Pudełko do Terraformacji Marsa

Własnoręczne działania twórcze: upiększanie, inserty, malowanie figurek, tworzenie prototypów, stoły do planszówek itp.
Derymon
Posty: 13
Rejestracja: 03 gru 2018, 15:36
Been thanked: 2 times

Pudełko do Terraformacji Marsa

Post autor: Derymon »

Witam

Czy nie denerwuje was, że wszystkie dodatki nie mieszczą się do pudełka podstawowej gry Terraformacja Marsa? Od kilku dni szukam na rynku, czy nie ma jakiś pudełek/kufrów. I znalazłem coś takiego:
http://drewbis.pl/kufer_z_uchwytami_p37-102237-s.html

Obrazek

Tylko to może być niewystarczające dla drewnianych insertów i wszystkich innych dodatków obecnych i planowanych.

Dlatego w tej firmie wysłałem zapytanie czy nie zrobiliby pudełka o wymiarach 45cmx31cmx15cm z drewna/sklejki brzozowej. W odpowiedzi dostałem informacje, że można tylko że prototyp (1 sztuka) kosztuje 100PLN natomiast jak byśmy się zgadali i zakupili około 50 sztuk to cena spadłaby do poziomu normalnego produktu, czyli około 40PLN/brutto.

Dlatego napisałem posta i czekam na wasze opinie i rady. Może znajdzie się osoba co myślała nad takim rozwiązaniem i ma już jakieś przemyślenia? Czekam na wasze opinie.
Awatar użytkownika
Lothrain
Posty: 3410
Rejestracja: 18 sty 2011, 12:45
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 142 times
Been thanked: 300 times

Re: Pudełko do TERRAFORMACJI MARSA

Post autor: Lothrain »

Moja rada jest taka, żebyś przemyślał pakowanie, bo ja spokojnie mieszczę wszystko w pudełku od podstawki, a mam wszystkie dodatki, także fanowskie.
Derymon
Posty: 13
Rejestracja: 03 gru 2018, 15:36
Been thanked: 2 times

Re: Pudełko do TERRAFORMACJI MARSA

Post autor: Derymon »

A czy masz drewniane inserty z poniższego linku?

https://am76.pl/produkt,terraformacja-m ... EGe_N_bPe8

A czy masz tam jeszcze miejsce na inne dodatki bo ponoć mają być jeszcze jakieś.
Awatar użytkownika
Lothrain
Posty: 3410
Rejestracja: 18 sty 2011, 12:45
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 142 times
Been thanked: 300 times

Re: Pudełko do TERRAFORMACJI MARSA

Post autor: Lothrain »

Nie mam drewnianego insertu, nie mam żadnego :)
Awatar użytkownika
Lolas
Posty: 485
Rejestracja: 13 wrz 2017, 14:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 110 times
Been thanked: 114 times

Re: Pudełko do TERRAFORMACJI MARSA

Post autor: Lolas »

Wchodzi wszystko i jeszcze dużo miejsca zostaje. Wystarczy wyrzucić kartonową wkładkę z pudełka :-)
RaYell
Posty: 425
Rejestracja: 23 paź 2014, 13:18
Lokalizacja: Legnica
Has thanked: 23 times
Been thanked: 56 times

Re: Pudełko do TERRAFORMACJI MARSA

Post autor: RaYell »

Derymon pisze: 13 gru 2018, 10:01 A czy masz drewniane inserty z poniższego linku?

https://am76.pl/produkt,terraformacja-m ... EGe_N_bPe8
Ja mam ten insert i mimo, że jest bardzo wygodny to na pewno powiększa grę objętościowo. Wchodziło mi do pudła wszystko poza koloniami i trochę odstawała pokrywa. Elementy z kolonii, które się nie mieściły włożyłem do pudełka z Preludium bo jest mniejsze. Nie widzę potrzeby kupowania skrzyni do insertu.
Derymon pisze: 13 gru 2018, 10:01 A czy masz tam jeszcze miejsce na inne dodatki bo ponoć mają być jeszcze jakieś.
Nic jeszcze nie wiadomo na temat kolejnych dodatków, to skąd mamy wiedzieć czy starczy dla nich miejsca?
Awatar użytkownika
hipcio_stg
Posty: 1799
Rejestracja: 07 gru 2016, 16:30
Has thanked: 76 times
Been thanked: 332 times

Re: Pudełko do Terraformacji Marsa

Post autor: hipcio_stg »

Również wszystko mieszczę w pudle od podstawki.
ODPOWIEDZ