Portal Games w 2016r.

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
Neoptolemos
Posty: 1962
Rejestracja: 09 sty 2014, 18:30
Has thanked: 191 times
Been thanked: 837 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: Neoptolemos »

1. O World's Fair wspominane gdzieś było już? Możecie podać więcej szczegółów, cos napisać o grze, orientacyjnie podać, czy to kwestia 3 miesięcy/pół roku/dłużej? :)

2. Happy Pigs = Szczęśliwe krówki?! :D
Game developer w Lucky Duck Games
Autor bloga Karta - stół!
Redaktor Board Times
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8735
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2644 times
Been thanked: 2331 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: Curiosity »

Aktualna data jest chyba w formacie amerykańskim (11-08-2016) :)
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
TTR_1983
Posty: 3931
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 87 times
Kontakt:

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: TTR_1983 »

Portal Games pisze:Widzę, że trochę się tutaj dziwnych rzeczy porobiło. Tak więc wrzucam coś co wam pomoże rozwiązać wszelkie problemy :)


Zerknijcie. Mam nadzieję, że nowy sposób wam przypadnie do gustu. Jest o wiele łatwiejszy do edycji i czytelniejszy więc mam nadzieję że się spodoba ;)


http://portalgames.pl/pl/plany-wydawnicze/
Czy to oznacza, że na stronie głównej rezygnujecie z planów podawanych 2 miesiące w przód?
Awatar użytkownika
Xfenix
Posty: 186
Rejestracja: 05 wrz 2016, 23:24
Lokalizacja: Wałbrzych
Has thanked: 12 times
Been thanked: 15 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: Xfenix »

Bardzo czytelne zestawienie gier oczekujących wydania.Teraz tylko sumiennie je aktualizować
Głos ludu dotarł do uszu C̶e̶z̶a̶r̶a̶ znaczy Prezesa :P
TTR_1983
Posty: 3931
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 87 times
Kontakt:

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: TTR_1983 »

Z zapowiadanych brakuje jeszcze Rent a Hero :)
PS. O co chodzi z tymi krówkami? Przecież gra jest o świniach, poza tym są już do niej dodatki, również świńskie :mrgreen:
Awatar użytkownika
mat_eyo
Posty: 5597
Rejestracja: 18 lip 2011, 10:09
Lokalizacja: Warszawa / Łuków, woj. lubelskie
Has thanked: 779 times
Been thanked: 1217 times
Kontakt:

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: mat_eyo »

Gdybym był złośliwy, to bym zapytał, czy cały dodruk Blood Rage został ze statku wyrzucony za burtę? Bo zniknął z rozpiski i wygląda jakby płynęły same dodatki ;)

Jednak nie jestem złośliwy, więc zamiast tego napiszę, że taka forma prezentacji to dobry wybór. Oby była też jak najczęściej aktualizowana. Jeszcze raz poproszę o jakiś link do śledzenia statku z Blood Rage
Ostatnio zmieniony 08 lis 2016, 14:09 przez mat_eyo, łącznie zmieniany 1 raz.
michalw
Posty: 42
Rejestracja: 23 maja 2015, 16:58

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: michalw »

Przydałyby się jakieś orientacyjne daty wydania. Na przykład tak jak podaje FFG - z określeniem ile zazwyczaj czasu potrzeba, żeby przejść od danego etapu do premiery. Ale poza tym rewelacja.
Posiadam rabat w wysokości 3% do sklepu TropemGier.pl
Awatar użytkownika
vojtas
Posty: 1785
Rejestracja: 10 wrz 2013, 21:28
Has thanked: 23 times
Been thanked: 83 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: vojtas »

Portal Games pisze:Zerknijcie. Mam nadzieję, że nowy sposób wam przypadnie do gustu. Jest o wiele łatwiejszy do edycji i czytelniejszy więc mam nadzieję że się spodoba ;)
Od samego początku mówiłem, że tabelka będzie lepsza, bo łatwiejsza i szybsza w edycji. Jeszcze dwa drobiazgi: - tam gdzie znana jest data premiery, możecie ją wpisać (albo orientacyjnie podać jej miesiąc). Po drugie - zmieńcie format na normalny; nie jesteśmy w USA, gdzie oczywiście nie może być normalnego formatu czasu, ani normalnych jednostek miar i wag. Zawsze muszą być inni, choćby cały świat miał jeden wspólny system.
Wincenty Jan
Posty: 1862
Rejestracja: 24 cze 2015, 08:57
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: Wincenty Jan »

No i o to chodziło. Portalu idźcie w tę stronę tylko proszę aktualizujcie to w miarę możliwości.
Dzięki!
Awatar użytkownika
Portal Games
Posty: 1358
Rejestracja: 01 lis 2012, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 23 times
Been thanked: 272 times
Kontakt:

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: Portal Games »

Neoptolemos pisze:1. O World's Fair wspominane gdzieś było już? Możecie podać więcej szczegółów, cos napisać o grze, orientacyjnie podać, czy to kwestia 3 miesięcy/pół roku/dłużej? :)

2. Happy Pigs = Szczęśliwe krówki?! :D
Będą w wydaniu krówek :_) Dokładnie tak:)
Curiosity pisze:Aktualna data jest chyba w formacie amerykańskim (11-08-2016) :)
Oj już zmieniam :P
TTR_1983 pisze:
Portal Games pisze:Widzę, że trochę się tutaj dziwnych rzeczy porobiło. Tak więc wrzucam coś co wam pomoże rozwiązać wszelkie problemy :)


Zerknijcie. Mam nadzieję, że nowy sposób wam przypadnie do gustu. Jest o wiele łatwiejszy do edycji i czytelniejszy więc mam nadzieję że się spodoba ;)


http://portalgames.pl/pl/plany-wydawnicze/
Czy to oznacza, że na stronie głównej rezygnujecie z planów podawanych 2 miesiące w przód?
Nie ;) proszę wejść na www główną:)
Xfenix pisze:Bardzo czytelne zestawienie gier oczekujących wydania.Teraz tylko sumiennie je aktualizować
Głos ludu dotarł do uszu C̶e̶z̶a̶r̶a̶ znaczy Prezesa :P
Bardziej do moich uszu :roll:
TTR_1983 pisze:Z zapowiadanych brakuje jeszcze Rent a Hero :)
PS. O co chodzi z tymi krówkami? Przecież gra jest o świniach, poza tym są już do niej dodatki, również świńskie :mrgreen:
Udało nam się załatwić, że zamiast świnek będą krówki :)
Awatar użytkownika
Portal Games
Posty: 1358
Rejestracja: 01 lis 2012, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 23 times
Been thanked: 272 times
Kontakt:

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: Portal Games »

mat_eyo pisze:Gdybym był złośliwy, to bym zapytał, czy cały dodruk Blood Rage został ze statku wyrzucony za burtę? Bo zniknął z rozpiski i wygląda jakby płynęły same dodatki ;)

Jednak nie jestem złośliwy, więc zamiast tego napiszę, że taka forma prezentacji to dobry wybór. Oby była też jak najczęściej aktualizowana. Jeszcze raz poproszę o jakiś link do śledzenia statku z Blood Rage
Stwierdziłem, że informacje o dodruku nie są konieczne:) Nie ma problemu już dorzucam :)
michalw pisze:Przydałyby się jakieś orientacyjne daty wydania. Na przykład tak jak podaje FFG - z określeniem ile zazwyczaj czasu potrzeba, żeby przejść od danego etapu do premiery. Ale poza tym rewelacja.
Cięzko określić ile zajmie proces developingu danego tytułu. ;/
vojtas pisze: Od samego początku mówiłem, że tabelka będzie lepsza, bo łatwiejsza i szybsza w edycji. Jeszcze dwa drobiazgi: - tam gdzie znana jest data premiery, możecie ją wpisać (albo orientacyjnie podać jej miesiąc). Po drugie - zmieńcie format na normalny; nie jesteśmy w USA, gdzie oczywiście nie może być normalnego formatu czasu, ani normalnych jednostek miar i wag. Zawsze muszą być inni, choćby cały świat miał jeden wspólny system.
Druga osoba zwraca nam na to uwagę:) Będzie zrobione :)
Wincenty Jan pisze:No i o to chodziło. Portalu idźcie w tę stronę tylko proszę aktualizujcie to w miarę możliwości.
Dzięki!
Obiecuje, że co poniedziałek powinna się pojawić aktualizacja ;)
Kisun
Posty: 1130
Rejestracja: 12 lip 2015, 16:47
Lokalizacja: Gostyń (Wlkp)
Has thanked: 113 times
Been thanked: 132 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: Kisun »

Dobra robota. "Nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele tak niewielu" gdyż "To jest mały krok dla człowieka, ale wielki skok dla ludzkości" jednak "żeby te plusy nie przesłoniły wam minusów!" ;)
"Errare humanum est"
alukard88
Posty: 92
Rejestracja: 17 paź 2014, 14:04
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: alukard88 »

Dzięki za czytelną tabelkę =) nie trzeba bajeranckich grafik żeby przekazać podstawowe informacje =)

Wysłane z mojego HUAWEI MT7-L09 przy użyciu Tapatalka
shaigan
Posty: 311
Rejestracja: 13 paź 2015, 12:32
Lokalizacja: Pruszków
Has thanked: 22 times
Been thanked: 9 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: shaigan »

Właśnie otrzymałem maila, że można zamawiać w portalu wszystkie 3 dodatki do Blood Rage. Czy ktoś z was próbował już to zrobić wykorzystując kod dołączony do zamówienia podstawki uprawniający do 20% zniżki? On nie wygląda na jest jakiś unikalny. U mnie podanie go nie przynosi żadnego efektu. O co chodzi z tym kodem.
Awatar użytkownika
mmag
Posty: 1146
Rejestracja: 02 lut 2016, 18:08
Has thanked: 412 times
Been thanked: 254 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: mmag »

Szkoda tylko, że nie widzę pakietu kart naprawczych do postawki... :/ A aż prosiłoby się je zamówić razem z dodatkami w ramach jednej wysyłki.
Awatar użytkownika
sztefyn
Posty: 687
Rejestracja: 17 wrz 2014, 18:00
Lokalizacja: Olsztyn
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: sztefyn »

shaigan pisze:Właśnie otrzymałem maila, że można zamawiać w portalu wszystkie 3 dodatki do Blood Rage. Czy ktoś z was próbował już to zrobić wykorzystując kod dołączony do zamówienia podstawki uprawniający do 20% zniżki? On nie wygląda na jest jakiś unikalny. U mnie podanie go nie przynosi żadnego efektu. O co chodzi z tym kodem.
Po wpisaniu kodu w polu, zamiast wciskać "zamawiam" wciśnij enter, a potem "zamawiam".
"Nie śpię, bo trzymam kredens. Z planszówkami." :)
Kolekcja gier BGG | Sprzedam/Wymienię | Kupię
shaigan
Posty: 311
Rejestracja: 13 paź 2015, 12:32
Lokalizacja: Pruszków
Has thanked: 22 times
Been thanked: 9 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: shaigan »

Tak właśnie robię, kod znika i cena się nie zmienia, na safari, firefox i chrome, na pc i macbooku. Dobra wyślę do portalu pytanie.
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4031
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 6 times
Been thanked: 20 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: AkitaInu »

Internet explorer Cie uratuje!!!! :D:D


Wysłane z telefonu
Awatar użytkownika
Rafal_Kruczek
Posty: 1092
Rejestracja: 20 sie 2008, 11:48
Lokalizacja: Legnica
Has thanked: 84 times
Been thanked: 31 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: Rafal_Kruczek »

AkitaInu pisze:Internet explorer Cie uratuje!!!! :D:D


Wysłane z telefonu
Ostatnio IT na blogu napisał że zatrudni Internet Explorera, albo kogoś z podobną szybkoscią i refleksem...
Relo
Posty: 222
Rejestracja: 09 gru 2014, 09:32
Has thanked: 15 times
Been thanked: 33 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: Relo »

shaigan pisze:Właśnie otrzymałem maila, że można zamawiać w portalu wszystkie 3 dodatki do Blood Rage. Czy ktoś z was próbował już to zrobić wykorzystując kod dołączony do zamówienia podstawki uprawniający do 20% zniżki? On nie wygląda na jest jakiś unikalny. U mnie podanie go nie przynosi żadnego efektu. O co chodzi z tym kodem.

Przecież w mailu Trzewik, podaje kod uprawniający do zniżki 20% na dodatki. Kod dołączony do podstawki jest inny.
shaigan
Posty: 311
Rejestracja: 13 paź 2015, 12:32
Lokalizacja: Pruszków
Has thanked: 22 times
Been thanked: 9 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: shaigan »

Właśnie o taką odpowiedź mi chodziło. No coż nie mam w zwyczaju czytać spamu :), a tym razem to był błąd. A ile ja się tej kartki naszukałem ...
Relo
Posty: 222
Rejestracja: 09 gru 2014, 09:32
Has thanked: 15 times
Been thanked: 33 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: Relo »

No niestety czasami warto zapoznać się z informacją mailową.
mmag pisze:Szkoda tylko, że nie widzę pakietu kart naprawczych do postawki... :/ A aż prosiłoby się je zamówić razem z dodatkami w ramach jednej wysyłki.
Tutaj absolutna zgoda, nie znalazłem takiej pozycji w sklepie. Może sami dołożą do zamówień w przedsprzedaży dodatków, a do reszty po ewentualnym złożeniu zamówienia na owe karty.....
shaigan
Posty: 311
Rejestracja: 13 paź 2015, 12:32
Lokalizacja: Pruszków
Has thanked: 22 times
Been thanked: 9 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: shaigan »

Gdyby ktoś nie zauważył jest też przedsprzedaż Blood Rage i jest tam taki dopisek:
"Do zamówień w przedsprzedaży dołączamy Mistic Trolla."
Awatar użytkownika
mmag
Posty: 1146
Rejestracja: 02 lut 2016, 18:08
Has thanked: 412 times
Been thanked: 254 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: mmag »

I do obsługi sklepu: W opisie dodatku - bogów Asgardu jest mały błąd: "W PUDEŁKU ZNAJDZIESZ: •10 wysokiej jakości plastikowych figurek"
O ile się orientuję to figurek w dodatku jest 6... Może czepialstwo, ale lepiej chyba żebym czepiał się teraz ja uprzejmościowo, niż później jakiś niezadowolony klient z duszą wojownika;)
zix
Posty: 257
Rejestracja: 12 paź 2015, 16:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: zix »

Mi brakuje jakiegoś fajnego zestawu z dodatkiem w dobrej cenie i figurką :)
Tym bardziej ze wcześniej cena gry z bonusem była niższa...
Nie kupiłem BR i miałem nadzieję, że z okazji dodruku pojawi się coś ciekawego. Mógłbym w końcu wykorzystać argument żony o "jednej w tym roku takiej promocji" ;)

I uwaga ode mnie dotycząca nieścisłości w opisie produktów.
W dodatku Mistycy z Midgardu brakuje dopisku: "Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry Blood Rage."
Zablokowany