(S) Osadnicy: NI zestaw, Orlean, John Company, Loyang, Troyes i wiele innych tytułów

Ogłoszenia o grach do sprzedania, wymiany, reklamy aukcji na Allegro, itp.
Regulamin forum
WĄTKI NIEZGODNE Z REGULAMINEM FORUM HANDLOWEGO MOGĄ ZOSTAĆ SKASOWANE BEZ OSTRZEŻENIA.
ZWŁASZCZA NALEŻY ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA NAWIASY, HISTORIĘ SPRZEDAŻY, KOLOR CZERWONY I ILOŚĆ WĄTKÓW.
Awatar użytkownika
zomboni
Użytkownik wspierający

(S) Osadnicy: NI zestaw, Orlean, John Company, Loyang, Troyes i wiele innych tytułów

Post autor: zomboni » 05 lis 2019, 21:08

Mój poprzedni temat handlowy poleciał do archiwum (link dla ciekawskich), pora założyć nowy. Chętnie sprzedam lub wymienię (chcę to) następujące gry:

Osadnicy: Narodziny Imperium - gra używana, stan oceniam na bdb. Pudełko od podstawki ma otarcia na rogach od "normalnego użytkowania". Dodatki (poza Każdy potrzebuje przyjaciela) tylko wyjęte z pudełek, karty włożone do protektorów ale nie były grane. Wszystkie karty od nowości w koszulkach, sprzedaję bez. Cena: 270zł. Zestaw zawiera:
- podstawkę
- dodatek Atlantydzi
- dodatek Aztekowie
- dodatek Każdy potrzebuje przyjaciela
- dodatek 3 przyjaciele z boiska
- dodatek Chłopcy idą na wojnę
- insert z płyty piankowo-kartonowej

Orlean - Gra Planszowa + Orlean w drewnie - gra była używana, pudło posiada rozerwany jeden róg spodniej części na długości około 1cm. ZDJĘCIE. W gratisie dorzucam elementy rozszerzenia Handel i Intryga wydrukowane w wysokiej jakości na dobrym papierze. Cena: 180zł. W skład zestawu wchodzi:
- podstawka, wydanie niemieckie, gra niezależna językowo,
- kolorowy wydruk instrukcji w języku polskim
- Orlean w drewnie - drewniane elementy zastępujące podstawowe wykonane z kartonu.

John Company - niestety nie udało mi się znaleźć chętnych na partię, przeczytałem tylko instrukcję. Sprzedaję, ponieważ szkoda żeby gra kurzyła się na półce. Cena:160zł.

Loyang - edycja pl, nowa, folia. Cena: 100zł.

Troyes - edycja pl, w pudełku znajduje się zestaw kart promocyjnych: Piekarz", "Uczta", "Przeor", "Bunt", oraz zasady umożliwiające prowadzenie rozgrywki w trybie dla jednego gracza (solo). Gra była używana, stan oceniam na bdb. Karty od nowości były w koszulkach (grę sprzedaję bez nich). Cena: 100zł.

Lorenzo Il Magnifico - gra nowa, fabrycznie zafoliowana. Pudło posiada rozdarcie na spodniej stronie(około 1cm), które musiało powstać w transporcie ze sklepu. ZDJĘCIE. Cena: 85zł.

W Roku Smoka - nówka folia, to wydanie W Roku Smoka zawiera dodatki: Wielki Mur Chiński oraz Wielkie Wydarzenia. Cena: 60zł.

TIME Stories: Aleja Gwiazd - dodatek używany, po jednokrotnym ukończeniu. Stan oceniam na bdb. Cena: 60zł.

Scythe Promo Pack #1 ~ #4 - edycja PL. W skład zestawu wchodzą: Karty Spotkań 29-32, 33-36, Karty Celów 24-27, Karty Fabryki 13-18. Karty nowe, nie były wykorzystywane w grze. Cena: 50zł.

Scythe Promo Pack #1 ~ #4 - edycja Angielska, skład tak jak w zestawie PL. Cena: 50zł.

Decrypto - edycja pl, gra używana, wykorzystane zostało 6 kartek z notatnika. Stan komponentów oceniam na bdb. Na wieczku przyklejona "fabryczna" folia zabezpieczająca przed otarciami. Cena: 40zł.

Time Stories: Pariah Missouri - edycja polska, wydruk w kolorze, na papierze o gramaturze 80g. Po jednorazowym ograniu. Cena 30zł.

Oferty poproszę na PW. Do cen gier należy doliczyć koszt wysyłki. Istnieje możliwość odbioru osobistego w Szczecinie po wcześniejszym uzgodnieniu, na życzenie gry mogę wystawić na Allegro (+10% do ceny - prowizja Allegro). Jeśli chcesz zobaczyć zdjęcia sprzedawanych tytułów napisz mi PW.

Promocja? Kup u mnie przynajmniej dwie gry w cenie >= 200zł (suma) - wysyłka paczkomatem gratis! Istnieje możliwość wysyłki paczek DPD (do 3 kg) w cenie 9.99zł.

ODPOWIEDZ