Scythe KS

Na tym podforum można pytać się o wycenę gier, które chcielibyśmy sprzedać lub kupić. Dla każdej gry powinien być jeden wątek, nie należy tworzyć wielu wątków dla jednej gry! Przed zadaniem pytania należy zapoznać się z wcześniejszymi wycenami.
Awatar użytkownika
Coen
Użytkownik wspierający

Scythe KS

Post autor: Coen » 08 sie 2018, 22:15

Sonduję rynek ;)
Zastanawiam się nad sprzedażą podstawki Scythe w wersji Kickstarterowej (rozszerzona plansza, realistyczne surowce, metalowe monety). Do gry dokupiłem pakiet polonizacyjny. Gra ma wykonaną przeze mnie wypraskę z płyty piankowo-kartonowej.
Ile może być wart taki zestaw?

Awatar użytkownika
rastula
Użytkownik wspierający

Re: Scythe KS

Post autor: rastula » 08 sie 2018, 22:48

Nic unikatowego koniec końców w tej edycji nie ma. Wszystkie dodatki są dostępne w sprzedaży, wyszło nawet kilka więcej (monety 2 i 50 np, wskaźniki akcji itp). Zaletą pewnie jest że wszystko mozna mieć od razu, niw w kilku zamowieniach ale pewnie gdybym sprzedawał mój egzemplarz (mam podobny) to bym wyszedł realistycznie od ceny ks po obecnym kursie i na wiecej nie liczył.

Awatar użytkownika
Coen
Użytkownik wspierający

Re: Scythe KS

Post autor: Coen » 09 sie 2018, 01:12

rastula pisze:
08 sie 2018, 22:48
Nic unikatowego koniec końców w tej edycji nie ma. Wszystkie dodatki są dostępne w sprzedaży, wyszło nawet kilka więcej (monety 2 i 50 np, wskaźniki akcji itp). Zaletą pewnie jest że wszystko mozna mieć od razu, niw w kilku zamowieniach ale pewnie gdybym sprzedawał mój egzemplarz (mam podobny) to bym wyszedł realistycznie od ceny ks po obecnym kursie i na wiecej nie liczył.
Tak też myślałem, dzięki.

ODPOWIEDZ