Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8721
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2627 times
Been thanked: 2319 times

Re: Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Post autor: Curiosity »

Czy to, że jest młody, automatycznie powoduje, że nie może być obiektywny?
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
Bart Henry
Posty: 954
Rejestracja: 15 sie 2013, 19:59
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 134 times
Been thanked: 653 times

Re: Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Post autor: Bart Henry »

Curiosity pisze: 30 lis 2018, 13:19 Czy to, że jest młody, automatycznie powoduje, że nie może być obiektywny?
A ktoś tak napisał?
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8721
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2627 times
Been thanked: 2319 times

Re: Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Post autor: Curiosity »

Twoje pytanie może tak sugerować. Inaczej byś go raczej nie zadał.
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
jakmis83
Posty: 1176
Rejestracja: 22 maja 2015, 14:31
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 130 times
Been thanked: 141 times

Re: Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Post autor: jakmis83 »

Młody Giercownik, to nazwa własna....
Moje Gry
Jeśli nie wiesz, jak masz zagrać, poczekaj, aż twojemu przeciwnikowi przyjdzie do głowy jakaś idea. Możesz być pewny, że będzie to idea fałszywa.
Siegbert Tarrasch
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8721
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2627 times
Been thanked: 2319 times

Re: Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Post autor: Curiosity »

No ale z niczego się chyba nie wzięła.
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 928 times

Re: Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Post autor: rattkin »

Chodziło, jak rozumiem, o porównanie merytoryczne. Z sugestią, że jakość recenzji MG odbiega in minus od Powermilkowych.
Awatar użytkownika
mikeyoski
Posty: 1521
Rejestracja: 08 lut 2015, 00:32
Has thanked: 277 times
Been thanked: 171 times
Kontakt:

Re: Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Post autor: mikeyoski »

Nie musisz czytać jego recenzji, żeby się dowiedzieć, że gra jest super hiper i ją poleca. Niezależnie od gry ;-)
thigrand
Posty: 57
Rejestracja: 05 lut 2018, 13:37
Has thanked: 1 time

Re: Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Post autor: thigrand »

jakmis83 pisze: 28 lis 2018, 15:51
thigrand pisze: 28 lis 2018, 12:25 Z wypowiedzi właściciela mam wrażenie że to beton nie do rozbicia. A kampania poszła słabo nie dlatego, że on się zachowuje jak buc tylko przez "hejterów" w internecie.
Niestety moim zdaniem nie ma nadziei na taki beton.
Myślę, że czarą goryczy była bądź co bądź fatalna kampania Klanów.
Owszem, byli hejterzy, ale wydawnictwo do dziś uważa że kampania była super...
To, że zebrali środki nie znaczy, że tak było.
Hejt powstał wskutek braku reakcji CG na pytania, uwagi i komentarze.
Uważaj, jak nazywasz ich właściciela, bo zaraz będzie lament, że ich obrażasz...
Nie wiem czy jest bucem, ale na pewno jego zachowanie nie jest fair.
https://sjp.pl/buc To nie jest wyzwisko tylko stwierdzenie faktu. Przy całym pejoratywnym nacechowaniu tego słowa. Dla mnie jest 100% adekwatne.
Awatar użytkownika
Bart Henry
Posty: 954
Rejestracja: 15 sie 2013, 19:59
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 134 times
Been thanked: 653 times

Re: Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Post autor: Bart Henry »

rattkin pisze: 30 lis 2018, 14:11 Chodziło, jak rozumiem, o porównanie merytoryczne. Z sugestią, że jakość recenzji MG odbiega in minus od Powermilkowych.
mikeyoski pisze: 30 lis 2018, 15:30 Nie musisz czytać jego recenzji, żeby się dowiedzieć, że gra jest super hiper i ją poleca. Niezależnie od gry ;-)
Dzięki za wyjaśnienie, oczywiście o to mi chodziło. Młody Giercownik wrzuca recenzje masowo, jedną dziennie. Tak, jedną dziennie. Wszystko poleca, a same recenzje są słabe jakościowo, więc chyba trudno mówić tu o obiektywności. Co więcej, nie dopuszcza negatywnych komentarzy pod swoimi postami na blogu. Chciałem zostawić informację dla zainteresowanych grą, w którą miałem nieprzyjemność zagrać z młodszą częścią rodziny (http://mlodygiercownik.pl/2017/06/06/re ... at-trolli/). "Recenzja" MG była bodajże jedyną w Internecie, więc dorzuciłem tam swoje trzy grosze, m.in. na temat instrukcji tak fatalnej, że sam "recenzent" źle grał. Komentarz napisałem ze dwa miesiące temu, a do tej pory się nie pojawił.
Żeby nie było - jego filmiki na YT mają wyłączoną możliwość komentowania i nie mają licznika polubień.

Jeżeli Czacha Games uważa Młodego Giercownika za obiektywnego recenzenta to chyba nie do końca poważnie traktuje swoich klientów. Nihil novi.

BTW, dostałem informację, że Las Cieni będzie najwcześniej pod koniec grudnia. Nie wiem, czy było pisane to wprost, czy ograniczano się do tej pory do stwierdzenia "2-3 tygodnie później".
jakmis83
Posty: 1176
Rejestracja: 22 maja 2015, 14:31
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 130 times
Been thanked: 141 times

Re: Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Post autor: jakmis83 »

Co do Młodego Giercownika.
Wczoraj wiedziony ciekawością przeczytałem jego recenzję Klanów Kaledonii.
Pominę ochy i achy, ponieważ mnie również ta gra bardzo się podoba.
Jednakże nigdy nie czytałem recenzji tak niespójnej, w której autor skacze z wątku na wątek, z czego nic nie wynika.
Finał recenzji jest wielkim podlizem do Czachy.
Przypadek? :)
Moje Gry
Jeśli nie wiesz, jak masz zagrać, poczekaj, aż twojemu przeciwnikowi przyjdzie do głowy jakaś idea. Możesz być pewny, że będzie to idea fałszywa.
Siegbert Tarrasch
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4776
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 68 times
Been thanked: 1031 times

Re: Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Post autor: Trolliszcze »

Serio, ludzie? Może gościu naprawdę jest młody, mało gier zna i wszystko nowe mu się podoba, może Klany naprawdę go zachwyciły, może ma małe wymagania - kto wie? Doszukiwanie się jakichś nieczystych pobudek tylko dlatego, że pasuje pod WASZE teorie, jest niskie. Zajmijcie się może jakimiś konstruktywnymi rzeczami albo idźcie zagrać w planszówkę, zamiast snuć spiskowe teorie dziejów.
Awatar użytkownika
Bart Henry
Posty: 954
Rejestracja: 15 sie 2013, 19:59
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 134 times
Been thanked: 653 times

Re: Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Post autor: Bart Henry »

U mnie znajdziesz tylko krytykę wyboru recenzentów przez Czachę i sposobu argumentacji takich decyzji (obiektywność i jakość recenzji, których nie ma u MG). Oprócz tego jeszcze zarzut do MG o brak jakości i niedopuszczaniu krytyki zarówno własnej twórczości, jak i gier, które "recenzuje". Nie obchodzi mnie wiek, ja szukam w recenzjach tego samego, niezależnie od renomy danej osoby. Jeżeli ktoś się bawi w recenzenta masowego, zbierając pudełka od wydawców i skrobiąc na kolanie opinie w tempie jednej dziennie, to nie jest dla mnie wiarygodnym człowiekiem. Dla Czachy jest i samo zestawienie go z Powermilkiem jest dla tego drugiego krzywdzące.

Czacha Games próbuje wyjść z twarzą z opresji, które sami sobie wykreowali, a coraz bardziej się pogrąża. Jeżeli nie potrafią przejść ponad tym, że Powermilk ocenił nisko ich KAMPANIĘ crowdfundingową, to niech przynajmniej nie tuszują tego wymówkami o braku jakości i obiektywności tego recenzenta. Jak widać, opisywana przez nich selekcja recenzentów nie miała wygórowanych kryteriów, skoro Młody Giercownik się tam załapał. Wybacz Trolliszcze, ale dla mnie szczery recenzent jest sto razy więcej warty, niż taki peanujący wszystko jak leci, bo dostał grę za darmo. Jeżeli ewentualny młody wiek MG jest dla Ciebie usprawiedliwieniem takiego zachowania, to współczuję. Żadnych nieczystych zagrywek tu się nie doszukuję, po prostu widzę tu ciąg dalszy mydlenia nam oczu. MG niech sobie działa dalej, życzę powodzenia. Dla mnie ważna jest jakość i obiektywność, więc będę dalej odradzał czytania/oglądania jego materiałów.
Awatar użytkownika
Pan_K
Posty: 2504
Rejestracja: 24 wrz 2014, 19:16
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 189 times
Been thanked: 168 times

Re: Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Post autor: Pan_K »

@Bart Henry:
Trolliszcze komentował raczej sugestię interesowności MG. Nie sądzę, by namiętnie zapoznawał się z każdą jego recenzją 8)
Co do meritum Twojej wypowiedzi raczej nie ma zastrzeżeń (tak w ogóle, ale pewnie w szczególności Trolliszcze również nie ma ;) ).
„Rzekł głupi w swoim sercu: nie ma Boga.”

Ryba bez roweru, to tylko ryba...
Awatar użytkownika
Bart Henry
Posty: 954
Rejestracja: 15 sie 2013, 19:59
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 134 times
Been thanked: 653 times

Re: Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Post autor: Bart Henry »

Pan_K pisze: 02 gru 2018, 19:56 @Bart Henry:
Trolliszcze komentował raczej sugestię interesowności MG. Nie sądzę, by namiętnie zapoznawał się z każdą jego recenzją 8)
Co do meritum Twojej wypowiedzi raczej nie ma zastrzeżeń (tak w ogóle, ale pewnie w szczególności Trolliszcze również nie ma ;) ).
Dzięki. :) Użył słów "ludzie", "wasze teorie", więc jako drugi z krytykujących poczułem się wezwany do tablicy. ;)
Awatar użytkownika
hipcio_stg
Posty: 1799
Rejestracja: 07 gru 2016, 16:30
Has thanked: 76 times
Been thanked: 332 times

Re: Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Post autor: hipcio_stg »

Jak myślicie... te 67171zł wystarczy czaszce na wydanie gry, potencjalnie bez błędów? Czy już można rozglądać się za wyprzedażami stocków na dokończenie gry? Widać, że kredyt zaufania został mocno nadszarpnięty i oby nie wpadli w wir robienia kampanii na ukończenie poprzedniej, bo wiadomo jak to się kończy. Po prostu kończy się firma :D

Wspierającym życzę sporo cierpliwości i twardej skóry.
Awatar użytkownika
KurikDeVolay
Posty: 989
Rejestracja: 25 paź 2018, 11:45
Lokalizacja: Milicz/Krotoszyn
Has thanked: 982 times
Been thanked: 433 times

Re: Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Post autor: KurikDeVolay »

Nie wspierałem Pół zieleni, ale zerkałem na kampanię i bardzo mi smutno, czytając takie komentarze:
Dla wszystkich malkontentów którzy nie wierzyli w to ze wszystkie cele mogą się zrealizować :) więcej wiary następnym razem. Dzięki wszystkim za eksclusive wersje! Teraz wszystko w rękach czachy żeby komponenty jak i gra byly takie jak trzeba
Jak można spuścić w klozet 260 zł i cieszyć się, że dostało się jakieś sratytaty, typu mini-worek po ziemniakach i badziewny traktorek?
Awatar użytkownika
Olgierdd
Posty: 1835
Rejestracja: 23 lut 2010, 15:25
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 80 times
Been thanked: 92 times

Re: Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Post autor: Olgierdd »

Jestem pełen zdumienia, że ludzie nadal myślą, że z chwilą ufundowania coś się "zrealizowało".
gogovsky
Posty: 2180
Rejestracja: 25 sty 2018, 23:48
Has thanked: 460 times
Been thanked: 503 times

Re: Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Post autor: gogovsky »

Olgierdd pisze: 04 gru 2018, 09:40 Jestem pełen zdumienia, że ludzie nadal myślą, że z chwilą ufundowania coś się "zrealizowało".
Przy firmach typu CMON możesz tak założyć;)
Firma Rebel niech się zajmie wydaniem gry Domek, bo tylko do tego się nadaje.
Awatar użytkownika
Olgierdd
Posty: 1835
Rejestracja: 23 lut 2010, 15:25
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 80 times
Been thanked: 92 times

Re: Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Post autor: Olgierdd »

Nie mówiłbym hop ;) Ich podsumowanie trzeciego kwartału nie było optymistyczne, ciekawe jak wyjdzie za cały 2018 w porównaniu do 2017
Golfang
Posty: 1977
Rejestracja: 10 wrz 2018, 21:47
Lokalizacja: Będzin
Has thanked: 227 times
Been thanked: 310 times

Re: Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Post autor: Golfang »

Ja traktuję to jak delikatny hazard. Zainwestowałem 209 zł (razem z wysyłką). Liczę oczywiście, że uda się wydać grę i że ją otrzymam. Jeśli nie, no cóż pogodzę się z tym. Jestem dorosły, wiem co robię i odpowiadam za swoje czyny. Jeśli firma padnie, będzie mi przykro, nie tyle po stracie 200 zł, ale dlatego, że stracę trochę wiary w CF, no i z powodu tego że ta gra faktycznie mogłaby być fajna i dobrze byłoby mieć ją w wersji PL. Natomiast jeśli firma nie padnie ale nie wyda gry... w moich oczach będzie stracona na zawsze.
----------------
10% flamberg.com.pl
Awatar użytkownika
hipcio_stg
Posty: 1799
Rejestracja: 07 gru 2016, 16:30
Has thanked: 76 times
Been thanked: 332 times

Re: Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Post autor: hipcio_stg »

Żal tylko dobrych tytułów robionych przez partaczy. Nie dość, że ciągłe opóźnienia i problemy, to jeszcze co da się spieprzyć to na pewno będzie spieprzone. Jestem wyjątkowo negatywnie na nich nastawiony i będę to podkreślał w każdym miejscu! Czaszka chyba myślała, że złapała pana za jaka dostając licencje na topowe tytuły, ale nie udźwignęli tematu. Ciekawe jak się teraz będą wykopywać z ruchomych piasków. Będę to oglądał z popcornem w dłoniach.

PS. Tak jestem hejterem.
Awatar użytkownika
battledwarf
Posty: 119
Rejestracja: 26 mar 2016, 12:52
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 23 times
Been thanked: 24 times

Re: Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Post autor: battledwarf »

KurikDeVolay pisze: 04 gru 2018, 08:25 Nie wspierałem Pół zieleni, ale zerkałem na kampanię i bardzo mi smutno, czytając takie komentarze:
Dla wszystkich malkontentów którzy nie wierzyli w to ze wszystkie cele mogą się zrealizować :) więcej wiary następnym razem. Dzięki wszystkim za eksclusive wersje! Teraz wszystko w rękach czachy żeby komponenty jak i gra byly takie jak trzeba
Jak można spuścić w klozet 260 zł i cieszyć się, że dostało się jakieś sratytaty, typu mini-worek po ziemniakach i badziewny traktorek?
Ja jestem autorem tego komentarza, on jest następstwem innego gdzie ktoś wspominał żeby wszystkie cele dać do płatnych dodatków bo nie osiągniemy ich. Nie wiem czemu jest Ci smutno moich wydanych pieniędzy, dla poprawy humoru powiem ci że jestem obrzydliwie bogaty i mogę sobie na te 260zł pozwolić :). A tak na poważnie to skoro nie wspierałeś to po co się wypowiadać w kwestii wydanych pieniędzy, ktoś tutaj dobrze powiedział że wspieraki to swego rodzaju hazard bo może się okazać że wydasz pieniądze na coś co może nie przynieść Ci spodziewanego profitu a możesz nawet stracić zainwestowane pieniądze. Więc rozchmurz się nie wspierałeś na pewno nie stracisz.
Chętnie zagram w gry planszowe w okolicach Żernik Wrocławskich lub Świętej Katarzynie:)
Awatar użytkownika
KurikDeVolay
Posty: 989
Rejestracja: 25 paź 2018, 11:45
Lokalizacja: Milicz/Krotoszyn
Has thanked: 982 times
Been thanked: 433 times

Re: Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Post autor: KurikDeVolay »

Ale to pozwala myśleć wydawcom, że klient połknie wszystko. I do pewnego momentu to się będzie mogło nawet udawać, a potem sprawa się rypnie i będzie kolejny dramat z planszowym wydawnictwem w tle. Tak tylko przypominam, że cele się nie zrealizowały same, wspierający wzięli na bary dodatkowych kilkadziesiąt złotych tylko po to, żeby napędzić i skończyć jakoś tą zbiórkę.
Awatar użytkownika
battledwarf
Posty: 119
Rejestracja: 26 mar 2016, 12:52
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 23 times
Been thanked: 24 times

Re: Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Post autor: battledwarf »

hipcio_stg pisze: 04 gru 2018, 13:36 Żal tylko dobrych tytułów robionych przez partaczy. Nie dość, że ciągłe opóźnienia i problemy, to jeszcze co da się spieprzyć to na pewno będzie spieprzone. Jestem wyjątkowo negatywnie na nich nastawiony i będę to podkreślał w każdym miejscu! Czaszka chyba myślała, że złapała pana za jaka dostając licencje na topowe tytuły, ale nie udźwignęli tematu. Ciekawe jak się teraz będą wykopywać z ruchomych piasków. Będę to oglądał z popcornem w dłoniach.

PS. Tak jestem hejterem.
pozwól Hipcio że przytoczę tu Twoje słowa wypisane na projekcie Pola Zieleni:
"Mateusz nie rozumiesz jak wydawać pieniądze rodziców. Zrozum w końcu, że zapłaciłeś za coś co powinieneś dostać za darmo. Zamiast worka równie dobrze mogło być cokolwiek z płatnych ekskluziwów... Sami sobie jesteście winni, że chcieliście je kupić zamiast dostać za darmo. Polaczki to w gorącej wodzie kąpane, a Czacha jak rasowy Janusz biznesu poczuł monety i popłynął na fali. Czaszce i wspierającym gratulujemy! Wspierającym życzę cierpliwości, a wydawcy pozyskania środków do wydrukowania minima produkcyjnego."

Nie wiem czemu obrażasz wspierających (tutaj akurat personalnie mnie), ja mogę zrozumieć że możesz być zły i mieć żal do wydawcy bo mógł Cie zawieźć ale tymi słowami "Sami sobie jesteście winni, że chcieliście je kupić zamiast dostać za darmo. Polaczki to w gorącej wodzie kąpane" ubliżasz osobom które po prostu chcą zagrać w pola zieleni w pl być może nawet takie osoby jak Ty kiedy wspierałeś Klany czy Wojowników Midgardu. Ja uważam że dodanie celów które się nie ufundowały jako płatnych dodatków które pozwoliły osiągnąć cele podstawowe mogę zawdzięczać potknięciom przy poprzednich grach i takim osobom jak Ty który pisze gdzie tylko może jaka to czacha jest zła i jak ja na nią jestem wściekły więc dziękuję Ci za to że mogłem wydać więcej niż planowałem :) Ale nie mam zamiaru obrażać dzięki temu nikogo. Nie wspierałem poprzednich gier i mogę tylko wyczytać z Waszych komentarzy co Was spotkało ale ta grę postanowiłem wesprzeć no i mnie się również dostało bo przecież napisałem kilka cieplejszych słów do Czachy zamiast ją bombardować na każdym kroku. Wspierałem również inne gry na kickstarterze i każda miała jakies potkniecia czy przeciągnięta data wysyłki, jeśli by mnie to zniechęciło to bym przestał wspierać ale TY takimi komentarzami zachowujesz się jak moje 5 letnie dziecko które chce coś dostać a nie może i nie docierają wtedy już żadne argumenty tylko się po prostu musi wypłakać. Dodanie celów które się nie ufundowały jako płatne dodatki jest pokłosiem poprzednich działań i ogromnej fali hejtu które miały wpływ na ta kampanię jeśli by tego nie zrobili to dostalibyśmy mocno okrojoną wersję gry więc ja się cieszę z takiego wyboru wydawcy który poszedł za radą wspierających a nie tych którzy tylko obserwowali i dogadywali. Wybranie płatnego dodatku było opcją dobrowolną pozostawioną wspierającym i Ci którzy wsparli zrobili to świadomie więc nie wiem czemu lamentujesz za nich. Nie wykluczone że jeśli i teraz Czacha nawali to już nie będzie jej nikt chciał wesprzeć w następnym projekcie co i pewnie ja również uczynię ale nie spodziewaj się że będę wypisywał podobne komentarze tutaj czy na innych ich kampaniach odnosząc się do tego co dotyczy zupełnie innej gry, a już na pewno nie będę pisał w podobnym tonie obrażając innych wspierających uważając że są polaczkami bo przecież wspierają grę wydawcy który jest be.
Chętnie zagram w gry planszowe w okolicach Żernik Wrocławskich lub Świętej Katarzynie:)
Awatar użytkownika
battledwarf
Posty: 119
Rejestracja: 26 mar 2016, 12:52
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 23 times
Been thanked: 24 times

Re: Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Post autor: battledwarf »

KurikDeVolay pisze: 04 gru 2018, 17:48 Ale to pozwala myśleć wydawcom, że klient połknie wszystko. I do pewnego momentu to się będzie mogło nawet udawać, a potem sprawa się rypnie i będzie kolejny dramat z planszowym wydawnictwem w tle. Tak tylko przypominam, że cele się nie zrealizowały same, wspierający wzięli na bary dodatkowych kilkadziesiąt złotych tylko po to, żeby napędzić i skończyć jakoś tą zbiórkę.
no właśnie to pokazuje już jak mocno ucierpiał ich wizerunek więc jeśli teraz będzie powtórka z rozrywki to już nie mają co liczyć na kolejne projekty. Projekt wsparło tylko 271 osób... bieda, więc jeśli Czacho wchodzisz na to forum i czytasz jeszcze co tu się piszę choć ostatnie kilka stron mogło do tego zniechęcić to potraktujecie to jak kubeł zimnej wody i tym projektem zrehabilitujecie się tak żeby każdy następny był już tylko lepszy. Ja w to wierze bo grę wsparłem :)
Chętnie zagram w gry planszowe w okolicach Żernik Wrocławskich lub Świętej Katarzynie:)
ODPOWIEDZ