(Zagramw.to) Klany Kaledonii - zakończony 266%

Kampanie społecznościowe, wspieranie poszczególnych fundowanych tytułów
Awatar użytkownika
playerator
Użytkownik wspierający

Re: [Zagramw.to] Klany Kaledonii: 266% / do 3 kwietnia

Post autor: playerator » 30 mar 2018, 11:43

Dr. Nikczemniuk pisze:
29 mar 2018, 23:07
(...) bo ty chcesz mieć grę na wyłączność (...) boli cię to że ktoś sobie zagra w to samo co ty? (...)
Za szybko czytasz, spróbuj jeszcze raz:
playerator pisze:
29 mar 2018, 21:24
(...) nie cierpię też, że ktoś jeszcze je dostanie. (...)

Dr. Nikczemniuk pisze:
(...) Piszesz że zostałeś zrobiony w bambuko a mimo to wsparłeś kolejną kampanię Czachy? (...)
Znowu pudło. Wsparłem EB kilkanaście dni wcześniej.

Dr. Nikczemniuk pisze:
(...) może w końcu przestaniesz myśleć tylko kategoriami ja i moje a zaczniesz dostrzegać ludzi i ich potrzeby.
No to przypomnijmy te potrzeby:
Dr. Nikczemniuk pisze:
28 mar 2018, 13:12
W biznesie liczy się zysk czyli kasa. Tu nie ma litości. Tu się ma przyjaciół tak długo jak to się opłaca, kasa musi się zgadzać, zawsze. (...)
Dr. Nikczemniuk pisze:
28 mar 2018, 14:04
(..) Ale biznes kocha tylko pieniądz, jest podły, egoistyczny i nienasycony. (...)

Dr. Nikczemniuk pisze:
30 mar 2018, 09:33
(...) Niektórzy wprost przyznają że mają jakieś ale a i tak nie przeszkodziło im to wesprzeć Klanów, dlaczego? (...) Mierzi kogoś to że sąsiad za pół roku będzie miał te same exklusivy co ja teraz? (...)
Wymyśliłeś to sobie, i powtarzasz w kółko.
Nie moja rzecz tłumaczyć tobie, co to uczciwość czy przyzwoitość. Jesteś, jaki jesteś. Ale przestań wymyślać głupoty i przypisywać innym swoje dosyć żałosne postrzeganie świata, bo to zwyczajnie drażni.

Pierwszy raz dodaję kogoś do ignorowanych. Tak że tego, nowy popcorn się nie przyda. :wink:

Awatar użytkownika
Dr. Nikczemniuk
Użytkownik wspierający

Post autor: Dr. Nikczemniuk » 30 mar 2018, 13:40

playerator pisze:
30 mar 2018, 11:43
Dr. Nikczemniuk pisze:
(...) bo ty chcesz mieć grę na wyłączność (...) boli cię to że ktoś sobie zagra w to samo co ty? (...)
Za szybko czytasz, spróbuj jeszcze raz:
playerator pisze:
29 mar 2018, 21:24
(...) nie cierpię też, że ktoś jeszcze je dostanie. (...)

Dr. Nikczemniuk pisze:
(...) Piszesz że zostałeś zrobiony w bambuko a mimo to wsparłeś kolejną kampanię Czachy? (...)
Znowu pudło. Wsparłem EB kilkanaście dni wcześniej.

Dr. Nikczemniuk pisze:
(...) może w końcu przestaniesz myśleć tylko kategoriami ja i moje a zaczniesz dostrzegać ludzi i ich potrzeby.
No to przypomnijmy te potrzeby:
Dr. Nikczemniuk pisze:
28 mar 2018, 13:12
W biznesie liczy się zysk czyli kasa. Tu nie ma litości. Tu się ma przyjaciół tak długo jak to się opłaca, kasa musi się zgadzać, zawsze. (...)
Dr. Nikczemniuk pisze:
28 mar 2018, 14:04
(..) Ale biznes kocha tylko pieniądz, jest podły, egoistyczny i nienasycony. (...)

Dr. Nikczemniuk pisze:
(...) Niektórzy wprost przyznają że mają jakieś ale a i tak nie przeszkodziło im to wesprzeć Klanów, dlaczego? (...) Mierzi kogoś to że sąsiad za pół roku będzie miał te same exklusivy co ja teraz? (...)
Wymyśliłeś to sobie, i powtarzasz w kółko.
Nie moja rzecz tłumaczyć tobie, co to uczciwość czy przyzwoitość. Jesteś, jaki jesteś. Ale przestań wymyślać głupoty i przypisywać innym swoje dosyć żałosne postrzeganie świata, bo to zwyczajnie drażni.

Pierwszy raz dodaję kogoś do ignorowanych. Tak że tego, nowy popcorn się nie przyda. :wink:
I w taki o to sposób rodzi się nienawiść. Jak sam stwierdziłeś zdarzyło ci się to pierwszy raz, pytanie co dalej? Samosądy i palenie na stosie?
A powodem jest tylko to że ja do kupowanego towaru nie dokładam bądź nie przywiązuje wagi ideologicznej.
Dla mnie przelanie pieniędzy na konto Czachy było taką samą transakcją jak kupno towaru na Allegro.
Natomiast jeśli ktoś widzi w tym większy sens to proszę bardzo, ale dla mnie to tylko zwykła transakcja w ramach której oczekuję na paczkę od Czachy. Tylko tyle i aż tyle.
Na wojnach giną ludzie, wszyscy o tym wiedzą, jednak chętnych nie brakuje. Za to teraz wiem skąd się biorą...
Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów w kwestii ignorowanych.

Awatar użytkownika
Marx
Użytkownik wspierający

Post autor: Marx » 30 mar 2018, 14:09

Nie wiem czy niestety nie zaczęliście się bawić w karmienie trolla.
Waiting is the hardest part.

Awatar użytkownika
Andy
Użytkownik wspierający

Post autor: Andy » 30 mar 2018, 14:31

To chyba jest oczywiste już od dłuższego czasu.
Gdy wszystko inne zawiedzie, rozważ skorzystanie z instrukcji.

Awatar użytkownika
Dr. Nikczemniuk
Użytkownik wspierający

Post autor: Dr. Nikczemniuk » 30 mar 2018, 14:33

Nie trzeba karmić trolla wystarczy go wrzucić do sekcji ignoruj :D

Kisun
Użytkownik wspierający

Post autor: Kisun » 30 mar 2018, 16:22

Nie brałem udziału w tej kampanii, czacha raz mnie już przekonała "wyjątkowymi" kostkami do karcianych podziemi i wystarczy, uważam jednak że błędem jest robienie exsclusive'ów dostępnych wyłącznie w jakieś kampanii. Rozumiem dlaczego wydawcy tak robią (reguła niedostępności) jednak takie triki mnie osobiście bardzo zniechęcają już na wstępie. Wolę jednak by sam produkt mnie przekonał a nie techniki psychosocjocośtam manipulacyjne. Nie dziwi mnie że Ci na których te techniki wpływają mocniej, są też mocniej zirytowani gdy ich unikatowe bonusy okazują się nie aż tak unikatowe. Kto mieczem wojuje...
"Errare humanum est"

Awatar użytkownika
playerator
Użytkownik wspierający

Post autor: playerator » 30 mar 2018, 19:59

Kisun pisze:
30 mar 2018, 16:22
(...) Nie dziwi mnie że Ci na których te techniki wpływają mocniej, są też mocniej zirytowani gdy ich unikatowe bonusy okazują się nie aż tak unikatowe. Kto mieczem wojuje...
Irytacja wynika tylko z faktu, że nie lubię, kiedy ktoś mnie okłamuje. I nie mam pojęcia, o jakim mieczu mowa :). Również uważam exclusivy za nieco przegięty sposób wabienia wspierających. Ale tu nie chodzi o irytację.
Problemem jest to, że całe wspieranie opiera się na obietnicach. I łamanie tych obietnic (może na razie i nie najważniejszych) psuje ten sposób wydawania gier. Szkoda, bo to fajny i potrzebny sposób. Dzięki wspieraczkom zaistniało kilku wydawców, kilka autorskich gier i wiele polskich wersji, których inaczej pewnie byśmy się nie doczekali.
Obiecywanie czegokolwiek jedynie "na wabia" rozmontuje nasz mały, lokalny crowdfunding. Nowych wspierających też jest jakaś ograniczona liczba, a po pierwszej pustej obietnicy już nie będą tacy nowi.
Kiedy do kampanii crowdfundingowych przylgnie łatka "wspieraczkowego bla bla bla" i "ci tak reklamowo/politycznie obiecali", to śmiem twierdzić, że bardzo trudno będzie o wynik rzędu 100k zł, nawet jeśli powstanie całkiem nowy portal teraztojużnaprawdębędziefajnie.to.

Awatar użytkownika
Dr. Nikczemniuk
Użytkownik wspierający

Post autor: Dr. Nikczemniuk » 30 mar 2018, 22:16

playerator pisze:
30 mar 2018, 19:59
Kisun pisze:
30 mar 2018, 16:22
(...) Nie dziwi mnie że Ci na których te techniki wpływają mocniej, są też mocniej zirytowani gdy ich unikatowe bonusy okazują się nie aż tak unikatowe. Kto mieczem wojuje...
Irytacja wynika tylko z faktu, że nie lubię, kiedy ktoś mnie okłamuje. I nie mam pojęcia, o jakim mieczu mowa :). Również uważam exclusivy za nieco przegięty sposób wabienia wspierających. Ale tu nie chodzi o irytację.
Problemem jest to, że całe wspieranie opiera się na obietnicach. I łamanie tych obietnic (może na razie i nie najważniejszych) psuje ten sposób wydawania gier. Szkoda, bo to fajny i potrzebny sposób. Dzięki wspieraczkom zaistniało kilku wydawców, kilka autorskich gier i wiele polskich wersji, których inaczej pewnie byśmy się nie doczekali.
Obiecywanie czegokolwiek jedynie "na wabia" rozmontuje nasz mały, lokalny crowdfunding. Nowych wspierających też jest jakaś ograniczona liczba, a po pierwszej pustej obietnicy już nie będą tacy nowi.
Kiedy do kampanii crowdfundingowych przylgnie łatka "wspieraczkowego bla bla bla" i "ci tak reklamowo/politycznie obiecali", to śmiem twierdzić, że bardzo trudno będzie o wynik rzędu 100k zł, nawet jeśli powstanie całkiem nowy portal teraztojużnaprawdębędziefajnie.to.
Tylko że te wszystkie żale i zarzuty nie dotyczą tej kampanii bo ta ma się wyśmienicie.

Arek001
Użytkownik wspierający

Post autor: Arek001 » 30 mar 2018, 22:42

polwac pisze:
Nie wiem po co Wy jeszcze dyskutujecie z Dr. Nikczemniuk. Postów ma nabite prawie 800 a nic sensownego nie mówi, także ja bym sobie odpuścił dyskusje z nim po pierwszych kilku postach. Nikt go nie przekona, ani on Was ;) Spamujecie tylko wątek.
Zgadza się, tak czytam jego wypowiedzi i dochodzę do wniosku, że to naczelny PR-owiec zagramw.to.

Awatar użytkownika
hipcio_stg
Użytkownik wspierający

Post autor: hipcio_stg » 31 mar 2018, 02:46

Trololololo lolo lo lolo lo....

Tuminure
Użytkownik wspierający

Post autor: Tuminure » 31 mar 2018, 06:48

Dr. Nikczemniuk pisze:
30 mar 2018, 22:16
Tylko że te wszystkie żale i zarzuty nie dotyczą tej kampanii bo ta ma się wyśmienicie.
A której? Przecież problemem jest łamanie obietnic w tej kampanii, a nie samo pojawienie się obietnic w którejś z poprzednich kampanii.

Awatar użytkownika
Dr. Nikczemniuk
Użytkownik wspierający

Post autor: Dr. Nikczemniuk » 31 mar 2018, 07:05

Arek001 pisze:
30 mar 2018, 22:42
polwac pisze:
Nie wiem po co Wy jeszcze dyskutujecie z Dr. Nikczemniuk. Postów ma nabite prawie 800 a nic sensownego nie mówi, także ja bym sobie odpuścił dyskusje z nim po pierwszych kilku postach. Nikt go nie przekona, ani on Was ;) Spamujecie tylko wątek.
Zgadza się, tak czytam jego wypowiedzi i dochodzę do wniosku, że to naczelny PR-owiec zagramw.to.
Dostrzegam tu sporą obłudę z waszej strony.
Wieszacie psy na Czacha Games ale robienie u nich zakupów wam nie przeszkadza.
Z resztą Czacha Games to też nie przeszkadza bo jak to mówią pieniądz nie śmierdzi, więc możecie być dalej dwulicowi bylebyście dalej wspierali kolejne kampanie.
Właściwie to ja się nie dziwię że Czacha ma gdzieś wcześniejsze postulaty deklarowane na wspieram.to skoro przeszli do konkurencji czyli na platformę zagramw.to.
Kto jak kto ale takie dwulicowe liski jak wy powinny to bardzo dobrze rozumieć :wink:

HUBertPL
Użytkownik wspierający

Post autor: HUBertPL » 31 mar 2018, 09:24

Arek001 pisze:
polwac pisze:
Też mi to przyszło do głowy [emoji23]

Awatar użytkownika
Dr. Nikczemniuk
Użytkownik wspierający

Post autor: Dr. Nikczemniuk » 31 mar 2018, 12:24

HUBertPL pisze:
31 mar 2018, 09:24
Arek001 pisze:
polwac pisze:
Też mi to przyszło do głowy [emoji23]
Dziękuję, niech i tak będzie. Nie wiem czy uwierzycie ale robię to za free :D
Ot taki socjopata ze mnie :D

Awatar użytkownika
ChlastBatem
Użytkownik wspierający

Post autor: ChlastBatem » 31 mar 2018, 18:55

Dr. Nikczemniuk pisze: Ot taki socjopata ze mnie :D
Lepiej nie mogłeś siebie opisać. Plus jest taki, że chociaż znasz swoją osobowość. ;)

Pieter1989

Post autor: Pieter1989 » 31 mar 2018, 20:16

No to może czas wrócić do rozmowy o samej grze? Kilka dni do końca kampanii, jakieś przemyślenia poza tematem szeroko omawianym przez ostatnie kilka stron?:)
Dla mnie, tak jak kiedyś pisałem, jest to moje pierwsze wsparcie. Cieszy fakt, że wszystkie cele, które nazwijmy to 'interesowały mnie' zostały odblokowane, zwłaszcza te dotyczące znaczników. Osobiście, ufundowanie reszty nie było aż tak ważne (co nie zmienia faktu, że fajnie te wszystkie bajery będzie móc dostać). Nie znam realiów 'wspieranek' i tego czy ilość wsparć przy Klanach to duży sukces czy nie, ale miło było rozpocząć wsparcie właśnie od tego tytułu. Oby tylko gra dotarła na czas, a o jej grywalność nie powinienem się martwić. Moje oczekiwania zostały spełnione, a wasze?

Awatar użytkownika
Dr. Nikczemniuk
Użytkownik wspierający

Post autor: Dr. Nikczemniuk » 31 mar 2018, 21:55

Pieter1989 pisze:
31 mar 2018, 20:16
No to może czas wrócić do rozmowy o samej grze? Kilka dni do końca kampanii, jakieś przemyślenia poza tematem szeroko omawianym przez ostatnie kilka stron?:)
Dla mnie, tak jak kiedyś pisałem, jest to moje pierwsze wsparcie. Cieszy fakt, że wszystkie cele, które nazwijmy to 'interesowały mnie' zostały odblokowane, zwłaszcza te dotyczące znaczników. Osobiście, ufundowanie reszty nie było aż tak ważne (co nie zmienia faktu, że fajnie te wszystkie bajery będzie móc dostać). Nie znam realiów 'wspieranek' i tego czy ilość wsparć przy Klanach to duży sukces czy nie, ale miło było rozpocząć wsparcie właśnie od tego tytułu. Oby tylko gra dotarła na czas, a o jej grywalność nie powinienem się martwić. Moje oczekiwania zostały spełnione, a wasze?
Co do zebranej waluty to na dzień dzisiejszy Klany plasują się na czwartej pozycji, więc tak można mówić o dużym sukcesie.
Zastanawiam się czy takie wydawnictwa jak Rebel, Lacerta czy Galakta nie plują sobie w brodę że nie wydały tej gry.

Awatar użytkownika
harrison
Użytkownik wspierający

Post autor: harrison » 02 kwie 2018, 17:48

ktoś źle oszacował potencjał polskiego rynku, który jest podobno bardzo ameri i euro gra z wysoką ceną się nie sprzeda :)
lacerta pisze:
08 lis 2017, 10:10
Nadis pisze:No i Clans of Caledonia...?

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
wygląda fajnie, ale chyba cena nie na nasz rynek...

Awatar użytkownika
hipcio_stg
Użytkownik wspierający

Post autor: hipcio_stg » 03 kwie 2018, 07:15

harrison pisze:
02 kwie 2018, 17:48
ktoś źle oszacował potencjał polskiego rynku, który jest podobno bardzo ameri i euro gra z wysoką ceną się nie sprzeda :)
lacerta pisze:
08 lis 2017, 10:10
Nadis pisze:No i Clans of Caledonia...?

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
wygląda fajnie, ale chyba cena nie na nasz rynek...
Że nasz rynek jest mocno ameri? Nie analizowałem tego nigdy, ale mam dokładnie odwrotne wrażenie. Gdzie nie spojrzeć to mniej lub bardziej zaawansowane euro na stołach i półkach.

Awatar użytkownika
hipcio_stg
Użytkownik wspierający

Post autor: hipcio_stg » 03 kwie 2018, 13:20

200k minięte / 333%

Ostatni dzwonek na zakup!

Olbagamar
Użytkownik wspierający

Post autor: Olbagamar » 03 kwie 2018, 15:52

Wsparłem samą grę jak jeszcze była w EB. Mam nadzieję, że uda się zdobyć ostatni cel i dodatkowa gra "nie testowaliśmy tego wcale" trafi do wspierających, choć zostało niewiele czasu do końca (1 dzień 8 godzin), ale nie takie cuda się zdarzały w historii wspierania:)

Pieter1989

Post autor: Pieter1989 » 03 kwie 2018, 17:24

No byłoby świetnie:) skoro ufundowała się tak szybko, to kto powiedział, że brakująca kwota nie może wskoczyć jeszcze:) Byłoby to na pewno świetna wiadomość tak akurat na początek miesiąca:)

Olbagamar
Użytkownik wspierający

Post autor: Olbagamar » 04 kwie 2018, 00:03

24h i 18k do ostatniego celu. Jestem dobrej myśli. Wygramy ten nasz bój nieostatni:)

Awatar użytkownika
Dr. Nikczemniuk
Użytkownik wspierający

Post autor: Dr. Nikczemniuk » 04 kwie 2018, 20:08

Hm...
Niewiele brakuje do ufundowania ostatniego celu.

Tuminure
Użytkownik wspierający

Post autor: Tuminure » 04 kwie 2018, 20:34

W sumie mam nadzieję, że się nie ufunduje - chętnie chciałbym się przekonać, czy nie dodadzą tej gry tak czy inaczej, niezależnie od łącznej kwoty wsparcia.

ODPOWIEDZ