(Zagramw.to) Valhalla

Kampanie społecznościowe, wspieranie poszczególnych fundowanych tytułów
Radzisz

Re: [Zagramw.to] Valhalla

Post autor: Radzisz » 28 sty 2018, 09:46

Gwarancja najniższej ceny już jest. Dlaczego? Dlatego bo nikt o zdrowych zmysłach nie kupi tego co ta gra oferuje w podstawce za 150 zł będąc zmuszonym do dopłacenia za każdy najmniejszy dodatek. Moim zdaniem żaden sklep nie pójdzie na taki układ.
Mamy XXI wiek i cała masa gier sprzedawana jest z dodaykowymi modułami / trybami etc. już na start BEZ dodatkowych kosztów.
A drewniane znaczniki kosztujące 20zł to śmiech na sali. Mam nadzieję, że chociaz grafiki na nich nie będą naklejkami.

Mam również pytanie odnośnie przyszłości portalu: czy macie już zaplanowane kolejne kampanie polskich gier?

Awatar użytkownika
playerator
Użytkownik wspierający

Post autor: playerator » 28 sty 2018, 15:00

Radzisz pisze:... A drewniane znaczniki kosztujące 20zł to śmiech na sali. Mam nadzieję, że chociaz grafiki na nich nie będą naklejkami.
24 drewniane znaczniki za 20zł to nie tragedia. Niejednemu zdarzyło się zapłacić 5$ za katę promo w BGG Store :wink:.

Tarcze będą miały nadruk. Ale ponieważ są tylko cztery sztuki dla gracza, myślę, że powinny być nieco większe niż planowane 2 cm (jak moneta 50gr). Byłyby wtedy nie tylko znacznikami, ale też klimatycznym gadżetem.

Awatar użytkownika
hipcio_stg
Użytkownik wspierający

Re: Valhalla

Post autor: hipcio_stg » 29 sty 2018, 14:37

Kampania zwolniła, ale nadal porusza się do przodu odblokowując kolejne cele. Minęło 295000!

Jeżozwierz

Post autor: Jeżozwierz » 01 lut 2018, 17:27

Dodanie możliwości zakupienia czterech dodatkowych zestawów kostek ładnie rozbudziło tę kampanię. ;p

Według mnie 25 zł za 24 grawerowane kostki to całkiem spoko opcja. :)

Awatar użytkownika
Wookie
Użytkownik wspierający
Kontakt:

Post autor: Wookie » 01 lut 2018, 18:53

mamy rekord :)

Awatar użytkownika
polwac
Użytkownik wspierający

Post autor: polwac » 01 lut 2018, 19:49

Wow, Valhalla bije wszystkie możliwe rekordy...nie spodziewałem się aż takiego sukcesu.

Gratulacje dla autora :)

Awatar użytkownika
Moonday

Post autor: Moonday » 01 lut 2018, 20:22

Wow, Valhalla bije wszystkie możliwe rekordy...nie spodziewałem się aż takiego sukcesu.
Kampania jeszcze trwa, więc może za wcześnie na jej ocenę, ale muszę przyznać, że jest prowadzona bardzo dobrze. Widać, że autor poważnie podszedł do tematu i ludzie to doceniają. Czuć tu wyraźny efekt kuli śnieżnej ;) Poza tym miło jest wesprzeć Wookiego, którego "zna się" kilka lat z jutuba. Sądzę, że wielu wspierających projekt pomyślało podobnie, a to dobrze świadczy o środowisku graczy. Przyjdzie czas żeby ocenić samą grę (tu jestem optymistą), ale kampania daje radę.

Mikanit
Użytkownik wspierający

Post autor: Mikanit » 01 lut 2018, 20:52

Dodatek z tłoczonymi kostkami za 25 złotych jest moim zdaniem spoko, cena przyzwoita i można sobie kolor wybrać przy grze.
Gdynia

Awatar użytkownika
polwac
Użytkownik wspierający

Post autor: polwac » 01 lut 2018, 21:56

Mikanit pisze:Dodatek z tłoczonymi kostkami za 25 złotych jest moim zdaniem spoko, cena przyzwoita i można sobie kolor wybrać przy grze.
Cena jest fenomenalna a nie "całkiem przyzwoita" :lol:
Moonday pisze:Kampania jeszcze trwa, więc może za wcześnie na jej ocenę, ale muszę przyznać, że jest prowadzona bardzo dobrze. Widać, że autor poważnie podszedł do tematu i ludzie to doceniają. Czuć tu wyraźny efekt kuli śnieżnej ;) Poza tym miło jest wesprzeć Wookiego, którego "zna się" kilka lat z jutuba. Sądzę, że wielu wspierających projekt pomyślało podobnie, a to dobrze świadczy o środowisku graczy. Przyjdzie czas żeby ocenić samą grę (tu jestem optymistą), ale kampania daje radę.
Jeśli chodzi o ocenę kampanii to rekordy już są pobite, więc te można oceniać. Jeśli chodzi o fizyczny produkt jaki trafi do nas t o trzeba jeszcze co najmniej do sierpnia poczekać :)

kelvar

Post autor: kelvar » 01 lut 2018, 22:35

Poza tym miło jest wesprzeć Wookiego, którego "zna się" kilka lat z jutuba. Sądzę, że wielu wspierających projekt pomyślało podobnie, a to dobrze świadczy o środowisku graczy. Przyjdzie czas żeby ocenić samą grę (tu jestem optymistą), ale kampania daje radę.
Dokładnie!
Nawet jeśli nie jestem fanem Wookiego (choć go cenię za wiele rzeczy!) to ze względu na jego "robotę" (i marketing jakiemu ległem:D) wsparłem projekt.

Gra może być ciekawa jako coś krótszego, granego przy różnych spotkaniach itp. (nie jest to mój "typ" gry :D). I w sklepie pewnie bym jej nie kupił bo inne tytuły się uśmiechają do mnie z półek (tudzież bardziej witryn internetowych:)).

Acz kusiła cena (119 zł dałem w pierwszej "transzy") - która rozrosła się o dodatkowe kości, przesyłkę (btw bardzo tanią...), a pewnie jeszcze prędzej czy później "zakoszulkowanie" kart. I kuszą jeszcze inne dodatki - dokładnie drewniane tarcze jako "ekskluzywny" dodatek :P

Ciekawi mnie ile egzemplarzy ludzie kupili w pierwszej "turze" (za 119 zł) na dalszy handel? ;)

Awatar użytkownika
hipcio_stg
Użytkownik wspierający

Post autor: hipcio_stg » 01 lut 2018, 23:46

Ja zdążyłem na 119 :D Jak patrzę co po kolei trafia do pudła to coraz bardziej miska mi się jarzy. Dokupiłem oczywiście kosteczki i drewniane tarcze, które będę pimpował. Jest szansa, że stworzę również swoje tarcze o większym wymiarze (ok40m) zamiast 20mm. Będę trzymał kciuki za kolejne cele. Gra może nie wdrapie się nie wiadomo gdzie, ale chętnie się przy niej pobawię z grupą graczy średnio zainteresowaną tłumaczeniem zasad do Uczty dla Odyna, lub Tzolkina.

Siemlac
Użytkownik wspierający
Kontakt:

Post autor: Siemlac » 02 lut 2018, 00:44

hipcio_stg pisze: Jest szansa, że stworzę również swoje tarcze o większym wymiarze (ok40m) zamiast 20mm.
No, to będzie coś ;)

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Wookie
Użytkownik wspierający
Kontakt:

Post autor: Wookie » 02 lut 2018, 08:18

A mamy jeszcze w rękawie jednego asa :D

Dzięki za wsparcie!

Awatar użytkownika
Wookie
Użytkownik wspierający
Kontakt:

Post autor: Wookie » 02 lut 2018, 08:24

Mamy rekord planszówkowego cf i na horyzoncie bardzo fajny dodatek.
Niby tylko 2 karty, ale zmiana w rozgrywce spora. Taka w klimacie "bijemy lidera" z King of Tokio.

Tutaj gdzieś w wideo opisuję ten dodatek:
https://www.facebook.com/uWookiego/vide ... 891009812/

Awatar użytkownika
Retro
Użytkownik wspierający

Post autor: Retro » 02 lut 2018, 09:11

Wookie pisze:A mamy jeszcze w rękawie jednego asa :D

Dzięki za wsparcie!
znaczy się na matę jeszcze chwilę poczekamy żeby wszyscy kostki na spokojnie pokupowali :wink:
MOJE ZASOBY
--------------------------------------

Awatar użytkownika
Wookie
Użytkownik wspierający
Kontakt:

Post autor: Wookie » 02 lut 2018, 09:29

Retro pisze:

Dzięki za wsparcie!
znaczy się na matę jeszcze chwilę poczekamy żeby wszyscy kostki na spokojnie pokupowali :wink:
Mata to żaden as :)

Ale niczego sztucznie nie wstrzymujemy, akurat na maty czekamy żeby zobaczyć jak wyjdą w praktyce

Awatar użytkownika
Retro
Użytkownik wspierający

Post autor: Retro » 02 lut 2018, 10:09

Wookie pisze:
Retro pisze:

Dzięki za wsparcie!
Mata to żaden as :)

Ale niczego sztucznie nie wstrzymujemy, akurat na maty czekamy żeby zobaczyć jak wyjdą w praktyce
No to pozostaje tylko ścieżka dźwiękowa umilająca grę od Amon Amarth :lol:
MOJE ZASOBY
--------------------------------------

Kisun
Użytkownik wspierający

Post autor: Kisun » 02 lut 2018, 18:34

Raczej znacznik pierwszego gracza? Figurka czy cuś ;)
"Errare humanum est"

Awatar użytkownika
Lothrain
Użytkownik wspierający

Re: Odp: [Zagramw.to] Valhalla

Post autor: Lothrain » 02 lut 2018, 18:48

Najlepiej kotek w helmie wikinga ;)

Awatar użytkownika
Wookie
Użytkownik wspierający
Kontakt:

Post autor: Wookie » 03 lut 2018, 21:20

Znacznik pierwszego gracza w tej grze nie ma żadnego zastosowania więc nie będzie takowego :)

Ale coś ciekawego będzie, w tym tygodniu kolejne nagrody i cele.

bax1985

Post autor: bax1985 » 05 lut 2018, 14:19

Wookie napisz co z matami do gry? Bo czekam i czekam a tu cisza...

Awatar użytkownika
Wookie
Użytkownik wspierający
Kontakt:

Post autor: Wookie » 05 lut 2018, 14:32

bax1985 pisze:Wookie napisz co z matami do gry? Bo czekam i czekam a tu cisza...
Takie pytania chyba lepiej w wątku o kampanii dawać

Jak zrobimy design który się spodoba nam i wam to na pewno wrzucimy.
Pewnie jakoś za parę dni, zobaczymy :)

bax1985

Post autor: bax1985 » 05 lut 2018, 15:15

może nie ten wątek...
ale dzięki za info :)
:D czekam

Kisun
Użytkownik wspierający

Post autor: Kisun » 08 lut 2018, 20:56

Tak apropos livea, skoro gry nie będą w sklepach, to czy troszkę nie wprowadziliście wspierających w błąd mówiąc, że po kampanii w żadnym sklepie nie będzie już tak dobrej ceny jak pierwszego dnia. Oczywiście, jeżeli nie będzie wogóle w sklepach, to nie skłamaliście ale... podajecie SCD czyli dajecie do zrozumienia że jednak gra będzie dostępna w detalu. Wsparłem wydanie gry, wydanie (czyli ogólna dystrybucja, każdy będzie mógł ją kupić bez ekstra dodatków itd), a nie produkcję jej wyłącznie w ramach nagrody dla wspierających.
Rozumiem że to bardzo duży sukces, skoro jednak nie będzie gry w dystrybucji, to wasza platforma została, przez was samych, sprowadzona do zwykłej przedsprzedaży i dystrybucji ograniczonego nakładu, straciły też na znaczeniu te ekstra dodatki bo teraz będzie je mieć większość posiadających grę "a jak wszyscy są ekstra to nikt nie jest" ;) Nagle okazuje się że najbardziej wyjątkowe i ekskluzywne to będą te pudła bez dodatków których kilka będzie dostępnych wyłącznie w sklepie u wookiego :) Czy ktokolwiek je kupi skoro większość grających będzie mówiła o jednak sporo większej już grze z setką ekstra kart? Przyznam że trochę mnie to zdziwiło. A już stwierdzenie że "czekamy na wasze oceny i jeżeli gra się przyjmie, to może za rok wydamy drugą edycję lub dodruk" sprowadza wspierających do roli betatesterów i troszkę było nie na miejscu. I żeby nie było, ja jestem przeciwny ekstra dodatkom dostępnym wyłącznie w kampanii i gdyby były dostępne do kupienia wszystkie karty zmieniające (wzbogacające) rozgrywkę nie miał bym nic przeciwko. I jeszcze jedno, wasze zapowiedzi że ekstra dodatki nie będą do zdobycia poza zagramw.to troszkę się gryzą z ewentualną kampanią na KS, dacie tam inne dodatki, czy jak? Cieszę się z waszego sukcesu i czekam z niecierpliwością na grę. Zwracam uwagę tylko na pewny, że tak powiem, błąd wizerunkowy.
Ostatnio zmieniony 08 lut 2018, 21:35 przez Kisun, łącznie zmieniany 1 raz.
"Errare humanum est"

Wincenty Jan
Użytkownik wspierający

Post autor: Wincenty Jan » 08 lut 2018, 21:16

Gra nie będzie dostępna w sklepach? Przecież miała być dostępna...

ODPOWIEDZ