IUVI Games - plany wydawnicze 2019

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
EsperanzaDMV
Użytkownik wspierający
Has thanked: 9 times
Been thanked: 17 times

Re: IUVI Games - plany wydawnicze 2019

Post autor: EsperanzaDMV » 07 cze 2019, 15:35

krwlng pisze:
07 cze 2019, 00:17
Mam pytanie w związku z premierą dodatków do Hero Realms - w zestawie z matą były dodawane jako gratis karty promo do Star Realms - po 3 dla każdej z frakcji (dzięki :D ), zamawiałem kilka takich zestawów dla siebie i znajomych, toteż czemu zostałem uszczęśliwiony łącznie 4 zestawami (na szczęście każdy dla innej frakcji :P ), do rzeczy - czy te 12 kart promo to wszystkie karty wydane przy tej okazji czy są jeszcze jakieś inne? Nie wiem jak bardzo intensywnie na nie polować :P
Te karty to karty z Year Two Promo Cards (2017). Jeśli udało Ci się dostać wszystkie 12, to więcej szukać nie musisz ;)

wolf_kain

Post autor: wolf_kain » 11 cze 2019, 16:08

EsperanzaDMV pisze:
07 cze 2019, 15:35
krwlng pisze:
07 cze 2019, 00:17
Mam pytanie w związku z premierą dodatków do Hero Realms - w zestawie z matą były dodawane jako gratis karty promo do Star Realms - po 3 dla każdej z frakcji (dzięki :D ), zamawiałem kilka takich zestawów dla siebie i znajomych, toteż czemu zostałem uszczęśliwiony łącznie 4 zestawami (na szczęście każdy dla innej frakcji :P ), do rzeczy - czy te 12 kart promo to wszystkie karty wydane przy tej okazji czy są jeszcze jakieś inne? Nie wiem jak bardzo intensywnie na nie polować :P
Te karty to karty z Year Two Promo Cards (2017). Jeśli udało Ci się dostać wszystkie 12, to więcej szukać nie musisz ;)
Czy te promocyjne karty do Star Realms da się w jakiś sposób nabyć bez kupowania zestawów Hero Realms ? :?

Awatar użytkownika
Iuvi Games
Been thanked: 23 times

Post autor: Iuvi Games » 12 cze 2019, 10:22

Czy te promocyjne karty do Star Realms da się w jakiś sposób nabyć bez kupowania zestawów Hero Realms ? :?
Cześć.
Możesz je wygrać w jednym z licznych turniejów SR/HR, jakie odbywają sie w całej Polsce.
Tutaj aktualna mapa wydarzeń:
https://www.google.com/maps/d/u/0/viewe ... DhSu2nv-90

Pozdr
"IUVI Games - jeden wydawca, wiele światów"
Obserwuj nas na:
FB: IUVI-Games
Instagram: @iuvigames

Awatar użytkownika
Iuvi Games

Post autor: Iuvi Games » 12 sie 2019, 10:25

Obrazek

Cześć.
Rozpoczęła się przedsprzedaż pierwszego dużego dodatku do gry Star Realms.

Przejmij kontrolę nad koloniami.
Nowoodkryte światy zewnętrzne, bogate w nienaruszone złoża zasobów, są kuszącym kąskiem dla wszystkich tych, którzy pragną powiększyć swoją władzę. Rozpoczyna się zażarta walka o dziewicze terytoria. Czy przechytrzysz przeciwników i zwyciężysz w Colony Wars, czy też poniesiesz porażkę i na własne oczy ujrzysz, jak upada twoje gwiezdne królestwo?
Dodatek Colony Wars zaprojektowany przez karcianych weteranów Dawida Kastle'a i Roba Doughrtey'ego może być używany jako samodzielna gra dwuosobowa lub rozszerzenie do Star Realms, które pozwala włączyć do rozgrywki jednego albo dwóch kolejnych graczy.

Polska edycja gry będzie kompatybilna ze wszystkimi wersjami Star Realms (podstawka jak i dodatki) wydanymi w języku polskim przez poprzedniego wydawcę.

Grę możecie znaleźć w najlepszych sklepach z grami planszowymi.
Obserwuj nas na:

Awatar użytkownika
Losiek
Użytkownik wspierający
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times

Post autor: Losiek » 12 sie 2019, 13:32

Fantastyczna informacja!
Dziękuję!

wolf_kain

Post autor: wolf_kain » 12 sie 2019, 16:16

Iuvi Games pisze:
12 sie 2019, 10:25
Cześć.
Rozpoczęła się przedsprzedaż pierwszego dużego dodatku do gry Star Realms...

... Grę możecie znaleźć w najlepszych sklepach z grami planszowymi.
Bardzo mnie cieszy ta informacja :mrgreen:
I przy okazji chciałbym spytać o cykl wydawniczy pozostałych dodatków do SR, macie już jakiś plan, co będzie kolejne i mniej więcej kiedy możemy się tego spodziewać ? :wink:

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Iuvi Games

Post autor: Iuvi Games » 12 sie 2019, 16:43

wolf_kain pisze:
12 sie 2019, 16:16
Iuvi Games pisze:
Cześć.

I przy okazji chciałbym spytać o cykl wydawniczy pozostałych dodatków do SR, macie już jakiś plan, co będzie kolejne i mniej więcej kiedy możemy się tego spodziewać ? :wink:

Pozdrawiam
Cześć,
wychodzimy z założenia, że informujemy o przedsprzedażach i przypuszczalnej dacie pojawienia się na rynku dopiero wówczas, gdy mamy potwierdzone daty z drukarni. Nie chcemy rzucać obietnic, bo - jak wszyscy wiemy - na tym przejechali się inni. Możemy tylko potwierdzić, że współpraca z WWG przebiega dobrze i mamy prawa do wydania wszystkich produktów z serii gier Star Realms i Hero Realms w języku polskim.
Obserwuj nas na:

karp
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Post autor: karp » 12 sie 2019, 17:15

Iuvi Games pisze:
12 sie 2019, 16:43
wolf_kain pisze:
Iuvi Games pisze:
Cześć.

Pozdrawiam
Cześć,
wychodzimy z założenia, że informujemy o przedsprzedażach i przypuszczalnej dacie pojawienia się na rynku dopiero wówczas, gdy mamy potwierdzone daty z drukarni. Nie chcemy rzucać obietnic, bo - jak wszyscy wiemy - na tym przejechali się inni. Możemy tylko potwierdzić, że współpraca z WWG przebiega dobrze i mamy prawa do wydania wszystkich produktów z serii gier Star Realms i Hero Realms w języku polskim.
A Epic?

Awatar użytkownika
Iuvi Games

Post autor: Iuvi Games » 13 sie 2019, 13:51

karp pisze:
12 sie 2019, 17:15
Iuvi Games pisze:
12 sie 2019, 16:43
wolf_kain pisze:

Pozdrawiam
Cześć,
A Epic?
Wszystkie plany wydawnicze ogłaszamy na naszym profilu FB, na stronie internetowej www.iuvigames.pl i przy pomocy najlepszych serwisów informacyjnych działających w branży.

Pozdrawiamy
Obserwuj nas na:

ODPOWIEDZ