(Wspieram.to) Triang Wars

Kampanie społecznościowe, wspieranie poszczególnych fundowanych tytułów
phoenix_pl
Posty: 42
Rejestracja: 22 gru 2018, 00:02

(Wspieram.to) Triang Wars

Post autor: phoenix_pl » 13 mar 2019, 20:37

Witajcie,
Trochę zdubluję temat z viewtopic.php?f=1&t=59065, nie wiem jakim cudem ale pominąłem odpowiednie miejsce na tym forum dla naszej akcji na wspieram.to :oops:

Chcielibyśmy sie z Wami podzielić informacją na temat naszej sturtup'owej inicjatywy, która ma na celu wydawanie naszych autorskich gier planszowych pod szyldem Duck's Games. https://www.facebook.com/DucksGames/
Od dłuższego czasu pracujemy nad grą ‘Triang Wars’ dla 2 – 3 graczy (lub nawet do 8 w trybie szeregowca) o czasie rozgrywki od 45min. Jest to gra bitewna osadzona w klimatach II wojny światowej, ale nie odnosi się bezpośrednio do realiów historycznych ani miejsc, wydarzeń czy postaci. Jest to bardziej swobodne nawiązanie do stron konfliktu i stosowanego oręża. Podobnie rozgrywka, również nie skupia się na hiper realizmie wojennym a na zabawie. Zbieramy fundusze na dopracowanie graficzne naszego projektu, aby wydać go w profesjonalnej jakości.

To co wyróżnia grę to podział planszy na trójkąty (stąd nawiazanie w tytule gry) co daje inne niż zwykle możliwości prowadzenia rozgrywki, ale też wymaga trochę innego myślenia.
Dodatkowa ciekawostka to magnetyczna plansza! Również rzadko spotykane rozwiązanie, dzięki któremu żetony doskonale trzymają się planszy i nic nam się po niej nie przesuwa.
Obrazek

O co chodzie w grze? Przejmujesz i fortyfikujesz teren na planszy, walczysz o przejęcie celów strategicznych oraz ich utrzymanie pilnując jednocześnie, aby przeciwnik nie zdobył Twojej HQ no i oczywiście potyczkujesz się z przeciwnikiem korzystając z zasobów armii: czołgu, samolotu i wozu bojowego i z piechoty Snajper, Gunner/mechanik, Bomber i Medyk. Każda jednostka ma zróżnicowane statystyki jak siła, zasięg i skuteczność ataku wspomagając się ograniczonymi zdolnościami specjalnymi jak np. naprawa pojazdów, zasłona dymna czy atak artyleryjski.
Każda tura składa się z 3 faz: rekrutacja, ruch i walka, w której wykonujemy odpowiednie czynności.
Mamy 3 możliwości wygrania rozgrywki:
• Wygrywa gracz, który jako pierwszy przejmie wszystkie cele strategiczne
• Gracz, który zdobędzie HQ przeciwnika
• Gracz, który pierwszy zdobędzie 480 pkt’ów.
Punkty zdobywamy za wykonanie skutecznych akcji jak np. uszkodzenie/zniszczenie pojazdu, zranienie/wyeliminowanie piechoty, zajęcie sektora na mapie czy przejęcie i utrzymanie celu strategicznego itd.

Więcej szczegółów na temat gry na akcji https://wspieram.to/TRIANGWARS, która zakończy się 31.03. mamy nadzieje, jednak ufundowaniem ;)

phoenix_pl
Posty: 42
Rejestracja: 22 gru 2018, 00:02

Re: (Wspieram.to) Triang Wars

Post autor: phoenix_pl » 15 mar 2019, 15:03

Witajcie,
Zapraszam do przeczytania recenzji:
Pierwsze wrażenia z rozgrywki w prototyp Triang Wars :) być może przekona niezdecydowanych do wsparcia :D
https://polter.pl/planszowki/Triang-Wars-c30932

https://wspieram.to/TRIANGWARS

phoenix_pl
Posty: 42
Rejestracja: 22 gru 2018, 00:02

Re: (Wspieram.to) Triang Wars

Post autor: phoenix_pl » 19 mar 2019, 11:44

Udało się :)
gra została ufundowana, również dzięki Wam.
Dziękujemy :D
https://wspieram.to/TRIANGWARS

phoenix_pl
Posty: 42
Rejestracja: 22 gru 2018, 00:02

Re: (Wspieram.to) Triang Wars

Post autor: phoenix_pl » 30 mar 2019, 11:34

Cześć,
Jak Wam się zapowiada weekend? Bo nam świetnie🤓
już za niespełna 36 godzin kończy się nasza akcja na https://wspieram.to/TRIANGWARS (już ufundowana :mrgreen: ) co oznacza, że zabieramy się do dalszej pracy by wydać grę 🧐 a kto ma ochotę, może jeszcze wesprzeć nasz projekt i nabyć unikatowy egzemplarz dla siebie 🤩

A na weekendowy deser Formula 1! ogromnie kibicujemy RK88! Forza Robert !!

PS
Zdjęcia dzięki uprzejmości Baba Jaga - Klub Gier Planszowych
Obrazek

Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ