(Wspieram.to) Czas Apokalipsy

Kampanie społecznościowe, wspieranie poszczególnych fundowanych tytułów
PoGraMy
Been thanked: 4 times

(Wspieram.to) Czas Apokalipsy

Post autor: PoGraMy » 14 cze 2019, 12:23

Drodzy i serdeczni.
Na platformie wspieram.to trwa kampania Czasu Apokalipsy (Maximum Apocalypse). Dziś - 14 czerwca - ostatni dzień z ceną 219 pln i scenariuszem "Ostatnia Krypta" inspirowany światem Fallout.
Pojawiają się komentarze o cenie gry i figurkach. Chcieliśmy poinformować i zburzyć pogłoski, jakoby właśnie figurki zwiększały cenę gry. Tak nie jest. Główną przyczyną tej ceny jest zwiększone pudełko, które jest większe 3 krotnie od oryginalnego przez co koszty transportu są 3 razy większe. Jest to zabieg poprawiający przechowywanie gry (ze wszystkimi dodatkami) jak i ułatwiający setup każdej rozgrywki. Chcielibyśmy, aby gra była w niższej cenie, ale ekonomia zmusza nas do takiego rozwiązania. Nie mamy dużego nakładu przez co koszty produkcji też są adekwatne do tej ceny.
Prosimy Was o zaufanie do tego co robimy i do proponowanego tytułu, który jest wart tych pieniędzy. Każdy kto miał styczność z grą widzi jej potencjał i jakie możliwości oferuje współgraczom. To bardzo dobra gra kooperacyjna z wariantem solo. Jej modułowość pozwala tworzyć nieskończone ilości scenariuszy i poziomy trudności, których modyfikacja jest w pełni kontrolowana przez graczy.
W trakcie kampanii zaprezentujemy swoje scenariusze nawiązujące do takich filmów jak Terminator czy Mad Max. Pracujemy również nad własnym kafelkiem terenu, który ma być ukłonem dla wspierających oraz polskim akcentem w grze.
My mocno liczymy na Was. Wspierając ten projekt, wspieracie również nas i naszą działalność, abyśmy mogli szukać gier, które nie mają wielkiego marketingu, za którymi nie stoją wielkie koncerny pompujące wielkie sumy w promocję, a są godnymi konkurentami szlagierów, a nawet potrafią je przebić na każdym polu.
Trzymamy za Was kciuki. Do usłyszenia.
Jeszcze nie byłeś na naszym kanale?
https://www.youtube.com/channel/UCU8NFH ... 9iW7DY1WuQ

I nie jesteś naszym przyjacielem na FaceBooku?
https://www.facebook.com/Testujemy.Planszowki/

elpormyko
Użytkownik wspierający
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times

Re: (Wspieram.to) Czas Apokalipsy

Post autor: elpormyko » 16 cze 2019, 22:12

Chłopaki dorzucili za free dodatek "Bugpocalypse!" (40 kart) do podstawki bez zmiany jej ceny. Jeżeli ktoś się jeszcze wahał to jest dobry moment żeby wesprzeć EB w dobrej cenie (do końca niedzieli).

Awatar użytkownika
Nidhogg
Użytkownik wspierający
Has thanked: 24 times
Been thanked: 37 times

Post autor: Nidhogg » 17 cze 2019, 10:05

jeszcze w pierwszym poście przydałby się link do w.to do kampanii :)
7% rabatu - 3Trolle

Awatar użytkownika
japanczyk
Użytkownik wspierający
Has thanked: 413 times
Been thanked: 181 times

Post autor: japanczyk » 17 cze 2019, 21:32

https://wspieram.to/czasapokalipsy?fbcl ... M953SMdXBI
Widze, ze na dobrej drodze do ufundowania się

Awatar użytkownika
Rigidigi
Użytkownik wspierający
Has thanked: 10 times
Been thanked: 15 times

Post autor: Rigidigi » 23 cze 2019, 15:26

Od kilku dni licznik dosłownie stoi w miejscu.

Ja od samego początku wiedziałem, że nie będę wspierał gry, ale z zaciekawieniem obserwuje całą akcję, bo lubię chłopaków z Pogramy.
Ciekawe, w którym miejscu chłopaki przekombinowali, albo co nie pykło, że gra się nie ufunduje, albo ufunduje ledwo co.

Pogramy napisało, gdzieś że cenę winduje m.in duże pudło. To może trzeba było zostawić małe pudło, dać mniejszą cenę, a dopiero potem, gdy dodatki się ufundują, zaproponować duże pudło mieszczące wszystko? Oczywiście to tylko teoria, ale na tę chwilę wygląda na to, że jeśli gra ufunduje się bez dodatków, to gracze będą mieli wielkie puste pudło..

Arek001
Użytkownik wspierający
Been thanked: 2 times

Post autor: Arek001 » 24 cze 2019, 02:07

Nic się nie martw, wszystko się ufunduje, jeszcze celów braknie, przecież Pogramy to "takie fajne chłopaki".

Awatar użytkownika
KurikDeVolay
Użytkownik wspierający
Has thanked: 88 times
Been thanked: 53 times

Post autor: KurikDeVolay » 24 cze 2019, 08:06

Rozmach autorów kampanii od początku był strzałem w płot. Gdyby sprzedali mi grę do piwa za 80-100 zł, a potem co kilka miesięcy(?) wypuszczali dodatkowy content, mieliby setki chętnych. Pakowanie z biegu 220 zł w "jajcarski" tytuł mija się z rozsądkiem większości.

Awatar użytkownika
Rigidigi
Użytkownik wspierający

Post autor: Rigidigi » 09 lip 2019, 16:00

Do końca kampanii 4 dni i aż 24% do celu. Gra nie ufunduje się, to już chyba pewne.

Awatar użytkownika
japanczyk
Użytkownik wspierający
Has thanked: 413 times
Been thanked: 181 times

Post autor: japanczyk » 09 lip 2019, 16:03

Bezsensem było wydawanie tego od razu w duzym pudle z zalozeniem ze wszyscy chca posiadac wszystkie dodatki. Przeciez czesc ludzi kompletnie to nie obchodzi i nie bedzie dokupywac do gry zandych dodatków

Awatar użytkownika
Kondzio167
Użytkownik wspierający
Has thanked: 24 times

Post autor: Kondzio167 » 09 lip 2019, 16:13

Moim zdaniem to kwestia rynku, nasyconego dobrymi grami w ostatni czasie... Sam wydałem kupe hajsu na gry przez ostatni e 2 miesiące i ten tytuł mnie nie zainteresował na tyle żeby postawić akurat na niego.

Zaan84
Użytkownik wspierający
Has thanked: 3 times
Been thanked: 9 times

Post autor: Zaan84 » 09 lip 2019, 16:16

Najgorszym co może się teraz zdarzyć jest ufundowanie się gry o kilka procent. Niby będzie ale pozostanie ogromny niesmak po nieufundowanych celach. Myślę że Watermelony powinni anulować całą akcję i wystartować we wrześniu, październiku (kto to słyszał wspieraczke na początek wakacji ustawiać) z tańszą wersją z możliwością dokupienia figurek.
Ostatnio zmieniony 09 lip 2019, 16:59 przez Zaan84, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Rigidigi
Użytkownik wspierający

Post autor: Rigidigi » 09 lip 2019, 16:31

Dodatkowo ludzie od zawsze kupują oczami, a ta gra w moim odczuciu jest przeraźliwie brzydka...

Awatar użytkownika
polwac
Użytkownik wspierający
Has thanked: 284 times
Been thanked: 64 times

Post autor: polwac » 09 lip 2019, 20:44

Zaan84 pisze:
09 lip 2019, 16:16
z tańszą wersją z możliwością dokupienia figurek.
Czyli to o czym od początku ludzie mówili, ale "się nie dało"...

Edit: no i jednak się nie udało...chyba pierwszy raz widzę kampanię bez jakiegoś zrywu na koniec. Chyba jednak ludzie woleli, żeby sama podstawka się nie ufundowała jeśli nie było szans na dodatki. Wszystko albo nic...no i tym razem wyszło NIC.
Szkoda, że chłopaki do tej pory nie dali żadnej aktualizacji.
Wydaje mi się, że powinna pojawić się po zakończeniu kampanii, a tak to wygląda jakby nawet tego do końca nie śledzili(co na pewno nie miało miejsca, bo widać było, że bardzo wierzyli w ten projekt...pewnie po prostu są zawiedzeni i dzisiaj na spokojnie coś napiszą).

elpormyko
Użytkownik wspierający

Post autor: elpormyko » 24 lip 2019, 07:27

Czy ktoś z was tu obecnych wsparł tą kampanię (niestety nieudaną) i miał problem z odsykaniem pieniążków? Ja już czekam ponad tydzień a wspieram.to nawet na wiadomości nie raczy odpisywać...Saldo mam ze statusem "Operacja zablokowana . Oczekuj na zwrot środków na konto." od 16.07...Ktoś miał podobne problemy, ewentualnie wie do kogo uderzyć żeby to wyjaśnić?

Arek001
Użytkownik wspierający

Post autor: Arek001 » 27 lip 2019, 00:57

Myślę, że teraz Melony wystartują z grą u Wookiego, tam się przecież wszystko funduje. No i próg obniżą do 30 000 zł i będzie git :D

Tuminure
Użytkownik wspierający
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Post autor: Tuminure » 27 lip 2019, 08:57

elpormyko pisze:
24 lip 2019, 07:27
Czy ktoś z was tu obecnych wsparł tą kampanię (niestety nieudaną) i miał problem z odsykaniem pieniążków? Ja już czekam ponad tydzień a wspieram.to nawet na wiadomości nie raczy odpisywać...Saldo mam ze statusem "Operacja zablokowana . Oczekuj na zwrot środków na konto." od 16.07...Ktoś miał podobne problemy, ewentualnie wie do kogo uderzyć żeby to wyjaśnić?
Zgłaszałem się po zwrot 15.07 i wpłata przyszła wczoraj (tj. 27.07). Podejrzewam, że albo jest już u Ciebie, albo będzie w poniedziałek ;).

elpormyko
Użytkownik wspierający

Post autor: elpormyko » 29 lip 2019, 20:32

Tuminure pisze:
27 lip 2019, 08:57
Zgłaszałem się po zwrot 15.07 i wpłata przyszła wczoraj (tj. 27.07). Podejrzewam, że albo jest już u Ciebie, albo będzie w poniedziałek ;).
Dostałem zwrot 26.07 ;) Dzwoniłem do nich i okazało się, że osobie odpowiedzialnej za przelewy urodziło się dziecko (and?), trochę odniosłem wrażenie jakby to byla firma prowadzona przez 3 studentów :)

Kisun
Użytkownik wspierający
Has thanked: 27 times
Been thanked: 18 times

Post autor: Kisun » 30 lip 2019, 22:47

A zwrotu dokonuje wspieram.to czy wydawca?

mluckner
Has thanked: 7 times
Been thanked: 13 times

Post autor: mluckner » 31 lip 2019, 07:38

Kisun pisze:
30 lip 2019, 22:47
A zwrotu dokonuje wspieram.to czy wydawca?
Wspieram.to

mdziam_78
Użytkownik wspierający

Post autor: mdziam_78 » 07 paź 2019, 22:06

Czy myślicie, że pomysł wróci na wspieram.to?
Czy widzicie szansę na ufundowanie polskiej edycji?
Dziękuję
Mdd
-----------------------
pozdrawiam mdziam

Awatar użytkownika
Kurczu
Użytkownik wspierający
Has thanked: 48 times

Post autor: Kurczu » 07 paź 2019, 23:38

Watermelon wyraźnie dał do zrozumienia, że porzucają ten tytuł z wydawania. Również patrząc na wypowiedzi potencjalnych kupujących wątpię, aby ktoś w przyszłości próbował wydać tę grę w Polsce. Stosunek liczby komponentów do ceny jest nieakceptowalny dla wspierających ... niestety 🙁

ODPOWIEDZ