyes, Uczta dla Odyna i inne

Post autor: zomboni » 05 lis 2019, 21:08

Mój poprzedni temat handlowy poleciał do archiwum (link dla ciekawskich), pora założyć nowy. Chętnie sprzedam lub wymienię (chcę to) następujące gry:

Osadnicy: Narodziny Imperium - gra używana, stan oceniam na bdb. Pudełko od podstawki ma otarcia na rogach od "normalnego użytkowania". Dodatki (poza Każdy potrzebuje przyjaciela) tylko wyjęte z pudełek, karty włożone do protektorów ale nie były grane. Wszystkie karty od nowości w koszulkach, sprzedaję bez. Cena: 270zł. Zestaw zawiera:
- podstawkę
- dodatek Atlantydzi
- dodatek Aztekowie
- dodatek Każdy potrzebuje przyjaciela
- dodatek 3 przyjaciele z boiska
- dodatek Chłopcy idą na wojnę
- insert z płyty piankowo-kartonowej

AvP: The Hunt Begins - 2ga edycja ANG, karty fabrycznie zafoliowane, żetony nie "wypstrykane" z ramek. Na wieczku zachowała się folia. Gra w języku ANGIELSKIM. Dorzucam spolszczenie kart wydrukowane w kolorze, do włożenia w protektory. Cena: 200zł.

AvP: The Hunt Begins - Alien Warriors - dodatek nowy, folia. Cena: 90zł.
AvP: The Hunt Begins -Predator Valentine's Special 2017 - kolekcjonerska figurka do wykorzystania w grze. Cena: 90zł.

Projekt Gaja - gra po jednej rozgrywce, stan oceniam na bdb. Karty Automy nadal w folii. Dorzucam tackę z płyty kartonowo - piankowej na duże kafle kosmosu. Cena: 180zł.

Orlean - Gra Planszowa + Orlean w drewnie - gra była używana, pudło posiada rozerwany jeden róg spodniej części na długości około 1cm. ZDJĘCIE. W gratisie dorzucam elementy rozszerzenia Handel i Intryga wydrukowane w wysokiej jakości na dobrym papierze. Cena: 180zł. W skład zestawu wchodzi:
- podstawka, wydanie niemieckie, gra niezależna językowo,
- kolorowy wydruk instrukcji w języku polskim
- Orlean w drewnie - drewniane elementy zastępujące podstawowe wykonane z kartonu.

Uczta dla Odyna - edycja PL, wykorzystana jedna kartka z notatnika punktacji. Na wieczku widać rysę długości około 1cm, szerokość 1mm, jeden róg ma wgniecenie (w rzeczywistości nie rzuca się w oczy). ZDJĘCIE1 ZDJĘCIE2 Poza tym stan oceniam na bdb. Cena: 170zł.

Troyes - edycja pl, w pudełku znajduje się zestaw kart promocyjnych: Piekarz", "Uczta", "Przeor", "Bunt", oraz zasady umożliwiające prowadzenie rozgrywki w trybie dla jednego gracza (solo). Gra była używana, stan oceniam na bdb. Karty od nowości były w koszulkach (grę sprzedaję bez nich). Cena: 100zł.

Lorenzo Il Magnifico - gra nowa, fabrycznie zafoliowana. Pudło posiada rozdarcie na spodniej stronie(około 1cm), które musiało powstać w transporcie ze sklepu. ZDJĘCIE. Cena: 85zł.

W Roku Smoka - nówka folia, to wydanie W Roku Smoka zawiera dodatki: Wielki Mur Chiński oraz Wielkie Wydarzenia. Cena: 60zł.

TIME Stories: Aleja Gwiazd - dodatek używany, po jednokrotnym ukończeniu. Stan oceniam na bdb. Cena: 60zł.

Scythe Promo Pack #1 ~ #4 - edycja PL. W skład zestawu wchodzą: Karty Spotkań 29-32, 33-36, Karty Celów 24-27, Karty Fabryki 13-18. Karty nowe, nie były wykorzystywane w grze. Cena: 50zł.

Scythe Promo Pack #1 ~ #4 - edycja Angielska, skład tak jak w zestawie PL. Cena: 50zł.

Decrypto - edycja pl, gra używana, wykorzystane zostało 6 kartek z notatnika. Stan komponentów oceniam na bdb. Na wieczku przyklejona "fabryczna" folia zabezpieczająca przed otarciami. Cena: 40zł.

Time Stories: Pariah Missouri - edycja polska, wydruk w kolorze, na papierze o gramaturze 80g. Po jednorazowym ograniu. Cena 30zł.Oferty poproszę na PW. Do cen gier należy doliczyć koszt wysyłki. Istnieje możliwość odbioru osobistego w Szczecinie po wcześniejszym uzgodnieniu, na życzenie gry mogę wystawić na Allegro (+10% do ceny - prowizja Allegro). Jeśli chcesz zobaczyć zdjęcia sprzedawanych tytułów napisz mi PW.

Promocja? Kup u mnie przynajmniej dwie gry w cenie >= 200zł (suma) - wysyłka paczkomatem gratis! Istnieje możliwość wysyłki paczek DPD (do 3 kg) w cenie 9.99zł.

Awatar użytkownika
zomboni
Użytkownik wspierający
Posty: 454
Rejestracja: 12 maja 2013, 13:55
Lokalizacja: Szczecin

Re: (S) Osadnicy: NI duży zestaw, AVP, Projekt Gaja, Orlean, Troyes, Uczta dla Odyna i inne

Post autor: zomboni » 19 lis 2019, 20:03

Historia sprzedaży:
Spoiler:
Dochodzą: Projekt Gaja, Uczta dla Odyna, AVP 2ed + Alien Warriors + Predator Valentine's Special 2017.

ODPOWIEDZ