Lacerta - dyskusja o wydawnictwie

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4665
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1212 times
Been thanked: 1419 times

Re: Lacerta - plany wydawnicze 2020

Post autor: Mr_Fisq »

lacerta czy można liczyć na to, że Spirit Island zaczniecie wysyłać niezwłocznie po tym, jak do was dotrze, tak żeby zmaksymalizować szansę na dotarcie gry przed świętami?
Niby od 15 do gwiazdki jest sporo czasu, ale w tym okresie każdy dzień jest na wagę złota.
Sprzedam: Obniżki, nowości: Root, Lanzerath Ridge, Dawn of the Zeds, Etherfields
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
aeiou871
Posty: 977
Rejestracja: 18 kwie 2017, 11:12
Has thanked: 309 times
Been thanked: 430 times

Re: Lacerta - plany wydawnicze 2020

Post autor: aeiou871 »

Mr_Fisq pisze: 08 gru 2020, 09:43 lacerta czy można liczyć na to, że Spirit Island zaczniecie wysyłać niezwłocznie po tym, jak do was dotrze, tak żeby zmaksymalizować szansę na dotarcie gry przed świętami?
Niby od 15 do gwiazdki jest sporo czasu, ale w tym okresie każdy dzień jest na wagę złota.
Dzwonili do mnie, że będą wysyłać od przyszłego tygodnia. Zamawiałem u nich w przedsprzedaży
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4665
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1212 times
Been thanked: 1419 times

Re: Lacerta - plany wydawnicze 2020

Post autor: Mr_Fisq »

Ja widać byłem dalej na liście, bo do mnie dzwonili koło 17 => informacja ta sama, wysyłka planowana na przyszły tydzień.
@ lacerta jeszcze jedna kwestia z mojej strony - czy można liczyć na jakąś reglamentację duchów promo duchów po premierze? Cobym nie musiał pisać bota do kupowania w waszym sklepie ;)
Sprzedam: Obniżki, nowości: Root, Lanzerath Ridge, Dawn of the Zeds, Etherfields
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
Awatar użytkownika
Irr3versible
Posty: 984
Rejestracja: 09 cze 2019, 01:03
Lokalizacja: Kraków/Zabierzów
Has thanked: 619 times
Been thanked: 541 times

Re: Lacerta - plany wydawnicze 2020

Post autor: Irr3versible »

Też bym prosił :)
Duchy przyszły w formie prezentu od rodziny Mikołaja i niestety nie było to zamówienie od Was :)
foobar1988
Posty: 18
Rejestracja: 14 maja 2020, 12:30
Has thanked: 10 times
Been thanked: 1 time

Re: Lacerta - plany wydawnicze 2020

Post autor: foobar1988 »

Czy na tym kontenerowcu znajduje się również GWT? Też będzie przed świętami?
Awatar użytkownika
kastration
Posty: 1218
Rejestracja: 08 kwie 2015, 21:37
Lokalizacja: Kalisz
Has thanked: 108 times
Been thanked: 430 times

Re: Lacerta - plany wydawnicze 2020

Post autor: kastration »

foobar1988 pisze: 08 gru 2020, 19:40 Czy na tym kontenerowcu znajduje się również GWT? Też będzie przed świętami?
Jutro o 9:00 rano w Gdańsku. Jeśli nie ogłoszą... dementi i żadnych zmian w tej sprawie.
"Człowiek bez religii, jest jak ryba bez roweru"
Mia San Mia!
Awatar użytkownika
tomp
Posty: 2081
Rejestracja: 26 kwie 2020, 21:49
Has thanked: 275 times
Been thanked: 429 times

Re: Lacerta - plany wydawnicze 2020

Post autor: tomp »

kastration pisze: 08 gru 2020, 20:02
foobar1988 pisze: 08 gru 2020, 19:40 Czy na tym kontenerowcu znajduje się również GWT? Też będzie przed świętami?
Jutro o 9:00 rano w Gdańsku. Jeśli nie ogłoszą... dementi i żadnych zmian w tej sprawie.
Byle kontener przeszedł szybko inspekcję wior oraz, aby agencja szybko zwolniła towar :)
Zachęcam do poznania skali ocen BGG
Awatar użytkownika
lacerta
Posty: 300
Rejestracja: 22 cze 2006, 17:24
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 7 times
Been thanked: 98 times

Re: Lacerta - plany wydawnicze 2020

Post autor: lacerta »

Mr_Fisq pisze: 08 gru 2020, 09:43 lacerta czy można liczyć na to, że Spirit Island zaczniecie wysyłać niezwłocznie po tym, jak do was dotrze, tak żeby zmaksymalizować szansę na dotarcie gry przed świętami?
Niby od 15 do gwiazdki jest sporo czasu, ale w tym okresie każdy dzień jest na wagę złota.
Oczywiście! Gdy tylko gry trafią do magazynu, zaczynamy pakowanie :wink:
Zapraszamy na facebooka: https://facebook.com/LacertaPL
oraz do naszego sklepu z planszówkami https://sklep.lacerta.pl/
Awatar użytkownika
lacerta
Posty: 300
Rejestracja: 22 cze 2006, 17:24
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 7 times
Been thanked: 98 times

Re: Lacerta - plany wydawnicze 2020

Post autor: lacerta »

foobar1988 pisze: 08 gru 2020, 19:40 Czy na tym kontenerowcu znajduje się również GWT? Też będzie przed świętami?
Tak, znajduje się na nim GWT i także będzie dostępne przed świętami :wink:
Zapraszamy na facebooka: https://facebook.com/LacertaPL
oraz do naszego sklepu z planszówkami https://sklep.lacerta.pl/
Awatar użytkownika
lacerta
Posty: 300
Rejestracja: 22 cze 2006, 17:24
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 7 times
Been thanked: 98 times

Re: Lacerta - plany wydawnicze 2020

Post autor: lacerta »

Mr_Fisq pisze: 08 gru 2020, 18:08 Ja widać byłem dalej na liście, bo do mnie dzwonili koło 17 => informacja ta sama, wysyłka planowana na przyszły tydzień.
@ lacerta jeszcze jedna kwestia z mojej strony - czy można liczyć na jakąś reglamentację duchów promo duchów po premierze? Cobym nie musiał pisać bota do kupowania w waszym sklepie ;)
Bardzo proszę napisać w tej sprawie na: sklep@lacerta.pl i podać numer zamówienia z naszego sklepu :wink:
Zapraszamy na facebooka: https://facebook.com/LacertaPL
oraz do naszego sklepu z planszówkami https://sklep.lacerta.pl/
Awatar użytkownika
Platfus
Posty: 26
Rejestracja: 21 paź 2020, 17:07
Has thanked: 17 times
Been thanked: 7 times

Re: Lacerta - plany wydawnicze 2020

Post autor: Platfus »

Neoptolemos pisze: 04 gru 2020, 14:15 A zapytam tak znienacka, czy jest jakakolwiek szansa na dodatek do Magic Maze? To jest rewelacyjna gra, wkręciłem już mnóstwo znajomych, ale po kilkudziesięciu partiach nie pogardziłbym jakimś odświeżeniem...
Pytałem się kiedyś Lacerty jak wygląda sprawa z dodatkami i odpowiedzieli mi, że przed zakończeniem tego roku raczej informacji o decyzji nie podejmą, natomiast sama decyzja jest trudna bo jeden z dodatków ma wysoką cenę i muszą sobie wszystko przeliczyć.
Jools
Posty: 640
Rejestracja: 13 sty 2019, 18:11
Has thanked: 55 times
Been thanked: 205 times

Re: Lacerta - plany wydawnicze 2020

Post autor: Jools »

Czy już coś wiadomo o Spirit Island?
Statek drugi dzień w porcie już stoi :)
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4665
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1212 times
Been thanked: 1419 times

Re: Lacerta - plany wydawnicze 2020

Post autor: Mr_Fisq »

Spoiler:
Starczy spojrzeć na górę strony ;)

Planują wysyłkę na przyszły tydzień, jeśli w urzędzie celnym nie będzie żadnych większych opóźnień
Sprzedam: Obniżki, nowości: Root, Lanzerath Ridge, Dawn of the Zeds, Etherfields
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
Awatar użytkownika
ScorpZero
Posty: 432
Rejestracja: 05 paź 2020, 10:41
Has thanked: 177 times
Been thanked: 114 times

Re: Lacerta - plany wydawnicze 2020

Post autor: ScorpZero »

Też dostałem dziś telefon, że wysyłka w przyszłym tygodniu. Elegancko. :-D
Marek.gdansk
Posty: 145
Rejestracja: 03 sie 2019, 20:31
Has thanked: 39 times
Been thanked: 21 times

Re: Lacerta - plany wydawnicze 2020

Post autor: Marek.gdansk »

kurde chciałem dokonać abordażu w porcie na kontener...
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4665
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1212 times
Been thanked: 1419 times

Re: Lacerta - plany wydawnicze 2020

Post autor: Mr_Fisq »

lacerta dziękuję za sprawne ogarnięcie wysyłki Spirit Island. Gra już odebrana, aż chciałoby się wziąć urlop : :mrgreen:
Sprzedam: Obniżki, nowości: Root, Lanzerath Ridge, Dawn of the Zeds, Etherfields
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
Jools
Posty: 640
Rejestracja: 13 sty 2019, 18:11
Has thanked: 55 times
Been thanked: 205 times

Re: Lacerta - plany wydawnicze 2020

Post autor: Jools »

lacerta
Mam informacje że Spirit Island nie został jeszcze wysłany do sklepów. A dziś miała być premiera.
Smutek trochę.

Edit:
Informacja ze strony FB Lacerty:
Q: Do sklepów też wysyłacie dzisiaj?
A: Do sklepów od jutra (wtorek) rusza wysyłka od naszego dystrybutora 🙂 więc już w środę powinny być wszędzie!
Witchma
Posty: 450
Rejestracja: 19 sty 2020, 11:25
Has thanked: 145 times
Been thanked: 85 times

Re: Lacerta - plany wydawnicze 2020

Post autor: Witchma »

Jools pisze: 15 gru 2020, 10:45 lacerta
Mam informacje że Spirit Island nie został jeszcze wysłany do sklepów. A dziś miała być premiera.
Smutek trochę.

Edit:
Informacja ze strony FB Lacerty:
Q: Do sklepów też wysyłacie dzisiaj?
A: Do sklepów od jutra (wtorek) rusza wysyłka od naszego dystrybutora 🙂 więc już w środę powinny być wszędzie!
Fakt, aleplanszowki na Facebooku też podają, że dopiero jutro powinni mieć grę.
Awatar użytkownika
Fingus
Posty: 84
Rejestracja: 05 lip 2009, 19:03
Has thanked: 12 times
Been thanked: 18 times

Re: Lacerta - plany wydawnicze 2020

Post autor: Fingus »

Lacerto, czy jest szansa na przedrukowanie (np. wraz z dodatkiem) błędnie wydrukowany kart zarażonej wyspy (chodzi rzecz jasna o Spirit Island)? Te dorzucone w ramach erraty widać że mają inną jakość i kolorystykę. Już teraz zmniejszy to komfort grania, a po dorzuceniu dodatku, będzie widać czy karta pochodzi z niego czy podstawki. Fajnie, gdyby udało się wydrukować je w tej samej technologii co resztę.
Awatar użytkownika
jnowaczy
Posty: 503
Rejestracja: 15 wrz 2005, 20:43
Has thanked: 27 times
Been thanked: 126 times

Re: Lacerta - plany wydawnicze 2020

Post autor: jnowaczy »

Fingus pisze: 15 gru 2020, 13:18 Lacerto, czy jest szansa na przedrukowanie (np. wraz z dodatkiem) błędnie wydrukowany kart zarażonej wyspy (chodzi rzecz jasna o Spirit Island)? Te dorzucone w ramach erraty widać że mają inną jakość i kolorystykę. Już teraz zmniejszy to komfort grania, a po dorzuceniu dodatku, będzie widać czy karta pochodzi z niego czy podstawki. Fajnie, gdyby udało się wydrukować je w tej samej technologii co resztę.
To ma aż takie znaczenie ????
Every single fucking day I get closer to the grave
I am terrified, I fell asleep at the wheel again
Crashed my car just to feel again
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10021
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1307 times

Re: Lacerta - plany wydawnicze 2020

Post autor: rastula »

Fingus pisze: 15 gru 2020, 13:18 Lacerto, czy jest szansa na przedrukowanie (np. wraz z dodatkiem) błędnie wydrukowany kart zarażonej wyspy (chodzi rzecz jasna o Spirit Island)? Te dorzucone w ramach erraty widać że mają inną jakość i kolorystykę. Już teraz zmniejszy to komfort grania, a po dorzuceniu dodatku, będzie widać czy karta pochodzi z niego czy podstawki. Fajnie, gdyby udało się wydrukować je w tej samej technologii co resztę.

Jezusie... to już jest jakiś pakiet z poprawkami ? :D Znaczy dostaniemy z grą? Bo wczoraj się po długiej walce wewnętrznej złamałem i zamówiłem...
dawid
Posty: 515
Rejestracja: 26 lut 2014, 14:59
Has thanked: 183 times
Been thanked: 239 times

Re: Lacerta - plany wydawnicze 2020

Post autor: dawid »

Jeszcze troszkę a w grach planszowych Day 1 Patch stanie się popularny :-)
Awatar użytkownika
tomuch
Posty: 1901
Rejestracja: 21 gru 2012, 03:17
Lokalizacja: zza winkla
Has thanked: 147 times
Been thanked: 172 times

Re: Lacerta - plany wydawnicze 2020

Post autor: tomuch »

Fingus pisze: 15 gru 2020, 13:18 Lacerto, czy jest szansa na przedrukowanie (np. wraz z dodatkiem) błędnie wydrukowany kart zarażonej wyspy (chodzi rzecz jasna o Spirit Island)? Te dorzucone w ramach erraty widać że mają inną jakość i kolorystykę. Już teraz zmniejszy to komfort grania, a po dorzuceniu dodatku, będzie widać czy karta pochodzi z niego czy podstawki. Fajnie, gdyby udało się wydrukować je w tej samej technologii co resztę.
To już wiadomo, z czego ratował Lacertę MB Print, o czym mowa jest w podziękowaniach na fb.
kolekcja
rabaty: Planszostrefa 11%, Planszomania 7%, 3trolle 7%, Rebel 5%, Cdp 5%, Aleplanszowki 5%, Mepel 5%
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4665
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1212 times
Been thanked: 1419 times

Re: Lacerta - plany wydawnicze 2020

Post autor: Mr_Fisq »

rastula pisze: 15 gru 2020, 13:28 Jezusie... to już jest jakiś pakiet z poprawkami ? :D Znaczy dostaniemy z grą? Bo wczoraj się po długiej walce wewnętrznej złamałem i zamówiłem...
Tak, pakiet naprawczy przyszedł przyczepiony do pudełka - po robocie też zweryfikuję ewentualne różnice.
Wydaje mi się, że różnice w wyglądzie kart zarażonej wyspy nie są aż tak bardzo kluczowe (gorzej jeśli w innej jakości byłaby cześć kart wskazujących gdzie rozwijać się będą koloniści), ale mimo wszystko fajnie jakby udało się wydrukować poprawione karty wraz z dodatkiem.
Sprzedam: Obniżki, nowości: Root, Lanzerath Ridge, Dawn of the Zeds, Etherfields
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
Awatar użytkownika
Chizu
Posty: 106
Rejestracja: 28 kwie 2007, 18:44
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 40 times
Been thanked: 24 times

Re: Lacerta - plany wydawnicze 2020

Post autor: Chizu »

Fingus pisze: 15 gru 2020, 13:18 Lacerto, czy jest szansa na przedrukowanie (np. wraz z dodatkiem) błędnie wydrukowany kart zarażonej wyspy (chodzi rzecz jasna o Spirit Island)?
Mam info od Lacerty, że w dodatku będą poprawione karty (ale nowych fixpaków nie będzie).
ODPOWIEDZ