(KS) Oathsworn: Into The Deepwood

Kampanie społecznościowe, wspieranie poszczególnych fundowanych tytułów
Awatar użytkownika
awawa
Użytkownik wspierający
Has thanked: 14 times
Been thanked: 11 times

Re: (KS) Oathsworn: Into The Deepwood

Post autor: awawa » 04 lis 2019, 13:42

Warstwa fabularna jak dla mnie jest OK, nie wiem co niektórzy by chcieliby tam mieć a wyglada to nawet zdecydowanie ciekawej niż takie S&S. Trochę za dużo niejasności dla mnie, jednak z figurkami jest sporo fajniejsza (i sporo droższa) głownie przez te wieloczłonowe potwory oraz zbliżający się kingdom death monster w promocji zdecydowały o rezygnacji. Nie mniej mechanika zapowiada się miodnie.
Granie na Bemowie

Mr_Fisq
Użytkownik wspierający
Has thanked: 8 times
Been thanked: 17 times

Post autor: Mr_Fisq » 04 lis 2019, 14:03

Sir_Yaro to mamy odwrotnie, ja poszedłem w TG (bardziej widzi mi się ta forma -> eksploracja + historia, i mniejszy nacisk na walkę).

Awatar użytkownika
Sir_Yaro
Użytkownik wspierający
Has thanked: 7 times
Kontakt:

Post autor: Sir_Yaro » 04 lis 2019, 14:11

Mr_Fisq pisze:
04 lis 2019, 14:03
Sir_Yaro to mamy odwrotnie, ja poszedłem w TG (bardziej widzi mi się ta forma -> eksploracja + historia, i mniejszy nacisk na walkę).
Możliwe ze to Aeon Trespass: Odyssey będzie idealnym wypośrodkowaniem pomiędzy jednym a drugim :D

Mr_Fisq
Użytkownik wspierający
Has thanked: 8 times

Post autor: Mr_Fisq » 04 lis 2019, 14:45

Aeon'a też mam na liście, ale odnoszę wrażenie że w wypośrodkowana będzie tylko eksploracja; walka wydaje się być dużo bliższa Oathsworn'owi (prostsza, oby nie prostacka), niż Grailowi.

Inna sprawa, że najnowszy projekt figurki do AT:O jest lekko mówiąc średni (żeby nie powiedzieć - biedny), ale to już kwestia na inny temat :)

ODPOWIEDZ