Games Factory- ogólne dyskusje o wydawnictwie

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
KrzysiekL
Posty: 1180
Rejestracja: 22 gru 2015, 10:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 28 times
Been thanked: 52 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: KrzysiekL »

warlock pisze: 22 maja 2018, 07:39 Tego to na bank nie będzie, gdzieś czytałem że to totalnie dla nich nieopłacalne.
Mam nadzieję, że nie piszesz o najeźdźcach, chcociaż wcale bym się nie zdziwił. :P
Awatar użytkownika
warlock
Posty: 4617
Rejestracja: 22 wrz 2013, 19:19
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1017 times
Been thanked: 1923 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: warlock »

Piszę o upgrade packu do Dominiona, sorry :). Nie chciałem posta pod postem cytować.
Szaweł
Posty: 1897
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Szaweł »

Dodatki do najeźdźców - ponad 2 tygodnie od ostatniej aktualizacji, w której informowano jakoby IH miała w piątek 11 maja wizytować towar a kolejne informacje miały ukazać się po weekendzie. Cisza.

Dodatek do Vikings Gone Wild - przedwczoraj skończyła się 'obróbka' danych, wczoraj zaczęły się wysyłki... ciekawe czy ktokolwiek ma cokolwiek w managerze paczkomatów... nie mówię o wysyłce, bez przesady, ale może chociaż wygenerowana etykieta?

Wookie weź Ty się chłopie dobrze zastanów, z kim wchodzisz w biznes... Ci ludzie mogą podczas jednej akcji zniszczyć cały Twój długo budowany wizerunek.

Niniejszym ogłaszam games factory Millie Vanillie polskiego biznesu.
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
cpu
Posty: 97
Rejestracja: 19 cze 2013, 10:03

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: cpu »

Juz się nie mogę doczekać tej ich kampanii na zagramw.to bo to pokaże czy ludzie wyciągają jakieś wnioski i sprawdzają historię firmy przed wsparciem. Ciekawe co napiszą w sekcji o nas - same sukcesy czy jednak będą szczerzy.
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4776
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 69 times
Been thanked: 1031 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Trolliszcze »

Szaweł pisze: 24 maja 2018, 09:26Dodatek do Vikings Gone Wild - przedwczoraj skończyła się 'obróbka' danych, wczoraj zaczęły się wysyłki... ciekawe czy ktokolwiek ma cokolwiek w managerze paczkomatów... nie mówię o wysyłce, bez przesady, ale może chociaż wygenerowana etykieta?
Mówimy o tym samym dodatku, który datę wysyłki ma w kampanii wpisaną na lipiec? No to rzeczywiście dają dupy po całości, rozsyłając go w maju.
W następnym odcinku: GF winne za globalne ocieplenie i koklusz xD
Szaweł
Posty: 1897
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Szaweł »

Trolliszcze pisze: 24 maja 2018, 10:32
Szaweł pisze: 24 maja 2018, 09:26Dodatek do Vikings Gone Wild - przedwczoraj skończyła się 'obróbka' danych, wczoraj zaczęły się wysyłki... ciekawe czy ktokolwiek ma cokolwiek w managerze paczkomatów... nie mówię o wysyłce, bez przesady, ale może chociaż wygenerowana etykieta?
Mówimy o tym samym dodatku, który datę wysyłki ma w kampanii wpisaną na lipiec? No to rzeczywiście dają dupy po całości, rozsyłając go w maju.
W następnym odcinku: GF winne za globalne ocieplenie i koklusz xD
Może doprecyzuję - kolejny raz obiecują coś z czego się nie wywiązują. Kolejny raz pokazują brak słowności, honoru, profesjonalizmu. Gdyby NIC nie napisali, to bym słowa nie powiedział i z zamkniętą mordą czekał grzecznie do lipca. Skoro zawiedli już pierdyliard razy, to będę ich rozliczał z każdego kolejnego słowa, obietnicy... Też rzucasz obietnicami na lewo i prawo i się potem z nich nie wywiązujesz? Jeśli tak, to bardzo mi przykro.

E: Ja naprawdę mam w co grać i powiem Ci całkiem szczerze (czyli tak jak gf nie potrafi) - nie zagrałem jeszcze nawet w podstawkę VGW i nie zagram w najbliższym czasie. W LoH'u czekam sobie grzecznie i nie komentuję - gf zawiódł mnie tyle razy, że nie wybaczę im już niczego. Jeśli ciężko jest Ci to zrozumieć, to nic na to nie poradzę. Dla mnie ludzie, którzy są niesłowni, nieszczerzy, niehonorowi i robią to wszystko z pełną premedytacją zasługują na jawną pogardę.
Ostatnio zmieniony 24 maja 2018, 10:46 przez Szaweł, łącznie zmieniany 1 raz.
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4776
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 69 times
Been thanked: 1031 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Trolliszcze »

Jeśli chcesz, to ja ich mogę poprosić, żeby specjalnie Tobie wysłali tę paczkę w lipcu.
kali
Posty: 489
Rejestracja: 01 mar 2011, 13:18
Lokalizacja: Łódź

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: kali »

Trolliszcze pisze: 24 maja 2018, 10:32
Szaweł pisze: 24 maja 2018, 09:26Dodatek do Vikings Gone Wild - przedwczoraj skończyła się 'obróbka' danych, wczoraj zaczęły się wysyłki... ciekawe czy ktokolwiek ma cokolwiek w managerze paczkomatów... nie mówię o wysyłce, bez przesady, ale może chociaż wygenerowana etykieta?
Mówimy o tym samym dodatku, który datę wysyłki ma w kampanii wpisaną na lipiec? No to rzeczywiście dają dupy po całości, rozsyłając go w maju.
W następnym odcinku: GF winne za globalne ocieplenie i koklusz xD
Myślę, że bardziej chodzi o fakt, że nie wiadomo czy ankiety zostały prawidłowo przyjęte. Wydawnictwo informuje, że w środę wyjdą paczki. Paczki nie wyszły, nikt nic nie wie, wydawnictwo nie daje żadnych informacji.
Ja osobiście nie pamiętam czy wypełniłem ankietę. Wydaje mi się, że tak. Poprosiłem o weryfikację. Czekam na odpowiedź, ale jeśli jej nie dostanę to muszę wypełnić ankietę. Być może spowoduje to kolejne zamieszanie.
Acz akurat to traktuję na luzie. Dodatek będzie jak będzie.
Swoją drogą Troliszcze, napisałeś tylko o połowie zarzutów. Może uczciwie opisz w podobnym tonie kwestię dodatków do Najeźdźców. Ja osobiście jestem coraz bardziej ciekawy co z nimi. Ponad miesiąc stoją na granicy. Wiem, że GF płaci bonusowo za (dość drogi) magazyn. Ale nikt nie wie co się stało i dlaczego to tak długo trwa.
I tutaj też nie spinam się - sprawa niezależna (chyba) od wydawnictwa. Ale ciekawość moja jest coraz większa.
Żyjemy po to, żeby wytwarzać łupież.
Szaweł
Posty: 1897
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Szaweł »

Trolliszcze pisze: 24 maja 2018, 10:43 Jeśli chcesz, to ja ich mogę poprosić, żeby specjalnie Tobie wysłali tę paczkę w lipcu.
Czytanie ze zrozumieniem naprawdę tak bardzo boli? Nie ma sensu dyskusja z Tobą w tym temacie raczej.
kali pisze: 24 maja 2018, 10:47 Swoją drogą Troliszcze, napisałeś tylko o połowie zarzutów. Może uczciwie opisz w podobnym tonie kwestię dodatków do Najeźdźców.
Trolliszcze nie miał na celu uczciwie wypowiedzieć się w temacie, tylko jak zwykle wystąpić w roli wielkiego obrońcy uciśnionych... wydawnictw. ;) Nie po raz pierwszy zresztą. Nick zobowiązuje.
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
cpu
Posty: 97
Rejestracja: 19 cze 2013, 10:03

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: cpu »

Ja ankiete na pewno wypełniłem, na razie nie ma nic nadanego, żeby zgodnie z obietnicą było to maks w piątek muszą wysłać, został jeden dzień.
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4776
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 69 times
Been thanked: 1031 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Trolliszcze »

Pisali, że wyjdzie pierwsza partia - być może wyszła, tylko Was w tej pierwszej partii nie ma. A same wysyłki organizuje, zdaje się, zewnętrzna firma, więc jeśli coś jest nie tak, to GF najpierw musi się dowiedzieć u spedytora, o co chodzi. A za Najeźdźców to ich oczywiście należy wybatożyć.

Stosunek ludzi do GF to ja dobrze znam, nikogo tu nie przyszedłem przekonywać na siłę. Natomiast poziom lolconentu wciąż jest w tym wątku silny, więc czasem przychodzę poprawić sobie humor ;)

Edyta: Nick "Trolliszcze" zobowiązuje do obrony uciśnionych wydawnictw? Hue, hue. A do czego zobowiązuje nick Szaweł? Do durnych nadinterpretacji?
Przepraszam, już mnie tu nie ma.
kali
Posty: 489
Rejestracja: 01 mar 2011, 13:18
Lokalizacja: Łódź

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: kali »

Szaweł pisze: 24 maja 2018, 10:47 Trolliszcze nie miał na celu uczciwie wypowiedzieć się w temacie, tylko jak zwykle wystąpić w roli wielkiego obrońcy uciśnionych... wydawnictw. ;) Nie po raz pierwszy zresztą. Nick zobowiązuje.
Ja spokojniej podchodzę do tej kwestii, bo chyba wiem co się wydarzyło. Tym niemniej smutne jest to, że nie ma komunikacji.
PS. Bardziej mnie wkurza akcja Portalu - mamy gry, ale ich nie damy, bo lepiej poczekajcie (bo nie wierzę, że powodem jest wspieranie sklepów stacjonarnych skoro to są w 90% dokładnie te same sklepy, tylko mają zablokowaną możliwość wysyłki).
Żyjemy po to, żeby wytwarzać łupież.
Szaweł
Posty: 1897
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Szaweł »

kali pisze: 24 maja 2018, 10:58
Szaweł pisze: 24 maja 2018, 10:47 Trolliszcze nie miał na celu uczciwie wypowiedzieć się w temacie, tylko jak zwykle wystąpić w roli wielkiego obrońcy uciśnionych... wydawnictw. ;) Nie po raz pierwszy zresztą. Nick zobowiązuje.
Ja spokojniej podchodzę do tej kwestii, bo chyba wiem co się wydarzyło. Tym niemniej smutne jest to, że nie ma komunikacji.
PS. Bardziej mnie wkurza akcja Portalu - mamy gry, ale ich nie damy, bo lepiej poczekajcie (bo nie wierzę, że powodem jest wspieranie sklepów stacjonarnych skoro to są w 90% dokładnie te same sklepy, tylko mają zablokowaną możliwość wysyłki).
Właśnie o te komunikację od samego początku chodzi. Podczas problemów z Odlotowym Wyścigiem napisałem im PW. Od razu zasugerowałem oznakowanie 'CE' z czym jak się później okazało miałem rację. Podpowiedziałem chyba nawet parę rozwiązań, ale oczywiście wiadomość do dziś dzień nie została odczytana. Ludzie piszą do nich tu, tam, siam i nic, są olewani, okazuje się im (w tym mnie) totalny brak szacunku. I właśnie ten brak szacunku zbudował mój brak szacunku wobec nich. Zawiedli raz, drugi, trzeci... wspierałem ich nadal, bo w ludzi trzeba wierzyć... Ale wszystko ma swoje granice a oni tę granicę przekroczyli już bardzo, bardzo, bardzo mocno. Jestem święcie przekonany, że nie pracują tam TYLKO I WYŁĄCZNIE nieprofesjonalni ludzie, pewnie część z nich okazałaby się normalnymi, słownymi ludźmi, z którymi konie można kraść, ale ci, którzy odpowiedzialni są za to jak wygląda ich praca z zewnątrz są dla mnie zwykłymi bumelantami.

Z Portalem, coś gdzieś widziałem, ale nie do końca wiem o co chodzi, także się nie wypowiadam :)
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
Szaweł
Posty: 1897
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Szaweł »

Sorry za post pod postem, ale chciałbym podpytać, czy KTOKOLWIEK otrzymał już info z paczkomatu, że może odebrać paczkę? Z tego co widzę, to minął tydzień i nie udało im się chyba wysłać ani jednej paczki.

Zacząłem się zastanawiać, bo to jest po prostu niemożliwe, żeby ludzie mieli do tego stopnia wypracowany anty-PR... może ktoś im kreta wstawił? ;)
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
kali
Posty: 489
Rejestracja: 01 mar 2011, 13:18
Lokalizacja: Łódź

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: kali »

Podobno kurierzy pukali już do drzwi.
Ktoś ma w menadżerze paczuchę, ale jedynie wisi, nie została wysłana.
Bardziej mnie martwi to co się dzieje z dodatkami do Najeźdźców.
Edit:
jest aktualizacja.
Żyjemy po to, żeby wytwarzać łupież.
Awatar użytkownika
sztefyn
Posty: 687
Rejestracja: 17 wrz 2014, 18:00
Lokalizacja: Olsztyn
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: sztefyn »

A ile osób nie ma w ogóle informacji o wysyłce w menadżerze paczek?
"Nie śpię, bo trzymam kredens. Z planszówkami." :)
Kolekcja gier BGG | Sprzedam/Wymienię | Kupię
kali
Posty: 489
Rejestracja: 01 mar 2011, 13:18
Lokalizacja: Łódź

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: kali »

Nie wiem jak dzisiaj - wcześniej większość.
Obecnie sprawdziłem - ja nie mam.
Żyjemy po to, żeby wytwarzać łupież.
Awatar użytkownika
sztefyn
Posty: 687
Rejestracja: 17 wrz 2014, 18:00
Lokalizacja: Olsztyn
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: sztefyn »

kali pisze: 30 maja 2018, 12:16 Nie wiem jak dzisiaj - wcześniej większość.
Obecnie sprawdziłem - ja nie mam.
Coś się chyba ruszyło. Nadawca AP17 (paczeko1@wp.pl)
"Nie śpię, bo trzymam kredens. Z planszówkami." :)
Kolekcja gier BGG | Sprzedam/Wymienię | Kupię
cpu
Posty: 97
Rejestracja: 19 cze 2013, 10:03

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: cpu »

Ja rowniez mam powiadomienie od AP17 wiec to chyba to.
Lion86
Posty: 102
Rejestracja: 17 lip 2017, 00:10
Has thanked: 20 times
Been thanked: 4 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Lion86 »

Dodatek do Vikings gone wild odebrany 01.06. A muszę przyznac, że zapomniałem o wypełnieniu ankiety i uzupełniłem ją 5 dni po terminie.
Teraz czekam na info o Valeriach, ale tu na razie cicho sza;)
Pan B
Posty: 37
Rejestracja: 16 lis 2015, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 2 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Pan B »

Ja także czekam na info o Valeriach, jakąkolwiek informację. Ktoś ma może jakiś cynk na temat chociaż przybliżonego terminu wysyłki, ehh ?
Troszkę z innej beczki: premiera polskich dodatków do Star Realms. Wczoraj znalazłem w jednym ze sklepów internetowych (strefamtg.pl) info o zmianie daty premiery z początkowego 01.06 na 30.06, a w przypadku promo packa na 31.07! Czy ktoś może to potwierdzić czy to znowu kolejna możliwa data premiery ?
SuCHaR
Posty: 269
Rejestracja: 25 mar 2015, 22:29
Has thanked: 29 times
Been thanked: 40 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: SuCHaR »

Ktoś ma jakieś wieści na temat dodatków do star realms w pakiecie z matą?
Lion86
Posty: 102
Rejestracja: 17 lip 2017, 00:10
Has thanked: 20 times
Been thanked: 4 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Lion86 »

Dodatki do SR powinny być jeszcze w tym miesiącu o ile nic się nie wyłoży na ostatniej prostej. Taką dostałem informację od osoby zajmującej się tym projektem.
ENDryu
Posty: 814
Rejestracja: 18 lut 2012, 11:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 135 times
Been thanked: 27 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: ENDryu »

Lion86 pisze: 11 cze 2018, 14:06 Dodatki do SR powinny być jeszcze w tym miesiącu o ile nic się nie wyłoży na ostatniej prostej. Taką dostałem informację od osoby zajmującej się tym projektem.
:lol: :lol: :lol: czyli statek zaraz zatonie / tory kolejowe zamarzły w Rosji / wstaw dowolnie absurdalny powód opóźnień
Tuminure
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2013, 12:07
Lokalizacja: Milewo
Has thanked: 2 times
Been thanked: 47 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Tuminure »

Ale pogramy na święta, prawda :D?
ODPOWIEDZ