Malowanie figurek - ekspresowe metody

Własnoręczne działania twórcze: upiększanie, inserty, malowanie figurek, tworzenie prototypów, stoły do planszówek itp.
Awatar użytkownika
raj
Administrator
Has thanked: 27 times
Been thanked: 63 times
Kontakt:

Re: Malowanie figurek - ekspresowe metody

Post autor: raj » 15 maja 2019, 14:52

Goldberg pisze:
15 maja 2019, 14:19
Teraz , ja , uzywajac aero, i dedykowanej farby podkladowej Vallejo za 20 zl (60ml...ew 200ml za 42...wiec jeszcze taniej) dajac jej kilka kropel + troche rozcienczalnika jestem w stanie pomalowac te 200modeli....a zużyłem nie wiem...2/4ml farby?
Wiec tak , za 1zl pomaluje 200 figurek :)
+300 kompresor +150 jakiś podstawowe aero + 300 za wyposażenie stanowiska do aero + 500000 mieszkanie w którym będzie miejsce na stanowisko aero
"Jest to gra planszowa. Każdy gracz ma planszę i lutuje nią przeciwnika." - cytat za "7 krasnoludków - historia prawdziwa."

Szukajcie recenzji planszówek na GamesFanatic.pl

Goldberg
Użytkownik wspierający
Has thanked: 3 times
Been thanked: 8 times

Re: Malowanie figurek - ekspresowe metody

Post autor: Goldberg » 15 maja 2019, 15:10

raj pisze:
15 maja 2019, 14:52
500000 mieszkanie w którym będzie miejsce na stanowisko aero
Tanie tam u was mieszkania w Warszawie...w Krakowie za tyle nie kupi na tyle duzego , zeby kompresor wstawic :p ;)

Wiesz, wszystko tak zmozna policzyc. Jak juz inwestujesz w kompresor i aero, to znaczy , ze go bedziesz uzywac do czegos wiecej niz podkladowania...bo jak chcesz miec zestaw do samego podkladowania, kup sobie zestaw: chinski aero + kompresorek membraniwy. Nowe na allegro po 120 , uzywka za 60/80zl...i tak wyjdzie taniej niz psikanie farba w powietrze , jak w przypadku szpreja w puszce ;)
A w "kirche" co ja mam? Cztery gołe ściany i tak pusto jakby się miał interes za chwilę zlikwidować! Pastor gada jakieś rzeczy o piekle nieprzyjemne, a czy ja idę do kościoła żeby się denerwować?; Moryc "Ziemia Obiecana"

ODPOWIEDZ