Horror w Arkham: Król w Żółci / Widmo nad Innsmout / Mgły nad Kingsport (PnP)

Własnoręczne działania twórcze: upiększanie, inserty, malowanie figurek, tworzenie prototypów, stoły do planszówek itp.
Tranqueray

Horror w Arkham: Król w Żółci / Widmo nad Innsmout / Mgły nad Kingsport (PnP)

Post autor: Tranqueray » 23 gru 2018, 17:45

Witam

Znawcy tematu wiedzą że te trzy dodatki są już praktycznie nieosiągalne. Chodzi oczywiście rozszerzenia do gry Horror w Arkham zatytułowane: Król w Żółci, Widmo nad Innsmout i Mgły nad Kingsport. Czy jest szansa na żeby zrobić wersję Print & Play tych trzech dodatków? Albo chociaż ich części np. karty osobistych historii badaczy czy też karty epickiej bitwy które już pozwalają rozbudować mechanikę gry z samej podstawki. Ogólnie skany i wydruk kart i arkuszy nie powinny być większym problemem a uzdolniona drukarnia mogła by wydrukować to w jakości zgodnej z oryginałem. Przydało by się takie rozwiązanie dla tych którzy nie załapali się na oficjalne wydanie.

Awatar użytkownika
kodzio21

Re: Horror w Arkham: Król w Żółci / Widmo nad Innsmout / Mgły nad Kingsport (PnP)

Post autor: kodzio21 » 23 gru 2018, 23:18

Baardzo chętnie się podłącze pod prośbę.

zacchu

Re: Horror w Arkham: Król w Żółci / Widmo nad Innsmout / Mgły nad Kingsport (PnP)

Post autor: zacchu » 13 mar 2019, 11:36

Ja mam część Króla w Żółci przetłumaczoną z angielskiej wiki HwA. Jakieś 90%. Chyba tylko innych światów nie mam przetłumaczonych. Jak to znajdę to mogę podesłać na priv do wydruku.

ODPOWIEDZ