Posiadłość szaleństwa - dodatki i konwersje

Własnoręczne działania twórcze: upiększanie, inserty, malowanie figurek, tworzenie prototypów, stoły do planszówek itp.
Awatar użytkownika
Goldberg
Posty: 1508
Rejestracja: 29 maja 2013, 13:22
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 81 times
Been thanked: 170 times

Posiadłość szaleństwa - dodatki i konwersje

Post autor: Goldberg »

Jak w temacie chialbym przedyskutować tutaj kilka ulepszeń do naszej kochanej gry. :)
Figurki...a szczególnie star spawn, a gdyby tak zastapic chaos spawnem z wfb, glowka od oryginalnej plastikowej figurki i jakies skrzydla?
Ew od wampirow, crypt horror (piękna poza ze skrzydłami) i do tego oryginalna główka od ffg?
Duch....zly nie jest, ale jakis taki....a co byście powiedzieli na klasycznego metalowego ducha z wfb?
Jakies inne pomysły?
A w "kirche" co ja mam? Cztery gołe ściany i tak pusto jakby się miał interes za chwilę zlikwidować! Pastor gada jakieś rzeczy o piekle nieprzyjemne, a czy ja idę do kościoła żeby się denerwować?; Moryc "Ziemia Obiecana"
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4616
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1196 times
Been thanked: 1408 times

Re: Posiadłość szaleństwa - dodatki i konwersje

Post autor: Mr_Fisq »

Insert to swoisty dodatek, więc zapytam tutaj:
Insert od Folded Space do angielskiej wersji drugiej edycji Posiadłości Szaleństwa pasuje też po wersji polskiej?
(chodzi mi konkretnie o ten: https://www.planszomania.pl/akcesoria/1 ... nd-Ed.html )
Sprzedam: Wiosenne porządki: Horror w Arkham - 5 cykli, Łowcy A.D. 2114, Uśpieni Bogowie, Moje Miasto.
Przygarnę: Legendary Encounters: Firefly, Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
Awatar użytkownika
Goldberg
Posty: 1508
Rejestracja: 29 maja 2013, 13:22
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 81 times
Been thanked: 170 times

Re: Posiadłość szaleństwa - dodatki i konwersje

Post autor: Goldberg »

Tak....
Przecież to dokładnie ta sama gra, identyczne komponenty, tylko napisy po polsku.... Czemu ma nie pasować? :shock: :lol: :wink:
A w "kirche" co ja mam? Cztery gołe ściany i tak pusto jakby się miał interes za chwilę zlikwidować! Pastor gada jakieś rzeczy o piekle nieprzyjemne, a czy ja idę do kościoła żeby się denerwować?; Moryc "Ziemia Obiecana"
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4616
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1196 times
Been thanked: 1408 times

Re: Posiadłość szaleństwa - dodatki i konwersje

Post autor: Mr_Fisq »

Podejrzliwie patrzyłem na fakt, że szukając po angielsku znajduje mi insert od Folded Space, a po polsku trafiałem na GeekModa... Zacząłem podejrzewać, że może być tu jakiś haczyk (mała różnica, nie tak jak w Root'cie)...

Ale w sumie masz rację, to FFG - nikt by się tu nie bawił w trochę inne pudełko na rynek krajowy :+1:
Sprzedam: Wiosenne porządki: Horror w Arkham - 5 cykli, Łowcy A.D. 2114, Uśpieni Bogowie, Moje Miasto.
Przygarnę: Legendary Encounters: Firefly, Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
Babik
Posty: 245
Rejestracja: 08 maja 2013, 18:55
Lokalizacja: Kołobrzeg
Has thanked: 214 times
Been thanked: 72 times

Re: Posiadłość szaleństwa - dodatki i konwersje

Post autor: Babik »

Goldberg pisze: 11 lut 2021, 16:21 Tak....
Przecież to dokładnie ta sama gra, identyczne komponenty, tylko napisy po polsku.... Czemu ma nie pasować? :shock: :lol: :wink:
A to wcale nie jest takie oczywiste, a pytanie jak najbardziej zasadne, gdyż mogło by być podobnie jak w przypadku insertu Aeon's End:
Spoiler:
:wink:
"Życie społeczne wyposażone jest w ponadbiologiczne formy użyczające mu wyższe wartości w postaci zabaw lub gier. W nich właśnie społeczeństwo wyraża swoje poglądy na świat i życie".
Johan Huizinga, Homo ludens
Awatar użytkownika
grzeslaw90
Posty: 1750
Rejestracja: 20 lis 2013, 18:53
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 179 times
Been thanked: 437 times
Kontakt:

Re: Posiadłość szaleństwa - dodatki i konwersje

Post autor: grzeslaw90 »

Goldberg pisze: 11 lut 2021, 16:21 Tak....
Przecież to dokładnie ta sama gra, identyczne komponenty, tylko napisy po polsku.... Czemu ma nie pasować? :shock: :lol: :wink:
Przykład różnic w wydaniach np Roota nakazuje ostrożność przy dobieraniu insertu :P
ODPOWIEDZ