IUVI Games - plany wydawnicze 2019

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
japanczyk
Użytkownik wspierający
Has thanked: 413 times
Been thanked: 181 times

Re: IUVI Games - plany wydawnicze 2019

Post autor: japanczyk » 10 paź 2019, 14:43

rastula pisze:
10 paź 2019, 14:35
używanie "darmowych kopii gry" w kontekście gry , za którą ktoś zapłacił to zaiste marketing najczystszy :)...
żeby nie było - fajnie że nowy wydawca zadba o te osoby, które wsparły grę - a nie musiał przecież ....
Ja bardzo szanuje ten ruch, bo pewnie narzekanie osób, które wsparły a nie dostały miałoby negatywny wpływ na opinie o grze
Nie zmienia to faktu, ze na BGG pozostanie smród po KSie i szkoda, bo dobrze zapowiadajaca sie gra zbierze backlash

W ogole IUVI bardzo odwaznie i ryzykownie dziala z tym projektem - 500 pudełek rozdać "za darmo" to naprawdę niezły gest.
Obstawiam, że autorzy dostali część pieniedzy z wspieraczki i zrzekli się czesci wynagordzenia byle gra ujrzala swiatlo dzienne? No idea, ale szacunek - czekam na cene gry w sklepach zeby sie za nia rozejrzec

Pytanie tez czy gra ukaze sie z wszystkimi rzeczami odblokowanymi na zagramw.to oraz czy czesc tych rzeczy bedzie eksluzywna dla wspieraczkowej wersji, czy jednak wszystko trafi do wspierajacych w wersji retailowej

Awatar użytkownika
rastula
Użytkownik wspierający
Has thanked: 171 times
Been thanked: 144 times

Post autor: rastula » 10 paź 2019, 15:37

polwac pisze:
10 paź 2019, 14:39
rastula pisze:
używanie "darmowych kopii gry" w kontekście gry , za którą ktoś zapłacił to zaiste marketing najczystszy :)...
Komu zapłacił? Bo na pewno nie IUVI Games.
Dlatego w tym zdaniu została powiedziana sama prawda i chwała im za to, że robią ukłon w stronę wspierających i biorą na siebie koszty.
ależ to piękny gest, choć pewnie nikt ze wspierajacych nie bedzie uważał, że grę dostał za darmo...

nie chodzi mi o to zeby toczyć wojny o oczywiste rzeczy

Awatar użytkownika
MichalStajszczak
Użytkownik wspierający
Has thanked: 29 times
Been thanked: 103 times
Kontakt:

Post autor: MichalStajszczak » 10 paź 2019, 15:47

To, że ktoś nie musiał drugi raz zapłacić za to samo, nie oznacza raczej, że dostał za darmo.

Awatar użytkownika
AnimusAleonis
Użytkownik wspierający
Been thanked: 152 times

Post autor: AnimusAleonis » 10 paź 2019, 16:21

Miałem coś o Minerałach zapytać ale...
rastula pisze:
MichalStajszczak pisze:
10 paź 2019, 15:47
To, że ktoś nie musiał drugi raz zapłacić za to samo, nie oznacza raczej, że dostał za darmo.
:shock: .....

Jakbyś kupił telefon, książkę, cokolwiek, ze sklepu internetowego który się okazał oszustwem i po prostu znikł z Twoimi pieniędzmi, a bliska Ci osoba o tym się dowiedziała i podarowała Ci w prezencie ten właśnie telefon, książkę, cokolwiek, to też byś powiedział jej "no w sumie dzięki, ale to żaden prezent bo już zapłaciłem za to"?? Jakbyś zapłacił z góry dla hochsztaplera aby pomalował Ci ścianę a ten znikł z pieniędzmi, i kolega przyszedł i od siebie pomalował Ci tą ścianę to byś powiedział mu "fajnie, ale żadna to przysługa bo ja już na to dałem pieniądze"?? Naprawdę? :?

Albo jeśli automat w którym chciałeś kupić puszkę Coli zjadł Twoje drobne i musiałeś się smakiem obejść, a kilka dni póżniej Coca Cola by robiła jakąś akcje promocyjną na ulicy rozdając puszki Coli, to byś też podbiegł, wziął puszkę i krzykną do osoby rozdającej "Ja wcale nie za darmo biorę! Mi się należy! A wy to tylko czysty marketing robicie!"? :lol: :lol:

A co do użycia przymiotnika "darmowe", to jeśli ktoś (Iuvi) daje, za darmo, drugiej osobie coś, to jaki przymiotnik byś Ty użył? Taki by wiesz, ktoś nie posądzał Cię o marketing ;)

Iuvi na pewno zysku na rozdawaniu tych kopii nie zrobi, a że robi to po części by była dobra renoma o nich, a o samym tytule pozytywny rozgłos, no to chyba jasne i komentowanie czy wytykanie tego jest tak samo sensowne i błyskotliwe jak komentarz że sprzedają gry aby... zarobić pieniądze! :shock:
:lol: :lol: :lol:

**EDIT**

Dodam tylko, bowiem wcześniej nie znałem szczegółów pierwotnej kampanii Solar City, a trochę teraz poczytałem, i podkreślę jeszcze raz że tą akcją rozdania kopii dla pierwotnych wspierających i Iuvi i autorzy wykazali się klasą, szacunkiem, i podejściem do klienta który ostatnie czasy jest bardzo rzadko widziany ze strony wydawców - hasło "błędy na kartach" coś komuś przypomina ;) - tak więc kompletny szacunek im za to, a u mnie jako wydawnictwo mają duży plus i kredyt zaufania. Bravo :D
Ostatnio zmieniony 10 paź 2019, 23:13 przez AnimusAleonis, łącznie zmieniany 1 raz.
Expat który przeprowadził się do Polski rok temu, uczy się polskiego od trochę ponad roku - z góry przepraszam za jakiekolwiek gafy ortograficzne i gramatyczne i proszę o wyrozumiałość :D

strategie_pl
Użytkownik wspierający
Has thanked: 20 times
Been thanked: 15 times
Kontakt:

Post autor: strategie_pl » 10 paź 2019, 18:41

Nie wspierałem, nie interesowałem się za bardzo samą grą, ale muszę powiedzieć, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tą wiadomością. Jaki by nie był powód takiego działania, to osoby poszkodowane dostaną grę, której by już raczej nie dostały. Brawo IUVI.
Wszystkie pliki, gry, reskiny, akcesoria, które zrobiłem są tutaj: LET'S GRAJMY - Patronite
Facebook: LET'S GRAJMY - Facebook
YouTube: LET'S GRAJMY - YouTube

krwlng
Has thanked: 13 times
Been thanked: 11 times

Post autor: krwlng » 11 paź 2019, 01:18

AnimusAleonis pisze:
10 paź 2019, 16:21
Spoiler:
Z tego co kojarzę zobowiązanie wysłania "darmowych" kopii do wspierających było wliczone w licencję na grę/oprawę graficzną, taki był wymóg Autorów przy okazji szukania nowego wydawcy. Środki ze wsparcia przynajmniej w jakiejś części poszły na developing gry, więc wydaje mi się że powyższe przykłady niekoniecznie adekwatnie oddają sytuację. Nie uważam, że określenie "darmowe" jest na miejscu - raczej są to "egzemplarze promocyjne" :wink: Marketingowo zagranie genialne - Iuvi zyskuje dobrą sławę, a porażka GF nie kładzie się cieniem na historii Autorów i zagramw.to.

@Iuvi Games - proszę Was, nie róbcie czasem przypinek "Czekałem na Solar City" :wink:

Awatar użytkownika
Iuvi Games
Been thanked: 33 times

Post autor: Iuvi Games » 15 paź 2019, 16:56

Cześć.
Z nieukrywaną radością informujemy, że październikowa premiera gry Star Realms: Colony Wars jest niezagrożona i odbędzie się 17 października w całej Polsce.
Otrzymaliśmy info od Dystrybutora - firmy Ateneum Dystrybucja (wyłączny dystrybutor produktów IUVI Games), że rozpoczęli właśnie wysyłkę gier do sklepów, które zamówiły w promocji gry.

Obrazek
Otrzymaliśmy info od Dystrybutora - firmy Ateneum Dystrybucja (wyłączny dystrybutor produktów IUVI Games), że rozpoczęli właśnie wysyłkę gier do sklepów, które zamówiły w promocji gry.
"IUVI Games - jeden wydawca, wiele światów"
Obserwuj nas na:
FB: IUVI-Games
Instagram: @iuvigames

Awatar użytkownika
wolf_kain
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Post autor: wolf_kain » 18 paź 2019, 15:51

Po Colony Wars jakie kolejne dodatki zamierzacie wydać do Star Realms i kiedy ?

Awatar użytkownika
japanczyk
Użytkownik wspierający
Has thanked: 413 times
Been thanked: 181 times

Post autor: japanczyk » 18 paź 2019, 15:54

wolf_kain pisze:
18 paź 2019, 15:51
... i kiedy ?
Przecież date premiery Colony Wars ogłosili dopiero niedługo przed wlasciwa premiera, wiec poytanie o takie rzeczy to chyba za wczesniej

Awatar użytkownika
wolf_kain
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Post autor: wolf_kain » 19 paź 2019, 22:28

japanczyk pisze:
18 paź 2019, 15:54
wolf_kain pisze:
18 paź 2019, 15:51
... i kiedy ?
Przecież date premiery Colony Wars ogłosili dopiero niedługo przed wlasciwa premiera, wiec poytanie o takie rzeczy to chyba za wczesniej
To nie było pytanie o dokładną datę tylko o to w który kwartał roku celują :wink:

Awatar użytkownika
Iuvi Games
Been thanked: 33 times

Post autor: Iuvi Games » 20 paź 2019, 18:11

Cześć.
Jak już wcześniej wspominaliśmy, nabyliśmy prawa do serii gier Star Realms i Hero Realms i mamy w planach wydać wszystkie produkty z tej serii.
Nie podajemy przybliżonych dat, póki nie będziemy pewni, że dotrzymamy terminu. Spowodowane jest to m.in. tym, że: obserwując historie innych wydawnictw i braku dotrzymanych terminów, w sieci wrze od pytań, spekulacji, pretensji i nieprzychylnych komentarzy. Niejednokrotnie brak dotrzymania terminu to nie jest brak woli wydawnictwa czy opieszałość pracowników, a czynniki niezależne (np. usterka w drukarni, spóźnienie się wydawcy z innego kraju przy wspólnym druku)
Zapewniamy tym samym, że chcemy dostarczyć Wam - graczom jak najlepszej jakości produkty.
Rok 2020 będzie obfitował w same dobre gry naszego wydawnictwa.
"IUVI Games - jeden wydawca, wiele światów"
Obserwuj nas na:
FB: IUVI-Games
Instagram: @iuvigames

ODPOWIEDZ