Nadruk na woreczki

Własnoręczne działania twórcze: upiększanie, inserty, malowanie figurek, tworzenie prototypów, stoły do planszówek itp.
mecenas
Posty: 762
Rejestracja: 08 gru 2012, 01:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 58 times
Been thanked: 157 times

Nadruk na woreczki

Post autor: mecenas »

Zainspirowany tym co wystawia boardgamegeek store, żona na urodziny załatwiła mi woreczki materiałowe by w tym trzymać elementy do Teotihuacan, jako ze niektóre z tych zamiar rozkładać na stole to łatwiej logować z worka w czasie gry.
Jedyne na czym cierpi własnoręcznie produkcja to brak nadruków na tych woreczkach i tu moje pytanie jak łatwo coś zrobic taki nadruk na juz gotowy woreczek?
KonradT
Posty: 621
Rejestracja: 15 maja 2012, 19:34
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 121 times
Been thanked: 37 times

Re: Nadruk na woreczki

Post autor: KonradT »

Zapytaj się w lokalnym klubie Kendo. Jeden z elementów zbroi, na którym znajdują się nazwa i logo klubu oraz nazwisko zawodnika, przypomina worek.Obrazek
Awatar użytkownika
seki
Moderator
Posty: 3353
Rejestracja: 04 gru 2016, 12:51
Lokalizacja: Czapury/Poznań
Has thanked: 1113 times
Been thanked: 1270 times

Re: Nadruk na woreczki

Post autor: seki »

Jakies pół roku temu też na forum rzuciłem podobny temat. Woreczki bawełniane produkuję od tego czasu w wolnych chwilach. Powód? Bardzo przyspiesza grę, nie trzeba wykładać żetonów na stół, odwracać ich na rewers i sprzątać. Mam już je w kilku grach. Robię niskim kosztem tzn białe woreczki bawełniane ze sznurkowym zaciskiem - cena z tego co pamiętam niecałe 2 zł za wymiar 15x20 (mniejszych nie polecam). Wycinam nożykiem w tekturze szablon i zamalowuje pisakami do tkanin, które po zaprasowaniu są bardzo trwałe. Szablon robię zwykle jako prosty kształt, kwadrat, hex, ale też cyfry (np w GWT wydrukowałem skan żetonów i powiększyłem przez co mam identyczną czcionkę co na żetonach 1,2,3). Na telefonie mam jedno ze zdjęć, które wstawiam jako przykład jak to wychodzi. Nie ma efektu wow ale bardzo dobrze i tanio spełnia zadanie. Woreczki tanie, pisaki za zestaw koło 50 zł, nożyk i matę do cięcia miałem.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2019, 15:57 przez seki, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kdsz
Posty: 1400
Rejestracja: 17 gru 2010, 13:06
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 455 times
Been thanked: 298 times

Re: Nadruk na woreczki

Post autor: kdsz »

Swego czasu do Zamków Burgundii zamówiłem białe woreczki ze sznureczkami w kolorach dopasowanych do barwy poszczególnych kafelków. Wyszło lepiej niż się spodziewałem.
ODPOWIEDZ