Fox Games - plany wydawnicze 2018

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
FoxGames
Posty: 112
Rejestracja: 14 lut 2018, 14:55
Has thanked: 3 times
Been thanked: 26 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2018

Post autor: FoxGames »

Pisarka pisze: 22 paź 2018, 12:58 Zakładając, że statek przypłynie planowo, czy jest szansa, że Sagrada znajdzie się w sklepach przed 12 listopada? - to dla mnie ważne :wink:

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Będzie na pewno ;)
Awatar użytkownika
FoxGames
Posty: 112
Rejestracja: 14 lut 2018, 14:55
Has thanked: 3 times
Been thanked: 26 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2018

Post autor: FoxGames »


Premiera Leśnych Duchów już 14.11!



Obrazek

Leśne Duchy to prosta gra w obłędnej oprawie graficznej. Naszym celem jest zbieranie symboli duchów w takich kombinacjach, aby przyniosły nam jak najwięcej punktów. Las tworzymy z płytek, które zbieramy w trakcie gry jedynie z jego skraju. Gramy do momentu, aż nasz las opustoszeje, a następnie liczymy punkty. Możemy również rezerwować płytki lub zdobywać specjalne żetony dające bonusy.

Polska wersja gry zawiera w środku aż TRZY Kickstarterowe dodatki!

SCD: 64,99 PLN
Wiek: 10+
Awatar użytkownika
Largo
Posty: 698
Rejestracja: 27 lip 2017, 09:31
Has thanked: 136 times
Been thanked: 106 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2018

Post autor: Largo »

Czy Sagrada pojawi się w tym tygodniu w sklepach?
Awatar użytkownika
FoxGames
Posty: 112
Rejestracja: 14 lut 2018, 14:55
Has thanked: 3 times
Been thanked: 26 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2018

Post autor: FoxGames »

Sagrada pojawi się w sklepach w pierwszym tygodniu listopada!


Obrazek

Pomóż dokończyć budowę jednej z najbardziej epickich konstrukcji, jakie widział świat! Twoim zadaniem będzie stworzenie efektownego witrażu w legendarnej bazylice Sagrada Familia. Wybierz odpowiednie kostki i ułóż z nich witraż, który zapewni najwięcej punktów zwycięstwa!

1. Dobieraj kostki i układaj je tak, aby pasowały do wybranego wzoru.
2. Używaj narzędzi, które pomogą stworzyć witraż idealny.
3. Realizuj cele, które zapewnią dodatkowe punkty zwycięstwa.

Sagrada to gra, która stała się światowym hitem!

SCD: 149,99 PLN
Wiek: 12+
Awatar użytkownika
FoxGames
Posty: 112
Rejestracja: 14 lut 2018, 14:55
Has thanked: 3 times
Been thanked: 26 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2018

Post autor: FoxGames »

Sagrada jest już w Polsce. Jeśli nie będzie problemów na cle, to w środę odbieramy grę i w czwartek zaczynamy wysyłkę do sklepów :)
Awatar użytkownika
FoxGames
Posty: 112
Rejestracja: 14 lut 2018, 14:55
Has thanked: 3 times
Been thanked: 26 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2018

Post autor: FoxGames »

No i szczęśliwie Sagrada do nas dotarła. Urząd celny był łaskawy i załatwił temat w jeden dzień :)
Dziś ruszamy z wysyłką do części sklepów, więc niektórzy z Was będą mieli grę przed weekendem.
Awatar użytkownika
FoxGames
Posty: 112
Rejestracja: 14 lut 2018, 14:55
Has thanked: 3 times
Been thanked: 26 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2018

Post autor: FoxGames »

Kolejne nowości wydawnicze! A to jeszcze nie koniec na ten rok :)

Obrazek

Katamino

Katamino: Gra Rodzinna jest dynamiczną układanką i zmuszająca do myślenia zagadką. Rozwija zmysł obserwacji i zdolność logicznego myślenia. To klasyka gier logicznych z "płynnie regulowanym" poziomem trudności. Różne zasady gry powodują, że mogą zacząć się w nią bawić już trzylatki.

Korzystając z kolejnych – coraz trudniejszych wariantów rozgrywki sprawia, że gra rośnie wraz z dzieckiem i adresowana jest w nieco zmienionej formie dla 4, 5, 6 i 8-latków. Oczywiście, dorośli amatorzy "gimnastyki mózgu" również znajdą tu coś dla siebie!

Oprócz wariantu 1 osobowego, w wersji Family może jednocześnie rywalizować ze sobą 2 graczy!

Premiera: 28 listopada
Wiek graczy: 3+
Liczba graczy: 1-2
SCD: 129,99 PLN

Obrazek

Gatunki

Gatunki to gra, w której gracze starają się przyporządkować wybranym gatunkom zwierząt ich cechy. Na przemian rzucają kośćmi i muszą jak najszybciej znaleźć zwierzę, do którego pasują wylosowane właściwości.

W tej grze liczy się wiedza, refleks i spostrzegawczość. Bądź szczwany jak lis, szybki jak gepard i czujny jak ważka.

Ucz się grając!

Premiera: 28 listopada
Wiek graczy: 6+
Liczba graczy: 2-10
SCD: 44,99 PLN

Obrazek

Panika w laboratorium

Pomocy! Ameby uciekły z laboratorium! Musicie pomóc je wyłapać, ale nie będzie to takie proste. Te małe stworzonka zmieniają kolory, kształty i wzory, a do tego uwielbiają chować się w wentylacji.

1. Na środku stołu ułożone są żetony reprezentujące ameby, laboratoria i wentylację.
2. Wynik rzutu kostkami określa kierunek ucieczki ameby oraz jej wygląd.
3. Kto pierwszy odnajdzie właściwą amebę – zdobywa punkt!

Panika w laboratorium to rewelacyjna gra, którą pokochały miliony osób na całym świecie!

Premiera: 28 listopada
Wiek graczy: 6+
Liczba graczy: 2-10
SCD: 44,99 PLN

Obrazek

Tutti Frutti

Czy jesteś wystarczająco szybki i na tyle zręczny, żeby połączyć ze sobą dwie połówki owocu zanim zrobi to ktoś inny? Czy uda Ci się zebrać najwięcej owoców? Gra pełna kolorów, witamin i emocji doda wam energii oraz umili każde spotkanie.

Takiej sałatki owocowej na pewno jeszcze nie próbowałeś!

Premiera: 28 listopada
Wiek graczy: 4+
Liczba graczy: 2-6
SCD: 44,99 PLN

Obrazek

Znajdź różnicę

Wyszukiwanie różnic to jedna z najpopularniejszych zabaw dla dzieci. Co się jednak stanie, kiedy dodamy do niej atrakcyjne zasady gry karcianej? Powstanie światowy hit, który pokochają setki tysięcy dzieci w kilkudziesięciu krajach.

Poznajcie fenomen gry, w której każda partia jest inna!

1. Gracze wybierają jedną z 4 talii i rozdają karty po równo.
2. Na środku stołu leży jedna karta. Znajdź różnicę pomiędzy nią a swoją wierzchnią kartą.
3. Udało się? Teraz twoja karta zakrywa tę na środku stołu.
Kto pierwszy pozbędzie się wszystkich kart – wygrywa!

Premiera: 28 listopada
Wiek graczy: 5+
Liczba graczy: 2-6
SCD: 44,99 PLN
Awatar użytkownika
zomboni
Posty: 143
Rejestracja: 12 maja 2013, 13:55
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2018

Post autor: zomboni »

Drogi Fox'ie mam kilka pytań związanych z Kronikami Zbrodni:

- kiedy możemy spodziewać się dostępności w apce scenariusza: Krew na białym kołnierzyku? IV kwartał 2018 ma się już ku końcowi.
- kiedy możemy spodziewać się dostępności w apce scenariuszy: Wampir we Mgle i Alicja w krainie koszmarów (I kwartał 2019, a coś więcej?)?
- jakie będą ceny wyżej wymienionych?
- czy znana jest dokładniejsza data wydania rozszerzeń Noir i Witajcie w Redview, jakie będą SCD?
- czy rozszerzenia będą dostępne na podobnej zasadzie jak podstawka (część scenariuszy darmowa, część do dokupienia?).

Z góry wielkie dzięki :mrgreen:
Awatar użytkownika
FoxGames
Posty: 112
Rejestracja: 14 lut 2018, 14:55
Has thanked: 3 times
Been thanked: 26 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2018

Post autor: FoxGames »

zomboni pisze: 08 lis 2018, 21:47 Drogi Fox'ie mam kilka pytań związanych z Kronikami Zbrodni:

- kiedy możemy spodziewać się dostępności w apce scenariusza: Krew na białym kołnierzyku? IV kwartał 2018 ma się już ku końcowi.
- kiedy możemy spodziewać się dostępności w apce scenariuszy: Wampir we Mgle i Alicja w krainie koszmarów (I kwartał 2019, a coś więcej?)?
- jakie będą ceny wyżej wymienionych?
- czy znana jest dokładniejsza data wydania rozszerzeń Noir i Witajcie w Redview, jakie będą SCD?
- czy rozszerzenia będą dostępne na podobnej zasadzie jak podstawka (część scenariuszy darmowa, część do dokupienia?).

Z góry wielkie dzięki :mrgreen:
1 i 2. Czekamy na materiały od Lucky Duck Games. Prawdopodobnie Krew będzie w drugiej połowie grudnia (acz to zawsze ryzykowny okres - święta etc.). Wampir i Alicja będa w pierwszym kwartale 2019. Tak jak napisaliśmy - jesteśmy uzależnieni od Laki Daków ;) Nam lokalizacja scenariusza zajmuje ok 3 tygodni.
3. Każdy scenariusz 22 zł. Polecamy jednak śledzić nasz fp i wpadać na konwenty - będzie sporo możliwości wygrania.
4. Jeszcze nie podjęliśmy decyzji o wydaniu - te zapowiedzi w języku polskim, które są w apce dotycza wydania angielskiego. Niemniej możemy po cichu powiedzieć, że wydanie Noir jest baaaardzo prawdopodobne ;) (co nie oznacza, że nie wexmiemy się też za Redview).
5. Tu jeszcze nie mamy podjętych decyzji.
Awatar użytkownika
Shimrod
Posty: 261
Rejestracja: 10 cze 2015, 19:04
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 18 times
Been thanked: 23 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2018

Post autor: Shimrod »

FoxGames pisze: 23 paź 2018, 11:12 Leśne Duchy to prosta gra w obłędnej oprawie graficznej. Naszym celem jest zbieranie symboli duchów w takich kombinacjach, aby przyniosły nam jak najwięcej punktów. Las tworzymy z płytek, które zbieramy w trakcie gry jedynie z jego skraju. Gramy do momentu, aż nasz las opustoszeje, a następnie liczymy punkty. Możemy również rezerwować płytki lub zdobywać specjalne żetony dające bonusy.
Czy gra się już ukazała? Premiera niby 14.11, ale nigdzie jej nie widziałem, nawet na empik.com ma status niedostępna.
Żeby tak mi się chciało jak mi się nie chce...

Moja skromna kolekcja
Goodies
Awatar użytkownika
sydonia
Posty: 353
Rejestracja: 28 maja 2017, 15:34
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 11 times
Been thanked: 388 times
Kontakt:

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2018

Post autor: sydonia »

Shimrod pisze: 19 lis 2018, 21:10
FoxGames pisze: 23 paź 2018, 11:12 Leśne Duchy to prosta gra w obłędnej oprawie graficznej. Naszym celem jest zbieranie symboli duchów w takich kombinacjach, aby przyniosły nam jak najwięcej punktów. Las tworzymy z płytek, które zbieramy w trakcie gry jedynie z jego skraju. Gramy do momentu, aż nasz las opustoszeje, a następnie liczymy punkty. Możemy również rezerwować płytki lub zdobywać specjalne żetony dające bonusy.
Czy gra się już ukazała? Premiera niby 14.11, ale nigdzie jej nie widziałem, nawet na empik.com ma status niedostępna.
Premiera bodaj 28.11
tsodo
Posty: 124
Rejestracja: 01 maja 2018, 10:52
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 46 times
Been thanked: 33 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2018

Post autor: tsodo »

Foxgames planujecie wydanie dodatku do Sagrady dla 5 i 6 gracza ?
TTR_1983
Posty: 3923
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 87 times
Kontakt:

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2018

Post autor: TTR_1983 »

tsodo pisze: 20 lis 2018, 15:46 Foxgames planujecie wydanie dodatku do Sagrady dla 5 i 6 gracza ?
Tak, jest już zapowiedziany :)
Awatar użytkownika
FoxGames
Posty: 112
Rejestracja: 14 lut 2018, 14:55
Has thanked: 3 times
Been thanked: 26 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2018

Post autor: FoxGames »

Zapraszamy na całkiem zacny konkurs.

Zwycięzca dostanie w 2019 roku wszystkie gry, które wydamy w najbliższych 12 miesiącach :)


https://www.facebook.com/FOXGAMESpl/pho ... n__=EEHH-R
Awatar użytkownika
Pan_K
Posty: 2504
Rejestracja: 24 wrz 2014, 19:16
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 189 times
Been thanked: 168 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2018

Post autor: Pan_K »

"Warunkiem jest posiadanie aktywnego konta na Facebook."
I tyle z konkursu... :roll:
„Rzekł głupi w swoim sercu: nie ma Boga.”

Ryba bez roweru, to tylko ryba...
alpha
Posty: 1001
Rejestracja: 10 cze 2018, 14:33
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 310 times
Been thanked: 128 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2018

Post autor: alpha »

Pan_K pisze: 03 gru 2018, 13:25 "Warunkiem jest posiadanie aktywnego konta na Facebook."
I tyle z konkursu... :roll:
Dokładnie. Czemu tak się wszyscy upierają, że Facebook to coś, na co każdy się nabrał? Nigdy tam konta nie miałem, i nigdy mieć nie będę. A co jak minie moda na ten śmieszy wynalazek? Nie można jakoś zacząć się odczepiać od tego dziadostwa (Facebook)? Nie każdy lubi być elektronicznym ekshibicjonistą.
Kolekcja: BGG
Sprzedam / wymienię: BGG lub forum
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1304 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2018

Post autor: rastula »

Pan_K pisze: 03 gru 2018, 13:25 "Warunkiem jest posiadanie aktywnego konta na Facebook."
I tyle z konkursu... :roll:
i pewnie trzeba mieć polskie obywatelstwo...i ukończone 18 lat.


no są warunki , jest regulamin - na pewno wszystkich nie da się zadowolić...

taki ten marketing wredny , zarzuca sieć tam gdzie są ryby...
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4776
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 68 times
Been thanked: 1031 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2018

Post autor: Trolliszcze »

alpha pisze: 03 gru 2018, 14:29Dokładnie. Czemu tak się wszyscy upierają, że Facebook to coś, na co każdy się nabrał? Nigdy tam konta nie miałem, i nigdy mieć nie będę. A co jak minie moda na ten śmieszy wynalazek? Nie można jakoś zacząć się odczepiać od tego dziadostwa (Facebook)? Nie każdy lubi być elektronicznym ekshibicjonistą.
Jak minie moda, to będą robić gdzie indziej. Słuchajcie, zaklinanie rzeczywistości nic nie da. Tam siedzi większość ludzi, tam jest największa aktywność, tam działa marketing. No to tam robią. To nie jest raczej rocket science.
Awatar użytkownika
Pan_K
Posty: 2504
Rejestracja: 24 wrz 2014, 19:16
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 189 times
Been thanked: 168 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2018

Post autor: Pan_K »

rastula pisze: 03 gru 2018, 14:33
Pan_K pisze: 03 gru 2018, 13:25 "Warunkiem jest posiadanie aktywnego konta na Facebook."
I tyle z konkursu... :roll:
i pewnie trzeba mieć polskie obywatelstwo...i ukończone 18 lat.


no są warunki , jest regulamin - na pewno wszystkich nie da się zadowolić...

taki ten marketing wredny , zarzuca sieć tam gdzie są ryby...
Ale teraz to ja nie rozumiem. Stwierdziłem fakt, wyraziłem żal z tego powodu - tak chyba można było zrozumieć tę enigmatyczną moją wypowiedź. Ale żeby od razu tak roszczeniowo?...
Czym dałem Ci asumpt do takich interpretacji moich wypowiedzi?

To może jaśniej się wyrażę: skończyłem czytać regulamin w momencie, w którym przeczytałem to info. Nie zżera mnie z tego powodu resentyment, nie będę płakał w poduszkę, że nie miałem szansy na te gry. Rezygnując z facebooka wiedziałem, że takie sytuacje będą mnie omijać. Wiem, że tak działa ten świat itd. Gier mam aż za wiele i chętnie bym się raczej kilku pozbył (a wciąż kupuję ;) ).

Ale może autorom konkursu warto podpowiedzieć, że nie wszystko jest na fejsie. Czy coś z tym zrobią? Nie wiem. Jakoś przeżyję i jutro rano znów wstanę do pracy.

Pozdrawiam :)
„Rzekł głupi w swoim sercu: nie ma Boga.”

Ryba bez roweru, to tylko ryba...
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1304 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2018

Post autor: rastula »

Chodziło mi wyłącznie o fakt że nie ma konkursów "dla wszystkich"...taki los. FB jest popularne i tyle, warto tam robić konkursy bo to wydajne jest i łatwe. Dokonujesz jakiegoś tam wyboru z jakichś tam powodów i twoje prawo, tylko każdy wybór ma konsekwencje...np brak konta na fb uniemożliwia wziecie udziału w konkursie i tyle...
Awatar użytkownika
walkingdead
Posty: 2023
Rejestracja: 06 lut 2013, 19:57
Has thanked: 120 times
Been thanked: 309 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2018

Post autor: walkingdead »

alpha pisze: 03 gru 2018, 14:29 Nie każdy lubi być elektronicznym ekshibicjonistą.
Co prawda, to chyba nie miejsce na takie dyskusje, ale mam wrażenie, że to dość przejaskrawione spojrzenie na wszystkich użytkowników FB. Nie każdy użytkownik jest ekshibicjonistą żądnym atencji :mrgreen:

Sam decydujesz jakiego rodzaju treści udostępniasz (teraz nawet jesteś w stanie zdecydować, które treści trafiają do których znajomych). Zawsze można również utworzyć konto z minimalną ilością informacji- takie konto pozwala uczestniczyć w "życiu FB" przy zachowaniu prywatności (tak wiem, ze sa afery zwiazane z prywatnoscia).
alpha
Posty: 1001
Rejestracja: 10 cze 2018, 14:33
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 310 times
Been thanked: 128 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2018

Post autor: alpha »

Żeby nie odbiegać od tematu tego wątku, utworzyłem nowy temat "Facebook a konkursy (lub inne zdarzenia)"

viewtopic.php?f=41&t=58756
Kolekcja: BGG
Sprzedam / wymienię: BGG lub forum
Awatar użytkownika
garg
Posty: 4458
Rejestracja: 16 wrz 2009, 15:26
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1413 times
Been thanked: 1089 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2018

Post autor: garg »

Czy ktoś widział, gdzie można kupić cała serię Escape Room? Bo nie mogę znaleźć w żadnym sklepie, pod żadną nazwą :? .
Mam / Sprzedam/wymienię
(Może nie wystawiłem, ale też chętnie wymienię)

Najstarszy offtop świata: Ceterum censeo Carthaginem esse delendam ;-)
Awatar użytkownika
michalp
Posty: 62
Rejestracja: 12 mar 2017, 22:45
Has thanked: 12 times
Been thanked: 14 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2018

Post autor: michalp »

garg pisze: 10 gru 2018, 20:57 Czy ktoś widział, gdzie można kupić cała serię Escape Room? Bo nie mogę znaleźć w żadnym sklepie, pod żadną nazwą :? .
Empik
Awatar użytkownika
garg
Posty: 4458
Rejestracja: 16 wrz 2009, 15:26
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1413 times
Been thanked: 1089 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2018

Post autor: garg »

michalp pisze: 10 gru 2018, 21:00
garg pisze: 10 gru 2018, 20:57 Czy ktoś widział, gdzie można kupić cała serię Escape Room? Bo nie mogę znaleźć w żadnym sklepie, pod żadną nazwą :? .
Empik
Dzięki :)
Mam / Sprzedam/wymienię
(Może nie wystawiłem, ale też chętnie wymienię)

Najstarszy offtop świata: Ceterum censeo Carthaginem esse delendam ;-)
Zablokowany