Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
Olgierdd
Posty: 1836
Rejestracja: 23 lut 2010, 15:25
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 80 times
Been thanked: 92 times

Re: Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Post autor: Olgierdd »

krecony1 pisze: 20 lis 2018, 10:01 1. Nie musicie odpowiadać na "hejt". Odpowiadajcie na merytoryczne uwagi. Musicie jednak zdawać sobie sprawę, że ludzie dostrzegą różnicę między ignorowaniem hejterów a wygodnym dla Was reagowanie jedynie na te pytania, które Wam pasują.
Amen.
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7330
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 459 times
Been thanked: 1106 times

Re: Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Post autor: detrytusek »

BartP pisze: 20 lis 2018, 09:49 Chyba się jeszcze nie wypowiadałem w temacie, ale śledziłem. Po powyższym wpisie moje wrażenia są takie, że niestety tak się rozmów z klientami nie prowadzi. Mam wrażenie, że emocje biorą górę nad rozsądkiem. Jesteśmy hejtowani, nasze gry się sprzedają, a was to boli, macie pretensje... ręce opadają.

Jeśli chodzi o zaproponowane gry, to akurat z tej czwórki mnie akurat nic by nie interesowało.
Ja też mam podobne odczucia. Zarzut o braku odpowiadania był bzdurny ale poza tym żadnego hejtu nie widzę. Są zarzuty ale to nie jest hejt. Oczywiście znów do nich się nikt nie ustosunkował natomiast ponownie wytoczyliście działo i wypaliliście, że Was tu hejtują i wyzywają od "buców". Jako, że to nie jest prawda można Wam przypisać hejtowanie forum :P ;). Może to napisał ktoś na FB bo przecież główne potyczki słowne tam się odbywały więc zakończę pytaniem...czy w związku z tym zrezygnujecie z udzielania się na FB? Spoko, znam odpowiedź.
Generalnie widzę te same emocje co wcześniej, które niczemu nie służą, a nie obrażając nikogo Wasz skill przyjmowania czegoś na klatę jest niemal zerowy.

Merytorycznie - nic z listy mnie nie interesuje.
Ostatnio zmieniony 20 lis 2018, 10:21 przez detrytusek, łącznie zmieniany 1 raz.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
kmd7
Posty: 1017
Rejestracja: 09 lip 2007, 15:25
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Has thanked: 39 times
Been thanked: 30 times

Re: Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Post autor: kmd7 »

Merytorycznie - nic z tych tytułów mnie nie zainteresowało. Tym bardziej, jeśli wyjdzie w CF, z czego, póki co się wyleczyłem, niezależnie od wydawnictwa.
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4776
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 69 times
Been thanked: 1031 times

Re: Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Post autor: Trolliszcze »

Jak widzę, nic się nie zmieni, dopóki Czacha nie zatrudni osoby odpowiedzialnej za komunikację na odpowiednim poziomie. Ktokolwiek to robi w tej chwili, nie umie tego robić, nie powinien tego robić, i niczego się nie nauczy.
szukasz
Posty: 29
Rejestracja: 06 sie 2015, 14:08
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Re: Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Post autor: szukasz »

Tak Czacho! Endeavor - byłoby super jakbyście to wydali :).
Co do Komunikacji, przyjmijcie najzwyczajniej w świecie model co miesięcznych odwiedzin na forach. Czytacie to co pojawiło się od ostatniego postu, odpowiadacie na merytoryczne pytania, resztę grzecznie ignorujecie, dodatkowo jakieś aktualizacje planów i się wszyscy przyzwyczają ;). Mało które wydawnictwo bawi się w odpowiadanie na wszystko w "pięć minuut" i jakieś polemiki "poza tematem".
Tym sposobem będzie więcej czasu na skupienie się na celach wydawnictwa a i tak zwany "hejt" ulegnie redukcji.
Pozdrawiam i powodzenia.
toblakai
Posty: 1269
Rejestracja: 19 mar 2014, 13:57
Has thanked: 220 times
Been thanked: 226 times

Re: Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Post autor: toblakai »

KurikDeVolay pisze: 20 lis 2018, 09:42Jako "zwykły" kupujący czuję się olany i traktowany jako gorszy klient.
W zasadzie to dla Wydawnictw działających w przestrzeni CF to normalny klient jest tym gorszym. Nie powinno dziwić, że najlepszy klient to taki który kupi w ciemno, płacąc nierzadko SCD i finansując tym produkcje gry. Jest to w 100% zrozumiałem i nie należy się dziwić.

Co więcej taki klient często jeszcze robi szum wokół kampanii a nawet po jej zakończeniu zaczyna masowo chwalić tytuł gdy ten zaczyna być wysyłany - czyli wtedy kiedy równocześnie trafia do sklepów. Jak nie będzie gigantycznej wtopy to później taki nakład 1500 egzemplarzy schodzi bardzo szybko - jak to Czacha przyznała w swoim poście.

Dlatego tyle firm wchodzi w CF, bo można dużo zyskać.
sewerjan
Posty: 50
Rejestracja: 11 maja 2017, 19:16
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 59 times
Been thanked: 8 times

Re: Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Post autor: sewerjan »

Endeavor - zakładam, że nowa wersja? (Age of Sail) - jestem na tak :)
Pursuit of Happiness - fajny temat, ale ponoć mechanicznie gra jest średnio ekscytująca. Zagrałbym, ale kupił niekoniecznie ;)
gogovsky
Posty: 2208
Rejestracja: 25 sty 2018, 23:48
Has thanked: 464 times
Been thanked: 511 times

Re: Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Post autor: gogovsky »

KurikDeVolay pisze: 20 lis 2018, 09:23 Ja ponawiam swoje pytanie. Czemu tak dużo przydatnej zawartości pompujecie w zbieraczki? Rozumiem dorzucić jako cel dodatkowy jakieś kolorowe kosteczki, pierdółki, świecidełka, plastik czy nawet kilka kart promocyjnych, ale z tego co widzę w polach zieleni dodatkowych kart tylko na zagramw.to będzie kilkanaście, jeśli nie 20+. Kupując grę w późniejszym terminie będę miał bardzo nieprzyjemne wrażenie bycia pozbawionym sporej części możliwości. Jakbym kupił niekompletną grę za takie same albo i większe pieniądze co ludzie na wspieraczkach.
Na tym.polega crowdfunding;) kupuje gre taniej i dostaje bonusy, bo zamroziłem hajs na rok+ często dzięki mnie i mnie podobnych gra w ogóle wyszła;)

@Czacha oprócz gf(wiadomo) i galakty, która odpowiada raz w miesiącu u siebie to kto jeszcze tu nie odpisuje? wszystko poważne firmy tu odpowiadają rebel. portal, phalanx itd
Ostatnio zmieniony 20 lis 2018, 10:43 przez gogovsky, łącznie zmieniany 1 raz.
Firma Rebel niech się zajmie wydaniem gry Domek, bo tylko do tego się nadaje.
Awatar użytkownika
Zefireq
Posty: 297
Rejestracja: 20 lut 2016, 08:15
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times

Re: Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Post autor: Zefireq »

toblakai pisze: 20 lis 2018, 10:24
Dlatego tyle firm wchodzi w CF, bo można dużo zyskać.
Prowadzenie crowdfundingu wymaga odpowiedzialności biznesowej, nie kazde wydawnictwo ją posiada. Nie wsparłem jeszcze żadnej gry z obawy przed błedami produkcyjnymi, nie opóźnieniami. A skoro i tak często wersje wspieraczkowe można dostać w sklepie...

Czacho, daleki jestem od hejtowania - głównie dlatego, że Wasze działania mnie bezpośrednio nie dotykają. Ale zgadzam się z przedmówcami, że warto zmienić formę komunikacji. Już lepsze byłoby to 'wybiórcze traktowanie pytań' nawet z pominięciem tych niewygodnych i kompletne ignorowanie hejtu, niż przepychanki czy kompletny brak komunikacji.

Swoją drogą, polecam zapoznanie się z koncepcją 5P zarządzania kryzysem, choćby na przypadku Green Cafe Nero i salmonelli.
Pozdrawiam i życzę pomyślności.
Awatar użytkownika
Leinadus
Posty: 973
Rejestracja: 01 wrz 2018, 19:57
Has thanked: 5 times
Been thanked: 84 times

Re: Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Post autor: Leinadus »

Ponowię pytanie:

Na FB poinformowaliście, że wracacie do stanowiska, że w dodatkach do Wojowników Midgardu wszystko jest ok i nic z tym nie zrobicie Czacha Games - czemu nie wyjaśnicie tego w aktualizacji na wspieram.to? Wiele osób dalej łudzi się, że te karty będą wymienione.

No i oczywiście odpowiadając na pytanie, które gry macie wydać - mam nadzieję, że nie będzie to Endeavor - chciałbym, żeby tą grę wydało lepsze wydawnictwo...
Awatar użytkownika
Marx
Posty: 2420
Rejestracja: 24 sty 2016, 10:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 52 times
Been thanked: 17 times

Re: Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Post autor: Marx »

Robin Hood and the Marry Man, brzmi znakomicie, to pięknie wydane, rozbudowane euro.

Kurcze jestem jednym ze wspierających rozszerzenia do Wojowników Midgardu, natomiast nie otrzymałem pocztą poprawionych kafli. Są jeszcze jakieś na stanie?
Waiting is the hardest part.

Z nimi przychodzi mi się pożegnać
Awatar użytkownika
konrad.rymczak
Posty: 998
Rejestracja: 26 cze 2016, 14:09
Has thanked: 173 times
Been thanked: 48 times

Re: Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Post autor: konrad.rymczak »

Marx pisze: 20 lis 2018, 11:22 Robin Hood and the Marry Man, brzmi znakomicie, to pięknie wydane, rozbudowane euro.
Pytanie czy wersja PL wyglądałaby równie dobrze przy niższej cenie.
I gra jest bardzo specyficzna, będzie miała ograniczone grono odbiorców.
Marx pisze: 20 lis 2018, 11:22 Kurcze jestem jednym ze wspierających rozszerzenia do Wojowników Midgardu, natomiast nie otrzymałem pocztą poprawionych kafli. Są jeszcze jakieś na stanie?
Ja również nie dostałem, ale nie upominałem się licząc, że upomnę się przy okazji kart (których jak dobrze zrozumiałem - nie będzie).

@Czacho - warto zaktualizować informację na WT, że kart jednak nie będzie.
Kupię: Eclipse 2nd - Galactic Counselor
Awatar użytkownika
Leinadus
Posty: 973
Rejestracja: 01 wrz 2018, 19:57
Has thanked: 5 times
Been thanked: 84 times

Re: Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Post autor: Leinadus »

Marx pisze: 20 lis 2018, 11:22

Kurcze jestem jednym ze wspierających rozszerzenia do Wojowników Midgardu, natomiast nie otrzymałem pocztą poprawionych kafli. Są jeszcze jakieś na stanie?


Nie przejmuj się - "poprawione" to dużo powiedziane. Dalej różnice są mocno widoczne:

Obrazek
jakmis83
Posty: 1176
Rejestracja: 22 maja 2015, 14:31
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 130 times
Been thanked: 141 times

Re: Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Post autor: jakmis83 »

Czacha Games pisze: 20 lis 2018, 09:11
Na koniec chcielibyśmy Was zainteresować i zapytać o zdanie odnośnie kilku gier, nad których wydaniem mocno się zastanawiamy - mamy nadzieję, że merytorycznie pomożecie nam w ich wyborze dla polskiej wersji językowej. Nie ujawniamy wszystkich gier, które chcemy wydać a jedynie kilka tytułów nad którymi myslimy poważnie w pierwszym kwartale przyszłego roku.

* Endeavor
* The Pursuit of Happiness + dodatek Community
* Robin Hood and the Marry Man
* Claim 1/2 oraz Claim Kingdoms.
Tak jak ktoś napisał, jeżeli macie na myśli Endeavor: Age of Sail, to w sumie dlaczego nie?
Moje Gry
Jeśli nie wiesz, jak masz zagrać, poczekaj, aż twojemu przeciwnikowi przyjdzie do głowy jakaś idea. Możesz być pewny, że będzie to idea fałszywa.
Siegbert Tarrasch
Awatar użytkownika
Lothrain
Posty: 3410
Rejestracja: 18 sty 2011, 12:45
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 142 times
Been thanked: 300 times

Re: Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Post autor: Lothrain »

Żadna z Waszych czterech propozycji nie wzbudziła szybszego bicia serca.
Awatar użytkownika
raj
Administrator
Posty: 5172
Rejestracja: 01 lis 2006, 11:22
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 265 times
Been thanked: 873 times
Kontakt:

Re: Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Post autor: raj »

Czacha Games pisze: 20 lis 2018, 09:11 Oczywiście za powyższą naszą wypowiedź spodziewamy się ponownie określeń jakimi to bucami jesteśmy itd. bo to główny nurt tutejszych wypowiedzi
Interesujące. Sprawdziłem ostatnich 9 stron tego wątku - aż do postów z kwietnia. Jedynym użytkownikiem tego forum, który użył takiego określenia jest "Czacha Games". Do tego dochodzi kilka cytatów.
Może byście to tak sobie przemyśleli?
Oczywiście możliwe, że były takie wypowiedzi ale zostały zmoderowane.
Co z kolei stoi w sprzeczności z tezą o tym, że moderatorzy tego forum nie interweniują gdy lecą wyzwiska.
Kolejny temat do przemyślenia dla kompetentnego pijarowca.
"Jest to gra planszowa. Każdy gracz ma planszę i lutuje nią przeciwnika." - cytat za "7 krasnoludków - historia prawdziwa."

Szukajcie recenzji planszówek na GamesFanatic.pl
Awatar użytkownika
ariser
Posty: 1137
Rejestracja: 16 lut 2016, 19:29
Lokalizacja: Cieszyn
Has thanked: 63 times
Been thanked: 49 times

Re: Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Post autor: ariser »

raj pisze: 20 lis 2018, 11:59
Czacha Games pisze: 20 lis 2018, 09:11 Oczywiście za powyższą naszą wypowiedź spodziewamy się ponownie określeń jakimi to bucami jesteśmy itd. bo to główny nurt tutejszych wypowiedzi
Może byście to tak sobie przemyśleli?
Oczywiście możliwe, że były takie wypowiedzi ale zostały zmoderowane.
(...)
Kolejny temat do przemyślenia dla kompetentnego pijarowca.
Nawet administracja hejtuje Czachę..

Żeby nie było, że tylko spam i hejt - Endeavor się dobrze zapowiada, ale nie wydawajcie. :)
"W grze doszło do momentu niedociągnięcia, który jest spowodowany wielkością gry i jej nieidealnością."
vegathedog, 2019
Kupię / Sprzedam
opulentus
Posty: 518
Rejestracja: 11 wrz 2016, 15:55
Lokalizacja: Toruń
Has thanked: 94 times
Been thanked: 29 times

Re: Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Post autor: opulentus »

Czacha - chciałbym uzyskać tutaj informację nt. Lasu Cieni. Zadawałem to pytanie już kilkukrotnie, zadam po raz kolejny. Mam nadzieję, że nie poczujecie się urażeni. Jeśli tak to z góry przepraszam.
Jako wspierający, oczekuję odpowiedzi na pytanie czy premiera Lasu Cieni odbędzie się w terminie?
W ostatnich dwóch aktualizacjach piszecie, że wszystko idzie zgodnie z planem.
W aktualizacji #15 piszecie: "Druk mamy zaplanowany na początek listopada i na ten moment nie widzimy żadnych zagrożeń, żeby był jakiś poślizg."
"Prace trwają więc możecie być spokojni - gra będzie u Was na przełomie listopada i grudnia."
Aktualizacja #16 z 08.11.2018: "Jeśli chodzi o pracę nad Lasem Cieni - wszystko idzie zgodnie z założonym przez nas planem. Karty są już przetłumaczone i przygotowane do druku."
Jak wynika z powyższego, gra powinna już być w druku. Przełom listopada i grudnia będzie w przyszłym tygodniu.
Mamy rozumieć, że będzie obsuwa?
Jeśli tak, to czy naprawdę tak ciężko o tym napisać?
Jak się zaczniecie tłumaczyć, że wszystko szło zgodnie z planem, a gra nie została wydana w terminie?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
citmod
Posty: 714
Rejestracja: 11 gru 2014, 15:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 103 times
Been thanked: 103 times

Re: Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Post autor: citmod »

BartP pisze: 20 lis 2018, 09:49 ...Po powyższym wpisie moje wrażenia są takie, że niestety tak się rozmów z klientami nie prowadzi. Mam wrażenie, że emocje biorą górę nad rozsądkiem. Jesteśmy hejtowani, nasze gry się sprzedają, a was to boli, macie pretensje... ręce opadają.
Przecież to już było widać po wpisach z zeszłego tygodnia. Widać, że strasznie się wysilają aby sformułować "dyplomatyczną" wypowiedź i nie przychodzi im to naturalnie. Jak to już ktoś tutaj w tym wątku napisał - brak podstawowej "Kindersztuby".
krecony1 pisze: 20 lis 2018, 10:01 4. Wbrew pozorom ten "hejt", który się na Was wylewa świadczy o tym, że wydajecie gry, na których graczom zależy. Świadczy to o tym, że Wasza polityka wydawnicza jest niezła. Pamiętajcie o tym. Ale im większy "hajp", tym później - w razie potknięcia - większy "hejt".
Jedna z najmądrzejszych wypowiedzi jakie tutaj padły. Co jest też powodem dla którego życzę zarówno CG jak i GF upadku. Biorą się za fajne gry, a niestety od dawna robią to po prostu źle. Przez co jeśli chcę kupić jakąś grę wydawaną przez nich, to mam wybór a) wesprzeć chamstwo, nieudolność i ignorancję ale mieć polską wersję gry, albo b) kupić wersję angielską. Mimo, iż wszyscy którzy ze mną grają, radzą sobie z angielskim bez problemu, to jednak zawsze lepiej się gra po polsku.

Jeszcze, żeby było widoczne jakieś światełko w tunelu, ale niestety oba te wydawnictwa są niereformowalne. Stąd jakby upadły, gry które planują wydawać zostały by wydane przez inne, bardziej ogarnięte wydawnictwo. Ewentualnie powstały by inne, nowe wydawnictwa które by się tym zajęły. Nawet jeśli robiłyby to tak samo źle, to byłoby jeszcze światełko w tunelu, nadzieja, że wynika to z tego, że są nowe na rynku i się uczą.
krecony1 pisze: 20 lis 2018, 10:01 Róbcie swoje, wydawajcie dobre gry, a wszystko jakoś się ułoży ;)
A to już jest jedna z gorszych wypowiedzi które tutaj padły. Proszę, nie róbcie swojego, nie wydawajcie dobrych gier, a wszystko się jakoś ułoży.
Awatar użytkownika
kaszkiet
Posty: 2807
Rejestracja: 03 maja 2013, 13:06
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 308 times
Been thanked: 525 times

Re: Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Post autor: kaszkiet »

Merytorycznie.
Z udzielania się na forum zrezygnowało chyba tylko jedno wydawnictwo - GFP, które też ma swoje za uszami.
Jeśli chcecie zobaczyć jak wygląda ideał i profeska w udzielaniu się na forum przez wydawnictwo, zajrzyjcie do wątku Rebela.

Co do wymienionych gier, mi od momentu premiery mocno zależy na Pursuit of Happiness po polsku, a z dodatkiem to jest bardzo dobra gra. Niestety jest tam co schrzanić i z wielką obawą będę obserwować, jeśli to Wy się za to weźmiecie. Na pewno nie będę wspierać ewentualnej kampanii na wspieraczce, ale zakup gry w sklepie rozważę. O ile będzie to profesjonalny przekład.
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Post autor: Czacha Games »

Pojawiło się kilka merytorycznych wypowiedzi więc postaram się do nich odnieść:

1. Las Cieni - dziś poszła aktualizacja w projekcie - zapraszam do zapoznania się z nią.

2. Dodatki do Wojowników Midgardu - jeśli ktoś nie dostał kafli straganów wystarczy do nas napisać na biuro@czachagaems.pl - wysyłamy to max dnia następnego. Jeśli chodzi o karty, otrzymaliśmy informację od chińczyków, że nie ma opcji w tej chwili dodruku kilku kart, które są wspólnymi dla podstawki. Dla 90% kart z obi dodatków nie ma to znaczenia, gdyż są osobnymi deckami i nie łączy się ich z podstawką. Na ten moment zatem nie mamy możliwości użycia chińskiej drukarnii. Rozważamy dodruk podstawki w przyszłym roku - gdyż cały nakład wyczerpał się 2-3 miesiące temu więc jeśli się zdecydujemy wtedy będzie szansa na druk tych kart. Niczego nie obiecujemy w tej chwili i niczego nie potwierdzamy w tej kwestii.

3. Kilka osób bardzo by chciało, żebyśmy padli i zwinęli się z rynku. Niestety musimy te osoby rozczarować, nie mamy tego w planach na najbliższy rok, także będziecie musieli w sposób pośredni lub bezpośredni "obcować" z naszymi kolejnymi grami.

4. Już od produkcji Lasu Cieni wdrożyliśmy nowe standardy w naszym wydawnictwie. PR na ten moment poszedł w odstawkę :). Skupiamy się na maksymalnej jakości wydania Lasu Cieni, stąd podwójne sprawdzanie merytoryczne całości tłumaczeń - tutaj nadmienię, że my sami gier nie tłumaczymy - zatrudniamy profesjonalnych tłumaczy, którzy zrobili kilkanaście/kilkadziesiąt gier w polsce. Od momentu błędów merytorycznych w instrukcji pierwszej części Karcianych Podziemii w żadnej innej naszej grze takich błędów już nie było. W obu Projektach Manhattan, odbu dodatkach do Wojowników Midgardu, Gremlinach błędów w instrukcjach nie ma. Klany to tegoroczny wypadek o którym pisalismy wcześniej (do druku poszedł plik sprzed finalnej korekty). W kwestii tłumaczeń i korekty dojdą dodatkowe osoby celem ponownej weryfikacji. Skład całości również będzie opatrzony zewnętrzną korektą. Wszystko po to, żeby finalnie było bezbłędnie.

5. Jeśli chodzi o nasze przyszłoroczne gry, rozumiemy że niektórym z Was nie podeszły, niektórzy nie kupią bo nie kupią nic od nas, ale zdajemy sobie sprawę z tego że są tutaj setki/tysiące osób, które mogą jednak kupić/wesprzeć nasze przyszłe gry. I myslę, że dla tych osób warto o niektórych tytułach merytorycznie porozmawiać. Zresztą nie napisałem nigdzie, że wszystko będzie w CF. Zamierzamy kilka tytułów wydać bez pomocy CF bo zwyczajnie nie ma co do nich dołożyć jako cele, a kampanie bez celów dodatkowych w Polsce nie przejdą niestety. U nas w CF musie być dużo i tanio, więc kampania z samym tani i bez dużo raczej szans nie ma.

Jeśli macie jeszcze jakieś pytania to piszcie, postaram się na nie odpowiedzieć - i tak informacyjnie, nie zatrudniamy żadnego PR-owca, nie pytamy nikogo jak mamy pisać posty i odpowiadać. Wychodzi to bezpośrednio od nas, zależy od sytuacji i stopnia naszego wk....zdenerwowania czytaniem niektórych (żeby nie nazwać tego hejtem) informacji na nasz temat. Ot tak po ludzku, mamy emocje. A przykład Rebela w którym pracuje 70 osób i który jest wielką wydawniczą korporacją, gdzie po kilka osób odpowiada za to samo i sugerując małej rodzinnej firmie jak nasza pracę na forum jak oni zwyczanjnie jest nieodpowienia. Dlatego w miarę naszych możliwości będziemy tutaj zaglądać i będziemy starali się odpowiadać na Wasze pytania lub sugestie.

pozdr
Czacha Games
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Awatar użytkownika
KurikDeVolay
Posty: 991
Rejestracja: 25 paź 2018, 11:45
Lokalizacja: Milicz/Krotoszyn
Has thanked: 992 times
Been thanked: 433 times

Re: Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Post autor: KurikDeVolay »

Koncert życzeń:
Zamierzamy kilka tytułów wydać bez pomocy CF bo zwyczajnie nie ma co do nich dołożyć jako cele
To ja poproszę jakiś deckbuilding, czysty albo z euro <3
Awatar użytkownika
playerator
Posty: 2873
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:11
Has thanked: 904 times
Been thanked: 310 times

Re: Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Post autor: playerator »

Czacha Games pisze: 20 lis 2018, 13:33 Pojawiło się kilka merytorycznych wypowiedzi więc postaram się do nich odnieść: (...)
Czacha Games pisze: 20 lis 2018, 13:33 (...) Kilka osób bardzo by chciało, żebyśmy padli i zwinęli się z rynku. Niestety musimy te osoby rozczarować, nie mamy tego w planach na najbliższy rok, także będziecie musieli w sposób pośredni lub bezpośredni "obcować" z naszymi kolejnymi grami.(...)
Faktycznie, te merytoryczne życzenia wymagały odpowiedzi.


A moje pytanie o kostki do Karcianych Podziemi znowu przeoczyliście.
tak że = w takim razie, więc
także = też, również
Piszmy po polsku :)
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: Czacha Games - ogólna dyskusja o wydawnictwie

Post autor: Czacha Games »

przecież odnośnie kostek do karcianych podziemii pisaliśmy już w ostatnim tygodniu - napisz nam maila to tobie wyslemy zamiennie za te wadliwe.
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
ODPOWIEDZ