(rozwiązany) poszukuję żetonów do Fastrack

Własnoręczne działania twórcze: upiększanie, inserty, malowanie figurek, tworzenie prototypów, stoły do planszówek itp.
lechulysy
Posty: 38
Rejestracja: 03 gru 2012, 09:34

(rozwiązany) poszukuję żetonów do Fastrack

Post autor: lechulysy »

Witam,
poszukuję drewnianych żetonów takich jak w crokinole (sr. ok 30mm wys. ok 8mm) ale bez zaokrąglonego brzegu. Czy ktoś podpowie gdzie można coś takiego kupić w małych ilościach (20-30szt)?
Ostatnio zmieniony 29 sie 2018, 07:46 przez lechulysy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 416 times
Kontakt:

Re: Crocinole żetony

Post autor: kwiatosz »

Takie bez zaokraglonego brzegu, lakierowane, byly w warcabach marki Tesco (wiem, bo z nich zrobilem Crokinole).
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Awatar użytkownika
mauserem
Posty: 1817
Rejestracja: 26 lis 2014, 09:37
Has thanked: 253 times
Been thanked: 165 times
Kontakt:

Re: Crocinole żetony

Post autor: mauserem »

kwiatosz pisze: 28 sie 2018, 15:18 Takie bez zaokraglonego brzegu, lakierowane, byly w warcabach marki Tesco (wiem, bo z nich zrobilem Crokinole).
urzekła mnie Twoja historia :mrgreen:
- możesz rozwinąć temat: "z nich zrobiłem Crokinole" ? :mrgreen:
najlepiej z obrazkami poproszę :D
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 416 times
Kontakt:

Re: Crocinole żetony

Post autor: kwiatosz »

Dostalem od zony pelnoprawne C, wiec tamte chyba do kosza trafily. Piony z nich zrobilem ;) A deska byla prasowana plyta pilsniowa, po gladkiej stronie te sztony sunely lepiej niz na oryginalnych planszach, nawet bez kwasu borowego.
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
lechulysy
Posty: 38
Rejestracja: 03 gru 2012, 09:34

Re: Crocinole żetony

Post autor: lechulysy »

Zrobiłem w godzinę z tego co miałem w garażu grę fastrack. Jako żetonów używamy oryginalnych od crocinole ale z powodu zaokrąglonego brzegu czasami żeton wpada pod gumę. Myślę nad trzonkiem od łopaty, jakby go pociąć na plastry to chyba zadziała :)

Edit:
zamykam temat: znalazłem na all... piony do warcabów w szukanym rozmiarze
ODPOWIEDZ