IUVI Games - plany wydawnicze 2019

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
EsperanzaDMV
Użytkownik wspierający
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

Re: IUVI Games - plany wydawnicze 2019

Post autor: EsperanzaDMV » 07 cze 2019, 15:35

krwlng pisze:
07 cze 2019, 00:17
Mam pytanie w związku z premierą dodatków do Hero Realms - w zestawie z matą były dodawane jako gratis karty promo do Star Realms - po 3 dla każdej z frakcji (dzięki :D ), zamawiałem kilka takich zestawów dla siebie i znajomych, toteż czemu zostałem uszczęśliwiony łącznie 4 zestawami (na szczęście każdy dla innej frakcji :P ), do rzeczy - czy te 12 kart promo to wszystkie karty wydane przy tej okazji czy są jeszcze jakieś inne? Nie wiem jak bardzo intensywnie na nie polować :P
Te karty to karty z Year Two Promo Cards (2017). Jeśli udało Ci się dostać wszystkie 12, to więcej szukać nie musisz ;)

wolf_kain

Post autor: wolf_kain » 11 cze 2019, 16:08

EsperanzaDMV pisze:
07 cze 2019, 15:35
krwlng pisze:
07 cze 2019, 00:17
Mam pytanie w związku z premierą dodatków do Hero Realms - w zestawie z matą były dodawane jako gratis karty promo do Star Realms - po 3 dla każdej z frakcji (dzięki :D ), zamawiałem kilka takich zestawów dla siebie i znajomych, toteż czemu zostałem uszczęśliwiony łącznie 4 zestawami (na szczęście każdy dla innej frakcji :P ), do rzeczy - czy te 12 kart promo to wszystkie karty wydane przy tej okazji czy są jeszcze jakieś inne? Nie wiem jak bardzo intensywnie na nie polować :P
Te karty to karty z Year Two Promo Cards (2017). Jeśli udało Ci się dostać wszystkie 12, to więcej szukać nie musisz ;)
Czy te promocyjne karty do Star Realms da się w jakiś sposób nabyć bez kupowania zestawów Hero Realms ? :?

Awatar użytkownika
Iuvi Games
Been thanked: 20 times

Post autor: Iuvi Games » 12 cze 2019, 10:22

Czy te promocyjne karty do Star Realms da się w jakiś sposób nabyć bez kupowania zestawów Hero Realms ? :?
Cześć.
Możesz je wygrać w jednym z licznych turniejów SR/HR, jakie odbywają sie w całej Polsce.
Tutaj aktualna mapa wydarzeń:
https://www.google.com/maps/d/u/0/viewe ... DhSu2nv-90

Pozdr
"IUVI Games - jeden wydawca, wiele światów"
Obserwuj nas na:
FB: IUVI-Games
Instagram: @iuvigames

ODPOWIEDZ