(Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
krwlng
Posty: 438
Rejestracja: 12 sie 2018, 14:15
Has thanked: 111 times
Been thanked: 131 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: krwlng »

3trolle też już mają :)
cool_max
Posty: 203
Rejestracja: 04 maja 2017, 21:27
Has thanked: 31 times
Been thanked: 14 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: cool_max »

Wyglada na to, ze naklad byl troche wiekszy niz dodatkow do Brzdęka czyli jakieś 27 pudełek 😉
Awatar użytkownika
Tringa
Posty: 1482
Rejestracja: 03 cze 2018, 13:23
Has thanked: 305 times
Been thanked: 314 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Tringa »

Aż tyle? Na fb pisali, że zamówili pół palety Brzdęka w Kosmosie, a dodatki do Brzdęka po 4 sztuki na każdy. ;D
"Czasami lepiej jest użyć miotacza ognia niż narzekać na ciemność." - Terry Pratchett – Zbrojni

Moje zbiórki: CLICK
Moje gry: CLICK
Awatar użytkownika
Dr. Nikczemniuk
Posty: 2821
Rejestracja: 19 paź 2016, 13:39
Has thanked: 447 times
Been thanked: 318 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Dr. Nikczemniuk »

Wysyłacie już Brzdęki do sklepów? Byłoby fajnie dostać pudło na premierę... 8)
Kto nie widzi ciemności, nie będzie szukał światła.
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1737
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 571 times
Been thanked: 1407 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Leser »

cool_max pisze: 27 lis 2019, 23:07 Wyglada na to, ze naklad byl troche wiekszy niz dodatkow do Brzdęka czyli jakieś 27 pudełek 😉
Dementuję, tyle to sprzedaliśmy na Narodowym. I jeszcze kilka pudełek nam zostało ;P
Dr. Nikczemniuk pisze: 02 gru 2019, 16:41 Wysyłacie już Brzdęki do sklepów? Byłoby fajnie dostać pudło na premierę... 8)
Wysyłki już ruszają, wszystkie sklepy, które zamówiły od nas gry powinny je mieć w tym tygodniu.
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
Awatar użytkownika
Tringa
Posty: 1482
Rejestracja: 03 cze 2018, 13:23
Has thanked: 305 times
Been thanked: 314 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Tringa »

Cały nakład sprzedaliście na Narodowym? :( Tak się nie robi :(
"Czasami lepiej jest użyć miotacza ognia niż narzekać na ciemność." - Terry Pratchett – Zbrojni

Moje zbiórki: CLICK
Moje gry: CLICK
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10876
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3349 times
Been thanked: 3205 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: japanczyk »

Tringa pisze: 03 gru 2019, 13:35 Cały nakład sprzedaliście na Narodowym? :( Tak się nie robi :(
Przecież napisał, że kilka pudełek zostało :P
Awatar użytkownika
Tringa
Posty: 1482
Rejestracja: 03 cze 2018, 13:23
Has thanked: 305 times
Been thanked: 314 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Tringa »

To kiedy startują Igrzyska Śmierci o pozostałe pudełka? :P
"Czasami lepiej jest użyć miotacza ognia niż narzekać na ciemność." - Terry Pratchett – Zbrojni

Moje zbiórki: CLICK
Moje gry: CLICK
Awatar użytkownika
Arachion
Posty: 413
Rejestracja: 18 wrz 2016, 15:33
Has thanked: 407 times
Been thanked: 204 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Arachion »

Dr. Nikczemniuk pisze: 02 gru 2019, 16:41 Wysyłacie już Brzdęki do sklepów? Byłoby fajnie dostać pudło na premierę... 8)
Dzwoniłem do AlePlanszakow... powiedzieli że nie uda się zagrac na mikolaja, więc chyba raczej nici z premiery w swoich ścianach.
Sucharzysta
cool_max
Posty: 203
Rejestracja: 04 maja 2017, 21:27
Has thanked: 31 times
Been thanked: 14 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: cool_max »

japanczyk pisze: 03 gru 2019, 13:51
Tringa pisze: 03 gru 2019, 13:35 Cały nakład sprzedaliście na Narodowym? :( Tak się nie robi :(
Przecież napisał, że kilka pudełek zostało :P
Ta, dla rodziny i znajomych 😝
Awatar użytkownika
Dr. Nikczemniuk
Posty: 2821
Rejestracja: 19 paź 2016, 13:39
Has thanked: 447 times
Been thanked: 318 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Dr. Nikczemniuk »

Arachion pisze: 03 gru 2019, 14:07
Dr. Nikczemniuk pisze: 02 gru 2019, 16:41 Wysyłacie już Brzdęki do sklepów? Byłoby fajnie dostać pudło na premierę... 8)
Dzwoniłem do AlePlanszakow... powiedzieli że nie uda się zagrac na mikolaja, więc chyba raczej nici z premiery w swoich ścianach.
Że co? Że kolejna wirtualna premiera się szykuje? :roll:
Kto nie widzi ciemności, nie będzie szukał światła.
Awatar użytkownika
Blue
Posty: 2323
Rejestracja: 09 gru 2006, 22:42
Has thanked: 196 times
Been thanked: 254 times
Kontakt:

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Blue »

Dr. Nikczemniuk pisze: 03 gru 2019, 14:29
Arachion pisze: 03 gru 2019, 14:07
Dr. Nikczemniuk pisze: 02 gru 2019, 16:41 Wysyłacie już Brzdęki do sklepów? Byłoby fajnie dostać pudło na premierę... 8)
Dzwoniłem do AlePlanszakow... powiedzieli że nie uda się zagrac na mikolaja, więc chyba raczej nici z premiery w swoich ścianach.
Że co? Że kolejna wirtualna premiera się szykuje? :roll:
Że żarty na temat ilości Brzdęka latają od pół roku na fanpage Lucrum ;).
Awatar użytkownika
bluebird
Posty: 154
Rejestracja: 21 lis 2017, 17:28
Has thanked: 5 times
Been thanked: 39 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: bluebird »

Czy już może wiadomo na kiedy planowana jest premiera Hard City i jakie SCD?
Xardas123
Posty: 352
Rejestracja: 22 kwie 2018, 18:33
Has thanked: 12 times
Been thanked: 28 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Xardas123 »

A mi Lucrum strasznie podpadło... Kupiłem jako dodatek dla syna na Mikołajki ich grę (Yeti). Przeczytałem w niedzielę zasady i bierzemy się za wypraski i niestety były powtórzone:/ Nici z gry, dziecko jak dziecko niestety przygnębione, ale zdarza się przecież nikt tego nie zrobił specjalnie ani sklep ani wydawca. ''Mikołaj" na szybko po weekendzie dobrał jakąś planszówę z Empiku no i spoko.

Napisałem maila do działu reklamacji LUCRUM tego samego dnia co próbowalismy zagrać (08.12.19r), zdjęcie wysłane w 2 mailu... i do dzisiaj zero odzewu przez 10 dni. Wiem, że gra nie jest bardzo droga oraz wybitna, mało reprezentatywna dla wydawcy, ale dla 7 latka wystarczająca na kilka rozgrywek. Podejście wydawnictwa pozostawia wiele do życzenia... wątpię żeby mieli aż tyle reklamacji żeby przez 10 dni nie zauważyć nic, tym bardziej, że mają nawet dedykowanego maila do reklamacji najprawdopodobniej z imieniem i nazwiskiem osoby odpowiedzialnej za ten dział, więc niech Pan Karol pomyśli czy się spełnia w tej pracy :) i należycie wykonuje obowiązki.

Po dłuższym braku odzewu napisałem do sklepu w którym robiłem zamówienie z tą grą i On mi pomoże tak więc duży + dla aleplanszówek, które przy kolejnym moim zamówieniu dorzucą brakujące rzeczy. Będę je robił już po Nowym Roku na spokojnie.

Tak więc LUCRUM duży MINUS ode mnie. nie skreślam Was, ale przyszłe zakupy waszych gier stoją pod znakiem ??? Żeby nie było innym wydawcom też zdarzały się wpadki, ale potrafili rozwiązać problem i nigdy nie musiałem uciekać się do forum, ale ten totalny brak odzewu bardzo mnie zdenerwował.
Awatar użytkownika
Lucrum_Games
Posty: 23
Rejestracja: 31 paź 2019, 12:33
Has thanked: 4 times
Been thanked: 34 times
Kontakt:

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Lucrum_Games »

Na wstępie – przepraszam za tę sytuacje. Powinien nastąpić kontakt z mojej strony. Jedyne co mogę powiedzieć na swoją obronę to duży rozgardiasz w okresie przedświątecznym i to że e-mail do Pana mi umknął.
Za zaistniałą sytuację jeszcze raz przepraszam.
"Mamy Nosa Do Gier"
"U Nas Wszystko Będzie Wkrótce"
Xardas123
Posty: 352
Rejestracja: 22 kwie 2018, 18:33
Has thanked: 12 times
Been thanked: 28 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Xardas123 »

Lucrum_Games pisze: 19 gru 2019, 08:40 Na wstępie – przepraszam za tę sytuacje. Powinien nastąpić kontakt z mojej strony. Jedyne co mogę powiedzieć na swoją obronę to duży rozgardiasz w okresie przedświątecznym i to że e-mail do Pana mi umknął.
Za zaistniałą sytuację jeszcze raz przepraszam.
Żeby być szczegółowym to były 2 emaile. Jeden z wiadomością drugi ze zdjęciem zawartości.

Całe to zdarzenie pokazuje mi osobiście jedną rzecz, że nie ma co pisać "anonimowo" emaila, gdzie tylko Wy możecie o tym wiedzieć a wystarczy forum i informacja od Was jest na drugi dzień.

Jeżeli moje emaile wysłane na skrzynkę dedykowaną reklamacjom Wam umknęły to rozumiem, że macie bardzo dużo tych reklamacji?
Innego wytłumaczenia nie ma wg mnie.

Podziękujcie też sklepowi, że postanowił posprzątać za Was a wcale nie musiał.

Pozdrawiam i życzę Spokojnych i Pogodnych Świąt
kmd7
Posty: 1017
Rejestracja: 09 lip 2007, 15:25
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Has thanked: 39 times
Been thanked: 30 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: kmd7 »

Muszę powiedzieć, że ja mam zupełnie inne odczucia, jeśli chodzi o Lucrum Games. Miałem problem z wypraską w Brzdęku, po kontakcie mailowym została wymieniona, a dodatkowo w ramach przeprosin otrzymałem nie jeden, a dwa bardzo miłe upominki. A po jakimś czasie tak się złożyło, że miałem okazję i przyjemność podziękować za to osobiście p. Łukaszowi na ostatniej Nocy Planszówek w Bydgoszczy ;).
Awatar użytkownika
Blue
Posty: 2323
Rejestracja: 09 gru 2006, 22:42
Has thanked: 196 times
Been thanked: 254 times
Kontakt:

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Blue »

Kto nigdy nie zapomniał o jakiejś wiadomości którą otworzył, a w natłoku obowiązków zapomniał na nią odpisać niech pierwszy rzuci kamieniem. Ja nie rzucę niestety ;).
kmd7
Posty: 1017
Rejestracja: 09 lip 2007, 15:25
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Has thanked: 39 times
Been thanked: 30 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: kmd7 »

No, ja też nie. I to, o zgrozo, dotyczy nie tylko poczty prywatnej :D.
Xardas123
Posty: 352
Rejestracja: 22 kwie 2018, 18:33
Has thanked: 12 times
Been thanked: 28 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Xardas123 »

kmd7 pisze: 19 gru 2019, 22:03 Muszę powiedzieć, że ja mam zupełnie inne odczucia, jeśli chodzi o Lucrum Games. Miałem problem z wypraską w Brzdęku, po kontakcie mailowym została wymieniona, a dodatkowo w ramach przeprosin otrzymałem nie jeden, a dwa bardzo miłe upominki. A po jakimś czasie tak się złożyło, że miałem okazję i przyjemność podziękować za to osobiście p. Łukaszowi na ostatniej Nocy Planszówek w Bydgoszczy ;).
I bardzo się cieszę, że Tobie udało się tak załatwić sprawę tym bardziej że wypraska nie uniemożliwiała Ci gry;)
Ja poprostu nie mam wogóle elementów do gry i nie ma jak jej rozłożyć ;) i teraz Syn patrzy na pudło na szafie i męczy mnie kiedy będzie mógł zagrać w Nową grę:( A ja mówię po Nowym Roku jak sklep w którym większość rzeczy zamawiam nam dośle z zamówieniem.
Awatar użytkownika
Jiloo
Posty: 2420
Rejestracja: 19 sie 2011, 14:11
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 524 times
Been thanked: 455 times
Kontakt:

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Jiloo »

Z gory przepraszam za off-top, ale tu jest coś nie tak.
Xardas123 pisze: 19 gru 2019, 15:19 Podziękujcie też sklepowi, że postanowił posprzątać za Was a wcale nie musiał.
Xardas123 pisze: 18 gru 2019, 11:30 Po dłuższym braku odzewu napisałem do sklepu w którym robiłem zamówienie z tą grą i On mi pomoże tak więc duży + dla aleplanszówek, które przy kolejnym moim zamówieniu dorzucą brakujące rzeczy. (...)
Nie wiem skąd u ciebie przekonanie, że sklep robi ci nie wiadomo jaką przysługę. Sklep nie robi ci łaski – sprzedali wybrakowany towar, mają więc OBOWIĄZEK przyjąć od ciebie reklamację. Przede wszystkim powinni wymienić grę na nowy pozbawiony wad egzemplarz.

Poza tym – co to za praktyki, że dorzucą Ci to do zamówienia?! Porządne sklepy wysyłają takie rzeczy na swój koszt. Dogadałeś się z nimi, że załatwią brakujące elementy od wydawcy – ok, twoja sprawa, ja bym zażądał wymiany towaru. Ale co to w ogóle za pomysł, że ty masz coś zamówić, a oni łaskawie Ci dorzucą. Jak dla mnie sklepowi należy się nagana, a nie pochwała, tak się reklamacji nie załatwia.
| keep-disco-evil |
mam | szukam | oddam
Awatar użytkownika
grzeslaw90
Posty: 1750
Rejestracja: 20 lis 2013, 18:53
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 179 times
Been thanked: 437 times
Kontakt:

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: grzeslaw90 »

Lucrum_Games, czy jest w planach wydanie promek do Brzdęk w kosmosie?
Awatar użytkownika
Shimrod
Posty: 261
Rejestracja: 10 cze 2015, 19:04
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 18 times
Been thanked: 23 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Shimrod »

grzeslaw90 pisze: 22 gru 2019, 15:21 Lucrum_Games, czy jest w planach wydanie promek do Brzdęk w kosmosie?
Ja też pytałem o drugi zestaw promek do podstawowego Brzdęka, ale nie doczekałem się odpowiedzi.
Żeby tak mi się chciało jak mi się nie chce...

Moja skromna kolekcja
Goodies
Awatar użytkownika
Tringa
Posty: 1482
Rejestracja: 03 cze 2018, 13:23
Has thanked: 305 times
Been thanked: 314 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Tringa »

Z tego co podpytywalam na Gratislavii to promki do Clank on Space powinny być z dodatkami.

O drugi zestaw do podstawki nie pytałam, ale poza 1 kartą, która będzie w Temple of Ale to wszystkie są wydane. Co jeszcze zostało?
"Czasami lepiej jest użyć miotacza ognia niż narzekać na ciemność." - Terry Pratchett – Zbrojni

Moje zbiórki: CLICK
Moje gry: CLICK
Awatar użytkownika
Shimrod
Posty: 261
Rejestracja: 10 cze 2015, 19:04
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 18 times
Been thanked: 23 times

Re: Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Shimrod »

Tringa pisze: 22 gru 2019, 22:47 O drugi zestaw do podstawki nie pytałam, ale poza 1 kartą, która będzie w Temple of Ale to wszystkie są wydane. Co jeszcze zostało?
Na BGG, poza Syrenką, Łowcami Mumi i Liderką Ekspedycji jest jeszcze Trailblazer i Opal Apestone plus kilka kart do Clank: AI (legacy).
Z powyższych mam tylko Syrenkę a na razie kolejnych dodatków do Brzdęka z promkami nie kupię. Pewnie kiedyś przyjdzie na to czas, ale na razie są inne priorytetowe wydatki. Wtedy nakłady z promkami pewnie już ze sklepów znikną.

Z pierwszych promek dokładanych do Brzdęka Lucrum zrobiło dodatkowy płatny zestaw, co jak dla mnie jest świetnym pomysłem. Ci co kupili wcześniej mają to gratis, ci co nie zdążyli dostaną za parę złotych. Dlatego pytam o plany na 2 taki zestaw.
Żeby tak mi się chciało jak mi się nie chce...

Moja skromna kolekcja
Goodies
ODPOWIEDZ