(Zagramw.to) Glory: Gra Rycerzy (D. "Lir" Mucha, M. "Wis" Wisthal)

Kampanie społecznościowe, wspieranie poszczególnych fundowanych tytułów
Awatar użytkownika
polwac
Użytkownik wspierający
Has thanked: 296 times
Been thanked: 71 times

Re: Glory: Gra Rycerzy (D. "Lir" Mucha, M. "Wis" Wisthal)

Post autor: polwac » 04 kwie 2019, 09:58

krzysiek2222 pisze:
04 kwie 2019, 07:57
Mam dwa pytania:

Jestem zielony w temacie CrowdFundingu - to pierwsza kampania w ogóle, którą wsparłam :twisted: .O co chodzi z tą gwarancją ceny EB? Jeżeli kupiłem EB, to Wasze wydawnictwo bezpośrednio nie może później sprzedawać tej gry taniej dla osób fizycznych, albo po prostu na portalach crowdfundingowych nie może być niższej ceny? Bo rozumiem, że sklepy później mogą oferować grę w cenie niższej, tak?

A drugie Pytanie: Czy w najbliższych tygodniach / miesiącach będzie gdzieś możliwość na Śląsku zagrać w prototyp? Jeszcze mi się nie udało. :twisted:
Gry w czasie pierwszego dnia kampanii będą dostępne w najniższej cenie. Autor projektu zobowiązuje się, że nie będzie sprzedawał gry innym podmiotom poniżej ceny oferowanej w czasie pierwszej doby kampanii.
W teorii, wydawca gwarantuje, że sklepom nie odsprzeda gry taniej niż w cenie EB, przez co sklepy będą musiały sprzedawać drożej niż można było grę zamówić na zagramw.to.

Awatar użytkownika
wis
Użytkownik wspierający
Has thanked: 14 times
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: (Zagramw.to) Glory: Gra Rycerzy (D. "Lir" Mucha, M. "Wis" Wisthal)

Post autor: wis » 23 kwie 2019, 02:41

Wesołego po świętach!

Nasza kampania trwa dziś do północy - zapraszam niezdecydowanych do wsparcia. Do polecających grę dołączył Custodian of Mecatol Rex.

Przy dobrych wiatrach uda się odblokować jeszcze jeden cel społecznościowy i - być może - jeden finansowy. Kolejne dodatki do gry w rękach społeczności międzynarodowej na Kickstarterze:).

Gdyby ktoś miał ochotę na teścik last minute - dziś można zagrać w Gliwicach.
Glory: A Game of Knights - rzuć okiem na grę, którą przygotowujemy! Kickstarter / FB / forum

Awatar użytkownika
wis
Użytkownik wspierający
Has thanked: 14 times
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: (Zagramw.to) Glory: Gra Rycerzy (D. "Lir" Mucha, M. "Wis" Wisthal)

Post autor: wis » 08 lis 2019, 03:37

Kolejny rodział naszej przygody z crodwfundingiem już w najbliższą środę - tym razem Kickstarter! Zachęcamy do śledzenia i wspierania.
Glory: A Game of Knights - rzuć okiem na grę, którą przygotowujemy! Kickstarter / FB / forum

ODPOWIEDZ