(KS) Nemesis

Kampanie społecznościowe, wspieranie poszczególnych fundowanych tytułów
Awatar użytkownika
Muad'Dib
Użytkownik wspierający
Has thanked: 5 times
Been thanked: 24 times

Re: (KS) Nemesis

Post autor: Muad'Dib » 21 paź 2019, 17:50

brazylianwisnia pisze:
21 paź 2019, 17:23
Jaki w tym interes skoro zarabiaja wiecej na wersji KS?na sklepowej trzeba sie podzielic z wydawcami i sklepami.
Nie jestem tego taki pewien. Po pierwsze zobacz jak się kształtują ceny Nemesisa w sklepach. Trochę poniżej rebelowej ale bez szału. Najtaniej znajdziesz może za 450zł. Rebel chyba specjalnie nie szastał rabatami w tym przypadku (tak słyszałem). Także tutaj masz już porównanie ceny 450zł vs 320zł (tyle wychodziło na KS z dostawą). W tej cenie w sklepie dostajesz samą podstawkę. Na KS, w niższej cenie, dostajesz podstawkę + masę SG (dodatkowa frakcja obcych, rozszerzenie Aftermath, komiks ze scenariuszem). Po dostawie pierwszej fali można było zobaczyć wzmożony ruch, ludzie się pytali kto ma dostęp do PM żeby zamówić kopie dla siebie. W kuluarach słyszałem, że cena na KS była niedoszacowana więc stąd, bez głośnych zapowiedzi, zamknięto dosyć szybko PM. To jest moja teoria, nie mówię, że na 100% mam rację ale wszystko na to wskazuje. Sam ledwo zdążyłem zamówić dodatki, czekałem kilka dni na odpowiedź kiedy się zamyka PM a potem dostaję wiadomość "jutro o 16". Bach :) Organizowałem grupówkę więc to był dodatkowy problem, żeby w ciągu 24h ścignąć 23 osoby czy coś chcą. Na pytanie dlaczego nie było nigdzie oficjalnej informacji kiedy się zamyka PM już nie dostałem odpowiedzi.
IMustNotFear.FearIsTheMind-Killer.FearIsTheLittle-death ThatBringsTotalObliteration.IWillFaceMyFear.
IWillPermitItToPassOverMeAndThroughMe.
AndWhenItHasGonePast,IWillTurnTheInnerEyeToSeeItsPath.
WhereTheFearHasGoneThereWillBeNothing. OnlyIWillRemain.

Awatar użytkownika
pavel
Użytkownik wspierający
Has thanked: 11 times
Been thanked: 16 times

Post autor: pavel » 07 lis 2019, 10:00

Dostał już ktoś SG w wersji angielskiej?

Awatar użytkownika
rattkin
Użytkownik wspierający
Has thanked: 62 times
Been thanked: 202 times

Post autor: rattkin » 07 lis 2019, 10:12

Tak, 2 tyg temu.
TOP 10 | Kolekcja
Ponad 30 dokonanych transakcji na forum.

vcrproszek
Użytkownik wspierający
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Post autor: vcrproszek » 07 lis 2019, 13:00

rattkin pisze:
07 lis 2019, 10:12
Tak, 2 tyg temu.
ja nadal czekam, ale to klasyka zamówień zbiorowych, że są na końcu
bo proszek było zajęte | mam rabat w aleplasznówki.pl 8% (stały + weekendowy) | Moje zbiórki
Sprzedam Kupię

ODPOWIEDZ