Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
pantera
Posty: 61
Rejestracja: 30 gru 2013, 21:31
Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: pantera »

Rebelu czy planujecie jakąś promocję na dodatki do everdell? albo np. sprzedawać je w pakietach po 2 z konkretnym minusem cenowym?
Termin się zbliża, bardzo bym chciała zamówić, ale cena u Was wyjątkowo nie konkurencyjna w porównaniu z innymi sklepami :(
szymuss
Posty: 407
Rejestracja: 26 lut 2009, 11:48
Has thanked: 34 times
Been thanked: 25 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: szymuss »

Ja rebelu jeszcze raz do znudzenia z pytaniem/ prosba jaka szansa na faq spolszczony do Everdella?:) Najlepiej na stronie zeby kazdy mogl sobie sam wydrukowac. pzdr.
Atk
Posty: 1390
Rejestracja: 01 kwie 2020, 16:33
Has thanked: 491 times
Been thanked: 284 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: Atk »

pantera pisze: 01 lis 2020, 12:19 Rebelu czy planujecie jakąś promocję na dodatki do everdell? albo np. sprzedawać je w pakietach po 2 z konkretnym minusem cenowym?
Termin się zbliża, bardzo bym chciała zamówić, ale cena u Was wyjątkowo nie konkurencyjna w porównaniu z innymi sklepami :(
Nie konkuruje bo to wydawnictwo Oni zarabiają na sprzedaży hurtowej do sklepów a nie na kliencie indywidualnym Jakby mieli niższe ceny niż ich klienci czyli inne sklepy to nikt by nie kupował ich gier do swoich sklepów bo i tak by nie zeszły bo taniej u wydawcy

Tak więc jak chcesz u wydawcy to musisz płacić więcej i tyle Jak chcesz taniej to kupujesz w innym dobrym sklepie z grami których jest pełno

Po to wydawnictwa wymyślają jakieś Promki czy szybsze wysyłki przed premierą żeby ludzie coś tam mieli za zawyżona cenę
pantera
Posty: 61
Rejestracja: 30 gru 2013, 21:31
Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: pantera »

Ale tutaj ani promek, ani wcześniejszej wysyłki, więc może chociaż jakieś pakiety/weekendowa promocja. Jednak inne wydawnictwa swoje premiery często mają w cenach konkurencyjnych albo przynajmniej porównywalnych, a tu różnica wielka :roll:
Nie widzę nic dziwnego w tym, że chcę kupić w wydawnictwie i wspierać ten sklep ale w sensownej cenie.
Awatar użytkownika
Kwestor
Posty: 250
Rejestracja: 13 lis 2019, 14:38
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 186 times
Been thanked: 90 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: Kwestor »

pantera pisze: 02 lis 2020, 00:05 Ale tutaj ani promek, ani wcześniejszej wysyłki, więc może chociaż jakieś pakiety/weekendowa promocja. Jednak inne wydawnictwa swoje premiery często mają w cenach konkurencyjnych albo przynajmniej porównywalnych, a tu różnica wielka :roll:
Nie widzę nic dziwnego w tym, że chcę kupić w wydawnictwie i wspierać ten sklep ale w sensownej cenie.
Sklep Rebela w ramach promocji ma program lojalnościowy i konkursy, głównie bohaterów Rebela.
KQuest
Posty: 599
Rejestracja: 24 lis 2015, 15:50
Has thanked: 92 times
Been thanked: 56 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: KQuest »

KQuest pisze: 26 paź 2020, 12:17 Jeszcze jedno pytanie o Project L. W oryginalnej wersji elementy gry podstawowej mają już przewidziane miejsce na dodatki np. na planszetkach i chyba też w instrukcji. Na planszetkach graczy widnieje spis elementów ze względu na ich poziom i na samej górze tego spisu są elementy z dodatku Ghost piece. Dodatek ten jest ekskluzywny dla Kickstartera, czyli po polsku się nie pojawi. I tu moje pytanie - jak te planszetki, instrukcje i inne będą wyglądały w polskiej wersji? Będą uwzględniać tylko elementy, które pojawią się u nas (czyli sama podstawka) czy będą na nich również elementy z dodatków (jak na przykład to o czym pisałem powyżej)? Może to mieć znaczenie jeśli ktoś chciałby kupić dodatki z Kickstartera, dobrać do tego Waszą podstawkę i liczyć na to, że nie będzie się to ze sobą gryzło (choćby przez brak odpowiednich informacji o dodatkach w Waszej podstawce)
Oprócz zacytowanego, jeszcze jedno pytanie o Projekt L. W opisie gry na Waszej stronie widnieje informacja, że gra jest dla 1-4 graczy i zawiera 90 elementów, podczas gdy wersja aktualnie dostępna na Kickstarterze jest dla 1-5 graczy (6 z dodatkiem) i sama podstawka zawiera 135 elementów. Faktycznie będzie taka różnica między tymi wydaniami czy wkradł się jakiś błąd? Jeśli te wydania będą różnić się jie tylko językiem, to jakich jeszcze różnic się spodziewać?
Awatar użytkownika
Michito
Posty: 622
Rejestracja: 05 cze 2019, 15:54
Has thanked: 193 times
Been thanked: 175 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: Michito »

Najpierw Smallworld: Realms wyskoczył jak Filip z konopii (gra pojawiła się w sprzedaży zanim zdążyliście o tym poinformować :lol:) a teraz platynową łopatą został odkopany Abyss.

Żeby nie było - obie wiadomości są świetne. Dobrych gier, zwłaszcza od dawna niedostępnych, nigdy za wiele.

Drogi Rebelu, jednak czy powyższe to tylko zbieg okoliczności, efekt korzystnego układu planet czy też świadoma strategia? Czy mamy spodziewać się w ciągu najbliższych miesięcy dodruku Szoguna, Kupców i Korsarzy, Pupili Podziemi i innych tytułów, które dawno zostały uznane (również wg Waszych deklaracji) za wymarłe?
Awatar użytkownika
mckil
Posty: 598
Rejestracja: 13 cze 2008, 18:44
Lokalizacja: Ostrołęka
Has thanked: 49 times
Been thanked: 57 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: mckil »

Oj, Szoguna z miłą chęcią bym przytulił...
TTR_1983
Posty: 3931
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 87 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: TTR_1983 »

Na Szoguna na pewno nie ma szans. Rebel zamknął już dawno współpracę z QG.
Awatar użytkownika
EsperanzaDMV
Posty: 1519
Rejestracja: 17 lut 2017, 14:40
Has thanked: 301 times
Been thanked: 637 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: EsperanzaDMV »

Właśnie dostałem powiadomienie, że moja paczka z zamówieniem, w którym był także kalendarz, została już odebrana od nadawcy. Wow, spodziewałem się że zamówienie sobie poczeka z dwa-trzy tygodnie ze względu na ten kalendarz (jeszcze w niedzielę był jeszcze w przedsprzedaży), a tu już wysyłka - bardzo pozytywne zaskoczenie.

A co do niespodziewanych dodruków, to z chęcią bym zobaczył Pupilów/Władców Podziemi, plus gdybym nie miał, to dodatki do Pór Roku myślę, że też są bardzo wyczekiwane...
poxi
Posty: 239
Rejestracja: 28 kwie 2020, 21:37
Has thanked: 50 times
Been thanked: 106 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: poxi »

Patrząc na ogólny wzrost zainteresowania planszówkami spowodowany epidemią oraz ostatnie sukcesy ładnych gier (Na Skrzydłach, Everdell, Root), spodziewam się, że nie tylko dodatki, ale też same Pory Roku, wzbudziłyby ponownie żywe zainteresowanie. Ja bym brał od razu komplet, gdyby tylko dało się go dostać w normalnej cenie. Niestety spóźniłem się o kilka lat.
Awatar użytkownika
mBird
Posty: 130
Rejestracja: 16 lut 2017, 15:33
Lokalizacja: Wadowice
Has thanked: 14 times
Been thanked: 14 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: mBird »

poxi pisze: 05 lis 2020, 15:58 Patrząc na ogólny wzrost zainteresowania planszówkami spowodowany epidemią oraz ostatnie sukcesy ładnych gier (Na Skrzydłach, Everdell, Root), spodziewam się, że nie tylko dodatki, ale też same Pory Roku, wzbudziłyby ponownie żywe zainteresowanie. Ja bym brał od razu komplet, gdyby tylko dało się go dostać w normalnej cenie. Niestety spóźniłem się o kilka lat.
Może nie o kilka lat. Z ciekawości sprawdziłem i w styczniu 2019r. zapłaciłem za nówkę w sklepie 83 zł. Gra może nie jakaś wybitna, ale spokojnie warta kilkadziesiąt złotych więcej.
monikadob
Posty: 6
Rejestracja: 16 sty 2020, 11:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: monikadob »

Drogi Rebelu, czy planowany jest dodruk Wsiąść do Pociągu Kraje Północy? Dodatkowo czy wiadomo coś więcej o premierze 7CŚ Pojedynek - Agora?
Awatar użytkownika
VonBarnaky
Posty: 39
Rejestracja: 19 mar 2020, 20:11
Lokalizacja: Łódź-BOAT CITY
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: VonBarnaky »

Drogi Rebelu ->

Ponawiam pytanie o wzmiankowany minidodatek do "Na Skrzydłach"

A bardziej merytorycznie - to zważywszy na "aferę" z Nemezis - czy możecie zapewnić społeczność graczy - iż Everdell było produkowane i zostało wyprodukowane godnie?
Oraz NS - Oceania PL... ?

Bo miałem nawet zamówić teraz komplet Everdell oraz elementy do Nemezisa itp (ba myślałem nad wsparciem Lockdown - ale coś mnie tknęło i tego nie zrobiłem... ) A teraz mam wątpliwości...

Przepraszam za pytania.
SickMind
Posty: 154
Rejestracja: 02 lip 2020, 12:16
Has thanked: 7 times
Been thanked: 22 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: SickMind »

Siemka Rebelu.
Czy dodatki do Everdell pojawią się w listopadzie, czy raczej nie ma szans?
poxi
Posty: 239
Rejestracja: 28 kwie 2020, 21:37
Has thanked: 50 times
Been thanked: 106 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: poxi »

SickMind pisze: 10 lis 2020, 13:42 Siemka Rebelu.
Czy dodatki do Everdell pojawią się w listopadzie, czy raczej nie ma szans?
https://pl-pl.facebook.com/REBELpl/phot ... 110390120/
mery85mery
Posty: 13
Rejestracja: 03 sie 2020, 20:48
Has thanked: 6 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: mery85mery »

Czy w tym roku jeszcze jest planowany dodruk Terraformacja Marsa - Zestaw dodatkowy #3 (3 karty korporacji)?
Awatar użytkownika
sin
Posty: 672
Rejestracja: 24 mar 2019, 14:59
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 175 times
Been thanked: 300 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: sin »

mery85mery pisze: 16 lis 2020, 20:31 Czy w tym roku jeszcze jest planowany dodruk Terraformacja Marsa - Zestaw dodatkowy #3 (3 karty korporacji)?
Wygląda na to, że tak: link.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.
xilk
Posty: 911
Rejestracja: 15 paź 2014, 19:16
Has thanked: 1074 times
Been thanked: 102 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: xilk »

Rebelu, trafiłem ostatnio na wpis na FB odnośnie jednej gry, a raczej dodatku do niego.

Wy wydaliście grę Bąbelsy na polskim rynku. Czy jest szansa na to, żeby pojawił się też dodatek do tej gry, który w oryginale nazywa się Bubblee pop level up?
Lopezzo
Posty: 60
Rejestracja: 30 gru 2010, 21:28
Has thanked: 3 times
Been thanked: 10 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: Lopezzo »

xilk pisze: 19 lis 2020, 08:50 Rebelu, trafiłem ostatnio na wpis na FB odnośnie jednej gry, a raczej dodatku do niego.

Wy wydaliście grę Bąbelsy na polskim rynku. Czy jest szansa na to, żeby pojawił się też dodatek do tej gry, który w oryginale nazywa się Bubblee pop level up?
Gra jest na wyprzedaży, sam sobie odpowiedz :)
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: REBEL.pl »

-------------------------------------
PREMIERY:
-------------------------------------


Trochę nas nie było, przepraszamy, ale okres jest dość pracowity i w tym roku nieco utrudniony przez Sami-Wiecie-Co.

Trochę rzeczy miało swoją premierę ostatnio, wkleimy je więc zbiorowo bez dodatkowego komentarza, aby nie rozciągać posta w nieskończoność - mamy duże dodatki do Everdella, mamy dodatek (pierwszy) do Harry Potter: Hogwarts Battle - Potworna Skrzynia Potworów, jest Imago Family w wersji ze świetnie przygotowaną obrazkową instrukcją oraz Morda! i Pytania od czapy.

Jeden tytuł chcielibyśmy dodatkowo wyróżnić, bo naszym zdaniem warto na niego szczególnie zwrócić uwagę:

TOP10

Obrazek Obrazek

Zasady są proste, ale cała głębia kryje się w tym co wymyślą gracze. Każdy z graczy dostaje losowo jedną kartę o wartości od 1 do 10. Potem odczytywane jest hasło, do którego gracze muszą udzielić odpowiedzi starając się jak najlepiej dopasować ją do tego jak wskazuje skala, a jeden z nich będzie musiał je uporządkować w kolejności, na przykład:

"Skaczesz ze spadochronem, ale okazuje się, że to zwykły plecak. Co w nim znajdujesz? Od totalnie zbędnych rzeczy do czegoś co uchroni Cię przed zderzeniem z ziemią."

I teraz zaczyna się zabawa, bo gramy wspólnie i naszym zadaniem jest pomóc odgadującemu uszeregować nasze odpowiedzi w odpowiedniej kolejności wskazanej przez posiadane karty. Mając "trójkę" można celować w latawiec (raczej nie pomoże, ale nie jest zupełnie nieprzydatny), jedynka to może być szczoteczka do zębów lub gumowa kaczuszka, na drugim końcu skali składana paralotnia czy jetpack. Problem pojawia się gdy inni gracze mają zbliżone do siebie wartości, wtedy zaczyna się kombinowanie. Odgadującym jest ktoś kto nie będzie wiedział czym jest "jetpack"? Co jest bardziej przydatnego od gumowej kaczki, a mniej od latawca (wartość "dwa" na karcie)?

Hasła są bardzo fajnie skonstruowane, na przykład:

"Powiedz odpowiednim tonem zdanie: "Gramy w finale" w zależności od tego czy nie interesujesz się piłką do "w życiu liczy się tylko futbol!"
"Podaj nazwę swojego zespołu rockowego od najmniej pasującej po będącą kwintesencją rocka."
"Wymyśl imię dla psa od nie robiącego na nikim wrażenia do najbardziej przerażającego."

Lassie, Ciapek, Godzilla, Kundel Bury, Freddy Krueger, Hannibal, Cerber? Jaką tutaj ustalić kolejność?

Bardzo polecamy, oprócz gwarancji dobrej zabawy jest także świetnie wykonana.

SCD: 84,95 zł
Instrukcja: https://www.wydawnictworebel.pl/reposit ... Top-10.pdf

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

-------------------------------------
ODPOWIEDZI:
-------------------------------------

Sandersik pisze: 23 paź 2020, 22:07 wracając do dodatków do Everdell...
Jaszczurki będą gdzieś do kupienia? W instrukcji są, królik w ich kolorze jest, ale w wykazie elementów już nie figurują :(
W środku w pudełku są, Everdell: Zimowy Szczyt ma 2 instrukcje w środku, tutaj druga: https://files.rebel.pl/files/instrukcje ... szczyt.pdf

Tachion pisze: 23 paź 2020, 23:05 Hej. Odnośnie premiery Eclipse. Rozumiem, ze tlumaczona jest tylko instrukcja i wszelkie dodatki uzupełniające (Rift Cannons, Galactic Events itd.) ze strony wydawcy sa jak najbardziej kompatybilne i można śmiało zamawiać?
Rebel nie jest wydawcą polskiej wersji językowej Eclipse: Drugi Świt Galaktyki, jest nim Lautapelit. My jesteśmy dystrybutorem na rynek polski. Tłumaczona jest tylko instrukcja i wszystkie dodatki są w pełni kompatybilne!

litk pisze: 23 paź 2020, 23:48(...)Czy jest szansa na pojawienie się w sklepie gry Back to the Future Back in Time, Back to the Future Dice through time, Western Legends Ante up oraz Western Legends Wild Bunch of Extras?
Prosimy o zadanie pytania bezpośrednio do sklepu: sklep@rebel.pl

bridge_fan pisze: 25 paź 2020, 21:59Drogi Rebelu, kiedy dodruk podstawki Harry Potter: Hogwart Battle, dzieci czekają :)
Zdążył w międzyczasie przyjechać - do kupienia we wszystkich dobrych sklepach z grami :)

VonBarnaky pisze: 26 paź 2020, 10:15 Drogi Rebelu i co z tym mały zestawem do "Na Skrzydłach"? Bardzo bym chciał już zamówić preorder razem z Oceanią itp by się wszystko w jednej paczce na Święta zmieściło. :) Pozdrawiam.
Płynie do nas razem z Na skrzydłach: Ptaki Oceanii. Na początku grudnia wystartuje przedsprzedaż. Jest to jednorazowy druk (chociaż duży), nie mniej nie polecamy zbytnio zwlekać z zakupem, bo potem już takiej możliwości nie będzie.

KQuest pisze: 03 lis 2020, 11:46
KQuest pisze: 26 paź 2020, 12:17 Jeszcze jedno pytanie o Project L. W oryginalnej wersji elementy gry podstawowej mają już przewidziane miejsce na dodatki np. na planszetkach i chyba też w instrukcji. Na planszetkach graczy widnieje spis elementów ze względu na ich poziom i na samej górze tego spisu są elementy z dodatku Ghost piece. Dodatek ten jest ekskluzywny dla Kickstartera, czyli po polsku się nie pojawi. I tu moje pytanie - jak te planszetki, instrukcje i inne będą wyglądały w polskiej wersji? Będą uwzględniać tylko elementy, które pojawią się u nas (czyli sama podstawka) czy będą na nich również elementy z dodatków (jak na przykład to o czym pisałem powyżej)? Może to mieć znaczenie jeśli ktoś chciałby kupić dodatki z Kickstartera, dobrać do tego Waszą podstawkę i liczyć na to, że nie będzie się to ze sobą gryzło (choćby przez brak odpowiednich informacji o dodatkach w Waszej podstawce)
Oprócz zacytowanego, jeszcze jedno pytanie o Projekt L. W opisie gry na Waszej stronie widnieje informacja, że gra jest dla 1-4 graczy i zawiera 90 elementów, podczas gdy wersja aktualnie dostępna na Kickstarterze jest dla 1-5 graczy (6 z dodatkiem) i sama podstawka zawiera 135 elementów. Faktycznie będzie taka różnica między tymi wydaniami czy wkradł się jakiś błąd? Jeśli te wydania będą różnić się jie tylko językiem, to jakich jeszcze różnic się spodziewać?
Nie należy łączyć wydania kickstarterowego z wersją sklepową Projektu L. Ta będzie "standardowa", natomiast Kickstarter oferuje rozszerzenia, które nie będą dostępne potem w sprzedaży. Dodatkowo - to będzie wersja wielojęzyczna, w której język polski będzie jednym z 4 języków. Zawartość, w tym także wypraska, będzie dopasowana do zawartości wersji "standardowej" i nie przewiduje miejsca na umieszczenie dodatków.

tomb pisze: 26 paź 2020, 12:18 7CŚPojedynek:Agora - termin na listopad/grudzień, a instrukcji nie ma. Jak wygląda sprawa?
Już jest: https://files.rebel.pl/files/instrukcje ... -Agora.pdf

Munchhausen pisze: 28 paź 2020, 10:14 Asmodee UK planuje w przyszłym roku dodruk dodatku "The Artisans of Naqala". Będziecie go dystrybuować w Polsce? Czy już w ogóle nie ruszacie tematu "Pięciu klanów"? :)
Dystrybuować oczywiście, ale nie wydamy go w polskiej wersji językowej.

GarbatyDuch pisze: 29 paź 2020, 08:46 Jestem bardzo ciekawy czy jest realna szansa wydania Escape the dark sector w wersji PL - idąc śladami Mrocznego Zamku?
Nie ma. Niestety zainteresowanie jest zbyt małe, aby ją lokalizować.

battledwarf pisze: 30 paź 2020, 22:35 witaj Rebelu czy wy jeszcze kontynuujecie współpracę z Z-MAN? jest ponownie w sprzedaży u nich Kupcy i Korsarze wraz z dodatkiem. Czy jest szansa na wersje PL dodatku? bo podstawkę mam od Was.
Nie ma, Kupcy i Korsarze to zamknięta linia i nie będzie wznawiana i kontynuowana.

szymuss pisze: 01 lis 2020, 13:15 Ja rebelu jeszcze raz do znudzenia z pytaniem/ prosba jaka szansa na faq spolszczony do Everdella?:) Najlepiej na stronie zeby kazdy mogl sobie sam wydrukowac. pzdr.
Kiedyś na pewno, jak tylko wydawnictwo znajdzie chwilę wolniejszego czasu, bo na razie pracują na -2 etaty w stosunku do wykreowanych potrzeb. Mają to nieźle policzone, każda gra dostaje swoją "wagę" w zależności od wielkości tłumaczenia, glosariusza, elementów, etc. i na chwilę obecną dział handlowy i management ich nieco "zasypał" pracą.

Death4ever pisze: 28 paź 2020, 12:00 Rebelu, kiedy spodziewać się dodruku "Wybuchowej Mieszanki", czy macie jakieś dokładniejsze daty?
Może jest jakieś info na temat dodatku?
Powinno być lada moment gotowe do odbioru. Czekamy... Dodatek nie był drukowany w tej partii.

monikadob pisze: 07 lis 2020, 11:23Drogi Rebelu, czy planowany jest dodruk Wsiąść do Pociągu Kraje Północy?
Dodruk Wsiąść do Pociągu: Kraje Północy jest zaplanowany na II kwartał 2021 roku.

monikadob pisze: 07 lis 2020, 11:23(...) czy wiadomo coś więcej o premierze 7CŚ Pojedynek - Agora?
Tak, premiera 7 Cudów Świata: Pojedynek - Agora będzie miała miejsce 2 grudnia 2020 r.

sin pisze: 16 lis 2020, 21:40
mery85mery pisze: 16 lis 2020, 20:31Czy w tym roku jeszcze jest planowany dodruk Terraformacja Marsa - Zestaw dodatkowy #3 (3 karty korporacji)?
Wygląda na to, że tak: link.
Niestety, nie w tym roku. Czekamy na informację kiedy będą dostępne do druku.

xilk pisze: 19 lis 2020, 08:50Rebelu, trafiłem ostatnio na wpis na FB odnośnie jednej gry, a raczej dodatku do niego.

Wy wydaliście grę Bąbelsy na polskim rynku. Czy jest szansa na to, żeby pojawił się też dodatek do tej gry, który w oryginale nazywa się Bubblee pop level up?
Nie ma szans, nie planujemy rozwijania tego produktu.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Rykas
Posty: 371
Rejestracja: 30 paź 2017, 09:23
Has thanked: 143 times
Been thanked: 69 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: Rykas »

Rebel czy planujecie wydać dodatek do gry fantastyczne światy, który ma ukazać się w przyszłym roku?
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8734
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2643 times
Been thanked: 2330 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: Curiosity »

Mam pytanie o dodatek do Res Arcana: rewersy kart z dodatku mają inny odcień niż z podstawki oraz różną szerokość kart. Czy wydawca planuje coś z tym zrobić, np. wysłać klientom poprawione karty?
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
Losiek
Posty: 946
Rejestracja: 31 sie 2010, 03:12
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 309 times
Been thanked: 201 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: Losiek »

Cóż ja to zgłosiłem do Rebela jakiś czas temu i czekam, czekam, czekam...
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8734
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2643 times
Been thanked: 2330 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2020 rok

Post autor: Curiosity »

Losiek pisze: 20 lis 2020, 15:53 Cóż ja to zgłosiłem do Rebela jakiś czas temu i czekam, czekam, czekam...
A zgłosiłeś do sklepu czy do wydawcy?
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Zablokowany