(zagramw.to) Tytani

Kampanie społecznościowe, wspieranie poszczególnych fundowanych tytułów
Awatar użytkownika
polwac
Użytkownik wspierający
Has thanked: 284 times
Been thanked: 64 times

Re: (zagramw.to) Tytani

Post autor: polwac » 20 wrz 2019, 10:18

Rashok pisze:
20 wrz 2019, 09:29
- Cena sklepowa za łysą wersję tej gry jest nierealna. Deklarowane 399 zł za sklepową zawartość to pisanie mitologii, bo w tej cenie kupią to tylko napaleńcy (którzy raczej wybiorą zagramwto lub KS) albo osoba nieświadoma z czym ma do czynienia. To, że gra ma plastik nie znaczy, że musi kosztować pod 400 zł. Sklepowe egzemplarze mają szansę się sprzedawać w kwocie nie przekraczającej 250 zł.
Nikt nie deklaruje 399zł za sklepową wersję. To jest tylko SCD, które nic nie znaczy.
Łukasz sam mówił, że oni gwarantują tylko to, że nie będą sprzedawać sklepom tej gry w cenie hurtowej niższej niż 299zł.

Więc najtaniej w sklepie, żeby na tym nic nie stracił będzie można ją oferować w cenie wyższej niż 299zł(nie wliczając w to rabatów jeśli ktoś ma, co już by sklepom przyniosło straty).

Awatar użytkownika
polwac
Użytkownik wspierający

Post autor: polwac » 20 wrz 2019, 10:21

Probe9 pisze:
20 wrz 2019, 10:18
SG dotyczący podmiany modeli to 25k, więc na podmianę wszystkich modeli trzeba liczyć w sumie 300k. Czyli pewnie ponad połowa polskiej kampanii pójdzie na samą podmianę jednych modeli na inne, beż żadnej wartości dodanej. Wg. mnie małe są szanse na "podwojenie" zawartości.

Aczkolwiek dla mnie ostatecznie o decyzji na "nie" zadecydował brak możliwości gry w 5 osób.
Nie ma co patrzeć tylko przez pryzmat kampanii na zagramw.to
Na wynik jaki osiągnie trzeba patrzeć przez pryzmat obu kampanii (zw.to i KS). Nie ma znaczenia co się kiedy odblokuje. Ważne, żeby w sumie wszystko co jest przygotowane było odblokowane po kampanii KS :)

Probe9
Użytkownik wspierający
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times

Post autor: Probe9 » 20 wrz 2019, 10:28

Ja tylko zwróciłem uwagę, że duża część SG nie przykłada się do podwojenia zawartości tylko do podmiany jednych modeli na inne. Bez znaczenia czy to zagramw czy KS.

MiXB
Użytkownik wspierający
Has thanked: 14 times
Been thanked: 38 times

Post autor: MiXB » 20 wrz 2019, 11:05

Na razie idzie tak jak przewidywałem - niecałe 200 tysięcy zebrane po pierwszym dniu, około 600 wsparć i bardzo powoli rośnie. I za bagatela 90 tysięcy złotych (co stanowi 90% ceny potrzebnej podstawki) dostaliśmy na razie 10 kart, 4 żetony i podmienione figurki kawalerii dla Rzeczpospolitej. Za parę godzin pewnie będzie podmieniona piechota dla Rzeczpospolitej.

Widać jak na dłoni, że cała ta kampania ma jedynie na celu zapewnienie funduszów na grę, którą można wystawić na KS w cenie 100$, bo na razie droga daleka do tego. Bardzo daleka nawet. Dalej twierdzę, że cena 300 złotych za obecną zawartość jest w miarę ok (głównie ze względu na plastik - 4x10cm figurki wysokiej jakości + 50 figurek mniejszej skali robi jednak cenę), ale w tym segmencie cenowym mogę mieć więcej, a jak podbijemy grę do 400 złotych to Tytani to wciąż nie konkurencja dla tych KS-owych molochów, to zwyczajny skok na kasę.

Życzę by projekt na siebie zarobił ze względu na ludzi, którzy to wsparli, ale mam nadzieję, że nie będzie to popularna praktyka prowadzenia zbiórek. Naprawdę mam mieszane odczucia odnośnie zaczynania kampanii z projektem, który dopiero docelowo ma być o odpowiednim standardzie, a wyjściowo takim nie jest. Porównując punkt wyjścia dla innych gier za 100$ z Tytanami to wygląda to dość przykro dla gry Wookiego nawet zakładając, że każda armia będzie miała własne unikatowe figurki, co jest chyba głównym celem zbiórki na zagramw.to.

Awatar użytkownika
Rashok
Been thanked: 1 time

Post autor: Rashok » 20 wrz 2019, 11:26

MiXB pisze:
20 wrz 2019, 11:05
Na razie idzie tak jak przewidywałem - niecałe 200 tysięcy zebrane po pierwszym dniu, około 600 wsparć i bardzo powoli rośnie. I za bagatela 90 tysięcy złotych (co stanowi 90% ceny potrzebnej podstawki) dostaliśmy na razie 10 kart, 4 żetony i podmienione figurki kawalerii dla Rzeczpospolitej. Za parę godzin pewnie będzie podmieniona piechota dla Rzeczpospolitej.
No nie wygląda to zachęcająco, dodali kolejną "nagrodę" na 205 tyś - 4 dodatkowe karty do gry solo.
Bgg Collection / Wishlist / Gry kupione na forum: 15 :)

czeczot
Użytkownik wspierający
Has thanked: 4 times
Been thanked: 22 times

Post autor: czeczot » 20 wrz 2019, 11:28

Ja nie wspieram, wole bardziej złożone gry. Jak chce pograć w prosta nawalankę to mam kemeta a on coraz rzadziej ląduje na stole wiec kolejna tego typu gra jest mi nie potrzebna. Fajne figurki to dla mnie za mało żebym wydal 300, przy tej kwocie oczekuje czegoś oryginalnego, jakiegoś świeżego pomysłu. Czegokolwiek co mnie zaskoczy.

Awatar użytkownika
Rigidigi
Użytkownik wspierający
Has thanked: 10 times
Been thanked: 15 times

Post autor: Rigidigi » 20 wrz 2019, 12:07

Ja jestem zaskoczony, że tak dobrze idzie. Prawie 2 stówy w dobę? Jakiś kosmiczny wynik w moim odczuciu.
Cena gry bardzo wysoka, zawartość póki co kontrowersyjna, cele byle jakie, a ludzie i tak biorą jak ciepłe bułeczki..

Pytanie jak bardzo ta gra urośnie, ile dodatków ma Wookie w zanadrzu? Być może finalnie te 319zł nie będzie taką złą ceną.

Awatar użytkownika
Fiacik
Użytkownik wspierający
Been thanked: 7 times

Post autor: Fiacik » 20 wrz 2019, 12:15

Gameplay nie widziałem, ale grafiki są obłędne. Dodatkowo uwielbiam area control.
Jednak moje 300+ przeznaczę na... Ankh.
5% Aleplanszówki.pl
SPRZEDAM

Awatar użytkownika
Blue
Użytkownik wspierający
Has thanked: 7 times
Been thanked: 42 times
Kontakt:

Post autor: Blue » 20 wrz 2019, 12:20

MiXB pisze:
20 wrz 2019, 11:05
Widać jak na dłoni, że cała ta kampania ma jedynie na celu zapewnienie funduszów na grę, którą można wystawić na KS w cenie 100$, bo na razie droga daleka do tego. Bardzo daleka nawet. Dalej twierdzę, że cena 300 złotych za obecną zawartość jest w miarę ok (głównie ze względu na plastik - 4x10cm figurki wysokiej jakości + 50 figurek mniejszej skali robi jednak cenę), ale w tym segmencie cenowym mogę mieć więcej, a jak podbijemy grę do 400 złotych to Tytani to wciąż nie konkurencja dla tych KS-owych molochów, to zwyczajny skok na kasę.
Problem jest taki, że matryce są chol... drogie. Takie same figurki nie robią specjalnie ceny(ale rozumiem że porównujesz po prostu do tego co jest na rynku.

Znów dla eurograczy sensu stricte nie robi większej różnicy czy figurki mają 4 pozy czy jedną, ale żeby sprzedawać gry wizualnie tak jak się robi na KS, to musi to pociągnąć.

Ja też nie do końca rozumiem te progi dodatkowych kart, z mojej perspektywy to one musza być już zaprojektowane, żeby nie było tak że obiecują 10 nowych kart, ale np okazuje się że nie potrafią tego potem zbalansować i finalnie np. dorzucają coś co działa średnio. Rozumiem różnicę typu na formatkę z której tną karty wchodzi 55 kart przykładowo, więc tniemy do tych wielokrotności 55, i wtedy faktycznie kolejny sensowny próg pozwala wejść na nową formatkę i dodać coś co się nam kisi. Z mojej perspektywy dodawanie po 3 karty to są zabiegi czysto marketingowe, bo coś w tych progach dać trzeba, jak są bliżej, to i lepiej ludzi nakręca. Często jak patrzę na kampanie to dla mnie to dodawanie kolejnych znów kart nic nie znaczy, bo nie wiem jaki będzie miało realny wpływ na rozgrywkę, tutaj od początku wiadomo że jest trochę bieda z ilością, więc trzeba docisnąć żeby gra się sama nie zajechała przez zbyt małą różnorodność, tylko wtedy znów droga do sensownej zawartości wydaje się długa, żeby pojedyncze progi z 3 kartami coś w oczach odbiorcy realnie zmieniały.

Fiacik pisze:
20 wrz 2019, 12:15
Gameplay nie widziałem, ale grafiki są obłędne.
Gameplay dwuosobowy widziałem, przekonuje mnie i tak grafiki dla mnie też są obłędne :]. Wookie dobrze to marketingowo rozegrał.

MiXB
Użytkownik wspierający

Post autor: MiXB » 20 wrz 2019, 12:39

Rigidigi pisze:
20 wrz 2019, 12:07
Ja jestem zaskoczony, że tak dobrze idzie. Prawie 2 stówy w dobę? Jakiś kosmiczny wynik w moim odczuciu.
Cena gry bardzo wysoka, zawartość póki co kontrowersyjna, cele byle jakie, a ludzie i tak biorą jak ciepłe bułeczki..

Pytanie jak bardzo ta gra urośnie, ile dodatków ma Wookie w zanadrzu? Być może finalnie te 319zł nie będzie taką złą ceną.
Relatywnie mówiąc idzie "bardzo dobrze". Tylko, że taka Vallhalla miała ponad 150 tysięcy na koncie kiedy skończyła się promocyjna cena co było ponad 300% przewidywanej kwoty, Tytani z kolei być może przy sprzyjających wiatrach doczłapią do 250 tysięcy dzisiaj przed północą i stanie dopóki nie rzucą płatnych nabijaczy ceny. Jeśli spojrzysz na to w ten sposób to Tytani wcale nie zachwycają, bo gry na zbiórkach w tym segmencie cenowym to celują w "troszkę więcej". Pewnie skończy się na około 500 tysięcy, wszystkie figurki będą podmienione, dorzucą z 30 kart, jakieś 2-3 małe dodatki dodające parę nowych kart i takie coś dadzą na KS z SCD 100$, potrzebna kwota 50000$ minimum. Biorąc pod uwagę dość dużą kampanię marketingową jak na nasze warunki to naprawdę szału nie ma, ale tragedii nie mogło być. Jest "stabilinie".

I naprawdę nie liczyłbym na płatne dodatki wnoszące coś do samej gry - to wszystko będzie w SG, takie jak już mamy (tj. dodatkowe karty i lepsze figurki). Płatne dodatki w Vallhali to były płatne figurki, kubki, kości, plakaty i inne pierdułeczki. Tylko tam też SG to były jednak duże i istotne rzeczy od samego początku, w Tytanach to głównie chodzi o zebranie na figurki.
Blue pisze:
20 wrz 2019, 12:20
Problem jest taki, że matryce są chol... drogie. Takie same figurki nie robią specjalnie ceny(ale rozumiem że porównujesz po prostu do tego co jest na rynku.
Wiesz, obiektywnie mówiąc to porównując to do takich Wikingów 878 to cena nie jest aż tak nie na miejscu. Nie twierdzę, że jest "tanio", ale za 300 złotych biorąc marży itd. to nie jest "szokująco". Za 400 złotych już bym mocno dywagował.

Awatar użytkownika
achilles11111
Użytkownik wspierający
Has thanked: 6 times
Been thanked: 4 times

Post autor: achilles11111 » 20 wrz 2019, 13:31

Rashok pisze:
20 wrz 2019, 11:26
No nie wygląda to zachęcająco, dodali kolejną "nagrodę" na 205 tyś - 4 dodatkowe karty do gry solo.
Też uważam że ten cel jest absurdalny, wiedząc że jeszcze tyle rzeczy jest do odblokowania, nie potrzebnie zapycha.

Wroobel
Użytkownik wspierający
Been thanked: 4 times

Post autor: Wroobel » 20 wrz 2019, 14:04

Ja podjąłem decyzję że poczekam na końcówkę kampanii i zobaczę jakie cele się odblokują.
Te +20 zł więcej dla mnie to żadna różnica przy tej cenie.
Póki co osiągnięte i zapowiedziane cele mnie nie przekonują :(

Awatar użytkownika
polwac
Użytkownik wspierający

Post autor: polwac » 20 wrz 2019, 14:33

Wroobel pisze:
20 wrz 2019, 14:04
Ja podjąłem decyzję że poczekam na końcówkę kampanii i zobaczę jakie cele się odblokują.
Te +20 zł więcej dla mnie to żadna różnica przy tej cenie.
Póki co osiągnięte i zapowiedziane cele mnie nie przekonują :(
Kiepsko to zadziała bo jest jeszcze cała kampania na KS później. Moim zdaniem to będzie tak wyliczone, że co ma się odblokować to się w tych dwóch kampaniach odblokuje ;)

MiXB
Użytkownik wspierający

Post autor: MiXB » 20 wrz 2019, 15:16

polwac pisze:
20 wrz 2019, 14:33
Kiepsko to zadziała bo jest jeszcze cała kampania na KS później. Moim zdaniem to będzie tak wyliczone, że co ma się odblokować to się w tych dwóch kampaniach odblokuje ;)
Nikt nie twierdzi, że Wookie chce nasz wszystkich wydymać, ale nie wszyscy mają tyle wiary by kupować trochę tak w ciemno. Jeśli ktoś nie jest naprawdę przekonany do tego co już widzi to ciężko wymagać by płacił 300 złotych licząc, że będzie o wiele lepiej. Zwłaszcza, że to co na razie "ma się odblokować" to parę kart tajemniczego dodatku "Emisariusze Króla", 4 żetony i 4 karty do gry solo. Na razie nie widać wielkiego rozbudowywania, a jedynie dopieszczanie w formie lepszych figurek. To tych wahających raczej nie przekona.

Ale jak ktoś lubi to co widzi to więcej mocy dla was! Życzę by ta gra była dla was dokładnie tym o czym marzycie! :wink:

Awatar użytkownika
zioombel
Użytkownik wspierający
Has thanked: 44 times
Been thanked: 20 times

Post autor: zioombel » 20 wrz 2019, 15:58

Czytam i czytam i znów przebija się jedna rzecz z postów: "kupujesz, kupujesz, kupujesz". Kupiłbym, ale za mało jest w grze.
Finansowanie społecznościowe to nie kupowanie a właśnie finansowanie. To od wspierających zależy jak daleko zaprowadzą grę. Jak ktoś chce kupić to niech faktycznie poczeka aż pojawi się w sklepie. A jak ktoś chce pomóc odpicować grę to niech wspiera i finansuje.
O ile przy grach, które już są wydane i ktoś je polonizuje mogę zrozumieć podejście, że to przedsprzedaż. W tym przypadku jest inaczej. To prawdziwe finansowanie. Jak ktoś rozumie idee finansowania to te 300 zł tak nie boli.

Awatar użytkownika
polwac
Użytkownik wspierający

Post autor: polwac » 20 wrz 2019, 16:06

Spoiler:
Dokładnie to miałem powiedzieć. W pełni się zgadzam, że trzeba te rzeczy rozgraniczyć.

Awatar użytkownika
japanczyk
Użytkownik wspierający
Has thanked: 413 times
Been thanked: 181 times

Post autor: japanczyk » 20 wrz 2019, 16:25

polwac pisze:
20 wrz 2019, 16:06
Dokładnie to miałem powiedzieć. W pełni się zgadzam, że trzeba te rzeczy rozgraniczyć.
Tyle, że... nie ;-)
To troche off-top, ale finansowanie społecznościowe w wypadku tego projektu raczej można między bajki włożyć - to jest przedsprzedaż. W dodatku trochę krzywa.
Gdyby oba projekty - na wspieram i na KSie leciały równolegle to spoko, można by było mówić, że hej! finansowanie społecznościowe pozwala nam ufundować kolejne moldy itp.

Tutaj wybrano mega dziwny model, w którym nieufundowana do końca gra będzie na stole wygladala koslawo, no bo jak to - tylko czesc wojsk poszczegolnych frakcji bedzie mialo swoje modele? xD Takie SG (jak obserwuje KSy) sa srednio postrzegane przez czesc spolecznosci, bo wiecie... to nie AR, które wrzuca cos pod glosowanie i na podstawie rzeczy, które pojawiaja sie w komentarzach w czasie kampanii dodaje nowe rzeczy.

Problem w tym, że te 300 zł, to nie jest minimum, żeby projekt w ogóle ujrzał światło dzienne, a dodatkowe finanse pozwola na lepsza wersje (bo na tym polega finansowanie spolecznosciowe). Tutaj przy 300 zł jest przewidziany zysk, a skala pozwoli zarobic mniej lub wiecej.

Mniejsza z tym, zobaczymy jak przebiegna obie kampanie, ale taki model jest co najmniej dziwny.

czeczot
Użytkownik wspierający
Has thanked: 4 times
Been thanked: 22 times

Post autor: czeczot » 20 wrz 2019, 16:32

zioombel pisze:
20 wrz 2019, 15:58
Czytam i czytam i znów przebija się jedna rzecz z postów: "kupujesz, kupujesz, kupujesz". Kupiłbym, ale za mało jest w grze.
Finansowanie społecznościowe to nie kupowanie a właśnie finansowanie. To od wspierających zależy jak daleko zaprowadzą grę. Jak ktoś chce kupić to niech faktycznie poczeka aż pojawi się w sklepie. A jak ktoś chce pomóc odpicować grę to niech wspiera i finansuje.
O ile przy grach, które już są wydane i ktoś je polonizuje mogę zrozumieć podejście, że to przedsprzedaż. W tym przypadku jest inaczej. To prawdziwe finansowanie. Jak ktoś rozumie idee finansowania to te 300 zł tak nie boli.
Ale ja nie kupuje bo jest za mało jest w grze! Chcesz mi powiedzieć że finansowanie społecznościowe doda to tej gry więcej ciekawych mechanik i zrobi z tego chociaż Rising Sun? Zrobie z tego ciekawszy produkt? Ja lubię plastik ale dla samego plastiku nie kupie gry.

Awatar użytkownika
Blue
Użytkownik wspierający
Has thanked: 7 times
Been thanked: 42 times
Kontakt:

Post autor: Blue » 20 wrz 2019, 16:42

japanczyk pisze:
20 wrz 2019, 16:25
...
Doprowadzenie tej gry do tego stadium pewnie już pochłonęło przynajmniej kilkanaście jak nie kilkadziesiat(tak bardziej obstawiam patrząc na to ile modeli i grafik jakiej jakości tam już jest) tysięcy złotych + tonę czasu. No chyba, że mają umowe na rozliczenie się zależne od wyników kampanii. Szczerze wątpię, żeby Wookie się nie zakręcił koło jakiegoś wydawcy, albo kredytu jakby jakimś cudem to się nie ufundowało.

Mam wrażenie, że tak jest w wielu przypadkach KSów, produkt już jest, żeby kampania wypaliła trzeba w niego wsadzić potężną ilość czasu i pieniędzy, wtedy to zwykle nie jest pytanie czy w ogóle grę dowieziemy, tylko właśnie jak dużo do niej wpakujemy i jak dużo nam się uda zarobić.

Czy to źle? Nie uważam tak, ale idea wspierania projektu który faktycznie nie ujrzy światła dziennego bez tych środków jest często mocno naginana.

Na KS rozwala mnie jak robią czegoś faktycznie przedsprzedaż, czy ogólnie wykorzystują KSa jako główny kanał sprzedaży, a potem chiny mają to w sprzedaży zanim ludzie z KS dostaną swoje egzemplarze.

Awatar użytkownika
zioombel
Użytkownik wspierający
Has thanked: 44 times
Been thanked: 20 times

Post autor: zioombel » 20 wrz 2019, 17:22

@czeczot bardziej chodziło mi o tych co narzekają, że mało elementów a 300 zł trzeba zapłacić.
Mechanicznie gra również może się rozwijać. Wookie coś wspominał o dodatkach utrudniających grę. Czy będzie to warte uwagi się okaże.
A w moim poście bardziej chodziło o to, żeby zrozumieć czym jest finansowanie społecznościowe i żeby przestać traktować to jako przedsprzedaż wtedy kiedy nią nie jest.

MiXB
Użytkownik wspierający

Post autor: MiXB » 20 wrz 2019, 17:24

zioombel pisze:
20 wrz 2019, 15:58
To się ustawia próg na 200 tysięcy złotych zamiast 100 tysięcy i startuje się z kompletnym projektem, który potem się autentycznie rozbudowuje. Jak trzeba to nawet z 300 tysięcy. Blooborne, kampanie AR, Aeon Trespass - każda z tych gier oferowała pełne pudło na start i finansowało się grę, a potem się to rozbudowywało ile się dało. I tam też był adekwatnie wyższy poziom ufundowania podstawy adekwatny do zawartości. Popatrz właśnie na np. taki Aeon co oferuje na dzień dobry. Zestaw Prelude Introductory za 69$ wygląda moim zdaniem bardziej imponująco niż Tytani za 75$, a z "Core Game" to nie ma nawet porównania. Żadnego. A to bądź co bądź ten segment cenowy co Tytani docelowo mają być. Tu Wookie moim zdaniem - może nie tylko moim sądząc po komentarzach tutaj - zaprezentował demo, a teraz zbiera pieniądze na zrobienie z tego gry by potem móc przeprowadzić prawdziwą zbiórkę na KS. Na KS ta gra będzie pewnie jako - tako wyglądać bez jakichś większych problemów. Nie wszyscy chcą płacić z nadzieją, że po osiągnięciu odpowiednich progów finansowych, które mogą nie być spełnione, a których jeszcze na oczy nie widzieliśmy, będzie miodnie, cudnie i wspaniale. Jak trzeba było płacić 100$ za Bloodborne to co już było w pudełku nie wymagało "ulepszeń", samo to było wystarczające by stwierdzić "warto". I to co było potem jest nie ważne, bo podstawa zaraz po ufundowaniu była wystarczająca. Tutaj dla wielu jest ubogo i jest wiara w zapewnienia, że "jak dobrze pójdzie to nawet podwoimy zawartość!". Chyba, żeby nie poszło no to trudno.

Możesz twierdzić, że rozumiesz "idee finansowania" lepiej od nas, ale ja i parę innych osób po prostu porównuje to co widzimy, a nie odwołujemy się do niemalże filozoficznych rozważań. To są nasze pieniądze, które możemy wydać na pewniejsze projekty do "sfinansowania". :wink:

Awatar użytkownika
Rashok
Been thanked: 1 time

Post autor: Rashok » 20 wrz 2019, 17:29

Kurcze tak sobie właśnie pomyślałem, że Tytani przebiegiem samego finansowania w pierwsze 48h bardzo przypominają wspierane przeze mnie Feudum z jakieś ponad pół roku temu. Specyficzna, dość droga gra która bardzo poszła w górę a potem już tylko człapała. Może się mylę, najwyżej mnie wyprowadzicie z błędu.
Bgg Collection / Wishlist / Gry kupione na forum: 15 :)

autopaga
Użytkownik wspierający
Been thanked: 15 times

Post autor: autopaga » 20 wrz 2019, 18:20

Ja obstawiam, że na KS gra się ufunduje bardzo dobrze i zbiorą chłopaki 5 razy tyle co na zagramw.to i będzie płacz narzekaczy że oni nie wiedzieli ile będzie finalnej zawartości.

Ja mam nadzieję że gra będzie iść w stronę jakości niż dodawania kolejnych mechanik. Bardziej niż pewne jest to że dojdzie 5 gracz i ciekaw jestem czy dojdzie jako dodatek dodatkowo płatny (jak blood rage) czy wejdzie w cenę podstawki i zmieści się do pudełka. Potem lepsze komponenty i tyle, nie trzeba wydziwiać 10 wariantów, żeby każdy sobie złożył grę jaką chce. A tryb solo do area control, aż bym wrzucił mema z babciami "a po co to komu, a kto to widział".

Według mnie strzałem w kolano był niski próg ufundowania i zbieranie na różne modele figurek i elementy takie które są po prostu oddzielone na siłę od podstawki.

Awatar użytkownika
japanczyk
Użytkownik wspierający
Has thanked: 413 times
Been thanked: 181 times

Post autor: japanczyk » 20 wrz 2019, 18:32

autopaga pisze:
20 wrz 2019, 18:20
Według mnie strzałem w kolano był niski próg ufundowania i zbieranie na różne modele figurek i elementy takie które są po prostu oddzielone na siłę od podstawki.
To po to żeby można było powiedzieć "ufundowane w 4h, 200% w 24h" ;-)

Co do KSa to ja bym nie był taki pewien, szczególnie że nadchodzą grube KSy oplywajace zawartością, chociaż będą to gry innego typu.

Ale cena na KSa - 100$ trochę IMHO przesadzona

Awatar użytkownika
polwac
Użytkownik wspierający

Post autor: polwac » 20 wrz 2019, 19:13

Ja tam się cieszę, że nie jest wspólna kampania na KS, bo przynajmniej mamy lepszą cenę.

ODPOWIEDZ