(KS) Siege Storm

Kampanie społecznościowe, wspieranie poszczególnych fundowanych tytułów
Awatar użytkownika
Pan_K
Użytkownik wspierający

Re: Siege Storm

Post autor: Pan_K » 13 lip 2018, 18:26

Nieumarli wzbudzają we mnie obrzydzenie i szkoda, że oni wygrali, choć tego się, niestety, spodziewałem. Mechanicznie natomiast, co takiego mają ciekawego, co przebija drugą opcję?
Cave, quid dicas, quando et cui.

Awatar użytkownika
karawanken
Użytkownik wspierający

Post autor: karawanken » 13 lip 2018, 19:16

Kolejna gra od AR wsparta za taktycznego 1£ :D Może przed PM dotrze do mnie Hellas i będę mógł przetestować pvp Sieg Storma. Chodzą plotki o polskiej wersji, to prawda bo nigdzie nie mogę znaleźć komentarza twórców na ten temat. Chętnie bym wtedy kupił legendary boxa

hadrian
Użytkownik wspierający

Post autor: hadrian » 15 lip 2018, 11:56

rattkin pisze:
12 lip 2018, 14:35
Gambit pisze:
12 lip 2018, 13:54
Jak się ma to, co było rozsyłane z Lords of Hellas, do tego co jest teraz na KS?
Wersja "demo", zawierająca uproszczone, niedokładne zasady gry PVP i dwie talie. Te talie wspierający na KS także mogą dostać (wyższy pledge). Zostaną one rozszerzone/poprawione w stosunku do tego co było w demo, więc demo w zasadzie się dezaktualizuje. Backersi mają niby dostać poprawione karty do tego demoboxa, żeby nie brać wyższego pledga, ale to chyba nie jest potwierdzone jeszcze.
W komentarzach piszą że karty z demo nie ulegną zmianie:
AR_Jordan Collaborator pisze: We won't change Styxia or Seraphia cards for exactly the issue that it would create too many problems for people that already have these cards to obtain new ones. There may be rules changes that affect these cards, but the cards themselves will remain as they are.
Large Hadrian Collider

Awatar użytkownika
rattkin
Użytkownik wspierający

Post autor: rattkin » 15 lip 2018, 13:50

O, to coś nowego.
TOP 10 | Kolekcja
Ponad 30 dokonanych transakcji na forum.

hadrian
Użytkownik wspierający

Post autor: hadrian » 15 lip 2018, 16:32

Szczerze mówiąc gdybym wiedział że wygrany w głosowaniu dodatek będzie celem na 40k£ a przegrany do kupienia za gwarantowane 5£ to głosowałbym na odwrót :x
Czy jeśli wsparcie utknie na tym poziomie co jest (zakładam że nie, ale przecież jest taki scenariusz) to co zrobią z dodatkiem Undead? Dadzą add-on za 2.5 £ żeby sfinansować resztę?
Nie podoba mi się taka arytmetyka SG. Rozumiem że nie opłaca się dołożyć tego dodatku przy kwocie mniejszej niż 121k £, ale to w takim razie może była za niska kwota sfinansowania gry?

6.6k£ - ufundowanie gry
40k£ - 24 kartowy dodatek wart 5£

:?

Edit: właśnie spojrzałem że było napisane że przegrany dodatek wchodzi jako płatny add-on, no nic pozostaje liczyć na to że jednak się nazbiera do 121k i zobaczymy coś ciekawego dalej.
Ostatnio zmieniony 15 lip 2018, 16:39 przez hadrian, łącznie zmieniany 1 raz.
Large Hadrian Collider

Awatar użytkownika
rattkin
Użytkownik wspierający

Post autor: rattkin » 15 lip 2018, 16:38

Arytmetyka SG nigdy nie podąża za rozsądkiem. To jest jakaś tam wypadkowa chęci utrzymania tempa, faktycznych kosztów produkcji, efektu skali i chciwości :). AR zawsze w swoich kampaniach rozbijało cele w ten sposób, ale nie pamiętam, czy któraś kampania zakończyła się "w połowie" konkretnego celu.

Na pocieszenie: kicktraq prognozuje czterokrotność obecnej kwoty. Jako, że to tylko prognozy zakładające stałe tempo, nawet dzieląc je przez dwa, myślę, że nie ma obaw.

Mnie martwi trochę, że nacisk zdaje się przesuwać w stronę coop/solo, a nie pvp, które już zostało sprawdzone i zweryfikowane opiniami. Jakoś nie ufam grom, które chcą robić wszystko. Chętnie widziałbym więcej talii PVP.
TOP 10 | Kolekcja
Ponad 30 dokonanych transakcji na forum.

hadrian
Użytkownik wspierający

Post autor: hadrian » 15 lip 2018, 16:45

Heh a ja właśnie wsparłem ze względu na ten mix :) Podoba mi się że są osobne talie do pvp i co-op/solo. Fakt faktem 4 talie do pvp to troszkę mało, ze 2 mogłyby jeszcze wpaść, ale mam wrażenie że w tej chwili dopiero zbierają pomysły co by tu zrobić bo gra się chyba przyjęła lepiej niż zakładali.
Large Hadrian Collider

Awatar użytkownika
Acererak
Użytkownik wspierający

Re: (KS) Siege Storm

Post autor: Acererak » 01 sie 2018, 18:27

O, pierwszy raz w historii AR jakiś SG nie ufundował się do końca (no i rekordowo mało backerów, przypadek?). Miło że jednak ostatecznie steampunkowi rewolwerowcy dołączą ;D

ODPOWIEDZ