Horror w Arkham: Król w Żółci / Widmo nad Innsmout / Mgły nad Kingsport (PnP)

Własnoręczne działania twórcze: upiększanie, inserty, malowanie figurek, tworzenie prototypów, stoły do planszówek itp.
Tranqueray
Posty: 14
Rejestracja: 05 lut 2015, 16:02
Been thanked: 7 times

Horror w Arkham: Król w Żółci / Widmo nad Innsmout / Mgły nad Kingsport (PnP)

Post autor: Tranqueray »

Witam

Znawcy tematu wiedzą że te trzy dodatki są już praktycznie nieosiągalne. Chodzi oczywiście rozszerzenia do gry Horror w Arkham zatytułowane: Król w Żółci, Widmo nad Innsmout i Mgły nad Kingsport. Czy jest szansa na żeby zrobić wersję Print & Play tych trzech dodatków? Albo chociaż ich części np. karty osobistych historii badaczy czy też karty epickiej bitwy które już pozwalają rozbudować mechanikę gry z samej podstawki. Ogólnie skany i wydruk kart i arkuszy nie powinny być większym problemem a uzdolniona drukarnia mogła by wydrukować to w jakości zgodnej z oryginałem. Przydało by się takie rozwiązanie dla tych którzy nie załapali się na oficjalne wydanie.
Awatar użytkownika
kodzio21
Posty: 14
Rejestracja: 10 mar 2018, 09:08
Lokalizacja: Gorlice

Re: Horror w Arkham: Król w Żółci / Widmo nad Innsmout / Mgły nad Kingsport (PnP)

Post autor: kodzio21 »

Baardzo chętnie się podłącze pod prośbę.
zacchu
Posty: 9
Rejestracja: 26 sie 2018, 21:27
Been thanked: 5 times

Re: Horror w Arkham: Król w Żółci / Widmo nad Innsmout / Mgły nad Kingsport (PnP)

Post autor: zacchu »

Ja mam część Króla w Żółci przetłumaczoną z angielskiej wiki HwA. Jakieś 90%. Chyba tylko innych światów nie mam przetłumaczonych. Jak to znajdę to mogę podesłać na priv do wydruku.
Tranqueray
Posty: 14
Rejestracja: 05 lut 2015, 16:02
Been thanked: 7 times

Re: Horror w Arkham: Król w Żółci / Widmo nad Innsmout / Mgły nad Kingsport (PnP)

Post autor: Tranqueray »

Udało mi się zdobyć kompletne materiały do ww dodatków, niestety całość w języku rosyjskim, no i oczywiście będzie z tym bardzo roboty, tak więc:
1 - tłumaczenie z rosyjskiego
2 - przydały by się skany rewersów kart w lepszej jakości (można je zeskanować z dostępnego jeszcze dodatku Uniwersytet Miskatonic)
3 - żetony są słabo czytelne ze względu na zeskanowaną strukturę tektury, przydała by się obróbka w jakimś programie graficznym albo zrobione tych żetonów na nowo używając dostępnych grafik z internetu
4 - niektóre grafiki na kartach można by wyostrzyć w programach graficznych.

To chyba jedyna zdigitalizowana kopia tych dodatków dostępna w sieci i jedyny sposób żeby wskrzesić te tytuły, jeżeli ktoś ma pomysł na przygotowanie tych materiałów do druku i przede wszystkim namiar na dobrą drukarnie która zrobiła by dobrą kopię tej gry to zapraszam do dyskusji :)

linki do pobrania materiałów:

Horror w Arkham: Mgły nad Kingsport
https://ulozto.net/!vjw8frI8DpSF/ha-inn ... horror-zip

Horror w Arkham: Widmo nad Innsmouth
https://ulozto.net/!HckkiW5eqjVE/ha-kin ... horror-zip

Horror w Arkham: Król w Żółci
https://ulozto.net/!TbrsdA1Awwfs/ha-king-in-yellow-zip
Awatar użytkownika
louiscyphre
Posty: 927
Rejestracja: 29 mar 2014, 18:21
Lokalizacja: okolice Jastrzębia-Zdroju
Has thanked: 95 times
Been thanked: 66 times

Re: Horror w Arkham: Król w Żółci / Widmo nad Innsmout / Mgły nad Kingsport (PnP)

Post autor: louiscyphre »

Mam skany polskich wersji Króla, Widma i Mgieł ale same awersy. Chciałem zrobić moda w TTS tylko z braku czasu do emerytury pewnie się nie wyrobię. Trzeba trochę graficznej roboty ale lepsze to niż tłumaczyć z rosyjskiego. Ślijcie PW.
Proteus
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2019, 23:20

Re: Horror w Arkham: Król w Żółci / Widmo nad Innsmout / Mgły nad Kingsport (PnP)

Post autor: Proteus »

Mozesz się odezwać na PW ?
ODPOWIEDZ