[KS] Beyond Humanity: Colonies

Kampanie społecznościowe, wspieranie poszczególnych fundowanych tytułów
Probe9
Użytkownik wspierający
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times

[KS] Beyond Humanity: Colonies

Post autor: Probe9 » 07 paź 2019, 19:02

Pojawił się draft chyba dość oczekiwanej kampanii - https://www.kickstarter.com/projects/th ... WxSHITkMwk

Zgodnie z oczekiwaniami cena robi wrażenie - 225 $. Wynika oczywiście z zastosowania elementów elektronicznych, które stanowią o wyjątkowości gry.

Awatar użytkownika
ThunderFantastic
Been thanked: 1 time

Re: [KS] Beyond Humanity: Colonies

Post autor: ThunderFantastic » 07 paź 2019, 23:11

Gwarancja 2 lata na grę planszową też jest wyjątkowa. :| Ale planszowki chyba w tym kierunku zmierzają coraz śmielej. Gdyby nie dyrektywa RoHS to żywotność gry opierała by się co najwyżej na wytrzymałości bateryjek/akumulatorków. Tylko aby ptojekt nie skończył jak pierwsze Priusy.
A może dodadzą jakiś SG na bezprzewodowe ładowanie. :)
Ciekawie zapowiadają się przyszłe kampanie gier planszowych.

Awatar użytkownika
polwac
Użytkownik wspierający
Has thanked: 283 times
Been thanked: 64 times

Post autor: polwac » 08 paź 2019, 07:33

Ciekawie się zapowiadają, ale niestety ceny nieciekawe i poza moim zasięgiem :shock:

manicminer

Post autor: manicminer » 08 paź 2019, 08:41

Bleeh. Fajne w planszówkach jest to że mogą sobie leżeć na półce i nic nie tracimy. Gwarancja 2 lata oznacza że po tym czasie jak któryś elektroniczny element się popsuje nie będzie już tak różowo. Nie mówiąc już że wysyłanie na serwis gry planszowej to słaby pomysł.
Przekombinowane i za drogie. Jeszcze żeby te elementy mogły być wykorzystane w innych grach...
Ograniczone wykorzystanie aplikacji ok. Elektronika w grach. Nie.

Golfang
Użytkownik wspierający
Has thanked: 16 times
Been thanked: 40 times

Post autor: Golfang » 08 paź 2019, 11:50

Ja im wróżę ogromny sukces... gadżeciarze wszystkich krajów łączcie się!
----------------
moja kolekcja
moje plany

Awatar użytkownika
Ardel12
Użytkownik wspierający
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Post autor: Ardel12 » 08 paź 2019, 13:48

Gra leży na półce przez rok, bo nie masz czasu lub z kim zagrać. W końcu wyciągasz i okazuje się, że nie działa :D Niech nawet usługa gwarancyjna będzie dokonywana w UE, to i tak z 2 tygodnie czekania. Grafiki nieciekawe. Elementy zyskują dzięki oświetleniu, które dają, ale tak to też nic interesującego. Cena z kolei dobijająca do 1k zł to już gruba przesada. Nie o takie gry planszowe głosowałem portfelem!

Awatar użytkownika
Muad'Dib
Użytkownik wspierający
Has thanked: 5 times
Been thanked: 20 times

Post autor: Muad'Dib » 08 paź 2019, 14:15

Myślę, że nie ma się co pienić o tę całą elektronikę. Rynek zweryfikuje :) Jak są ludzie, którzy mają pieniądze i kwestia gwarancji ich nie odrzuca to projekt się ufunduje. Cały czas słychać biadolenie o prąd w grach bez prądu a rewolucji jak nie było tak nie ma :) Pojawiły się jakieś pojedyncze strzały ale czy odmieniły rynek? Zebrały miliony na KS? Ja przez chwilę byłem zainteresowany projektem ale również szybko mi minęło. Z ciekawości poobserwuje ale nic więcej :)
IMustNotFear.FearIsTheMind-Killer.FearIsTheLittle-death ThatBringsTotalObliteration.IWillFaceMyFear.
IWillPermitItToPassOverMeAndThroughMe.
AndWhenItHasGonePast,IWillTurnTheInnerEyeToSeeItsPath.
WhereTheFearHasGoneThereWillBeNothing. OnlyIWillRemain.

Awatar użytkownika
Propi
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Post autor: Propi » 08 paź 2019, 14:34

Nie spodziewałbym się, że rynek zmieni kierunek i uderzy całkowicie w elektronikę - elektroniczne i wirtualne elementy dołączą do puli możliwości, ale rdzennie bezprądowe gry raczej nie mają się czego obawiać. Raz, że są relatywnie bardzo tanią rozrywką - 30-300zł za kilkadziesiąt-kilkaset partii, z możliwością późniejszej odsprzedaży (tego co z gry zostanie) oznacza, że próżno szukać tańszej zabawy dla rodzin i grup znajomych. Nowych gier konsolowo-pctowych próżno szukać za mniej niż 100-150zł. Jesteśmy bezpieczni ;)

ODPOWIEDZ