IUVI Games - plany wydawnicze 2019

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
roadrunner
Posty: 536
Rejestracja: 22 sie 2013, 12:30
Has thanked: 260 times
Been thanked: 274 times

Re: IUVI Games - plany wydawnicze 2019

Post autor: roadrunner »

Iuvi Games pisze: 07 lis 2019, 09:54 Zwróćcie proszę uwagę, że seria gier Star Realms i Hero Realms byłą wydawana wcześniej przez poprzedniego wydawcę.
Zwróćcie proszę uwagę, że odróżnienie brandów GFP i Iuvi Games jest całkiem łatwe.

@: "Nie otrzymaliśmy od poprzedniego wydawcy żadnych danych kontaktowych, informacji, co zostało wydane oficjalnie a co nie. Powoli do wszystkiego dochodzimy sami, jednocześnie starając się wydawać dla Klientów jak najlepszej jakości produktu.
Pozdrawiamy
Zespół IUVI Games"
> To jest merytorycznie bezużyteczne.

Na chwilę, bardzo krótką, wyobraźcie sobie, ze jesteście graczem, a nie wydawcą. Moze taka perspektywa da tu jakis postep. Moze poczujecie, dlaczego zacytowany fragment brzmi jak cos doskonale bez znaczenia.

Jako gracz - chcecie mieć zestaw YTPC.

Deklaracja: "Nie, nie wydamy Year Two Promo Cards" byłaby super.
Dlatego, że pozwoli ocenić każdemu chętnemu czy chce dac XX pln za zestawy krążące w drugim obiegu, czy nie.

Sformułowanie: "Tak, wydamy YTPC, ale na ten moment nie znamy daty" - też byłoby super. Bo przy względnym zaufaniu jakie tworzycie do swej marki pozwoli chetnym graczom odłozyc na polke 50 pln, po ile chodza teraz te poturniejowe zestawy z 2ej reki, zeby kiedys kupic je za 13-15 od Was w retailu. Moze nawet w przedsprzedazy.

Choc wystaje to zza PR-owych krzaków, okreslenie wprost, ze dystrybuowane na turniejach YTPC zostalo wyrzezbione przez poprzedniego wydawcę, byloby dodatkowym konkretem.
Mam | Mogę zagrać | Udane transakcje: 100+ na forum, 6 na FB
Hejtowałem Kaskadię przed tym, jak się opamiętaliście. ;)
Sprzedam: dobre gry @Dział Handlu | Kupię: Tokaido: Rozdroża i inne @Kupię
100P |> Moje top
karp
Posty: 184
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:34
Has thanked: 27 times
Been thanked: 70 times

Re: IUVI Games - plany wydawnicze 2019

Post autor: karp »

Iuvi Games pisze: 07 lis 2019, 09:54 Zwróćcie proszę uwagę, że seria gier Star Realms i Hero Realms byłą wydawana wcześniej przez poprzedniego wydawcę. Nie otrzymaliśmy od poprzedniego wydawcy żadnych danych kontaktowych, informacji, co zostało wydane oficjalnie a co nie. Powoli do wszystkiego dochodzimy sami, jednocześnie starając się wydawać dla Klientów jak najlepszej jakości produktu.
Pozdrawiamy
Zespół IUVI Games
Ale pozbawione sensu banialuki panie Marcinie. Pracował Pan w poprzednim wydawnictwie od momentu ogłoszenia Star Realms. Zaanektował Pan od poprzedników HR, SR czy chociażby minerały.
https://www.facebook.com/gamesfactorypu ... 419540552/ Nie wiem czy film zadziała podlinkowany w ten sposób, bo jest filmem na facebooku a nie na youtube. Na FB GF film z 07.07.2017. Tak mnie zirytował ton tej wypowiedzi że aż tego poszukałem.
Ostatnio zmieniony 07 lis 2019, 14:26 przez karp, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dr. Nikczemniuk
Posty: 2821
Rejestracja: 19 paź 2016, 13:39
Has thanked: 447 times
Been thanked: 318 times

Re: IUVI Games - plany wydawnicze 2019

Post autor: Dr. Nikczemniuk »

A miało być tak pięknie... :lol:
Kto nie widzi ciemności, nie będzie szukał światła.
ponika
Posty: 530
Rejestracja: 01 sty 2019, 17:25
Lokalizacja: Zagranica
Has thanked: 231 times
Been thanked: 440 times

Re: IUVI Games - plany wydawnicze 2019

Post autor: ponika »

Wiecie co, tak zerkam tu od czasu do czasu (tak, też w oczekiwaniu na jakieś wieści) i aż mi szkoda Iuvi. Marudzicie jak stare przekupy na targu. Jasno powiedzieli, że na razie nie składają deklaracji, że chwilowo nie ogarniają całego spadku po GF i nie będą nic obiecywać bo nie ma nic pewnego.
Naprawdę tak trudno wam to zrozumieć? To nie jest wielkie wydawnictwo, widać że coś robią, starają się, a kilku userów kręci nosem na wszystko. Odpuśćcie już, ileż można czytać że coś wam nie pasuje.

EDIT: literówki
Ostatnio zmieniony 08 lis 2019, 08:42 przez ponika, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dr. Nikczemniuk
Posty: 2821
Rejestracja: 19 paź 2016, 13:39
Has thanked: 447 times
Been thanked: 318 times

Re: IUVI Games - plany wydawnicze 2019

Post autor: Dr. Nikczemniuk »

ponika pisze: 07 lis 2019, 14:42 Wiecie co, tak zerkam tu od czasu do czasu (tak, też w oczekiwaniu na jakieś wieści) i aż mi szkoda Iuvi. Marudzicie jak state przekupy na targu. Jasno powiedzieli, że na razie nie składają deklaracji, że chwilowo nie ogarniają całego spadku po GF i nie będą nic obiecywać bo nie ma nic pewnego.
Naprawdę tak trudno wam to zrozumiec? To nie jest wielkie wydawnictwo, widać że coś robią, starają się, a kilku userów kręci nosem na wszystko. Odpuście już, ileż można czytać że coś wam nie pasuje.
Skoro tak zerkasz tu od czasu do czasu (i taki żeś mądry samarytanin) to powiedz mi czy IUVI wyda w tym roku grę Włościanie?
Z tego co zdążyłem się zorientować to komunikacja tu przebiega na zasadzie: "Wydajemy grę xyz" i "Wydaliśmy grę xyz". Jak dla mnie to za mało, no ale skoro taka polityka firmy to niech to powiedzą, nikt wtedy nie będzie marudził, prawda?
Jak dla mnie wystarczyłoby zwykłe "Nie wiemy", niż pismo z kancelarii adwokackiej w stylu:
""Nie podajemy przybliżonych dat, póki nie będziemy pewni, że dotrzymamy terminu. Spowodowane jest to m.in. tym, że: obserwując historie innych wydawnictw i braku dotrzymanych terminów, w sieci wrze od pytań, spekulacji, pretensji i nieprzychylnych komentarzy. Niejednokrotnie brak dotrzymania terminu to nie jest brak woli wydawnictwa czy opieszałość pracowników, a czynniki niezależne (np. usterka w drukarni, spóźnienie się wydawcy z innego kraju przy wspólnym druku)"" :roll:
Kto nie widzi ciemności, nie będzie szukał światła.
Awatar użytkownika
playerator
Posty: 2873
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:11
Has thanked: 904 times
Been thanked: 310 times

Re: IUVI Games - plany wydawnicze 2019

Post autor: playerator »

ponika pisze: 07 lis 2019, 14:42 (...) Jasno powiedzieli, że na razie nie składają deklaracji, że chwilowo nie ogarniają całego spadku po GF i nie będą nic obiecywać bo nie ma nic pewnego. (...) To nie jest wielkie wydawnictwo, widać że coś robią, starają się (...)
Zgadzam się.
ponika pisze: 07 lis 2019, 14:42 (...) Marudzicie jak state przekupy na targu. (...) Naprawdę tak trudno wam to zrozumiec? (...) kilku userów kręci nosem na wszystko. Odpuście już, ileż można czytać że coś wam nie pasuje.
Co wnosi do rozmowy ta część wypowiedzi?
tak że = w takim razie, więc
także = też, również
Piszmy po polsku :)
Awatar użytkownika
Dr. Nikczemniuk
Posty: 2821
Rejestracja: 19 paź 2016, 13:39
Has thanked: 447 times
Been thanked: 318 times

Re: IUVI Games - plany wydawnicze 2019

Post autor: Dr. Nikczemniuk »

Jeśli kogoś to interesuje to:
WŁOŚCIANIE- gra jest w produkcji. :D
Kto nie widzi ciemności, nie będzie szukał światła.
Awatar użytkownika
Dr. Nikczemniuk
Posty: 2821
Rejestracja: 19 paź 2016, 13:39
Has thanked: 447 times
Been thanked: 318 times

Re: IUVI Games - plany wydawnicze 2019

Post autor: Dr. Nikczemniuk »

WŁOŚCIANIE- gra ma pojawić się w I kwartale 2020 roku.
Kto nie widzi ciemności, nie będzie szukał światła.
Zablokowany