Rebel - plany wydawnicze na 2015 rok

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Kin@a
Posty: 1272
Rejestracja: 27 lip 2015, 16:22
Has thanked: 16 times
Been thanked: 138 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2015 rok

Post autor: Kin@a »

Szaweł pisze:
A to nie wiem, nie mam fb - tak są jeszcze ludzie poniżej 80 roku życia, których tam nie ma i tak oni istnieją naprawdę ;)
Też nie mam FB.
Gdyby mi zależało na tym dodatku też bym się zirytowała, bym bardziej, że spełniłam jeden z dwóch wymagań: złożyłam dziś zamówienie za kwotę min 50zł, ale z uwagi na brak rejestracji na FB nie mogłam podać nr zamówienia w komentarzach pod ogłoszeniem o rozdawaniu samochodów.

Akurat sama gra nie zachęciła mnie tak, bym ją chciała kupić. Teraz ani w przyszłości.

Mnie tylko dziwi inna rzecz: gdybym to ja miała za zadanie rozdać unikatowe gadżety, to premiowałabym nimi zamówienia związane z samą grą: czyli w tym wypadku podstawy lub dodatku.
Innym się raczej nie przydadzą, no chyba, że do postawienia na półkę.


Ale może dzięki takiemu podejściu będzie można kupić DeLorean na allegro :idea:
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8735
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2644 times
Been thanked: 2331 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2015 rok

Post autor: Curiosity »

Ja go sobie jednak wydrukuję i wytnę z plików wrzuconych na BGG. Instrukcja też juz jest w sieci.
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
Nataniel
Administrator
Posty: 5293
Rejestracja: 03 cze 2004, 20:46
Lokalizacja: Gdańsk Osowa
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2015 rok

Post autor: Nataniel »

Niestety dostaliśmy BARDZO ograniczoną liczbę tych promek, dużo mniejszą niż zamawialiśmy. Niektóre kraje w ogóle ich nie otrzymały i jedyną szansą ich zdobycia było pojechanie na Essen. Kilkadziesiąt sztuk rozdaliśmy dzisiaj, z okazji Dnia Podróży do Przyszłości ;-), kolejne kilkadziesiąt będzie do zdobycia na Festiwalu GRAMY (21-22 listopada, Gdańsk). Jeżeli ktoś nie planuje się tam pojawić (a zapraszam :-)), to można spróbować wysłać znajomego / poprosić kogoś ze forumowiczów / itp.

Jeżeli uda nam się zdobyć więcej DeLoreanów, to pojawią się nowe możliwości ich zdobycia - ale nic nie możemy obiecać. Z założenia miała to być promka exclusive na Essen, więc i tak cieszymy się, że przynajmniej tę niewielką liczbę możemy Wam rozdać.
= Artur Nataniel Jedlinski | GG #27211, skype: natanielx =
= Festiwal gier planszowych w Gdyni - GRAMY! =
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 416 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2015 rok

Post autor: kwiatosz »

Kin@a pisze:
Mnie tylko dziwi inna rzecz: gdybym to ja miała za zadanie rozdać unikatowe gadżety, to premiowałabym nimi zamówienia związane z samą grą: czyli w tym wypadku podstawy lub dodatku.
Innym się raczej nie przydadzą, no chyba, że do postawienia na półkę.


Ale może dzięki takiemu podejściu będzie można kupić DeLorean na allegro :idea:
to by wykluczało ludzi, którzy podstawkę mają od roku, a zamówienie na preorder od pierwszego dnia z taką możliwością (że tak podam siebie dla przykładu ;) ).

Moim zdaniem inicjatywa dobra, bo wynagradza to ludzi, którzy śledzą/lajkują posty wydawnictwa na Facebooku, a więc sami z siebie dbają o promocję dalej. Przynajmniej ja to odebrałem jako taki miły upominek dla aktywnych fanów.
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Awatar użytkownika
Epyon
Posty: 1164
Rejestracja: 30 mar 2012, 08:07
Lokalizacja: Tychy
Been thanked: 8 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2015 rok

Post autor: Epyon »

Pytanie może niekoniecznie o plany wydawnicze, a raczej o dystrybucję - kiedy pojawi się dodatek do Kemeta: Ta-Seti?
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2015 rok

Post autor: REBEL.pl »

tomuch pisze:Mam pytanie, które chyba jeszcze nie padło: w jakiej kolejności będą wychodzić dodatki do Ucieczki (Escape)? Może warto by było zacząć od najnowszego dodatku, oczywiście w miarę możliwości...
Decyzja nie jest jeszcze podjęta, to plany na przyszły rok. W punktu widzenia klienta i wydawcy lepiej byłoby zacząć "od końca", z tym, że nie zawsze jest to możliwe.
Marcussz pisze:A czy jest szansa na promocyjny dodatek do Ticketa - Orient Express?
Oraz czy bedzie dostępny w Polsce dodatek do niemieckich map?
Orient Express - tak, mamy go zamówionego. Jak tylko partia dla nas wyjedzie z fabryki to zrobimy przedsprzedaż. Dodatek do Niemieckich Map jest przeznaczony na rynek Niemiecki, nie mamy możliwości jego zamówienia w chwili obecnej.
8janek8 pisze:Czy karta promo do Głębi będzie dołączana do zamówień dodatku?
Angler jest kartą promo dodawaną w 73 numerze francuskiego czasopisma "Plato". Jest to promka na wyłączność przekazywana zapewne w ramach rozliczenia marketingowego i nie będzie dostępna w żaden inny sposób, tylko z tym czasopismem.
Epyon pisze:Pytanie może niekoniecznie o plany wydawnicze, a raczej o dystrybucję - kiedy pojawi się dodatek do Kemeta: Ta-Seti?
Pod koniec przyszłego tygodnia, albo na początku kolejnego. Dziś wyjeżdża z Francji.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Awatar użytkownika
ramar
Posty: 996
Rejestracja: 03 lis 2014, 18:26
Lokalizacja: Kalisz
Been thanked: 2 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2015 rok

Post autor: ramar »

REBEL.pl pisze: Kolejną z ważnych aktualizacji jest informacja, że polska edycja Cywilizacji Poprzez Wieki w kolejnej edycji zostanie wydana dopiero w listopadzie.
Witam, czy można już oszacować datę premiery lub datę rozpoczęcia przedsprzedaży?
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2015 rok

Post autor: REBEL.pl »

ramar pisze:
REBEL.pl pisze: Kolejną z ważnych aktualizacji jest informacja, że polska edycja Cywilizacji Poprzez Wieki w kolejnej edycji zostanie wydana dopiero w listopadzie.
Witam, czy można już oszacować datę premiery lub datę rozpoczęcia przedsprzedaży?
Niestety nie. Czesi nadal nie mają gotowego "handbooka" w wersji angielskiej, więc nawet listopad przestaje być realny. Na pewno nie chcemy się zbytnio spieszyć z tłumaczeniem i korektą, bo to ogrom pracy redaktorskiej. Naszym celem jest mieć polską edycję najpóźniej na święta tego roku, przy czym największym priorytetem jest zrobienie bezbłędnej instrukcji oraz podręcznika. Na pocieszenie możemy dodać, że wszystkie pozostałe elementy gry są już gotowe i czekają tylko na instrukcję i podręcznik, więc po zakończeniu korekty samo złożenie gry i jej transport z Czech do Polski to bardzo krótki proces.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Awatar użytkownika
donPedro
Posty: 205
Rejestracja: 21 lut 2015, 14:41
Been thanked: 1 time

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2015 rok

Post autor: donPedro »

Czy wiadomo coś więcej o dacie premiery Codenames PL i Szeryfa?
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2015 rok

Post autor: REBEL.pl »

donPedro pisze:Czy wiadomo coś więcej o dacie premiery Codenames PL i Szeryfa?
Szeryf z Nottingham- szacujemy pierwszą połowę grudnia, dużo zależy od statku, który właśnie wypływa z Chin. Jeśli nie będzie opóźnień to powinien być dostępny mniej więcej 2 tygodnie przed Świętami.
Tajniacy (Codenames) - prace lokalizacyjne na finiszu, jest spora szansa, że będą już pod koniec listopada.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Awatar użytkownika
charlie
Posty: 997
Rejestracja: 14 wrz 2011, 13:05
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 59 times
Been thanked: 48 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2015 rok

Post autor: charlie »

REBEL.pl pisze:Szeryf z Nottingham- szacujemy pierwszą połowę grudnia, dużo zależy od statku, który właśnie wypływa z Chin. Jeśli nie będzie opóźnień to powinien być dostępny mniej więcej 2 tygodnie przed Świętami.
Tajniacy (Codenames) - prace lokalizacyjne na finiszu, jest spora szansa, że będą już pod koniec listopada.
Dobre wiadomości. A jakie będą SCD: Szeryf z Nothingham, Codenames i Abyss: Kraken?
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2015 rok

Post autor: REBEL.pl »

charlie pisze:
REBEL.pl pisze:Szeryf z Nottingham- szacujemy pierwszą połowę grudnia, dużo zależy od statku, który właśnie wypływa z Chin. Jeśli nie będzie opóźnień to powinien być dostępny mniej więcej 2 tygodnie przed Świętami.
Tajniacy (Codenames) - prace lokalizacyjne na finiszu, jest spora szansa, że będą już pod koniec listopada.
Dobre wiadomości. A jakie będą SCD: Szeryf z Nothingham, Codenames i Abyss: Kraken?
Sheryf z Nottingham - 129,95 zł
Tajniacy - 64,95 zł
Abyss: Kraken - 79,95 zł
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Awatar użytkownika
mikeyoski
Posty: 1523
Rejestracja: 08 lut 2015, 00:32
Has thanked: 278 times
Been thanked: 172 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2015 rok

Post autor: mikeyoski »

A co z Tebami i Alhambrą. Dacie radę w tym roku?

Tapnięte z mojego T800
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2015 rok

Post autor: REBEL.pl »

mikeyoski pisze:A co z Tebami i Alhambrą. Dacie radę w tym roku?

Tapnięte z mojego T800
Teby będą dostępne pod koniec listopada. W tym samym momencie co Łowcy Skarbów, Smocza Dolina oraz Potworne Przepychanki.
Alhambra to plany na przyszły rok.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
TTR_1983
Posty: 3931
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 87 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2015 rok

Post autor: TTR_1983 »

Mamy szpiega i Kotobirynt nakłady wyczerpane. Dodruk tego drugiego w kwietniu 2016r. Jaipur też się wyczerpał obecny nakład.
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2015 rok

Post autor: REBEL.pl »

mulek18 pisze:Mamy szpiega i Kotobirynt nakłady wyczerpane. Dodruk tego drugiego w kwietniu 2016r. Jaipur też się wyczerpał obecny nakład.
Potwierdzamy ;)
W 2016 roku pojawi się także Mamy szpiega 2, które już teraz wiemy, że wydamy.
Kotobirynt mimo niemałego nakładu sprzedał się błyskawicznie. Co te koty robią z ludźmi...
Jaipur - kolejny nakład będzie dużo większy, dostępny powinien być na przełomie I i II kwartału 2016 roku.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Piehoo
Posty: 1007
Rejestracja: 15 gru 2012, 21:31
Lokalizacja: Warszawa Tarchomin
Has thanked: 2 times
Been thanked: 46 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2015 rok

Post autor: Piehoo »

REBEL.pl pisze:
mulek18 pisze:Mamy szpiega i Kotobirynt nakłady wyczerpane. Dodruk tego drugiego w kwietniu 2016r. Jaipur też się wyczerpał obecny nakład.
Potwierdzamy ;)
W 2016 roku pojawi się także Mamy szpiega 2, które już teraz wiemy, że wydamy.
Kotobirynt mimo niemałego nakładu sprzedał się błyskawicznie. Co te koty robią z ludźmi...
Jaipur - kolejny nakład będzie dużo większy, dostępny powinien być na przełomie I i II kwartału 2016 roku.
Kurcze, rozwija się nam ten rynek. Nic tylko się cieszyć.
Cloud Games
Cloud Games na FB
Recenzje i przykładowe rozgrywki - Granie W Chmurach
Awatar użytkownika
Epyon
Posty: 1164
Rejestracja: 30 mar 2012, 08:07
Lokalizacja: Tychy
Been thanked: 8 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2015 rok

Post autor: Epyon »

A kiedy przedsprzedaż Kemet: Ta-Seti?
von Klamke
Posty: 120
Rejestracja: 12 lut 2013, 00:03
Lokalizacja: Toruń

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2015 rok

Post autor: von Klamke »

Epyon pisze:A kiedy przedsprzedaż Kemet: Ta-Seti?
Przecież Ci napisali 22.X, że "Pod koniec przyszłego tygodnia, albo na początku kolejnego. Dziś wyjeżdża z Francji."
Awatar użytkownika
Epyon
Posty: 1164
Rejestracja: 30 mar 2012, 08:07
Lokalizacja: Tychy
Been thanked: 8 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2015 rok

Post autor: Epyon »

@up: Nie pytam o datę premiery, tylko o to, kiedy rusza przedsprzedaż... Chciałbym zamówić póki jeszcze w pewnym sklepie jest rabacik. :) A w ofercie hurtowej jeszcze nie ma dodatku, mimo że premiera ma być na dniach.
Quetzalcoatl
Posty: 353
Rejestracja: 07 cze 2012, 10:32
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2015 rok

Post autor: Quetzalcoatl »

Wiadomo coś w sprawie Termitów?
magneticzero
Posty: 411
Rejestracja: 31 gru 2011, 19:04
Lokalizacja: Rybnik

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2015 rok

Post autor: magneticzero »

Czy do szeryfa beda dodawane karty promo? Jesli tak to jakie? Czy trzeba zamowic w rebelu zeby je dostac czy w innych sklepach tez beda dostepne?
Awatar użytkownika
ChlastBatem
Posty: 1648
Rejestracja: 14 kwie 2014, 15:35
Lokalizacja: Gdynia/Gdańsk
Has thanked: 12 times
Been thanked: 28 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2015 rok

Post autor: ChlastBatem »

REBEL.pl pisze:
Jedną z takich aktualizacji jest:
Szeryf z Nottingham - planowana data premiery: pierwsza połowa grudnia 2015 roku.

Obrazek

Na osłodę dla tych, którzy czekają: Polska edycja będzie zawierała karty promocyjne które, tak jak na przykład ogień grecki, "podpalą" naszą rozgrywkę wprowadzając do niej kolejną szczyptę jakże lubianej negatywnej interakcji :)

Obrazek
Było już :wink:

___________________

Mamy już listopad. Czy dodatek do Abyssa, Kraken już będzie dostępny na dniach? Czy raczej końcówka miesiąca?
xelos80
Posty: 669
Rejestracja: 15 lis 2013, 17:33
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2015 rok

Post autor: xelos80 »

Mam pytanie co do five tribes pl. Wiemy ze go nie będzie w pełni spolszczonego ale nie wiem na czym ostatecznie stanęlo. Polska instrukcja ksero czarno biała. Czy kolorowa drukowana. I co z instrukcjami dla jinow? Będą po polsku? Ksero czy kolor?
Awatar użytkownika
pan_satyros
Posty: 6125
Rejestracja: 18 maja 2010, 15:29
Lokalizacja: Siemianowice
Has thanked: 641 times
Been thanked: 507 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2015 rok

Post autor: pan_satyros »

xelos80 pisze:Mam pytanie co do five tribes pl. Wiemy ze go nie będzie w pełni spolszczonego ale nie wiem na czym ostatecznie stanęlo. Polska instrukcja ksero czarno biała. Czy kolorowa drukowana. I co z instrukcjami dla jinow? Będą po polsku? Ksero czy kolor?
Podstawka i dodatek mają instrukcje w formie kserówek.
Zablokowany