[Zagramw.to] Klany Kaledonii: 266% / do 3 kwietnia

Kampanie społecznościowe, wspieranie poszczególnych fundowanych tytułów
Awatar użytkownika
rastula
Użytkownik wspierający

Re: [Zagramw.to] Klany Kaledonii

Post autor: rastula » 13 mar 2018, 16:56

harrison pisze:
mint pisze:Widziałam jakieś sklepy na liście wspierających, na pewno były 3trolle, am76 i fivero.
Ale widziałeś sklepy czy profile o nazwach sklepów? Wiesz, każdy może założyć profil o nicku np. "ceneo_pl", więc to raczej żaden "dowód"

O święta naiwności :).

Vanatox

Post autor: Vanatox » 13 mar 2018, 19:46

Wookie pisze:
Vanatox pisze:
Czacha Games pisze: ŻADEN polski sklep nie otrzymał od nas specjalnej oferty na zakup tej gry i nie otrzyma jej na 100% do końca trwania kampanii. Wtedy zdecydujemy, czy gry trafią tez do sklepów. Jesli jak RASTULA pisze - grę wsparły jakieś 2 sklepy - to zrobiły to w ilości 1 sztuki i za cenę taką samą jak inni wspierający (nie mamy możliwości zablokować takich pojedyńczych zakupów - nawet jeśli robią to sklepy) - NIE MA możliwości dla nikogo kupienia tej gry taniej niż za 180 pln w EB do końca dnia dzisiejszego.
Nie rozumiem po co te kłamstwa (chyba, że o tym nie wiecie). Wokie osobiście dzwoni i pisze do ludzi. Kupcie 20 egzemplarzy, dostaniecie 2 gratis. Tak było podczas Valhalli i tak jest teraz.
ANI PODCZAS KAMAPANI VALHALLI ANI PODCZAS TEJ NIE DZWONIŁEM DO ŻADNEGO SKLEPU Z ŻADNĄ OFERTĄ.

(Jedyne oferty do sklepów jakie poszły były już po kampanii Valhalli, trzymając się naszych gwarancji. To chyba normalne, że gra trafi do normalnej sprzedaży, ale sklepy będą ją miały miesiąc po wspierających)

Nie mam pojęcia skąd masz te informacje - do nikogo w sprawie Klanów nie pisałem ani nie dzwoniłem, żadnych gratisowych egzemplarzy nie obiecywałem.
Najwidoczniej ktoś wprowadził cię w błąd. Ktoś chce robić anty-reklamę kampanii Czacha Games, która idzie świetnie i pokazuje, że w naszym hobby jest duży potencjał na finansowanie społecznościowe przez graczy.
Nie widzę ważnych powodów, dla których ktoś miałby skłamać w tej sprawie. Tym bardziej, że mam informacje na ten temat z conajmniej dwóch różnych źródeł. Ja nie mam problemu z tym, że niektórzy dostają lepsze oferty czy promocje, dziwi mnie jedynie fakt negowania tego.
Tak czy siak, powodzenia w kampanii.

Awatar użytkownika
Trolliszcze
Użytkownik wspierający

Post autor: Trolliszcze » 13 mar 2018, 23:16

Jeśli masz informacje, to się nimi podziel.
Jeśli "masz, ale nie powiesz", to przestań judzić. Ostatnio za dużo jest panów w telewizji, którzy wiedzą, ale nie powiedzą i mnie osobiście trochę już to wnerwia. A niestety Twój udział w życiu tego forum raczej nie wskazuje na to, że jesteś kimkolwiek wiarygodnym. Skup się może raczej na wątkach kupna i sprzedaży, tam masz największe sukcesy. Wydaje mi się, że nikt na tym forum nie ma ani jednego powodu, żeby traktować Cię poważnie (pomijając być może tych, którzy źle życzą kampanii lub Wookiemu).

fivero.pl
Kontakt:

Post autor: fivero.pl » 13 mar 2018, 23:34

Hej!

Chwielibyśmy zająć stanowisko w poruszanej kwestii.

Tak, sklepy (w tym my) wspierają różne kampanie, w tym Klanów z Kaledonii. Sklepy są prowadzone przez graczy, takich jak Wy. My również cieszymy się i kibicujemy każdej dobrej grze, pojawiającej się na naszym rynku i również chcemy w nią zagrać jeszcze przed premierą. Kampanie wspieramy na takich samych warunkach jak każdy z Was i w żaden sposób nie jesteśmy wyróżniani (chyba że są specjalne nagrody dotyczące patronatu, ale Wy również możecie je zakupić).

Mamy nadzieję że chociaż trochę rozwialiśmy Wasze wątpliwości i wszyscy możemy skupić się na wspieraniu kampanii!

Pozdrawiamy,
Zespół sklepu FIVERO

Vanatox

Post autor: Vanatox » 14 mar 2018, 00:28

Trolliszcze pisze:Jeśli masz informacje, to się nimi podziel.
Jeśli "masz, ale nie powiesz", to przestań judzić. Ostatnio za dużo jest panów w telewizji, którzy wiedzą, ale nie powiedzą i mnie osobiście trochę już to wnerwia. A niestety Twój udział w życiu tego forum raczej nie wskazuje na to, że jesteś kimkolwiek wiarygodnym. Skup się może raczej na wątkach kupna i sprzedaży, tam masz największe sukcesy. Wydaje mi się, że nikt na tym forum nie ma ani jednego powodu, żeby traktować Cię poważnie (pomijając być może tych, którzy źle życzą kampanii lub Wookiemu).
Sprzedaż idzie nieźle. Dzięki za miłe słowa.
Jednakże jeśli coś Cię wnerwia najlepiej z tym nie walcz, bo tylko większa złość Cię weźmie.Ja w żaden sposób nie hejtuję kampanii Wokiego, tylko trochę dziwi mnie jego polityka. A "powiedzieć" nie "powiem", bo zbyt wiele przyjaźni lub "przyjaźni" legło by w gruzach. Pozdrawiam cieplutko i zamykam wątek. Kto miał wiedzieć to się dowiedział.

Awatar użytkownika
hipcio_stg
Użytkownik wspierający

Post autor: hipcio_stg » 14 mar 2018, 09:12

Pieter1989 pisze:"Płatność zakończona" - taka informacja pojawiła się popołudniu w statusie płatności <jupi> Pojawiła się również możliwość wpisania komentarza, więc chyba to znak, że wszystko gra, co nie? Mogę się już cieszyć czy jeszcze nie? :)
Wcześniej jak sprawdzałem na PayU to też miałem informację, że opłacone, a w zagramw.to było oczekujące. Podobno (bo dostałem maila koło 13) kilkanaście osób tak miało, w tym ja.
Wpłynął kolejny EB z niedostępnych, więc płatności jeszcze spływają.

Pieter1989

Post autor: Pieter1989 » 14 mar 2018, 11:02

Ważne, że płatność 'zakończona':) Oby jeszcze jak najwięcej osób wsparło żeby gra wyszła jeszcze lepiej. Ach,co to będzie za te kilka miesięcy jak już gra przyjedzie...:)

Awatar użytkownika
hipcio_stg
Użytkownik wspierający

Post autor: hipcio_stg » 15 mar 2018, 07:50

150k minięte! Notes odblokowany, dodano nową nagrodę do dokupienia. jest to komplet nakładek z plexi w cenie 45zł/kpl.

Awatar użytkownika
Dr. Nikczemniuk
Użytkownik wspierający

Post autor: Dr. Nikczemniuk » 15 mar 2018, 19:19

Plexa zamówiona.
Dobrze takie cuda się sprawdzają? Nie lata to po planszetce, nie trzeba spinać klamerką?

Awatar użytkownika
seki
Użytkownik wspierający

Post autor: seki » 15 mar 2018, 19:26

Dr. Nikczemniuk pisze:Plexa zamówiona.
Dobrze takie cuda się sprawdzają? Nie lata to po planszetce, nie trzeba spinać klamerką?
Zależy. Jeśli nie zamierzasz ruszać planszetką w trakcie gry to można zostawić luzem. A jak połączyć to moim zdaniem najlepiej przeźroczystym grzbietem do bindowania. Leży wtedy równo na stole, ładnie wygląda i w razie potrzeby da się rozłączyć. Ale pewnie do pudełka takiej planszetki z plexą nie umieścisz.
Sprzedam: Magia i myszy

Awatar użytkownika
hipcio_stg
Użytkownik wspierający

Re: [Zagramw.to] Klany Kaledonii: 266% / do 3 kwietnia

Post autor: hipcio_stg » 22 mar 2018, 12:38

Co taka cisza w eterze? Kampania powolutku posuwa się do przodu. Pojawiły się nowe nagrody, nowe cele. Naklejki nawet nie są tak odległe jak się chciało wszystkim wydawać. Uzbierana kwota już budzi podziw!

Awatar użytkownika
Dr. Nikczemniuk
Użytkownik wspierający

Post autor: Dr. Nikczemniuk » 22 mar 2018, 13:15

hipcio_stg pisze:Co taka cisza w eterze? Kampania powolutku posuwa się do przodu. Pojawiły się nowe nagrody, nowe cele. Naklejki nawet nie są tak odległe jak się chciało wszystkim wydawać. Uzbierana kwota już budzi podziw!
Ajajaj, nie wywołuj wilka z lasu... :wink:

Awatar użytkownika
Gosiek
Kontakt:

Post autor: Gosiek » 22 mar 2018, 20:43

hipcio_stg pisze:Co taka cisza w eterze?
A o czym tu jeszcze pisać?
Kto chciał wesprzeć, ten wsparł, kto nie chciał miał okazję napisać dlaczego. Fajerwerków w celach raczej nie ma i nie będzie, więc...
Nuda panie, jak w polskim filmie. :wink:

Awatar użytkownika
hipcio_stg
Użytkownik wspierający

Post autor: hipcio_stg » 22 mar 2018, 21:43

Nuda, nie nuda - ja nie potrafię się powstrzymywać przed ciągłym zaglądaniem. Jutro ma być jakaś nowa aktualizacja z informacją co bedzie się działo w ostatnie 10 dni kampanii. Wierzę, że osiągniemy wszystkie cele.

Awatar użytkownika
Dr. Nikczemniuk
Użytkownik wspierający

Post autor: Dr. Nikczemniuk » 27 mar 2018, 22:19

Kolejny cel ufundowany!!!
Kampania przyśpiesza.
Jest bardzo dobrze :D

Awatar użytkownika
majkosis
Użytkownik wspierający

Post autor: majkosis » 28 mar 2018, 09:44

Co w tej kampanii się dzieje. To już sklep internetowy, nie kampania Klanów.
Szklanki, koszulki? - ok jestem w stanie to przełknąć.
Torby? - no dobrze. Naciągane, odbiegamy od tematu ale ok.
Ale co tam robią totalnie niezwiązane gry? Podbijają procenciki?
To już powoli robi się dość żenujące. Co będzie następne? Proponuje frytkownicę i drabinę teleskopową w dobrej cenie.
A po kampanii będzie "gra zebrała 200 tysięcy!", brawo.

konrad.rymczak
Użytkownik wspierający

Post autor: konrad.rymczak » 28 mar 2018, 09:49

Na KS nikomu nie przeszkadza jak są pledge z grami lub kiedy gry są dostępne jako add-on.
Ale pewnie tam też się nie znajo.
Kolekcja | Kupię: Ginkgopolis (z dodatkiem) | Sprzedam: Projekt Gaja PL (folia), Alien Frontiers 4th | ilość czy liczba

probbi
Użytkownik wspierający

Post autor: probbi » 28 mar 2018, 10:01

Czacha robiła ankietę, czy gracze chcą aby pojawiły się ich wcześniejsze gry jako dodatek do kupna. Vox populi

Geoburak
Użytkownik wspierający

Post autor: Geoburak » 28 mar 2018, 10:04

Następnego tyłek z zazdrości boli.
Ludzie chcą kupować, jak widać, Czacha chce sprzedać. Dla mnie wszystko ok.
Wspieraczka to nie jest inicjatywa społeczna, a wydawnictwo to nie fundacja, tylko firma, która chce zarobić wydając grę w ten, czy inny sposób.
Niektórym się chyba, to wszystko pomieszało trochę.
Z zasady nie piję na trzeźwo.

Awatar użytkownika
Marx
Użytkownik wspierający

Post autor: Marx » 28 mar 2018, 10:04

Malkontenctwo na czasie. Nie potrzebujesz? Nie musisz zamawiać, a przecież dodatkowa sprzedaż to wieksza szansa na kolejne cele, które do Ciebie trafiają...
Waiting is the hardest part.

Awatar użytkownika
Wspieram.to
Użytkownik wspierający
Kontakt:

Post autor: Wspieram.to » 28 mar 2018, 10:48

Mnie w tym wszystkim smuci tylko jedno, to że Czacha sprzedaje Wojowników Midgardu oraz Keyflowera z dodatkami (promo), które miały być tylko na wspieram.to. Zaufaliśmy Czacha Games, otrzymał od nas znak "Tylko na wspieram.to", prowadziliśmy w taki sposób komunikację ze wspierającymi, że ich wersja jest ekskluzywna tylko dla nich. Jak widać nie jest. Ciekawe czy z Klanami będzie tak samo.

Szkoda.

Awatar użytkownika
majkosis
Użytkownik wspierający

Post autor: majkosis » 28 mar 2018, 10:54

Tak będąc szczery to nie wiem czego oczekiwałem pisząc w tym temacie.
Boli mnie, że pierw ktoś mówi, że robi portal INNY NIŻ WSZYSTKIE, dla ludzi chcących wydać swoją pierwszą grę i oferujący swoją pomoc w wydaniu. Po czym okazuje się, że to wychodzi tylko tłumaczenie. No dobrze, może to na rozkręcenie portalu. Siedziałem cicho.
Przebolałem tez przekrzykiwanie, jaki jest lepszy niż wspieram.to, gdzie niemalże okradają ludzi z pieniędzy.
Przebolałem też dzwonienie do sklepu, jak on śmie dawać niższą cenę niż w zagramw.to. Nadal cicho.
Ale powoli miarka się jakoś przebrała, jak z jednej z kampanii zrobił się bazar, by potem wyszło jakim to spektakularnym sukcesem była ta kampania. Mój błąd. Widocznie puściły mi nerwy. Powinienem być lepszy niż to.

Tymczasem - powiem to co wszyscy tu chcecie widocznie usłyszeć:
TAK, MACIE RACJE.

I teraz jak najbardziej szczerze: Przepraszam, jak kogokolwiek uraziłem.

Tym samym NIGDY nie napisze w tym wątku ani jednego posta.

toblakai
Użytkownik wspierający

Post autor: toblakai » 28 mar 2018, 11:05

majkosis pisze:
28 mar 2018, 10:54
(...)Boli mnie, że pierw ktoś mówi, że robi portal INNY NIŻ WSZYSTKIE, dla ludzi chcących wydać swoją pierwszą grę i oferujący swoją pomoc w wydaniu. Po czym okazuje się, że to wychodzi tylko tłumaczenie. No dobrze, może to na rozkręcenie portalu. Siedziałem cicho.(...)
Przecież nie zapowiadali, że to będzie portal wyłącznie dla projektów autorskich. Jeżeli zgłosi się do nich autor własnej gry który nie zostanie 'wpuszczony' na platformę z nieracjonalnych powodów lub nie uzyska zapowiedzianego wsparcia to możemy dyskutować. Obecnie tragedii nie ma - ot, portal CF jak każdy inny.

Awatar użytkownika
ChlastBatem
Użytkownik wspierający

Post autor: ChlastBatem » 28 mar 2018, 11:07

Wspieram.to pisze:
28 mar 2018, 10:48
Mnie w tym wszystkim smuci tylko jedno, to że Czacha sprzedaje Wojowników Midgardu oraz Keyflowera z dodatkami (promo), które miały być tylko na wspieram.to. Zaufaliśmy Czacha Games, otrzymał od nas znak "Tylko na wspieram.to", prowadziliśmy w taki sposób komunikację ze wspierającymi, że ich wersja jest ekskluzywna tylko dla nich. Jak widać nie jest. Ciekawe czy z Klanami będzie tak samo.

Szkoda.
To chyba powinno być skierowane do Czachy. Rozumiem, że jest to pewna forma antyreklamy.
Swoją drogą nie macie regulaminu czy innych narzędzi, aby regulować i wymagać pewnych zachowań, zobowiązań od wydawcy? Bo działanie na warunkach "kumpelskich" i umowy słowne często się tak właśnie kończą.

Awatar użytkownika
Marx
Użytkownik wspierający

Post autor: Marx » 28 mar 2018, 11:09

Zupełnie nie rozumiem, co właściwie Cię tak boli w fakcie, że dodatkowo zainteresowani mogą pozyskać jakieś dodatkowe fanty czy gry tego samego wydawcy. Podobne praktyki są stosowane i na wspomnianym wspieram.to, gdzie np GF(P) często oferuje inne swoje gry, przy okazji Stworze koszulki też były w sprzedaży. Kufle czy podstawki, to dla mnie niepotrzebny gadget, ale kilka osób się zdecyduje. Co złego w możliwości opcjonalnego kupna drobnych artykułów?

Chwilę wcześniej była kampanii Valhalii, i też nie brakowało tam takich artykułów.

Crowdfunding ewoluuje. Faktycznie z początku miał być miejsce dla nowych, autorskich projektów wymagających dofinansowania. Ale z czasem zmienił się też w miejsce pozwalające na wydanie brakujących, a wciąż pożądanych gier na rynku. Ponad wszystko to my gracze, wspierający, determinujemy jakie gry pojawiają się w crowdfundingu. Decydujemy sami własnym portfelem. Wiec skoro Klany zebrały tyle pieniędzy, to jest na nie popyt wystarczający. Zatem jest miejsce i na nowatorskie projekty, i na lokalizacje.
Waiting is the hardest part.

ODPOWIEDZ