(Zagramw.to) W pogoni za szczęściem

Kampanie społecznościowe, wspieranie poszczególnych fundowanych tytułów
toblakai
Użytkownik wspierający
Been thanked: 8 times

Re: (Zagramw.to) W pogoni za szczęściem

Post autor: toblakai » 09 maja 2019, 11:19

Też to dostałem, a nie pamiętm abym się zapisywał do newslettera Czacha Games. Na dole maila jest standardowy link do zrezygnowania z subskrypcji, więc dużego problemu nie ma, choć niesmak pozostaje.

Miszon
Użytkownik wspierający
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times

Post autor: Miszon » 09 maja 2019, 11:25

NIe ma co robić afery, pewnie w którejś z poprzednich kampanii zaznaczyliście, że chcielibyście dostawać info o kolejnych kampaniach. Ja wspierałem ich kiedyś na wspieram.to, zaznaczałem pamiętam taką opcję i też dostałem maila. Na zagram.to nic nie wspierałem.

Gra faktycznie wygląda na potencjalny przebój sprzedażowy, ale nie tytuł do wspierania, może też stąd średniawy wynik, bo potencjalny Klient nie wie, że można wspierać.
planszomania.pl - 10%

Awatar użytkownika
Gromb
Użytkownik wspierający
Has thanked: 28 times

Post autor: Gromb » 09 maja 2019, 11:26

Też dostałem, ale muszę podtrzymywać subskrypcje, dopóki czacha nie wyślę poprawionych kart do karcianych podziemi.
A później, zakopie w niepamięć głęboko każdą kampanie, którą będzie realizować to wydawnictwo.
Sama gra trafiła na radar i pewnie kupię ją w detalicznej dystrybucji. Większość tytułów od Czacha Games po jakimś czasie ma "koszowo- marketowe" ceny. A gwarancja najniższej ceny to takie pitu pitu na potrzeby kampanii.
The Corps Is Mother, the Corps Is Father

toblakai
Użytkownik wspierający
Been thanked: 8 times

Post autor: toblakai » 09 maja 2019, 11:42

Miszon pisze:
09 maja 2019, 11:25
NIe ma co robić afery, pewnie w którejś z poprzednich kampanii zaznaczyliście, że chcielibyście dostawać info o kolejnych kampaniach. Ja wspierałem ich kiedyś na wspieram.to, zaznaczałem pamiętam taką opcję i też dostałem maila. Na zagram.to nic nie wspierałem.
Afery nie kręce, ale jednak jedyna kampania od Czacha Games jaką wsparłem to Keyflower. Zgodę na przysyłanie informacji od wspieram.to na temat kampanii posiadam. Natomiast mail od Czachy nie wyszedl ze wspieram.to tylko z ich firmowego adresu. Tak, więc sprawa jest raczej oczywista, że sobie maile które były podawane do wysyłki gry wykorzystali w celach marketingowych.

Tak jak pisałem, subskrypcja usunięta i nie ma co sobie głowy zawracać, ale to taki kolejny kamyczek odnośnie wątpliwej jakości praktyk Czachy.

Awatar użytkownika
ShapooBah
Użytkownik wspierający
Has thanked: 14 times
Been thanked: 17 times

Post autor: ShapooBah » 09 maja 2019, 11:50

Mnie bardziej niż informacja, razie ilość błędów w tej wiadomości. Wygląda to, jak pisane BARDZO na szybciocha, jakby ktoś miał 5 minut do fajrantu i dostał zadanie od szefa adhoc, tak wiecie tuż przed majówkowym urlopem.
Liczymy jak zawsze na Wasze wsaprcie i pomoc w ufundowaniu kolejnej naszej gry. Zachęcamy też do odwiedzin naszej strony interenetowej

Awatar użytkownika
polwac
Użytkownik wspierający
Has thanked: 127 times

Post autor: polwac » 09 maja 2019, 12:42

W ich aktualizacjach też praktycznie zawsze są literówki. To się nazywa "niechlujstwo" i "lenistwo".

Awatar użytkownika
bluebird

Post autor: bluebird » 09 maja 2019, 13:00

i jeszcze jeden błąd w tym samym zdaniu:

odwiedzin naszej strony interenetowej i do zapisania się do newlettera

2 zdania i 3 błędy, normalnie aż mnie czacha rozbolała :D

Miszon
Użytkownik wspierający

Post autor: Miszon » 09 maja 2019, 13:46

ShapooBah pisze:
09 maja 2019, 11:50
Mnie bardziej niż informacja, razie ilość błędów w tej wiadomości.
Przyganiał kocioł garnkowi.
planszomania.pl - 10%

Awatar użytkownika
ShapooBah
Użytkownik wspierający

Post autor: ShapooBah » 09 maja 2019, 13:50

Miszon pisze:
09 maja 2019, 13:46
ShapooBah pisze:
09 maja 2019, 11:50
Mnie bardziej niż informacja, razie ilość błędów w tej wiadomości.
Przyganiał kocioł garnkowi.
Bynajmniej jest różnica pomiędzy szybkim postowaniem, gdzie wiadomości wysyłane są praktycznie w czasie rzeczywistym, a wiadomością e-mail, która idzie do grupy mailingowej. Która może zostać przemyślana, sprawdzona i trzykrotnie zredagowana przed naciśnięciem guzika WYŚLIJ.

Ja swoje posty mogę w każdej chwili przeedytować, ale Czacha swojego maila do, bądź co bądź, potencjalnych klientów już niekoniecznie.

Przy okazji dziękuje za zwrócenie uwagi, postaram się częściej czytać własne posty przed wysłaniem.

Awatar użytkownika
Wspieram.to
Użytkownik wspierający
Been thanked: 2 times
Kontakt:

Post autor: Wspieram.to » 09 maja 2019, 14:39

toblakai pisze:
09 maja 2019, 11:19
Też to dostałem, a nie pamiętm abym się zapisywał do newslettera Czacha Games. Na dole maila jest standardowy link do zrezygnowania z subskrypcji, więc dużego problemu nie ma, choć niesmak pozostaje.
hipcio_stg pisze:
09 maja 2019, 10:41
Dostałem spam poniższej treści...

"Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie!
Szanowny wspierający!

Chcielibyśmy podziękować Tobie za dotychczasowe wsparcie wydawanych przez nas gier na polskich portalach crowdfundingowych. Bez Ciebie nie wydalibyśmy tylu wspaniałych gier. Jako wspierający nasze projekty chcemy również poinformować Ciebie, że od wczoraj uruchomiliśmy zbiórkę środków na naszą kolejną grę - tym razem to rodzinna gra euro z mechaniką worker placement traktująca o życie. "W Pogoni Za Szczęściem" to takie planszowe Simsy znane z komputerów i konsol. Gra ma prostą mechanikę i świetną grywalność. Mamy mnóstwo celów do odblokowania, których nie będzie można kupić. Jest to jedyna szansa żeby mieć grę w świetnej cenie i ze wszystkimi odblokowanymi celami. Więcej informacji o grze dowiesz się klikając na poniższy link.

Liczymy jak zawsze na Wasze wsaprcie i pomoc w ufundowaniu kolejnej naszej gry. Zachęcamy też do odwiedzin naszej strony interenetowej i do zapisania się do newlettera, dzięki czemu jako pierwszy dowiesz się o naszych nowościach, promocjach i projektach. Przy okazji możesz też zakupić nasze wcześniejsze gry.

Pozdrawiamy serdecznie
Zespół Czacha Games"
toblakai pisze:
09 maja 2019, 11:19
Miszon pisze:
09 maja 2019, 11:25

Gra faktycznie wygląda na potencjalny przebój sprzedażowy, ale nie tytuł do wspierania, może też stąd średniawy wynik, bo potencjalny Klient nie wie, że można wspierać.
Gromb pisze:
09 maja 2019, 11:26
Też dostałem, ale muszę podtrzymywać subskrypcje, dopóki czacha nie wyślę poprawionych kart do karcianych podziemi.
A później, zakopie w niepamięć głęboko każdą kampanie, którą będzie realizować to wydawnictwo.
Sama gra trafiła na radar i pewnie kupię ją w detalicznej dystrybucji. Większość tytułów od Czacha Games po jakimś czasie ma "koszowo- marketowe" ceny. A gwarancja najniższej ceny to takie pitu pitu na potrzeby kampanii.
W celu wyjaśnienie co się stało i co wspieram.to zamierza zrobić z niezgodnym z regulaminem, prawem oraz RODO przetwarzaniem danych zapraszam do informacji na forum. W skrócie newsletter który otrzymaliście był wysłany bez Waszej i naszej zgody.

Casiliasplp
Użytkownik wspierający
Been thanked: 6 times

Post autor: Casiliasplp » 11 maja 2019, 14:58

Mam pytanie może wiecie czy można zrezygnować ze wsparcia gry na zagramw.to ?
Rabaty:
3 trolle -rabat 6%
Mogę się podzielić :)

Awatar użytkownika
ShapooBah
Użytkownik wspierający

Post autor: ShapooBah » 12 maja 2019, 17:42

4. punkt regulaminu, podpunkt 5. mówi:
Finansujący nie może wycofać udzielonego wsparcia finansowego.
Co jest dosyć dziwnym zabiegiem, biorąc pod uwagę, że prawnie przysługuje Ci 14 dni na odstąpienie od umowy.

Awatar użytkownika
hipcio_stg
Użytkownik wspierający
Has thanked: 5 times
Been thanked: 4 times

Post autor: hipcio_stg » 13 maja 2019, 08:50

Kampania wturlała się na próg ufundowania. Teraz dopiero schody zaczęły się piąć dla Czachy.

Golfang
Użytkownik wspierający
Been thanked: 2 times

Post autor: Golfang » 13 maja 2019, 09:09

Ja tam się cieszę że udało się ją ufundować. Nie wspieram teraz tego tytułu, jednak jeśli wydadzą i będzie ok - to pomyślę o tej grze. Na razie mam dużo tytułów do ogrania.
----------------
moja kolekcja
moje plany

keldorn
Użytkownik wspierający
Has thanked: 7 times

Post autor: keldorn » 13 maja 2019, 10:29

mimo ze bylem bardzo optymistycznie nastawiony do kampani, ze bedzie kolejne 300% i ufundują sie wszystkie karty, teraz jak patrze po prawie 6 dniach, to mam nadzieje ze bedzie mozna za rozsądną kaske kupic dodatkowe karty. Mam nadzieje tez ze bedzie to w paru róznych opcjach, bo niektóre dodatki sa dla mnie mniej atrakcyjne niz inne.

Awatar użytkownika
polwac
Użytkownik wspierający

Post autor: polwac » 13 maja 2019, 11:41

Właśnie dlatego jako wspierający Pola Zieleni, dopuściłem w Pogoni za szczęściem. Nie mam zamiary drugi raz płacić za SG z uwagi na słabe fundowanie się gry.

Casiliasplp
Użytkownik wspierający
Been thanked: 6 times

Post autor: Casiliasplp » 13 maja 2019, 23:00

ShapooBah pisze:
12 maja 2019, 17:42
Co jest dosyć dziwnym zabiegiem, biorąc pod uwagę, że prawnie przysługuje Ci 14 dni na odstąpienie od umowy.
Pisałem z zagramw.to napisali że teraz się nie mogę wycofać ale po już tak,i jeśli nie odblokują się cele wycofam się i kupię w sklepie w 3 trolle mam 7% rabatu + weekendowe 8% wyjdzie pewnie taniej nawet. Pierwsza moja kampania która wspieram ich i mi się nie podoba ...
Rabaty:
3 trolle -rabat 6%
Mogę się podzielić :)

Awatar użytkownika
hipcio_stg
Użytkownik wspierający

Post autor: hipcio_stg » 13 maja 2019, 23:18

Dla mnie ta gra jest na tyle cukierkowa, że nawet nie mam ochoty przeczytać instrukcji.

Awatar użytkownika
uyco
Użytkownik wspierający
Been thanked: 1 time

Post autor: uyco » 14 maja 2019, 11:46

Rozważam dokładnie to samo :D
Casiliasplp pisze:
13 maja 2019, 23:00
ShapooBah pisze:
12 maja 2019, 17:42
Pisałem z zagramw.to napisali że teraz się nie mogę wycofać ale po już tak,i jeśli nie odblokują się cele wycofam się i kupię w sklepie w 3 trolle mam 7% rabatu + weekendowe 8% wyjdzie pewnie taniej nawet. Pierwsza moja kampania która wspieram ich i mi się nie podoba ...
'STAY OUT OF MY TERRITORY.'

kupię sprzedam

Arek001
Użytkownik wspierający
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Post autor: Arek001 » 16 maja 2019, 01:31

Gdzie fanatyczni wielbiciele Wookiego? Gra na zagramw.to słabo się finansuje, wesprzyjcie więc Czachę !!! :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
hipcio_stg
Użytkownik wspierający

Post autor: hipcio_stg » 16 maja 2019, 09:21

Juz myślałem, że nie wbiją nawet celu społecznościowego, ale się udało ;)

Awatar użytkownika
kaszkiet
Użytkownik wspierający
Has thanked: 3 times

Post autor: kaszkiet » 16 maja 2019, 09:41

hipcio_stg pisze:
13 maja 2019, 23:18
Dla mnie ta gra jest na tyle cukierkowa, że nawet nie mam ochoty przeczytać instrukcji.
Gra jest świetna i fantastycznie połączona mechanicznie z tematem. Rozpisałem się o niej swego czasu tutaj.
Gdyby nie Czacha, byłbym pierwszy w kolejce do wspierania i namawiałbym innych.
Ale jest tu bardzo dużo do schrzanienia, m.in. tematycznie - a temat gra tu bardzo istotną rolę.
Poczekam więc spokojnie na sklepy i niższą cenę :)

Awatar użytkownika
hipcio_stg
Użytkownik wspierający

Post autor: hipcio_stg » 17 maja 2019, 01:28

Kolejny raz Czacha sprzedaje swoje stare gry jako nagrody, żeby tylko przekręcić licznik...

Klany Kaledonii za 220 :lol: :lol: :lol: ...

Awatar użytkownika
polwac
Użytkownik wspierający

Post autor: polwac » 17 maja 2019, 07:44

Przecież ludzie ich prosili...tiaaaa :mrgreen:
Otrzymaliśmy kilka zapytań, czy podczas tej kampanii będzie można wesprzeć projekt poprzez zakup naszych wcześniejszych gier?

Awatar użytkownika
ariser
Użytkownik wspierający

Post autor: ariser » 17 maja 2019, 08:04

hipcio_stg pisze:
17 maja 2019, 01:28
Kolejny raz Czacha sprzedaje swoje stare gry jako nagrody, żeby tylko przekręcić licznik...

Klany Kaledonii za 220 :lol: :lol: :lol: ...
A tymczasem na 3T ze zniżkami już poniżej 180 zł, czyli taniej niż EB na zagram. ;)

ODPOWIEDZ