Games Factory- ogólne dyskusje o wydawnictwie

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4776
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 69 times
Been thanked: 1031 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Trolliszcze »

Może coś utknęło, nie wiem - jeśli mają kilka rzeczy na jednej fakturze, to pewnie wszystko leży z powodu jakiejś pierdoły, a urzędnicy lubią przeciągać procedury (oczywiście w żadne sposób nie tłumaczy to GF itd. itp.). Niemniej nie manipuluj faktami - jest jeden fuckup dwuletni, za który ludzie otrzymali rekompensatę (50% zniżki na rzeczy z ich sklepów konwentowych - to tak tytułem, że "jedyne, na co możemy liczyć, to zwrot kasy", no ale ludzie mają krótką pamięć).
Awatar użytkownika
swiroff
Posty: 298
Rejestracja: 22 mar 2014, 11:31
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 6 times
Been thanked: 36 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: swiroff »

Trolliszcze pisze: 23 kwie 2018, 13:44 Może coś utknęło, nie wiem
Nie wiem, ale się wypowiem. A co do kodu rabatowego - wyglądało to tak, że 2 tygodnie po moim zamówieniu gier (m.in. Dominionów) w sklepach zaczęła się ich masowa wyprzedaż w (prawie) tej samej cenie, a niektóre z nich były wręcz tańsze (m.in. "Magazyn" czy "Wiertła"), więc jakby to powiedzieć niezbyt fajna rekompensata. Czy GF wiedział o tych wyprzedażach gier z ich wydawnictwa? Nie wiem. Wiem za to, że zaraz powiesz, że nigdy się frustratom nie dogodzi.
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4776
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 69 times
Been thanked: 1031 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Trolliszcze »

Nie, to Ty nie wiesz i się wypowiadasz, na dodatek stosując manipulację. Nie ma żadnych dwuletnich opóźnień w liczbie mnogiej, nawet jeśli coś wisi na magazynie z Odlotowego wyścigu, bo ta gra nie została wydana dwa lata temu. Wypadałoby więc poprawić błąd w swoim poście, chyba że manipulujesz celowo - w takim razie powinieneś go zostawić.
Za ten kod można było dostać mnóstwo gier w świetnej cenie, choćby Projekt Gaja, który na żadnych wyprzedażach nie był. A co Ty ze swoim zrobiłeś, to już naprawdę nie moja broszka. Dla wielu ludzi ten kod był genialną sprawą, a GF poszło im na rękę i wydłużyło jego termin ważności, żeby się na tę Gaję załapali. Ale oczywiście "jedyne, na co możemy liczyć, to zwrot kasy". Opary absurdu normalnie...
Awatar użytkownika
Gizmoo
Posty: 4093
Rejestracja: 17 sty 2016, 21:04
Lokalizacja: Warszawa/Sękocin Stary
Has thanked: 2616 times
Been thanked: 2541 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Gizmoo »

Trolliszcze pisze: 23 kwie 2018, 13:25 To gratuluję pisania do ściany. Najwyraźniej oprócz pieniędzy, nie umiecie też inwestować swojego czasu.
Jeżeli dyskusję pomiędzy użytkownikami forum uważasz za "pisanie do ściany", to po co w ogóle produkujesz się na tym forum? Do kogo piszesz? Dla siebie?
Trolliszcze pisze: 23 kwie 2018, 13:25 EDIT: BTW, Gizmoo: doceniam, jak zręcznie ominąłeś temat nie uczenia się na własnych błędach.
Chyba czegoś nie doczytałeś, bo zarówno ja, jak i kilka osób napisało i tu i w innych miejscach, że nie będzie już wspierać produktów GF(p) i nie weźmie udziału w żadnej z nowych kampanii. Więcej - ja już nigdy nie zagłosuję portfelem na ŻADNĄ kampanię na wspieram.to. GF jest u mnie spalone, a Kiedy Architects of West Kingdom zostało zapowiedziane przez tegoż wydawcę, to postanowiłem, że wolę zainwestować w angielską wersję, niż jeszcze raz czekać w nerwach na ich "łaskawe" podejście do klienta. Nie wspominam, że ja nie muszę się "uczyć na własnych błędach" bo wsparłem zaledwie dwie kampanie GF i po tej drugiej (dodatki do Ridersów), już się "nauczyłem". Sęk w tym, że moi znajomi mieli problemy z MW i Odlotowym Wyścigiem. I odebrało im ochotę nie tylko do gry w wyżej wymienione tytuły, ale do wspierania w ogóle.

Rozumiem, że wszyscy powinni siedzieć cicho i nic niepisać, bo twoim zdaniem, to mazgajenie się. Najlepiej jak za komuny. Siedzieć cicho i nie krytykować Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej Games Factory. Klient sam sobie winny.
Trolliszcze pisze: 23 kwie 2018, 13:31 Jest dokładnie JEDEN taki projekt. Niemniej dziękuję za udział w dyskusji.
Ty czytasz ten wątek, czy tylko udajesz indolencje umysłową? Przecież swiroff wymienił pięć projektów i w każdym z nich były mniejsze, lub większe obsuwy. Mage Wars, można już rozpatrywać wyłącznie w kategorii patologii wspieraczkowej.
Trolliszcze pisze: 23 kwie 2018, 13:44 (50% zniżki na rzeczy z ich sklepów konwentowych - to tak tytułem, że "jedyne, co możemy otrzymać, to zwrot kasy", no ale ludzie mają krótką pamięć).
Czyli jak opróżnić magazyn z przedmiotów, na które często nie ma popytu? :lol: Co za wspaniałomyślny akt łaski! Aż udam się na pielgrzymkę do Częstochowy i pomodlę się i zamówię mszę w intencji szybszego załatwienia spraw w urzędzie celnym.
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4776
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 69 times
Been thanked: 1031 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Trolliszcze »

Idź popikietuj pod wydawnictwem z transparentami, znajomi będą Ci bardzo wdzięczni. Resztę sobie daruję, bo kuleje u Ciebie niestety umiejętność czytania ze zrozumieniem, a mnie się do ściany nie chce...
Awatar użytkownika
swiroff
Posty: 298
Rejestracja: 22 mar 2014, 11:31
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 6 times
Been thanked: 36 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: swiroff »

Trolliszcze pisze: 23 kwie 2018, 13:56 Nie, to Ty nie wiesz i się wypowiadasz, na dodatek stosując manipulację. Nie ma żadnych dwuletnich opóźnień w liczbie mnogiej, nawet jeśli coś wisi na magazynie z Odlotowego wyścigu, bo ta gra nie została wydana dwa lata temu. Wypadałoby więc poprawić błąd w swoim poście, chyba że manipulujesz celowo - w takim razie powinieneś go zostawić.
Za ten kod można było dostać mnóstwo gier w świetnej cenie, choćby Projekt Gaja, który na żadnych wyprzedażach nie był. A co Ty ze swoim zrobiłeś, to już naprawdę nie moja broszka. Dla wielu ludzi ten kod był genialną sprawą, a GF poszło im na rękę i wydłużyło jego termin ważności, żeby się na tę Gaję załapali. Ale oczywiście "jedyne, na co możemy liczyć, to zwrot kasy". Opary absurdu normalnie...
Zarzucasz manipulacje, a samemu manipulujesz chociażby w informacji, że GF poszło na rękę i kod został przedłużony - zdaje się, że kod działać miał do momentu WYDANIA Mage Wars. Nie pomyślałeś również, że niektórzy owe gry mogą mieć lub w ogóle ich nie interesować. Zresztą Twoje wypowiedzi świetnie podsumowuje zdanie "to już nie moja broszka". Ja jestem zadowolony, więc poironizuje sobie z frustratów.
Przepraszam już poprawiam w poście słowo "projekty" na "projekt". Rzeczywiście dopuściłem się manipulacji i to naprawdę sporo zmienia w ocenie podejścia GF do wspierających. To co napisał Gizmoo - to nasza wina, że mamy jakiekolwiek zarzuty do GF.
Trolliszcze pisze: 23 kwie 2018, 14:01 Idź popikietuj pod wydawnictwem z transparentami, znajomi będą Ci bardzo wdzięczni. Resztę sobie daruję, bo kuleje u Ciebie niestety umiejętność czytania ze zrozumieniem, a mnie się do ściany nie chce...
Zdaje się, że zostałeś sam na placu boju, ale to wszyscy inni mają problemy z czytaniem
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2018, 14:09 przez swiroff, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4776
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 69 times
Been thanked: 1031 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Trolliszcze »

Acha. W takim razie wybacz, że nie uroniłem łzy nad faktem, że nie zadowoliła Cię rekompensata wydawcy. Następnym razem powinno GF urządzić koncert życzeń.
Awatar użytkownika
swiroff
Posty: 298
Rejestracja: 22 mar 2014, 11:31
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 6 times
Been thanked: 36 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: swiroff »

Trolliszcze pisze: 23 kwie 2018, 14:09 Acha. W takim razie wybacz, że nie uroniłem łzy nad faktem, że nie zadowoliła Cię rekompensata wydawcy. Następnym razem powinno GF urządzić koncert życzeń.
Byłem zadowolony dopóki kilka dni później dowiedziałem się, że mogłem kupić gry niemal w tej samej cenie lub nawet niższej.
Podziwiam uporczywe bronienie przegranej sprawy.
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4776
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 69 times
Been thanked: 1031 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Trolliszcze »

To już przynajmniej wiem, co Cię tak strasznie boli i uwiera - te parę straconych złotych. No cóż, ja nie straciłem, może to Ci chociaż troszkę poprawi humor ;)
Awatar użytkownika
Retro
Posty: 510
Rejestracja: 26 gru 2014, 10:04
Has thanked: 32 times
Been thanked: 30 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Retro »

Ten post został napisany przez ignorowanego użytkownika – Trolliszcze.
Wyświetlaj ten post.


I forum znów jest piękne :lol:
MOJE ZASOBY
--------------------------------------
Awatar użytkownika
swiroff
Posty: 298
Rejestracja: 22 mar 2014, 11:31
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 6 times
Been thanked: 36 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: swiroff »

Trolliszcze pisze: 23 kwie 2018, 14:17 To już przynajmniej wiem, co Cię tak strasznie boli i uwiera - te parę straconych złotych. No cóż, ja nie straciłem, może to Ci chociaż troszkę poprawi humor ;)
Ironizuj dalej, a potem sobie wejdź na wspieraczke i podokuczaj jeszcze frustratom wypowiadającym się w projektach GF. Tylko nie wiem czy starczy Ci czasu (skoro tyle straciłeś na mnie jednego), żeby każdemu odpisać.
Awatar użytkownika
Ink
Administrator
Posty: 2812
Rejestracja: 17 gru 2007, 09:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 101 times
Been thanked: 154 times
Kontakt:

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Ink »

Panowie, dyskusja staje się już na tyle osobista, że proponuję przenieść ją w jakieś bardziej osobiste miejsce. Kontynuowana tutaj niechybnie skończy się czymś, co będzie potem trzeba moderować :)
Games Fanatic -/- Gradanie -/- Za dużo gier
O ile wyraźnie nie zaznaczono inaczej, powyższa wypowiedź nie jest stanowiskiem moderacji lub administracji forum.
Awatar użytkownika
Dr. Nikczemniuk
Posty: 2821
Rejestracja: 19 paź 2016, 13:39
Has thanked: 447 times
Been thanked: 318 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Dr. Nikczemniuk »

Ja w sumie nic nie wsparłem a też czekam i czuję się jak bym wsparł :wink:
Na początku kwietnia zrobiłem przelew, przedsprzedaż Dominion druga edycja, myślicie że paczucha zdąży dojść do mnie w kwietniu?
Produkcja nadal wisi na 90%.
GF umie budować napięcie :evil:
Kto nie widzi ciemności, nie będzie szukał światła.
Awatar użytkownika
Dr. Nikczemniuk
Posty: 2821
Rejestracja: 19 paź 2016, 13:39
Has thanked: 447 times
Been thanked: 318 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Dr. Nikczemniuk »

Wszystkie znaki na niebie wskazują na to że nie zabiorę na majówkę Dominiona :cry:
Jak to powiedział Kaczmar pewnie znów Games Factory ma ogromnego pecha... :roll:
Kto nie widzi ciemności, nie będzie szukał światła.
Awatar użytkownika
veljarek
Posty: 1186
Rejestracja: 07 sty 2009, 19:50
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 5 times
Been thanked: 22 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: veljarek »

Dowiedziałem się, że w związku z opóźnieniami wstrzymano do odwołania wszystkie przyszłe kampanie GF na wspieram.to do momentu przekazania graczom wszystkich zaległych gier.
_______________
Nie wystarczy grać w gry, trzeba jeszcze grać we właściwe gry
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10021
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1307 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: rastula »

mage wars też? :)...


to chyba się GF przeniesie do wookiego....;)
Daquan
Posty: 337
Rejestracja: 14 gru 2016, 18:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Daquan »

veljarek pisze: 25 kwie 2018, 10:38 Dowiedziałem się, że w związku z opóźnieniami wstrzymano do odwołania wszystkie przyszłe kampanie GF na wspieram.to do momentu przekazania graczom wszystkich zaległych gier.
Aby dokonać tego odkrycia wystarczyło kliknąć w poprzednią stronę tego wątku. :)
Awatar użytkownika
Marx
Posty: 2420
Rejestracja: 24 sty 2016, 10:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 52 times
Been thanked: 17 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Marx »

Hehe,

No ten Mage Wars, to absolutnie gra na którą najdłużej czekam. Nawet nie pamiętam już, dlaczego ją zamawiałem ;-)
Waiting is the hardest part.

Z nimi przychodzi mi się pożegnać
Awatar użytkownika
swiroff
Posty: 298
Rejestracja: 22 mar 2014, 11:31
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 6 times
Been thanked: 36 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: swiroff »

Według najnowszych doniesień już wkrótce ma dotrzeć kopia produkcyjna Areny, więc być może przed Gwiazdką będzie :)
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10021
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1307 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: rastula »

niestety ja czekam na Arenę...więc celuję raczej 2020 ...oby zdrowie dopisało :)


żarty panowie, żarty...
Daquan
Posty: 337
Rejestracja: 14 gru 2016, 18:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Daquan »

rastula pisze: 25 kwie 2018, 12:48 żarty panowie, żarty...
Wolne żarty... ;)
Awatar użytkownika
Retro
Posty: 510
Rejestracja: 26 gru 2014, 10:04
Has thanked: 32 times
Been thanked: 30 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Retro »

Daquan pisze: 25 kwie 2018, 13:14
rastula pisze: 25 kwie 2018, 12:48 żarty panowie, żarty...
Wolne żarty... ;)
a twoi kumple z gf też to czytają czy tylko potem im o tym opowiadasz? :lol:
MOJE ZASOBY
--------------------------------------
Daquan
Posty: 337
Rejestracja: 14 gru 2016, 18:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Daquan »

Retro pisze: 25 kwie 2018, 14:24
Daquan pisze: 25 kwie 2018, 13:14
rastula pisze: 25 kwie 2018, 12:48 żarty panowie, żarty...
Wolne żarty... ;)
a twoi kumple z gf też to czytają czy tylko potem im o tym opowiadasz? :lol:
Mam wielu znajomych w branży. Mamy to szczęście, że nie wszystkie nasze rozmowy dotyczą gier, czy rynku.
Czy nie pisałeś kiedyś, że mnie blokujesz? xD
czeczot
Posty: 1275
Rejestracja: 09 wrz 2017, 20:23
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 29 times
Been thanked: 71 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: czeczot »

Bez dostępu do kasy ze wspieram.to nie wróżę firmie GF za długiego "żywota". Dla mnie to że firma nie odbiera towaru z urzędu celnego z powodu cła na poziomie 3% czy 5% jest dosyć zastanawiające. Nawet jeżeli palety z grami razem z transportem były warte 50 000 zł to to jest 2500 zł. Chyba można zapłącić ło, odebrać towar z potem zażądać zwrotu z powodu niesłusznie naliczonego podatku?
Daquan
Posty: 337
Rejestracja: 14 gru 2016, 18:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Daquan »

czeczot pisze: 25 kwie 2018, 15:01 Bez dostępu do kasy ze wspieram.to nie wróżę firmie GF za długiego "żywota". Dla mnie to że firma nie odbiera towaru z urzędu celnego z powodu cła na poziomie 3% czy 5% jest dosyć zastanawiające. Nawet jeżeli palety z grami razem z transportem były warte 50 000 zł to to jest 2500 zł. Chyba można zapłącić ło, odebrać towar z potem zażądać zwrotu z powodu niesłusznie naliczonego podatku?
Mogę być trochę do tyłu, ale nie jest tak, że w przypadku sporu, urząd wydaje towar pod warunkiem zapłaty SADu i ew. cła, ale za każdym razem wydaje indywidualną decyzję w sprawie? Tak jak piszę- mogę być trochę w plecy, w stosunku do aktualnych przepisów, bo nie zajmuję się importem zabawek od prawie 2 lat.
ODPOWIEDZ