Rebel - plany wydawnicze na 2019 rok

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Marokin21
Posty: 86
Rejestracja: 11 lut 2018, 21:12
Has thanked: 59 times
Been thanked: 3 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2019 rok

Post autor: Marokin21 »

Drogi Rebelu, co się takiego wydarzyło, że data premiery Wyspy skarbów została przesunięta? Co gorsza kilka postów wcześniej widziałem wzmiankę o kolejnym potencjalnym przesunięciu tego terminu.

Mam nadzieję że nie skończy się przesuwaniem terminu co miesiąc albo informacją że utknęły na granicy u celników (If You know what I mean...)
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2019 rok

Post autor: REBEL.pl »

Largo pisze: 25 kwie 2019, 16:39Wiadomo może kiedy pojawi się Zona i kiedy można spodziewać się jakiś materiałów promocyjno-recenzenckich na jej temat?
Planujemy wydanie gry przygodowej Zona na tegoroczne targi Spiel w Essen (24-27 października 2019). Do intensyfikacji działań marketingowych będziemy przystępować latem tego roku, gdy będziemy już mogli zacząć pokazywać finalne grafiki i elementy :)
-> Tutaj mały post na facebooku <-
-> Galeria zdjęć na BGG <-

Marokin21 pisze: 25 kwie 2019, 22:52Drogi Rebelu, co się takiego wydarzyło, że data premiery Wyspy skarbów została przesunięta? Co gorsza kilka postów wcześniej widziałem wzmiankę o kolejnym potencjalnym przesunięciu tego terminu. (...)
Nie my ją produkujemy, a Matagot produkuje ją dla nas. W przypadku druków łączonych (zależy na tym oryginalnemu wydawcy z uwagi na optymalizację kosztów) zdarzają się przesunięcia, gdy czeka się na wszystkich partnerów - wystarczy jeden, który się spóźni i druk się przesuwa. Aktualnie jesteśmy na etapie oczekiwania na próbkę przedprodukcyjną i po jej zatwierdzeniu fabryka rusza z produkcją. To oznacza, że Wyspa Skarbów powinna być dostępna w lipcu 2019 roku. Za opóźnienie bardzo przepraszamy.
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2019, 13:52 przez REBEL.pl, łącznie zmieniany 1 raz.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Marokin21
Posty: 86
Rejestracja: 11 lut 2018, 21:12
Has thanked: 59 times
Been thanked: 3 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2019 rok

Post autor: Marokin21 »

Z góry przepraszam za ton ale czegoś tu nie rozumiem. Skoro data premiery była zagrożona ze względów od Państwa niezależnych to czy nie powinno się o tym poinformować na stronie wydawnictwa, Facebooku czy przekazać taką informację do współpracujących sklepów? Pytam bo jestem jedną z osób która zakupiła grę w preorderze w momencie kiedy termin był już raz przesuwany.
Zakładam że informacja o trudnościach nie pojawiła się dziś ani wczoraj i można było uprzedzić przed tym faktem

Chciałem dodać że na bieżąco sprawdzam zapowiedzi na stronie wydawnictwa i jeszcze wczoraj przy Wyspie skarbów widoczny był Maj. Nagle po zapytaniu o grę kolejnego dnia termin zostaje zaktualizowany. Albo mam świetne wyczucie czasu albo ktoś nie chciał się pochwalić że jest kolejne opóźnienie. Nie fajnie Rebel...
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2019 rok

Post autor: REBEL.pl »

Marokin21 pisze: 26 kwie 2019, 11:49 Z góry przepraszam za ton ale czegoś tu nie rozumiem. Skoro data premiery była zagrożona ze względów od Państwa niezależnych to czy nie powinno się o tym poinformować na stronie wydawnictwa, Facebooku czy przekazać taką informację do współpracujących sklepów? (...)
To nie zawsze jest takie proste jak się wydaje.
Aktualizację statusu robimy raz w tygodniu, zwykle w piątek i zawsze na koniec miesiąca aby sprawdzić tytuły zapowiedziane na przyszły miesiąc. Wnikliwe oko może dostrzec, że dzisiaj nie tylko zmieniła się data dostępności na Wyspę Skarbów, ale także doprecyzowały się daty dla tytułów dostępnych w maju.
W zeszłym tygodniu, w piątek dla Wyspy Skarbów status otrzymał ostrzeżenie, co oznaczało, że trzeba zacząć się dowiadywać czy gra będzie dostępna w uzgodnionym wcześniej terminie. Okazało się, że nie. Najszybciej jesteśmy w stanie odpowiedzieć na forum, wolniej trwa kolejkowanie tej informacji w pozostałych działach i innych mediach. Chcielibyśmy być jeszcze lepsi w komunikacji z klientem, cały czas nad tym pracujemy i mamy nadzieję, że to stale będzie się tylko poprawiać. Dziękujemy za krytykę :)
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Awatar użytkownika
Marx
Posty: 2420
Rejestracja: 24 sty 2016, 10:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 51 times
Been thanked: 17 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2019 rok

Post autor: Marx »

Waiting is the hardest part.

Z nimi przychodzi mi się pożegnać
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2019 rok

Post autor: REBEL.pl »

Marx pisze: 26 kwie 2019, 22:12 Mandala i Abomination w planie wydawniczym na rok 2019

https://boardgamegeek.com/boardgame/239 ... ankenstein
https://boardgamegeek.com/boardgame/264241/mandala
:shock:

Obrazek

:wink:
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Awatar użytkownika
Xfenix
Posty: 186
Rejestracja: 05 wrz 2016, 23:24
Lokalizacja: Wałbrzych
Has thanked: 12 times
Been thanked: 15 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2019 rok

Post autor: Xfenix »

Witam
Czy jest szansa na powrót do oferty Entry Set do gry Force of Will TCG ?
Na ten moment widzę że wszystkie są wyprzedane.
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2019 rok

Post autor: REBEL.pl »

Xfenix pisze: 27 kwie 2019, 09:57 Witam
Czy jest szansa na powrót do oferty Entry Set do gry Force of Will TCG ?
Na ten moment widzę że wszystkie są wyprzedane.
Poprosimy o zdanie pytania działowi obsługi klienta sklepu Rebel.pl kontaktując się w jeden z dostępnych sposobów: https://rebel.pl/x.php/2,12/Kontakt.html
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Kin@a
Posty: 1272
Rejestracja: 27 lip 2015, 16:22
Has thanked: 16 times
Been thanked: 138 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2019 rok

Post autor: Kin@a »

Ponieważ bardzo lubię Welcome to więc wypatrzyłam inną gierkę z serii roll&write w podobnym klimacie:
https://boardgamegeek.com/image/4627947/floor-plan

Jest szansa na wydanie jej w polskiej wersji?
Awatar użytkownika
Pisarka
Posty: 508
Rejestracja: 24 kwie 2018, 08:49
Has thanked: 12 times
Been thanked: 31 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2019 rok

Post autor: Pisarka »

Kin@a pisze: 28 kwie 2019, 23:24 Ponieważ bardzo lubię Welcome to więc wypatrzyłam inną gierkę z serii roll&write w podobnym klimacie:
https://boardgamegeek.com/image/4627947/floor-plan

Jest szansa na wydanie jej w polskiej wersji?

To ja też zgłaszam roll and write :D : https://boardgamegeek.com/boardgame/117 ... -dice-game

Banalnie proste, wciągające, jak dla mnie ciekawsze niż bazowe zooloretto.

Moglibyście też wydać Welcome to... Mini :wink:
„Władca Pierścieni” jest zasadniczo dziełem religijnym i katolickim; początkowo niezamierzenie, lecz w poprawkach świadomie.” — J.R.R. Tolkien
Awatar użytkownika
garg
Posty: 4456
Rejestracja: 16 wrz 2009, 15:26
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1399 times
Been thanked: 1089 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2019 rok

Post autor: garg »

Ja dla odmiany odbiłem się od obydwu wersji (planszowej i kościanej), więc jak widać, ilu ludzi, tyle opinii :) .
Mam / Sprzedam/wymienię
(Może nie wystawiłem, ale też chętnie wymienię)

Najstarszy offtop świata: Ceterum censeo Carthaginem esse delendam ;-)
Kin@a
Posty: 1272
Rejestracja: 27 lip 2015, 16:22
Has thanked: 16 times
Been thanked: 138 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2019 rok

Post autor: Kin@a »

Pisarka pisze: 30 kwie 2019, 19:17 To ja też zgłaszam roll and write :D : https://boardgamegeek.com/boardgame/117 ... -dice-game
A z tym to do G3 bo oni mają ten tytuł.
Awatar użytkownika
Pisarka
Posty: 508
Rejestracja: 24 kwie 2018, 08:49
Has thanked: 12 times
Been thanked: 31 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2019 rok

Post autor: Pisarka »

Kin@a pisze: 30 kwie 2019, 19:57
Pisarka pisze: 30 kwie 2019, 19:17 To ja też zgłaszam roll and write :D : https://boardgamegeek.com/boardgame/117 ... -dice-game
A z tym to do G3 bo oni mają ten tytuł.
Po tym jak przetłumaczyli Ganz Shon Clever, ignoruję ich :wink:
„Władca Pierścieni” jest zasadniczo dziełem religijnym i katolickim; początkowo niezamierzenie, lecz w poprawkach świadomie.” — J.R.R. Tolkien
Awatar użytkownika
finallyh
Posty: 158
Rejestracja: 11 gru 2005, 18:23
Has thanked: 50 times
Been thanked: 39 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2019 rok

Post autor: finallyh »

Mata (gracza) do Władcy Pierścieni ma jakiś termin wydania?
Awatar użytkownika
Pisarka
Posty: 508
Rejestracja: 24 kwie 2018, 08:49
Has thanked: 12 times
Been thanked: 31 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2019 rok

Post autor: Pisarka »

Rebelu, co się stało z tym certyfikatem do Welcome to? https://youtu.be/oa_ML5iVdpQ?t=93
„Władca Pierścieni” jest zasadniczo dziełem religijnym i katolickim; początkowo niezamierzenie, lecz w poprawkach świadomie.” — J.R.R. Tolkien
Awatar użytkownika
konrad.rymczak
Posty: 998
Rejestracja: 26 cze 2016, 14:09
Has thanked: 173 times
Been thanked: 48 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2019 rok

Post autor: konrad.rymczak »

Pisarka pisze: 30 kwie 2019, 21:34 Po tym jak przetłumaczyli Ganz Shon Clever, ignoruję ich :wink:
Wyjdą na zero, kupię 2 sztuki 8) Dobra gra na prezent.
Kupię: Eclipse 2nd - Galactic Counselor
Murkar
Posty: 3
Rejestracja: 29 kwie 2017, 08:07
Has thanked: 1 time

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2019 rok

Post autor: Murkar »

Ostatnie info, jakie znalazłem odnośnie dodruku Pory Roku: Zaczarowane Królestwo to "nie mamy oferty na dodruk tego dodatku". Czy moglibyście ten dość enigmatyczny komentarz nieco rozjaśnić? Czy jeśli będzie organizowany międzynarodowy dodruk, to Rebel chciałby do niego dołączyć?
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2019 rok

Post autor: REBEL.pl »

------------------------
JUŻ ZA ROGIEM:
------------------------

Welcome To... - Notes punktacji

Obrazek

Już jest dostępny notes punktacji do Welcome to... W środku 100 arkuszy + 20 arkuszy z lekko zmienioną punktacją.
Właśnie trwa wysyłka, szukajcie tego pakietu uzupełniającego we wszystkich dobrych sklepach z grami.

Sugerowana cena detaliczna wynosi: 24,95 zł


Zaginiony klucz

Obrazek Obrazek Obrazek

Już w przyszłym tygodniu premierę będzie miała gra Zaginiony klucz, zbudowana na współpracy gra towarzyska o bardzo uniwersalnym charakterze, oparta o dedukcję i zabawę ze skojarzeniami. Czym odróżnia się od innych w tej kategorii? Jest to zabawa w "ciepło-zimno", którą nakierowujemy obrazkami, wskazując, czy ten wylosowany ma dużo cech wspólnych z kluczem, którego szukamy, średnio, czy wcale. Jedna pomyłka i odpadamy z gry, nie ma tutaj koła ratunkowego. Świetnie nadaje się dla początkujących graczy, wystarczy bowiem, że tylko jedna osoba zna zasady, a tych tak wiele nie ma. Po odpakowaniu można od razu przystąpić do rozgrywki, dzięki przemyślanej wyprasce na elementy, trzymającej wszystko w miejscu.

Sugerowana cena detaliczna wynosi: 119,95 zł


T.I.M.E Stories - Bractwo wybrzeża

Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Od jutra rusza wysyłka kolejnego scenariusza do T.I.M.E Stories: Bractwo Wybrzeża. Jeżeli macie ochotę na łyk pirackiej przygody na Karaibach, zaopatrzcie się w ten scenariusz:

"Czterech doświadczonych agentów zostało wysłanych na XVII-wieczne Karaiby. Niestety kontakt z nimi został zerwany, a ich obecna lokalizacja nie jest znana. Nosiciele, o których mowa, to czwórka braci, znanych korsarzy. Twoja pomoc jest potrzebna, żeby ich wytropić.

Czym prędzej zbierz załogę i dobrze się przygotuj – na wodach, na które zostaniesz wysłany, może się zdarzyć absolutnie wszystko."


Sugerowana cena detaliczna wynosi: 99,95 zł

------------------------
INFORMACJE:
------------------------

Terraformacja Marsa

Dodatek "Turmoil" do Terraformacji Marsa wsparło na Kickstarterze 26000 osób zbierając łączną kwotę 1 367 901 dolarów.

Obrazek

Rebel nie brał udziału w kampanii, jednak dostępne w jej trakcie promki będą także dostępne za pośrednictwem naszego wydawnictwa w polskiej wersji językowej.

Mowa tutaj o:

Zestaw 20 kart dodatkowych

Obrazek

Zestaw 5 dwuwarstwowych plansz gracza

Obrazek

Będą one dostępne nieco później niż wersja sklepowa samego dodatku, ale nie później niż około 1 miesiąc (szacujemy, że będzie to przełom listopada i grudnia 2019 r.)

Zestaw 5 dwuwarstwowych plansz gracza
Sugerowana cena detaliczna: 59,95 zł

Zestaw 20 kart dodatkowych
Sugerowana cena detaliczna: 39,95 zł

Sam dodatek będzie miał sugerowaną cenę detaliczną wynoszącą 84,95 zł.

------------------------
DODRUKI:
------------------------

Pojawił się u nas dodruk gry Alchemicy i dodatku do niej p.t. Królewski golem. Pojawił się także dodruk gry Wsiąść do Pociągu: Pierwsza Podróż.
Serdecznie zapraszamy tych, którzy na nie oczekiwali do zakupów w ulubionych sklepach z grami.

Obrazek Obrazek Obrazek



------------------------
ORGANIZED PLAY:
------------------------

Cześć z Was mogła jeszcze nie trafić na tę informację, w tym roku Rebel zamienił formułę "Mistrzostw Polski" na "Organized Play". W 2019 roku Rebel OP koncentrować się będzie na dwóch poniższych tytułach:

Obrazek

KeyForge (edycja polska) - pierwsza na świecie Unikalna Gra Karciana wkracza na polskie salony wraz z oficjalnym Organized Play. Więcej o inicjatywach można przeczytać na oficjalnej stronie op.keyforge.com

Obrazek
Star Wars: X-Wing (druga edycja) - 2019 rok to przede wszystkim oficjalne wydarzenia, o których więcej można przeczytać na oficjalnej stronie Organized Play dla gry Star Wars: X-Wing.


------------------------
ODPOWIEDZI:
------------------------
Kin@a pisze: 28 kwie 2019, 23:24Ponieważ bardzo lubię Welcome to więc wypatrzyłam inną gierkę z serii roll&write w podobnym klimacie:
https://boardgamegeek.com/image/4627947/floor-plan

Jest szansa na wydanie jej w polskiej wersji?
Nie przez Rebela. Na stronie produktu można zrobić sobie PnP do przetestowania: https://www.deepwatergaming.com/floorplan

Pisarka pisze: 30 kwie 2019, 19:17To ja też zgłaszam roll and write :D : https://boardgamegeek.com/boardgame/117 ... -dice-game
Gry wydawnictwa Abacusspiele wydaje G3. To do nich należy skierować to pytanie.

finallyh pisze: 02 maja 2019, 23:05Mata (gracza) do Władcy Pierścieni ma jakiś termin wydania?
Jedyną matą do Władcy Pierścieni: Podróże przez Śródziemie jest ta: https://www.fantasyflightgames.com/en/p ... h-gamemat/
Plansze gracza nie są produktem, a promką dostępną w limitowanej ilości na rynku amerykańskim i nigdzie indziej. FFG nie planuje robić z niej produktu komercyjnego, przynajmniej na chwilę obecną nic nam nie wiadomo o takich planach.

Pisarka pisze: 03 maja 2019, 08:05Rebelu, co się stało z tym certyfikatem do Welcome to? https://youtu.be/oa_ML5iVdpQ?t=93
Certyfikat został usunięty z pudełka od pierwszego dodruku przez oryginalnego wydawcę.

Murkar pisze: 05 maja 2019, 13:32Ostatnie info, jakie znalazłem odnośnie dodruku Pory Roku: Zaczarowane Królestwo to "nie mamy oferty na dodruk tego dodatku". Czy moglibyście ten dość enigmatyczny komentarz nieco rozjaśnić? Czy jeśli będzie organizowany międzynarodowy dodruk, to Rebel chciałby do niego dołączyć?
Analizujemy to dopiero po otrzymaniu oferty. Zerkamy na historię rotacji i podejmujemy decyzję, wiele zależy to więc od terminu, stanów magazynowych, deadline'ów, nieobecności tytułu na rynku, daty dostawy, aktualnego obłożenie pracą, etc.. Czynników jest wiele więcej, nie ma sensu tutaj o wszystkich pisać. Dzisiaj pewnie na ofertę spojrzelibyśmy przychylnym okiem, a czy tak samo będzie za pół roku albo za rok? Rozpatrujemy dodruk mając komplet informacji, a na razie nie wiemy czy w ogóle dodruk będzie kiedykolwiek możliwy.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Piodag
Posty: 58
Rejestracja: 16 sty 2017, 14:37
Has thanked: 3 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2019 rok

Post autor: Piodag »

Czy to możliwe że od dnia opublikowania posta o dostępnym dodruku dodatku do Alchemików nakład już się wyczerpał? :( Czy gra będzie dostępna w innych sklepach? Chciałam ją kupić na rebelu, bo mam bon podarunkowy do wykorzystania
Awatar użytkownika
Bruno
Posty: 2012
Rejestracja: 27 lip 2017, 19:13
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1482 times
Been thanked: 1140 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2019 rok

Post autor: Bruno »

To jeszcze a propos Królewskiego Golema, który faktycznie zniknął ze sklepu Rebela w jeden czy dwa dni: czy jakaś partia tego dodatku trafi normalnie do sklepów, czy wszystko poszło na pniu u wydawcy? (pytam, bo w sklepach tej pozycji nie znajduję, ani jej tam nie było w ostatnich dniach).
Jesteś szczęśliwym posiadaczem np. Gloomhaven? Masz więc egzemplarz tej gry, a nie jej kopię. To znacząca różnica ;-)
Druga edycja GWT: pacholęta wznoszą domy w krainie My little pony.
Kupię kryształy many ze starej edycji Mage Knighta!
diaanaa20
Posty: 11
Rejestracja: 22 cze 2018, 13:06

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2019 rok

Post autor: diaanaa20 »

Odnosząć się do wiadomości o dodruku Alchemików - czy jest w takim razie szansa na Plemiona do Tzolkina "na dniach"?
michał_851
Posty: 42
Rejestracja: 19 kwie 2019, 15:21

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2019 rok

Post autor: michał_851 »

diaanaa20 pisze: 09 maja 2019, 06:55 Odnosząć się do wiadomości o dodruku Alchemików - czy jest w takim razie szansa na Plemiona do Tzolkina "na dniach"?
Tydzień temu kupiłem dodatek Tzolkina wersje angielską na GameLord jeśli wersja językowa nie stanowi problemu :)
Ostatnio zmieniony 09 maja 2019, 11:23 przez michał_851, łącznie zmieniany 1 raz.
michał_851
Posty: 42
Rejestracja: 19 kwie 2019, 15:21

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2019 rok

Post autor: michał_851 »

Alchemicy na Aleplanszówki jest dodatek , podstawka już w ilości sztuk małej :D
diaanaa20
Posty: 11
Rejestracja: 22 cze 2018, 13:06

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2019 rok

Post autor: diaanaa20 »

Język nie stanowi problemu ale mój skrajny pedantyzm już niestety tak 😋 Wolałabym polską, żeby "pasowała" do podstawki, zwłaszcza, że szansa na w miarę szybki dodruk wydaje się być realna 😁
michał_851 pisze: 09 maja 2019, 09:47
diaanaa20 pisze: 09 maja 2019, 06:55 Odnosząć się do wiadomości o dodruku Alchemików - czy jest w takim razie szansa na Plemiona do Tzolkina "na dniach"?
Tydzień temu kupiłem dodatek Tzolkina wersje angielską na GameLord jeśli wersja językowa nie stanowi problemu :)
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2019 rok

Post autor: REBEL.pl »

------------------------
ODPOWIEDZI:
------------------------
Piodag pisze: 08 maja 2019, 21:41Czy to możliwe że od dnia opublikowania posta o dostępnym dodruku dodatku do Alchemików nakład już się wyczerpał? :( Czy gra będzie dostępna w innych sklepach? Chciałam ją kupić na rebelu, bo mam bon podarunkowy do wykorzystania
Bruno pisze: 09 maja 2019, 04:38 To jeszcze a propos Królewskiego Golema, który faktycznie zniknął ze sklepu Rebela w jeden czy dwa dni: czy jakaś partia tego dodatku trafi normalnie do sklepów, czy wszystko poszło na pniu u wydawcy? (pytam, bo w sklepach tej pozycji nie znajduję, ani jej tam nie było w ostatnich dniach).
W dniu wczorajszym dopiero wyszły z hurtowni paczki i pewnie niebawem będzie można zamawiać w tych sklepach, które zdążyły je zamówić. Ilość była bardzo niewielka, bo podczas produkcji fabryka stwierdziła ubytki w komponentach i wyprodukowała szczątkową ilość. Przy kolejnym druku dostaniemy więcej, ale to pewnie dopiero za parę miesięcy.

diaanaa20 pisze: 09 maja 2019, 06:55Odnosząć się do wiadomości o dodruku Alchemików - czy jest w takim razie szansa na Plemiona do Tzolkina "na dniach"?
Dodatek do Tzolkina jest zamówiony, ale nie mamy jeszcze od oryginalnego wydawcy (CGE) informacji o tym kiedy będą podejmować się jego dodruku. Podobnie jak w przypadku dodatku do Alchemików - poinformujemy gdy tylko czegoś się dowiemy.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Zablokowany