(KS) Successors

Kampanie społecznościowe, wspieranie poszczególnych fundowanych tytułów
Probe9
Użytkownik wspierający
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Re: (KS) Successors

Post autor: Probe9 » 29 sie 2019, 19:04

Muleq pisze:
29 sie 2019, 16:33
Na wszelki wypadek jeszcze dopytam czy będzie można dokupić dodatki do Hannibala gdy licytowało się samych Sukcesorów??
Można będzie, zgodnie z:
ozy pisze:
26 sie 2019, 14:26
Probe9 pisze:
26 sie 2019, 11:11
Czy dodatki Sun of Macedon i Price of Failure do H&H będą w trakcie kampanii dostępne jako add-ony czy tylko w ramach pledge ?
Tak, bedą również dostępne jako add-on.

Awatar użytkownika
Gromb
Użytkownik wspierający
Has thanked: 121 times
Been thanked: 13 times

Post autor: Gromb » 29 sie 2019, 19:29

Do diabła :twisted: Wysoko te progi są ustawione. Może być problem osiągnąć założone cele do odblokowania, ale trzymam kciuki, bo kampania zaskakuje pozytywnie.
The Corps Is Mother, the Corps Is Father

Awatar użytkownika
Muleq
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Post autor: Muleq » 29 sie 2019, 20:02

Jako, że pierwszy raz wspieram to na wszelki wypadek znowu dopytam :wink: . Add on oznacza, że po zakończeniu kampanii będzie można je dodać do zamówienia??

Awatar użytkownika
Gromb
Użytkownik wspierający

Post autor: Gromb » 29 sie 2019, 20:21

Tak w pledge menagerze, skonfigurujesz sobie dowolnie zamówienie i ewentualnie doplacisz za dodatki, które chcesz zakupić.

Awatar użytkownika
Muleq

Post autor: Muleq » 29 sie 2019, 21:05

Super, dzięki :wink: .

antygambit
Been thanked: 2 times

Post autor: antygambit » 31 sie 2019, 11:06

Ja jestem w szoku, jak łatwo wypromowali polską wersję tak niszowej (trudnej, nudnej w pewnych konfiguracjach składowych) gry. Marketingowo mistrzostwo świata i szczere gratulacje. Powodzenia w kolejnych projektach, bo to zawsze upowszechnianie jakichś niszowych tytułów (w PL) w wersji PL. No i jakość wydań (poza zimnowojenną nędzą i fuszerką tłumacza za dychę) jednak jest kapitalna (Hannibal to nowy trend wydań powinien być), mounted mapy to popisówka wydawnictwa, inne powinny się uczyć nawet, jak łamać mapę. Brawo za taki sukces Sukcesorów i udanych gier posiadaczom. Boję się tylko, że tryb 2-osobowy będzie na siłę i skopany, na co to komu w tej grze nie wiem, no ale skoro takie wymogi, by więcej sprzedać, niech ktoś czerpie z tego frajdę w 2 osoby.
Nie oglądam i nie czytam recenzentów, bo w mojej ocenie są w specyficznej formie "opłaceni". Żaden nie umie nawet zagrać 10 razy w dany tytuł, liczy się tylko klikbajt i kaska z gier od wydawnictw. Moja opinia.

Awatar użytkownika
Muleq

Post autor: Muleq » 02 wrz 2019, 18:10

Pojawiła się opcja add on, m.in. mata do Sukcesorów, ( trochę drogo ale kusi :D ) i dodatki do Hannibala ( już zamówione :D ). Do odblokowania zostały jeszcze tylko 3 cele.

Awatar użytkownika
achilles11111
Has thanked: 5 times

Post autor: achilles11111 » 02 wrz 2019, 21:27

Też bym wziął mate , ale ta cena :shock: to już wolę Haniballa dobrać :lol:

Awatar użytkownika
AnimusAleonis
Użytkownik wspierający
Been thanked: 114 times

Post autor: AnimusAleonis » 02 wrz 2019, 23:42

_leigam_ pisze:
28 sie 2019, 16:04
Obawiam się że jak się wchodzi z projektem na ks to ma się już wszystkie progi zaplanowane, co najwyżej drobne korekty się robi. ...
Wiem wiem, ale zawsze można mieć nadzieje ...
ozy pisze:
29 sie 2019, 09:08
Mamy plan, przed nami jeszcze 2 tygodnie kampanii. :)
... i czasami nadzieje się spełniają :D
ozy pisze:
29 sie 2019, 09:08
A i pytanie: czy mi się wydaje czy Successors będą mieli większą planszę od H&H mimo że pudełka będą takich samych wymiarów?
Jeśli tak to może też by się dało większą plansze dla Hamilcara załatwić na jakimś SG... :wink: :D
Plansza będzie miała ten sam rozmiar.
Tak by mieć pewność że dobrze zrozumiałem: plansza Successors będzie w rozmiarze tej z obecnego H&H, czy plansza nowego H&H będzie w rozmiarze większej planszy Successors?

I cieszy że kampania nadal idzie jak burza, chyba niedługo będzie trzeba nowych SG :D

Mam takie dwa pytania bo pokazały się add-ons:

Czy planujecie nową matę do H&H w tym samym standardzie/materiale co mata do Successors?

Czy dodając Freedom! do pledge, wysyłacie Freedom! dopiero z Successors czy wcześniej (i jeśli to kiedy)? No i czy biorąc przez kampanie Succesors będzie to zwykła wersja "retail" czy wersja KS (z solo mode i figurką).... no w końcu na KS wpierana/zamawiana :P :lol:
Expat który przeprowadził się do Polski rok temu, uczy się polskiego od trochę ponad roku - z góry przepraszam za jakiekolwiek gafy ortograficzne i gramatyczne i proszę o wyrozumiałość :D

Golfang
Użytkownik wspierający
Has thanked: 10 times
Been thanked: 23 times

Post autor: Golfang » 03 wrz 2019, 07:43

Mam dwa pytanie:
1. po co jest ta mata? czy daje tylko +5pkt do wydatków oraz +10 do snobizmu?
2. dodatkowa gra Ninty Narking - co dokładnie jest w wersji DELUXE? czy to będzie zwykła sklepowa wersja czy jakaś ekstra?
----------------
moja kolekcja
moje plany

Awatar użytkownika
ozy
Użytkownik wspierający
Been thanked: 38 times

Post autor: ozy » 03 wrz 2019, 09:31

Tak by mieć pewność że dobrze zrozumiałem: plansza Successors będzie w rozmiarze tej z obecnego H&H, czy plansza nowego H&H będzie w rozmiarze większej planszy Successors?
To jest ten sam rozmiar - 84x56 cm. Zarówno HiH jak i S.
Mam takie dwa pytania bo pokazały się add-ons:

Czy planujecie nową matę do H&H w tym samym standardzie/materiale co mata do Successors?

Czy dodając Freedom! do pledge, wysyłacie Freedom! dopiero z Successors czy wcześniej (i jeśli to kiedy)? No i czy biorąc przez kampanie Succesors będzie to zwykła wersja "retail" czy wersja KS (z solo mode i figurką).... no w końcu na KS wpierana/zamawiana :P :lol:
Tak, mata S jest w tym samym standardzie co mata HiH, tyle że jednostronna.

Wszystko będziemy wysyłać w jednej transzy.
Golfang pisze:
03 wrz 2019, 07:43
Mam dwa pytanie:
1. po co jest ta mata? czy daje tylko +5pkt do wydatków oraz +10 do snobizmu?
2. dodatkowa gra Ninty Narking - co dokładnie jest w wersji DELUXE? czy to będzie zwykła sklepowa wersja czy jakaś ekstra?
1. Dokładnie tak. Poza tym wygodniej się na niej gra, bo masz nieco większe pola na planszy i wszystko się tam lepiej mieści. Dodatkowo jest bardzo piękna. :)

2. To jest wersja z KS - nasze gry w retailu są zawsze wersjami z KS - nie sprzedajemy 'gorszego' towaru na rynku. NN to dokładnie to samo NN jakie się ufundowało rok temu na KS i będzie już wkrótce rozsyłane do wspierających.
Farewell, leave the shore to an ocean wide and untamed
Hold your shield high, let the wind bring your enemy your nightmare

PHALANX

Golfang
Użytkownik wspierający
Has thanked: 10 times
Been thanked: 23 times

Post autor: Golfang » 03 wrz 2019, 13:46

ozy pisze:
03 wrz 2019, 09:31
...
2. To jest wersja z KS - nasze gry w retailu są zawsze wersjami z KS - nie sprzedajemy 'gorszego' towaru na rynku. NN to dokładnie to samo NN jakie się ufundowało rok temu na KS i będzie już wkrótce rozsyłane do wspierających.
Czy jeśli wybiorę do Successorów dodatkowo NN - to NN dostanę od razu jak będziecie rozsyłać wersje KS - czy dopiero razem z Successorami?

I jeszcze pytanie - czy już po zamknięciu zbieraczki - można będzie dobrać w Pledge Managerze te dodatkowe rzeczy (jak mata czy H&H lub też to NN)?
----------------
moja kolekcja
moje plany

Awatar użytkownika
ozy
Użytkownik wspierający
Been thanked: 38 times

Post autor: ozy » 04 wrz 2019, 09:24

NN dostaniesz razem z Sukcesorami, zatem nie ma sensu - jesienią będzie przecież już w sklepach.

Tak, każdy dodatek będziesz mógł dobrać w pledge managerze.
Farewell, leave the shore to an ocean wide and untamed
Hold your shield high, let the wind bring your enemy your nightmare

PHALANX

Merenques

Post autor: Merenques » 04 wrz 2019, 11:11

Wiadomo coś na temat gameplay'a? Nie ukrywam że przed wsparciem chciałbym zobaczyć jak prezentują się rozgrywka z nowymi zasadami i być może tryb 2-osobowy? W grę nigdy nie grałem i ciąglę się waham....

Awatar użytkownika
Nidhogg
Użytkownik wspierający
Has thanked: 22 times
Been thanked: 28 times

Post autor: Nidhogg » 04 wrz 2019, 12:26

Tryb dwuosobowy raczej ciężko będzie pokazać w trakcie kampanii jest on dopiero tworzony.
7% rabatu - 3Trolle

piwo08

Post autor: piwo08 » 04 wrz 2019, 15:03

Czy teraz da się gdzieś kupić H&H? Znalazłem jedną sztukę na Allegro w abstrakcyjnej cenie.

Awatar użytkownika
AnimusAleonis
Użytkownik wspierający

Post autor: AnimusAleonis » 04 wrz 2019, 15:06

piwo08 pisze:
04 wrz 2019, 15:03
Czy teraz da się gdzieś kupić H&H? Znalazłem jedną sztukę na Allegro w abstrakcyjnej cenie.
Nie wiem co dla Ciebie "abstrakcyjna" cena ale tutaj wyniki z i-szop: LINK
Expat który przeprowadził się do Polski rok temu, uczy się polskiego od trochę ponad roku - z góry przepraszam za jakiekolwiek gafy ortograficzne i gramatyczne i proszę o wyrozumiałość :D

piwo08

Post autor: piwo08 » 04 wrz 2019, 15:13

AnimusAleonis pisze:
04 wrz 2019, 15:06
piwo08 pisze:
04 wrz 2019, 15:03
Nie wiem co dla Ciebie "abstrakcyjna" cena ale tutaj wyniki z i-szop: LINK
Abstrakcyjna za tę grę to 400 zł ;)

Dzięki, sprawdzałem. Niestety ShopGracz nie ma. Pozostaje szukać, może ktoś będzie miał używkę.

Awatar użytkownika
Gromb
Użytkownik wspierający

Post autor: Gromb » 04 wrz 2019, 15:14

Jest jeszcze planszostrefa i z rabatem, wychodzi przyzwoita cena.

Awatar użytkownika
japanczyk
Użytkownik wspierający
Has thanked: 298 times
Been thanked: 140 times

Post autor: japanczyk » 04 wrz 2019, 15:16

Ostatnio były dwie sztuki - jedna na olx, druga na Allegro w cenie 230-300 zł, ale widze ze juz poszły :(
Sprzedam: ...
Aktywne Zbiórki KS: Okko Chronicles, Merchant's Cove, Middara, Trudvang Legends, The Isle of Cats

Awatar użytkownika
AnimusAleonis
Użytkownik wspierający

Post autor: AnimusAleonis » 04 wrz 2019, 15:21

piwo08 pisze:
04 wrz 2019, 15:13
Abstrakcyjna za tę grę to 400 zł ;)

Dzięki, sprawdzałem. Niestety ShopGracz nie ma. Pozostaje szukać, może ktoś będzie miał używkę.
No to tak jak Gromb wspomniał jest na planszostrefie i po 11% rabacie wyjdzie jakieś 330 z dostawą darmową, tojedynie jakieś 15 pln więcej niż cena z KS (65 funtów), więc cena jak najbardziej przyzwoita.

Oczywiście swego czasu można było złapać kopie za niecałe 250, ale nie oczekiwałbym takich cen ponownie przez długi czas, jeśli w ogóle. Bo były to ceny sklepów pozbywających się zalegających kopii (w języku angielskim na dodatek), i wątpię by sklepy jak Merlin itp, gdzie były największe zniżki, ponownie wzięły na stan tą grę w wersji angielskiej.

MiXB
Użytkownik wspierający
Has thanked: 12 times
Been thanked: 28 times

Post autor: MiXB » 05 wrz 2019, 10:18

Z ciekawości zerknąłem na cenę maty, bo niestety nie stać mnie teraz na wsparcie kampanii no i moja ekipa jest bardziej... Casualowa, ale mogę powiedzieć, że 40 GBP za matę tej wielkości to naprawdę dobra cena (niektóre maty prawie dwa razy mniejsze tyle kosztują...). No i jak każda mata może być użyta pod inne gry - rozkładasz normalną planszę, a wszystkie karty i żetonki można rozłożyć wokół niej na macie więc nie trzeba będzie paznokciami podnosić kart ze stołu lub zsuwać je z blatu... Idealnie wiadomo nie będzie, ale mata to jednak mata. Ja bym tam nie skreślał, bo matę takich wymiarów to dość ciężko znaleźć w ogóle, a co dopiero w tej cenie.

Awatar użytkownika
achilles11111
Has thanked: 5 times

Post autor: achilles11111 » 05 wrz 2019, 20:02

Wyszły nowe cele , jeszcze 8 dni , jak myślicie uda się je spełnić wszystkie? :D

Awatar użytkownika
Muleq

Post autor: Muleq » 05 wrz 2019, 20:19

Trzeba liczyć na Włochów, że zaczną masowo wspierać :D . Żeby gra wyszła w ich języku brakuje im jeszcze 70 chętnych.

_leigam_
Użytkownik wspierający
Has thanked: 8 times
Been thanked: 25 times

Post autor: _leigam_ » 05 wrz 2019, 20:35

Ostatniego dnia pewnie mocno będzie. Gdzieś ktoś kiedyś mówił że najczęściej jest podobnie jak pierwszego.
Gry skreślone w tym roku z wishlisty:
Podwodne miasta, Root, Monolith area, Inis.
Co je łączy? Ten sam wydawca co Mage Knight Ultimate edition.

ODPOWIEDZ