Rebel - plany wydawnicze na 2018 rok

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2018 rok

Post autor: REBEL.pl »

-------------------------------------
ODPOWIEDZI:
-------------------------------------
jacoja pisze: 30 gru 2018, 10:59Ja to się zastanawiam co z Seasons: Zaczarowane Królestwo. Udało mi się dostać drugi dodatek, lecz niestety ani ja, ani moi znajomi nie mogą dorwać tego konkretnego tytułu. Ciekaw jestem co z planami wydania na 2019, zwłaszcza, że w sieci jest info o planach wydania Seasonów: ZK na rynku zagranicznym :)
Nie mamy oferty na chwilę obecną na dodruk tytułów z tej serii.

Jareks1985 pisze: 18 gru 2018, 12:17(...) Nemesis. Czy jeśli Asmodee wcześniej upora się z tłumaczeniem swoich wersji językowych niż np. wy z polską, to trafią one do produkcji i tym samym do wspierających odpowiednio wcześniej, czy kontenery ze wszystkimi wersjami będą startować w tym samym czasie i wy jako koordyntor wszystkich wersji językowych, będziecie czekać na spóźnialskich?
Czekać. Fabryka produkuje wiele rzeczy, składanie produktu X, potem Y, a potem powrót do X jest nieefektywne, w zasadzie nikt tego nie robi (może za dodatkową opłatą). Bardziej skupiamy się na tym, aby tych "spóźnialskich" nie było.

mechanik43 pisze: 02 sty 2019, 18:30Witam. Chciałem zapytać jeszcze raz o plany wydania przez was fanowskich materiałów do Terraformacji Marsa. Wiem, że odpisaliście pod jednym z postów, że wydruk kart jest planowany na I kwartał 2019 roku. Interesuje mnie jeszcze kwestia czy będzie to wydruk samych kart czy też dodatkowej planszy z dodatku Pathfinders
Spoiler:
I odpowiedź:
tomb pisze: 02 sty 2019, 18:43Rebel będzie drukował tylko minidodatek w postaci 3 kart korporacji, które zostały stworzone przez fanów w ramach konkursu na BGG i zostały wydane jako oficjalne. Ty zaś piszesz o zupełnie niezależnym fanowskim rozszerzeniu.
My będziemy drukować tylko karty z oficjalnego konkursu na BGG prowadzonego przez FryxGames, fanowskie dodatki nie będą drukowane przez nasze wydawnictwo do momentu aż FryxGames nie zdecydowałoby się na ich oficjalne wydanie.

pabloviega pisze: 04 sty 2019, 09:53Kiedy planujecie dodruk Plemion i Przepowiedni i czy jest szansa na polską okładkę?
Jeszcze nie mamy dokładnych informacji na ten temat.

josiu pisze: 04 sty 2019, 15:35Drogi Rebelu,czy w tym roku jest szansa,że dodatek Five Tribes-Rzemieślnicy z Naquali wróci do naszego kraju? Dostałem gree na święta i z żoną jesteśmy zauroczeni 😀
Dodruk jest w planach Days of Wonder, ale nie wiemy kiedy faktycznie wystartuje.

dave8 pisze: 22 gru 2018, 14:14Czy planujecie wydawać kolejne Feldy? Zależałoby mi na Notre Dame albo Carpe Diem.
Aktualnie nie mamy w planach Notre Dame oraz Carpe Diem.


Z uwagi na to, że rok 2018 minął, zapraszamy do zadawania kolejnych pytań w wątku o zapowiedziach na 2019 rok:
viewtopic.php?f=60&t=59267
Obrazek
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Zablokowany