Portal Games w 2016r.

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
Maxxx76
Posty: 4007
Rejestracja: 22 lip 2013, 00:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: Maxxx76 »

Jeszcze kilku winnych się znajdzie. Cykliści, Żydzi i masoni... A później wegetarianie i inni "dewianci" :-)

10% Planszomania, 6% 3Trolle
Awatar użytkownika
tomb
Posty: 4129
Rejestracja: 22 lut 2012, 10:31
Has thanked: 311 times
Been thanked: 343 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: tomb »

Maxxx76 pisze:wegetarianie i inni "dewianci" :-)
Nie przy jedzeniu, jak Boga kocham.
"Jak kto ma swój rozum, ten głupi nie jest [...] Głupie są te, co cudzy rozum mają."
TTR_1983
Posty: 3932
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 88 times
Kontakt:

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: TTR_1983 »

Kopia HoN pokazana ostatnio to był testowy druk. Reszta nawet nie wypłynęła z Chin. Jeszcze trochę poczekamy :mrgreen:
Dobre info odnośnie Blood Rage. Wszystkie dodatki z KS będzie można kupić oddzielnie.
Carmash
Posty: 419
Rejestracja: 13 sty 2016, 08:25
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 3 times
Been thanked: 15 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: Carmash »

Portal nie chce wydać T.I.M.E Stories? Nie? Och ja naiwny :D
Awatar użytkownika
cohlerc1
Posty: 315
Rejestracja: 11 wrz 2012, 07:30
Lokalizacja: Radzionków
Has thanked: 4 times
Been thanked: 2 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: cohlerc1 »

TTR_1983 pisze:Dobre info odnośnie Blood Rage. Wszystkie dodatki z KS będzie można kupić oddzielnie.
O jakich dodatkach mówimy? Piąty gracz, szamani, bogowie? Toć i teraz mozna je kupić osobno. Dobra wiadomość to by była gdyby były ks exclusives ;)
Awatar użytkownika
TOMI
Posty: 378
Rejestracja: 20 maja 2006, 13:14
Lokalizacja: Bydgoszcz
Been thanked: 19 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: TOMI »

Dobrze prawisz [WINKING FACE] a jeszcze lepiej gdyby była znana sama data premiery podstawki Blood Rage a co tu dopiero mówić o dodatkach
TTR_1983
Posty: 3932
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 88 times
Kontakt:

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: TTR_1983 »

cohlerc1 pisze:
TTR_1983 pisze:Dobre info odnośnie Blood Rage. Wszystkie dodatki z KS będzie można kupić oddzielnie.
O jakich dodatkach mówimy? Piąty gracz, szamani, bogowie? Toć i teraz mozna je kupić osobno. Dobra wiadomość to by była gdyby były ks exclusives ;)
Trzewik mówił, że wszystko to co było na KS.
janekb
Posty: 586
Rejestracja: 14 sty 2012, 14:28
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times
Kontakt:

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: janekb »

TOMI pisze:Dobrze prawisz [WINKING FACE] a jeszcze lepiej gdyby była znana sama data premiery podstawki Blood Rage a co tu dopiero mówić o dodatkach
Po co znać datę i tak się przesunie, bo zaćmienie księżyca ;-)
Awatar użytkownika
Portal Games
Posty: 1358
Rejestracja: 01 lis 2012, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 23 times
Been thanked: 272 times
Kontakt:

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: Portal Games »

TTR_1983 pisze:
cohlerc1 pisze:
TTR_1983 pisze:Dobre info odnośnie Blood Rage. Wszystkie dodatki z KS będzie można kupić oddzielnie.
O jakich dodatkach mówimy? Piąty gracz, szamani, bogowie? Toć i teraz mozna je kupić osobno. Dobra wiadomość to by była gdyby były ks exclusives ;)
Trzewik mówił, że wszystko to co było na KS.
Dokładnie o tych, które wymieniłeś. Bogowie, szamani i piąty gracz.
TOMI pisze:Dobrze prawisz [WINKING FACE] a jeszcze lepiej gdyby była znana sama data premiery podstawki Blood Rage a co tu dopiero mówić o dodatkach
Dalej wiemy, tylko tyle że to 1 połowa roku
Awatar użytkownika
krecilapka
Posty: 968
Rejestracja: 26 mar 2013, 09:54
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 38 times
Been thanked: 188 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: krecilapka »

Ale nadal mówimy o początku roku 2016 ;) ?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Andarist
Posty: 443
Rejestracja: 08 gru 2014, 19:39
Has thanked: 3 times
Been thanked: 8 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: Andarist »

Portal Games pisze:
TTR_1983 pisze:
cohlerc1 pisze: O jakich dodatkach mówimy? Piąty gracz, szamani, bogowie? Toć i teraz mozna je kupić osobno. Dobra wiadomość to by była gdyby były ks exclusives ;)
Trzewik mówił, że wszystko to co było na KS.
Dokładnie o tych, które wymieniłeś. Bogowie, szamani i piąty gracz.
Tylko potwierdzam ostatecznie. Na KS Exclusivy nie ma co liczyc, tak?
Poszukuję: Na Chwale Rzymu - Zona Senatora (Mloda)
Awatar użytkownika
lynwith
Posty: 242
Rejestracja: 27 sty 2015, 22:27
Lokalizacja: Katowice

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: lynwith »

Portal Games pisze:
TOMI pisze:Dobrze prawisz [WINKING FACE] a jeszcze lepiej gdyby była znana sama data premiery podstawki Blood Rage a co tu dopiero mówić o dodatkach
Dalej wiemy, tylko tyle że to 1 połowa roku
Obawiam się, że w tym względzie Portal jest zależny mocno od produkcji komponentów przez CMON, a że Ci mają teraz opóźnienia w większości KS'owych projektów.. ;]
Awatar użytkownika
Ink
Administrator
Posty: 2813
Rejestracja: 17 gru 2007, 09:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 102 times
Been thanked: 157 times
Kontakt:

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: Ink »

TOMI pisze:Dobrze prawisz [WINKING FACE] a jeszcze lepiej gdyby była znana sama data premiery podstawki Blood Rage a co tu dopiero mówić o dodatkach
Przeczytałem [wiking face], co w kontekście Blood Rage jest nie od rzeczy :>
Games Fanatic -/- Gradanie -/- Za dużo gier
O ile wyraźnie nie zaznaczono inaczej, powyższa wypowiedź nie jest stanowiskiem moderacji lub administracji forum.
Awatar użytkownika
DeBOB
Posty: 74
Rejestracja: 30 maja 2012, 10:32
Lokalizacja: Radzyń Podlaski
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: DeBOB »

projekt8 pisze:Czy przypadkiem w zeszłym tygodniu nie mieliśmy zobaczyć nowej odsłony ŚGP? Terminowość rodem z 2015 :).
Aż sprawdziłem na youtubie, zaprezentowany na Portalkonie plan wydawniczy i jest tak, jak to zapamiętałem. Ignacy zapowiedział, że "nowa strona ruszy w poniedziałek, a jak nie ruszy w poniedziałek, to może ruszy w środę".
Więc jak na razie wszystko idzie zgodnie z planem, a nawet może trochę plan wyprzedzimy uruchamiając serwis w sobotę, a co. :wink:

Nie znam zwyczajów żywieniowych programisty, ale to ja (będąc zapewne "dewiantem", bo wegetarianinem i cyklistą nie jestem na pewno) ponoszę częściową winę za to, że serwis nie ruszył na Portalkonie. Wszystkich zainteresowanych przepraszam i proszę o jeszcze odrobinę cierpliwości.
Kisun
Posty: 1130
Rejestracja: 12 lip 2015, 16:47
Lokalizacja: Gostyń (Wlkp)
Has thanked: 113 times
Been thanked: 132 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: Kisun »

Spoko. Dzięki za info. A ci co tak marudzą na opóźnienia może niech sobie pograją w coś? Ocenią konstruktywnie jakąś grę albo zapiszą na jogę? ;)
"Errare humanum est"
Awatar użytkownika
lynwith
Posty: 242
Rejestracja: 27 sty 2015, 22:27
Lokalizacja: Katowice

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: lynwith »

Kisun pisze:Spoko. Dzięki za info. A ci co tak marudzą na opóźnienia może niech sobie pograją w coś? Ocenią konstruktywnie jakąś grę albo zapiszą na jogę? ;)

Zawsze można poczytać książkę :D :P
xelos80
Posty: 669
Rejestracja: 15 lis 2013, 17:33
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: xelos80 »

Ciągle nie mamy żadnych informacji o KS Exclusives do gier CMON. Wiec będą czy nie? Ewentualnie przedsprzedaż Exclusives?
Awatar użytkownika
krecilapka
Posty: 968
Rejestracja: 26 mar 2013, 09:54
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 38 times
Been thanked: 188 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: krecilapka »

Kick starter exclusive jak nazwa wskazuje jest zarezerwowana dla kampanii kickstarterowych. Cool mini or not nie sprzedaje ich poza kickstarterem z tego co wiem. Więc ich nie ma i raczej nie będzie.
Już w tym wątku raz napisano że będą dostępne wszystkie dodatki. Czyli to co jest w sklepie.
Exclusivow zaś w sklepie nie ma. I chyba tyle w temacie.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Kisun
Posty: 1130
Rejestracja: 12 lip 2015, 16:47
Lokalizacja: Gostyń (Wlkp)
Has thanked: 113 times
Been thanked: 132 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: Kisun »

lynwith pisze:
Kisun pisze:Spoko. Dzięki za info. A ci co tak marudzą na opóźnienia może niech sobie pograją w coś? Ocenią konstruktywnie jakąś grę albo zapiszą na jogę? ;)

Zawsze można poczytać książkę :D :P
+1
"Errare humanum est"
xelos80
Posty: 669
Rejestracja: 15 lis 2013, 17:33
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: xelos80 »

A faktycznie. Coś mi się pomylio ze będzie walka o Exclusivy ale znalazłem post ze jednak chodziło o dodatki.
Banan2
Posty: 2616
Rejestracja: 12 maja 2009, 09:28
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 118 times
Been thanked: 67 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: Banan2 »

Znów Was wyręczę. Śpijcie dalej ...

Według ostatniego podcastu 2 Pionków czwarty, duży tytuł ze stajni Portalu na ten rok (MS 51. Stan, Cry Havoc, Marsjanin i ???) zostanie oficjalnie zaprezentowany podczas The GAMA Trade Show w Las Vegas w połowie marca 2016.

Pozdrawiam
Moja kolekcja
10% rabatu w planszomanii, 7% w 3Trollach, 5% w Battle Models
Kisun
Posty: 1130
Rejestracja: 12 lip 2015, 16:47
Lokalizacja: Gostyń (Wlkp)
Has thanked: 113 times
Been thanked: 132 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: Kisun »

I według tegoż pliki 51stanu już wysyłane są do drukarni i jest sporo naprawiony w stosunku do pierwszych prób ms (opinia pani Trzewiczek). Acha i na czerwiec powinien być do kupienia ;)
"Errare humanum est"
Awatar użytkownika
tomb
Posty: 4129
Rejestracja: 22 lut 2012, 10:31
Has thanked: 311 times
Been thanked: 343 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: tomb »

Kisun pisze:I według tegoż pliki 51stanu już wysyłane są do drukarni
A instrukcji, listy różnic ze starą edycją i sugerowanej ceny detalicznej nie ma. I to ja mam dać szansę tej grze, kupując ją po raz wtóry. Może Portal, skoro jest z wszystkim gotowy, jednak poda w końcu jakieś konkrety?
"Jak kto ma swój rozum, ten głupi nie jest [...] Głupie są te, co cudzy rozum mają."
Kisun
Posty: 1130
Rejestracja: 12 lip 2015, 16:47
Lokalizacja: Gostyń (Wlkp)
Has thanked: 113 times
Been thanked: 132 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: Kisun »

Instrukcję na pewno udostępnią. Może jeszcze coś poprawiają w ostatniej chwili?
Przecież nikt nikogo nie zmusza na siłę do kupowania i tak jej jeszcze fizycznie nie ma. Zakończenie przedsprzedaży będzie ogłoszone więc jest sporo czasu.
Oczywiście chętnie zapoznał bym się z instrukcją już dziś ;). Przydała by się informacja kiedy będzie można zapoznać się z instrukcją to by ograniczyło marudzenie co nie których.
"Errare humanum est"
Awatar użytkownika
tomb
Posty: 4129
Rejestracja: 22 lut 2012, 10:31
Has thanked: 311 times
Been thanked: 343 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: tomb »

Normalnie przyznałbym Ci rację, ale chyba przelewa się u mnie czara goryczy. Jako fan 51-nki najpierw muszę przełknąć informacje o zmianach, zaaprobować sposób przedsprzedaży, czekać na ważne dla mnie informacje, a jednocześnie wydawca namawia mnie, żebym zamówił wcześnie
w pudełku znajdziecie jeszcze więcej wspaniałych dodatków! Więc, jeśli chcesz zobaczyć wszystkie te cudeńka w twoim pudełku, powinieneś kupić 51 w przedsprzedaży już dziś! Poważnie, my będziemy czekać. Po prostu zamów. Jeśli ciągle będziesz niezdecydowany, to możemy nie mieć czasu by wyprodukować te wszystkie cudeńka!
No, więc ok, może kupię tę mechanikę po raz trzeci, licząc się z tym, że kolejny druk master seta będzie jeszcze lepszy, bo poprawią literówki i dobalansują karty (sorry, nie mogłem sobie odpuścić!), ale do diaska, nie czekam na niestworzone rzeczy. Cena w sklepach, oficjalne zestawienie różnic. I już wiem, o co się rozchodzi.
"Jak kto ma swój rozum, ten głupi nie jest [...] Głupie są te, co cudzy rozum mają."
Zablokowany